Νέα

Ο άντρας μου επιμένει να κάνουμε παιδί, εγώ του κρύβω ότι δουλεύω ως ιερόδουλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
14
Like
3.251
Πόντοι
746
Θεωρω οτι ειναι πιο σημαντικο το να υπαρχουν ιεροδουλες παρα ψυχολογοι.

Νευρολογοι και ψυχιατροι ειναι επισης σημαντικοι.

Αναμεσα στις ιεροδουλες και τους ψυχολογους, οι ιεροδουλες ειναι πιο σημαντικες, η προσφορα τους στη κοινωνια ειναι πιο σημαντικη και το εργο που προσφερουν, αρκετα συχνα λειτουργει και προληπτικα-προστατευτικα στο να μη "πεσουν" ψυχολογικα ανθρωποι γυρω μας. Αντιστοιχα βοηθουν τους οσους εχουν "πεσει" ψυχολογικα για καποιο λογο, να αισθανθουν καλυτερα.

Να ειναι καλα και να εχουν παντα την υγεια τους τα κοριτσια.

  :hi:
Άσχετο με αυτά, πολύς κόσμος μπερδεύει τους ψυχολόγους με τους ψυχίατρους και αποκαλεί γιατρούς τους πρώτους... Καμιά σχέση το ένα με το άλλο. Οι πρώτοι έχουν μόνο συμβουλευτικό ρόλο. Ψυχολόγος μπορεί να γίνει ο καθένας στον εαυτό του και στους γύρω του...
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
14
Like
3.251
Πόντοι
746
H συγκεκριμενη κοπέλα μού ελεγε κιολας οτι ειλικρινα απορει με την ηλιθιοτητα του ελαχιστου εστω κοσμου που πιστευει οτι τα τηλεφωνηματα ειναι αληθινα.
Γνωστός μου, πριν αρκετά χρόνια, είχε συμμετάσχει σε ραδιοφωνική εκπομπή σταθμού (όχι μεγάλου) και είχε προσποιηθεί τον υπνωτιστή, με την βοήθεια των παραγωγών-συντελεστών της εκπομπής. Δεν θα πιστέψετε το πόσος κόσμος πήρε τηλέφωνο στην εκπομπή, πιστεύοντας ότι είναι έτσι... :jerking:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.672
Κριτικές
34
Like
4.466
Πόντοι
7.195
Ας μην γενικεύουμε, συναγωνιστή. Η δική μου, π.χ. εκτιμά τις πουτάνες και πολλές φορές κάνουμε μαζί με πουτάνες τρίο. Καυλώνει να με βλέπει να τις γαμώ και κάνει και μαζί τους παιχνίδι. Και είναι η δεύτερη γυναίκα, απ' αυτές που είχα, που λειτουργεί έτσι. Δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες, όπως ούτε όλοι οι άντρες ίδιοι.

συναγωνιστή, μιλάω για ελλεινίδες single σε φάση βρήκα γκόμενο
Έχω γνωρίσει πολλές αλλά μόνο μία που να γουστάριζε παρτουζοκαταστάσεις (όχι με πουτάνες)
Αλλά κι αυτή όταν το πράγμα πήγε προς σχέση, ούτε να τα ξανακούσει ..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
οι ελλεινίδες

μισούν τις πουτάνες..
μισούν τους πελάτες τους..
μισούν όσους ξενοπηδάνε ..
μισούν τις γκόμενες τους ..
μισούν τους αυνάνες ..
μισούν όσους δεν τους σηκώνεται ..

Υποτίθεται ότι τους μόνους που αγαπάνε
είναι αυτούς που τις έχουν παντρευτεί
και φορτωθεί στην πλάτη.
Αλλά κατά βάθος και αυτούς τους μισούν.
Διότι είναι μαλάκες.


  :2funny: :2funny: :2funny:
 

The-Sex-Pistols

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
596
Like
113
Πόντοι
6
Δεν θα σχολιάσω σαν να πρόκειται για πραγματικό γεγονός. Ντάξει γνωστές ηλιθιότητες.
Αλλά ένα σενάριο που στέκει λίγο δεν μπορούν να φανταστούν?
Βλέπω μόνο τον τίτλο, και σκέφτομαι. Εφόσον πρόκειται για τον άντρα της, δηλαδή επέλεξαν νομικά να κατοχυρωθούν,  δεν θα ήταν λογικό το επόμενο στάδιο να είναι ένα παιδί?
Πιο λογικό θα ήταν να δήλωνε πως θέλει η σχέση μου να παντρευτούμε και να κάνουμε ένα παιδί.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.261
Κριτικές
112
Like
17.938
Πόντοι
20.686
Στο επομενο Έγινα πουτανα για το παιδί μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom