Νέα

Ο αγοραίος έρωτας τις δεκαετίες 80/90/00. Να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
32
Like
9.915
Πόντοι
11.746
Δεκαετια 70-80, ειχε κλεισει η Τρουμπα απο το 1968, για να γινουν ναυτιλιακα γραφεια εκει, και τα περισσοτερα κοριτσια αρχικα καταληγουν στην Συγγρου, πριν ανοιξουν τα μπουρδελα στη Φυλης και στο Μεταξι.
Πολλες απο αυτες, ωραιες γυναικες, θεες στα ματια των πιτσιρικαδων σαν και εμενα, που ετυχε να μενουμε στην περιοχη.
70 εως και 100 δραχμες οι καλες, απο 100 δραχμες και πανω στα πρωτα μπουρδελα του Μεταξουργειου.
Ο δήμαρχος Σκυλίτσης την έκλεισε, αλλά το Μεταξουργείο άμα ήσουν διατεθειμένος να κάνεις μπουρδελότσαρκα είχε καλές περιπτώσεις που και που.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.064
Πόντοι
18.565
Δεκαετια 70-80, ειχε κλεισει η Τρουμπα απο το 1968, για να γινουν ναυτιλιακα γραφεια εκει, και τα περισσοτερα κοριτσια αρχικα καταληγουν στην Συγγρου, πριν ανοιξουν τα μπουρδελα στη Φυλης και στο Μεταξι.
Πολλες απο αυτες, ωραιες γυναικες, θεες στα ματια των πιτσιρικαδων σαν και εμενα, που ετυχε να μενουμε στην περιοχη.
70 εως και 100 δραχμες οι καλες, απο 100 δραχμες και πανω στα πρωτα μπουρδελα του Μεταξουργειου.
Λογω "εντοποιοτητας" η Συγγρου ηταν μονοδρομος για εμενα, εκει πηγα πρωτη φορα στα 16 μου, αφου ειχα πιασει δουλεια σε μια βιοτεχνια τα απογευματα, μετα το σχολειο, μονο και μονο για να μαζευω χρηματα για αυτον το σκοπο.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Επαρχια ηταν τιγκα στα κωλομπαρα τοτε.
Δεκαετια 2000 που ειχαν ανεβει "καπως" οι ανατολικες χωρες, ειχε και πολλες φοιτητριες που ερχονταν εδω καλοκαιρι για διακοπες και το εξτραδακι τους
Χρυσα χρονια...
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
32
Like
9.915
Πόντοι
11.746
Λογω "εντοποιοτητας" η Συγγρου ηταν μονοδρομος για εμενα, εκει πηγα πρωτη φορα στα 16 μου, αφου ειχα πιασει δουλεια σε μια βιοτεχνια τα απογευματα, μετα το σχολειο, μονο και μονο για να μαζευω χρηματα για αυτον το σκοπο.
Υπήρχε ο ηλεκτρικός Πειραιάς- Ομόνοια και με τα πόδια Αγίου Κων/νου τα μπουρδελάκια ήταν σχετικά κοντά.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.601
Κριτικές
36
Like
35.064
Πόντοι
18.565
Υπήρχε ο ηλεκτρικός Πειραιάς- Ομόνοια και με τα πόδια Αγίου Κων/νου τα μπουρδελάκια ήταν σχετικά κοντά.
Οταν γυρισα απο φανταρος, η Συγγρου ειχε αλλιωθει, 90% τραβελια, οποτε Ομονοια και περιξ ηταν πλεον στο προγραμμα.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
32
Like
9.915
Πόντοι
11.746
Επαρχια ηταν τιγκα στα κωλομπαρα τοτε.
Δεκαετια 2000 που ειχαν ανεβει "καπως" οι ανατολικες χωρες, ειχε και πολλες φοιτητριες που ερχονταν εδω καλοκαιρι για διακοπες και το εξτραδακι τους
Χρυσα χρονια...
Και στην Αθήνα είχε, όπως κατέβαινες από Ομόνοια προς Πειραιά στην Π.Τσαλδάρη.
Μια φορά κατά τη συνηθισμένη μπουρδελότσαρκα πέφτω σε ένα τύπο λέει θες να γαμήσεις φοιτήτρια,
λέω για να δούμε. Τελικά έκατσε δίπλα μου μια ήπιε κάτι νερά και μετά ήθελε να της τα πληρώσωγια ποτά:angry:
scammers καλύτερα μπουρδελάκι
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Και στην Αθήνα είχε, όπως κατέβαινες από Ομόνοια προς Πειραιά στην Π.Τσαλδάρη.
Μια φορά κατά τη συνηθισμένη μπουρδελότσαρκα πέφτω σε ένα τύπο λέει θες να γαμήσεις φοιτήτρια,
λέω για να δούμε. Τελικά έκατσε δίπλα μου μια ήπιε κάτι νερά και μετά ήθελε να της τα πληρώσωγια ποτά:angry:
scammers καλύτερα μπουρδελάκι

Εγω εμενα Βορεια Ελλαδα τοτε, ισως ηταν πιο βολικα για αυτες να βγαλουν κανα εξτραδακι, αφου ητανε πιο κοντα στους τοτε καλοκαιρινους προορισμους του μπλοκ (Πιερια, Χαλκιδικη, κλπ)

Μιλαμε για απιστευτα μουνια παντως, 8ρια, 9ρια, ετυχα και κανα δυο 10ρια ( μια ξανθια Ουκρανη που απο τοτε κατεχει το ρεκορ ομορφιας για μενα σε γυναικα αγοραιου)

Δεν καθονταν ιδιαιτερα ευκολα, αλλα σιγουρα γινοτανε παιχνιδι
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
228
Like
517
Πόντοι
81
Ξεχάσαμε και την πιάτσα Βουκουρεστίου, 1987 τουλάχιστον ... μέχρι 1991 τουλάχιστον ............
Μπάνικες γκόμενες, ελληνίδες.
Την προλαβα. 1993 πηρα 2 απιστευτα μουνια σε παρακειμενο χοτελι. Μια ελληνιδα και μια Γιουγκοσλαβα. Κυριλατες και οι δυο παρολο που καναν πιατσα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Από αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω ότι η πορνεία σήμερα έχει επιστρέψει στη δεκαετία του '80...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.256
Πόντοι
11.956
Όπως το είπε ο μύστης ποιο πάνω τέλος 80 αρχές 90-95.. Βουκουρεστίου...μουναρες Ελληνίδες με τα κάμπριο...η βραδινή μας βόλτα το καλοκαίρι μετά τα Έβερεστ...τα μοναδικά Έβερεστ σε όλη την Ελλάδα ...Πινδάρου και μετά Βουκουρεστίου και κάποιες φορές μέχρι Σόλωνος..στο χημείο...και μετά ποτό στα κωλομπαρα στην Μιχαλακοπούλου...με άλλες μουναρεεες Ελληνίδες εκεί...και όλα μπορούσαν να συμβούν!!!!!
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
228
Like
517
Πόντοι
81
Ηταν ωραια εποχη η δεκαετια του ¨90. Υπηρχε χρημα ημασταν και νεοι, ειχαν ανοιξει τα συνορα και ειχαν πλακωσει ολες οι ανατολικες. Υπηρχε υπερ-προσφορα απο μουνι. Σοβιετικες, Αλβανιδες, Γιουγκοσλαβες, Ρουμανες. Πολωνες. Τα στουντιο ειχαν απο 5-6 σε καθε βαρδια, σε καθε πορνο-ξενοδοχειο του κεντρου αραζαν απεξω καμια 10ρια. Απο μετριες ως μοντελα.
Για τους μερακλιδες που βαριοντουσαν να πανε μεχρι τη Συγγρου υπηρχαν 2 πορνοχοτελια κατω απο την Αθηνας με τραβελια.
Υπηρχε η Βουκουρεστιου που αναφεραμε πιο πισω με πιο κυριλε γκομενες ή ετσι μου φαινονταν εμενα.
Και φυσικα υπηρχαν το Μεταξουργειο, η Φυλης, η Λιοσιων και παραπλευροι δρομοι.
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
327
Like
103
Πόντοι
1

STolis13

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Δεκαετία του 90 , ήταν η εποχή του trafficking, η λεγόμενη εμπορία λευκής σαρκός...
Φέρναν στα κρεαταδικα μέσα στιβαγμενες με το κιλό τις γυναίκες, Ρουμανία, Βουλγαρία...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Θυμαμαι την ενέργεια που είχε η Αθήνα το 2000 !
Χρηματηστηριο στο τερμα θεού !
Χρήμα για τους Ολυμπιακούς αγώνες !
Το 2001 δούλευα dj τα Σ/Κ σε ενα μπαρ που είχε μέσα 15 Ρωσίδες !
Στο συνολο δούλεψα 6 μηνες !
Ολες μια την μια ΜΟΥΝΑΡΕΣ !νοικιαζανε 4αρι σπίτι!
Ολες παντρεμένες με οικογένεια στην Ρωσία ....τους έλεγαν ότι προσέχουν ηλικιωμένους !
Το μαγαζί ίσα ίσα τις χώραγε ...έρχοταν τα ναυάγια και κερνάγαν ποτα τις Ρωσίδες και ξερογλυφοταν η προσπαθούσαν να το παίξουν οι γκόμενοι!
Δούλευαν στον μαγαζί Τετάρτη έως κυριακη !
Μια Δευτέρα με κάλεσαν ως DJ γιατί είχε γενέθλια μια φίλη τους και θα έκαναν πάρτυ έκπληξη .!!!
Ειμαι σε ενα σπίτι με 20 γυναίκες και ο μοναδικός άντρας στην παρέα ....είχα πάθει σοκ με ότι έβλεπα .....μουνια απίστευτης ομορφιάς !
Αφου ήπιαν τον αγλέορα .....άρχισαν να ξεδιπλώνουν τα ταλέντα τους στον χορό !
Είχα 4-5 cd nonstop και άρχιζα να τις χορεύω ....μου τριβοταν τα μουνια πάνω μου και είχα βαρέσει 10000 εγκεφαλικά .....απίστευτα καυλωμενος αλλά απο που να ξεκινήσω !??? Ξεκίνησα απο το κερασάκι τις τούρτας ....την ομορφότερη η Κατερίνα .....χόρευα και μου έδινε ακλοόλ συνέχεια ....το ίδιο και εγώ σφηνάκια και τα μπέρδευα μια βότκα μια τζιν ....μετά μπυρα .....μέχρι που με τσακώνει και μου βγάζει το μπλουζάκι ....τις λέω δεν παίζεις καλα ....θα βγάλεις και εσυ .....ουαου ουαου οι φίλες τις ( εντομεταξυ ολες χουφτωνοταν μεταξύ τους και γέλαγαν άλλες μιμούνταν τους πελάτες στο μπαρ) .κατα τις 4 το πρωί ....μου λέει η τιπισα δεν ειμαι καλα θέλω να βγω στο μπαλκόνι ...να πάρω αέρα ....έλα μήπως ζαλιστω και φουντάρω !
Πάμε έξω και την πιάνω στα φιλια και χουφτώματα ......ανταπέδωσε και με την καυλα που είχα έχυσα στο 3 λεπτό ! Μπαίνουμε μέσα στο σπίτι ....μου λέει μετά θα φύγουμε μαζί σπίτι σου ! Ένταξει εκεί τα έκανα όλα πουτανα ....έβαλα τα δυνατά μου και τους παίζω την μουσική που γούσταρα και έκαναν σαν τρελές χορό πηδούσαν για ενα δίωρο !
Κατα τις 6:30 .....τελειωνει το πάρτυ ....άλλες λάκισαν για ύπνο άλλες για φαγητό ...λέει η Κατερίνα πάω και εγώ και κου κλείνει το μάτι ....με περίμενε στην είσοδο !
Μάζεψα τα cd και έφυγα σε 3 δευτερόλεπτα ...τεσπα για 1 χρόνο γαμαγα ενα μουνι που ακόμα σήμερα δεν το πιστευω !
Είχε φίλες σε όλα τα κυριλέ μαγαζιά τις αθηνας ....ενα βράδυ στο million dollar ( Γ´Σεπτεμβρίου θρυλικό και απίστευτο μαγαζί ) μου την πέφτει μια φίλη της ....ενα άλλο θεόμουνο ....αλλά με πήρε χαμπάρι και μου λέει τι έχει καλύτερο απο μένα ;
Τις λέω για πλάκα σας θέλω και τις δυο ! Μου λέει κανένα πρόβλημα θα έρθει και θα σε φάμε ζωντανό. Και όπως έγινε ....με έστειλαν στο αγύριστο !!!! Δεν ήθελα να κάνω τίποτα για 2 μέρες είχα στερέψει απο ενέργεια απο δύναμη ...έτρεμαν τα πόδια μου !! Νεραιδες και οι δυο 28 χρονων η Κατερίνα και 30 η φίλη της !
Και οι δυο παντρεμενες με οικογένεια στην Ρωσία ! Απο 4 χρονων στο μπαλέτο !οταν χόρευαν στα club έφευγαν οι μασέλες απο τους θαμώνες !
Ζουμερά μουνια απίστευτης ομορφιάς ούτε ίχνος κυτταρίτιδας ούτε ίχνος χαλάρωσης όλα τεντωμένα τσίτα ....στήθος εργο τέχνης !!! Αχ Αχ Αχ .
Ήξερα ότι κάποια στιγμή όλα θα τελειώσουν αφου ήταν και παντρεμένη ....έκανα τον Σταύρο μου και έλεγα Θεέ μου δώσε παράταση και ευλογίες !!
Μου έκανε εντύπωση πως δεν ήταν μπλεγμένη με μπράβους και νύχτα ....ήταν απλό .....έλεγε ότι ειναι αδερφή ενός μεγάλο μαφιόζου ρώσου .....του έσκαγε 200000δρχ το μήνα και όλα καλα ! Εκεινος καθάριζε κόσμο τότε ...όποτε έκαναν όλοι μοκο !
Έβγαζε τότε 40000-90000δρχ το βράδυ ειδικά Σάββατο 150000δρχ.
Μου είχε ξεκαθαρίσει ότι εαν χαθώ μην με ψάξεις ...και ετσι έγινε χάθηκε και δεν την ξαναείδα !
Μετά απο αυτό το όνειρο που έζησα ......έκανα πολλά χρόνια να ρίξω την μύτη μου ...αλλά πάλι ο θεός μου εφερε στην στράτα μου άλλη μια ελληνίδα που με ίσιωσε κάπως αλλά όπως και να το κανείς όταν ταξιδεύεις με πύραυλο ....το αεροπλάνο δεν σε καλύπτει πλήρως !
Μετά έπεσα σε κάτι καμένες περιπτώσεις που τις ξεμπέρδεψα στο 10 ήμερο ....μέχρι που σήμερα με αντέχει η σύζυγος μου και λέει απορώ εαν είχες ποτέ γυναίκα στην ζωή σου ! Ελεινηδες του κερατά .....χαζές απο κούνια !
Η περίοδος 1988 με 2008 .....πιστευω ήταν η χρυσή εποχή για όλους ! Απο τα 23 μέχρι τα 33 μου χρόνια νοσταλγώ το αληθινό όνειρο που ζούσα σε κάθε πλευράς της ζωής μου !
Όσοι έζησαν αυτή την δεκαετία ..... ας το επιβεβαιώσουν !
Έτσι όπως τα λες είναι !!!

Ο Χρυσός Αιώνας .... θα εχουμε να θυμόμαστε μέχρι να πεθάνουμε
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Θεσσαλονικη
Τέλη 90’s
Τα σπιτάκια με τα κόκκινα φώτα ήταν πίσω από τα δικαστήρια.
Ταντάλου και άλλες οδοί που δεν θυμάμαι.
Ένα ισόγειο σπιτάκι με πράσινη πόρτα.
Ένα άλλο λίγο πιο εκεί που ανέβαινες και 10 σκαλοπάτια.
Ένα άλλο δυο στενά παραπέρα που είχε ένα σκαλοπάτι.
Γενικά όπου έμπαινες έβλεπες όμορφες γυναίκες, κατά βάση ανατολικού μπλοκ, ευδιάθετες. Και οι τσα2δες επίσης πολύ ευγενικές κατά βάση.
Πήρα το βάπτισμα στα 14 σε τσαρκα με την τσακαλοπαρεα.
Τότε το αντίτιμο ήταν 5.000δρχ
Η πρώτη μου εμπειρία με μια μελαχροινή στο πράσινο σπιτάκι μαγική!
Μπορεί μεν να μπήκα και να βγήκα πολύ γρήγορα, αλλά λίγο οι καβλες λίγο η κοπέλα που πριν μπω με ρώτησε αν ήμουν παρθένος και με πρόσεξε ιδιαίτερα, με κάνουν και αναπολώ του ποσό ωραία ήταν τότε.
Δεύτερη επίσκεψη μια μέρα μετά, αυτή τη φορά σε εκείνο με τα 10 σκαλοπάτια.
Ψηλή ξανθιά -έλεγε Γερμανίδα- με μαλλί κοντό σαν τη ΡΕΑ Τουτουντζη.
Θεα!
Εκείνο το καλοκαίρι δεν πίναμε φραπέδες στο Καστέλο ούτε παίζαμε μπιλιάρδα στο Juris.
Μαζεύαμε δραχμή δραχμή τα λεφτά μας για να τα καταθέσουμε στα σπίτια της ηδονής!
Γενικά έπαιζε πονοκέφαλος στο ποια από όλες θα διαλέξουμε γιατί όλες ήταν λαμπάδες!
Και τα κορίτσια δεν ήταν ούτε κομοδίνα ούτε αποστειρωμένα.
Βέβαια τα cim και τα cif δεν υπήρχαν στο μενού, ούτε το τζακούζι μαζί, αλλά ούτε που μας ενδιέφερε.
Σκληρες εποχες 90ς,αλλα αληθινες...Τανταλου,Σαπφους,Προμηθεως...το οικοδομικο τεραγωνο της αμαρτιας....ξεκινουσαν οι τσαρκες απο ψηλα στην Προμηθεως που εβρισκε την Μοναστηριου κ στην κατηφορα αρχιζανε δεξια αριστερα τα σπιτακια...χαμος απο κοσμο τοτε...θυμαμαι να μπαινουμε 10 ατομα κ βαλε στο σαλονι.Πασοκαρα ολε.
απιστευτες γκομενες,καλες υπηρεσιες,τι να πρωτοπω...Μαρινα πωλωνιδα,Μαιρουλα Αλβανιδα,η θρυλικη Αφροδιτη,Ραμονα με τις βυζαρες της,ο Γερμανικος τσολιας με τις βυζαρες κ το κοντο ξανθο μαλλι που ειχε gay τσατσο συνηθως να την παρουσιαζει κ αλλες πολλες...υπηρχαν κ τα παρατραγουδα συνηθως κατι Γεωργιανοι που κανανε πεσιματα στο δρομο στο κοσμο μετα τις 12-1,αλλα γενικα το κλιμα ηταν καλο τοτε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.931
Πόντοι
14.936
Δεκαετία του 90 , ήταν η εποχή του trafficking, η λεγόμενη εμπορία λευκής σαρκός...
Φέρναν στα κρεαταδικα μέσα στιβαγμενες με το κιλό τις γυναίκες, Ρουμανία, Βουλγαρία...
a4207208201_65
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Σκληρες εποχες 90ς,αλλα αληθινες...Τανταλου,Σαπφους,Προμηθεως...το οικοδομικο τεραγωνο της αμαρτιας....ξεκινουσαν οι τσαρκες απο ψηλα στην Προμηθεως που εβρισκε την Μοναστηριου κ στην κατηφορα αρχιζανε δεξια αριστερα τα σπιτακια...χαμος απο κοσμο τοτε...θυμαμαι να μπαινουμε 10 ατομα κ βαλε στο σαλονι.Πασοκαρα ολε.
απιστευτες γκομενες,καλες υπηρεσιες,τι να πρωτοπω...Μαρινα πωλωνιδα,Μαιρουλα Αλβανιδα,η θρυλικη Αφροδιτη,Ραμονα με τις βυζαρες της,ο Γερμανικος τσολιας με τις βυζαρες κ το κοντο ξανθο μαλλι που ειχε gay τσατσο συνηθως να την παρουσιαζει κ αλλες πολλες...υπηρχαν κ τα παρατραγουδα συνηθως κατι Γεωργιανοι που κανανε πεσιματα στο δρομο στο κοσμο μετα τις 12-1,αλλα γενικα το κλιμα ηταν καλο τοτε.
στην αθήνα είχε δεκάδες μπουρδέλα στα εξάρχεια , καλλιδρομίου, ρεθύμνου, θεμιστοκλέους, ερεσσού χαρ. τρικούπη, αραχώβης και πολλά πολλά άλλα ... ακόμα και στο κολωνάλι είχε μερικά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom