Νέα

Ο αόρατος άνθρωπος.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αν όντως έκανε θα έπαιρνες και συ μέρος :think:

Κατ' αρχήν μάλλον δεν είσαι εσύ ο αδερφός μου , μαλακία είπες.
Κατἀ δεύτερον, μήπως κάνει όργια με ανήλικα ή με ναρκωμένους ; ¨Αρα, απάντηση δεν είμαι σε θέση να δώσω.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.033
Πόντοι
17.311
Το έχω ονειρευτεί αυτό...
Θα την έστηνα μέσα στα υπουργεία και τα σπίτια των πολιτικών , και όποιον άκουγα και χρηματιζόταν ή έπαιρνε αποφάσεις που δεν καλυτέρευαν τη ζωή των Ελλήνων θα του έκοβα στην αρχή για παραδειγματισμό ένα τους δάχτυλο του χεριού με κλαδευτήρι.
Μετά θα έβγαζα ανακοινώσεις δημόσιες να γνωρίζουν όλοι οτι όποιος κάνει κάτι αντίστοιχο θα χάσει τα δαχτυλά του.Επίσης αυτό θα ήταν και ως αναγνώριση στο δρόμο για να ξέρεις ποιος έχει καταχραστεί χρήμα ή όχι.Θα είχαν κλάσει μέντες όλοι.
Εαν συνέχιζαν το ίδιο παράπτωμα θα τους έκοβα το χέρι από τον καρπό.
Μόλις τελείωνα με το πολιτικό σύστημα θα πήγανα σε νοσοκομεία να δω τι κάνουν οι γιατροί να δώσω και εκεί λίγο πόνο.Μετά θα αναλάμβανα τους δημοσιογράφους,καναλάρχες,μεγαλο επιχειρηματιές και λοιπούς...
Σε ένα χρονάκι θα την είχα φέρει στα ίσια της την Ελλάδα.
εσυ επρεπε να εισαι υπουργος υγειας και οχι ο πλευρης.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.830
Κριτικές
93
Like
46.033
Πόντοι
17.311
Εγώ για αρχή θα πήγαινα σε πρώην (νυν παντρεμένες) να δω αν ζαλίζουν @@, αν πλένουν πιάτα, αν γαμιούνται αρκετά και αν δίνουν εύκολα κώλο για να μάθω αν έκανα καλά που τις παράτησα.

Στη συνέχεια θα πήγαινα σε "μελλοντικές μου πρώην" να δω αν ζαλίζουν @@, αν πλένουν πιάτα, αν γαμιούνται αρκετά και αν δίνουν εύκολα κώλο για να μάθω αν αξίζει να ασχοληθώ μαζί τους μέχρι να τις παρατήσω.

Σίγουρα θα πήγαινα σε νυν γκόμενες γνωστών μου (μιας και έχουμε ήδη αναλύσει πως ΔΕΝ υπάρχουν πραγματικοί φίλοι παρά μόνο γνωστοί που περνάμε καλά μαζί τους) να δω αν ζαλίζουν @@, αν πλένουν πιάτα, αν γαμιούνται αρκετά και αν δίνουν εύκολα κώλο, α)για να επιβεβαιώσω πόσο μαλάκες είναι όλοι τους που ενώ μέσα στο σπίτι με την ελλεινίδα τους τον πίνουν, έξω το παίζουν αφεντικά και β)αν έχουν πετύχει την εξαίρεση, να χωθώ αμέσως μόλις χωρίσουν.

Τέλος θα πήγαινα γενικά σε όποια μου καυλώσει για να σπάσω πλάκα και φυσικά να μάθω όλα τα σιχαμερά και αρρωστημένα της μυστικά.
το κολλημα με τα πιατα πως κι ετσι... στη βιλαριμπα η' στο βιλαμπαχο μενεις ?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.727
Πόντοι
2.306
ε ρε και να ήμουν αόρατος πρώτα θα σας έκαιγα, και μετά θα σας έπνιγα.

μετά θα γινόμουν ορατός και θα έλεγα ρε τι πάθατε ρε τι πάθατε όσα φέρνει η ώρα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.680
Κριτικές
18
Like
15.274
Πόντοι
4.546
Οι αόρατοι άνθρωποι δεν αφήνουν αποτυπώματα; Βιολογικό υλικό;
Πάλι θα σας έπιαναν.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
37
Like
19.866
Πόντοι
12.896
Οι αόρατοι άνθρωποι δεν αφήνουν αποτυπώματα; Βιολογικό υλικό;
Πάλι θα σας έπιαναν.
πωωω ρε μαγκες μια φαντασιωση εχουμε κ τη γαμησατε να πουμε,csi το κανατε,στις ταινιες δεν τους πιανουνε να ουμε χαχαχαχα
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
651
Like
1.314
Πόντοι
206
γυμνος παντου κατ αρχάς. θα παρακολουθούσα την ζωή των δικών μου πρωτα αν μέσα από αυτά που θα άκουγα να αλλάξω κάτι ως "φανερος" μετα.
καποιους που δεν χωνευω , αόρατος θα τους εδενα στο πάτωμα και θα μου έπαιρναν πίπα με το ζορι!!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.333
Κριτικές
8
Like
10.991
Πόντοι
3.786
συγχαρητήρια για το υψηλό επίπεδο. Περίμενα να ακούσω αυτά που λέγαμε πιτσρικάδες: Θα έμπαινα σε αποδυτήρια γυναικείων ομάδων ,στο σπίτι όποιας έχω απωθημένο , θα χούφτωνα επώνυμες.

Νομίζω θα την έστηνα στους γαμιστρώνες στις ρεσεψιόν και όποιο ζευγάρι έβλεπα που μου άρεσε θα ακολουθούσα και ό,τι γίνει. Αν δε σε βλέπουν μπορεί να μην τους ενοχλεί η συμμετοχή.
Και αγγελία στο kanesex ποια θέλει να γαμηθεί με αόρατο.
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
141
Πόντοι
0
Εγώ πιστεύω ότι αν είχα την δυνατότητα να γίνω αόρατος θα επισκεπτόμουν σκύλες (που υπάρχουν πολλές) και θα τους πέταγα ψωλοχυμα στα μούτρα…. Έτσι για την πλάκα. Θα μου πεις επικίνδυνο τώρα που μπορούν να κάνουν ταυτοποίηση μέσω του DNA. Ε καλά, άντε πρώτα να έπειθαν ότι έφαγαν facial από το πουθενά. Και στο κάτω κάτω φαντασία είναι, όποτε το ρίσκο είναι μηδενικό χαχαχαχα
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.355
Κριτικές
2
Like
18.151
Πόντοι
3.836
Εγώ πιστεύω ότι αν είχα την δυνατότητα να γίνω αόρατος θα επισκεπτόμουν σκύλες (που υπάρχουν πολλές) και θα τους πέταγα ψωλοχυμα στα μούτρα…. Έτσι για την πλάκα. Θα μου πεις επικίνδυνο τώρα που μπορούν να κάνουν ταυτοποίηση μέσω του DNA. Ε καλά, άντε πρώτα να έπειθαν ότι έφαγαν facial από το πουθενά. Και στο κάτω κάτω φαντασία είναι, όποτε το ρίσκο είναι μηδενικό χαχαχαχα
Αόρατος με ορατό σπέρμα :thumbsup:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.727
Πόντοι
2.306
Άμα είσαι αόρατος και γαμήσεις μια ορατή, το παιδί θα βγει ημιδιαφανες ή ασπρόμαυρο;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.603
Κριτικές
1
Like
5.887
Πόντοι
2.306
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.333
Κριτικές
8
Like
10.991
Πόντοι
3.786
μετά τις σκουπίζεις με Άζαξ που τα κάνει αόρατα
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
37
Like
19.866
Πόντοι
12.896
μια μερα η γουοντερ γουμαν λιαζεται στην κορυφη ενος ουρανοξυστη γυμνη με τα ποδια ανοιχτα,οπως πεταει περα δωθε ο σουπερμαν την βλεπει με την ακρη του ματιου του κ τη λιμπιζεται κ σκεφτεται αμα παω σφαιρα κ τη γαμησω μπαμ μπαμ δεν θα παρει χαμπαρι τιποτα
οπερ κ εγενετο κανει καταδρομικη κ σε ενα δευτερολεπτο την εχει γαμησει κ εχει γινει καπνος
η γουοντερ γουμαν ανοιγει τα ματια της κ κανει ωωωωω τι ηταν αυτο?

κ ο αορατος ανθρωπος της απανταει ωωωωχ δεν ξερω,αλλα ο κωλος μου ποναει απιστευτα :2funny:
:2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom