Νέα

Ο αγοραίος έρωτας τις δεκαετίες 80/90/00. Να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Readytogo22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.299
Πόντοι
206
στην αθήνα είχε δεκάδες μπουρδέλα στα εξάρχεια , καλλιδρομίου, ρεθύμνου, θεμιστοκλέους, ερεσσού χαρ. τρικούπη, αραχώβης και πολλά πολλά άλλα ... ακόμα και στο κολωνάλι είχε μερικά....
Εξάρχεια ;!;!;!;!

Οι τότε αναρχικοί δεν είχαν πρόβλημα με αυτά ; Σημερινό είναι το αφήγημα πως δήθεν είμαστε βιαστές ;
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
32
Like
9.915
Πόντοι
11.746
Εγω εμενα Βορεια Ελλαδα τοτε, ισως ηταν πιο βολικα για αυτες να βγαλουν κανα εξτραδακι, αφου ητανε πιο κοντα στους τοτε καλοκαιρινους προορισμους του μπλοκ (Πιερια, Χαλκιδικη, κλπ)

Μιλαμε για απιστευτα μουνια παντως, 8ρια, 9ρια, ετυχα και κανα δυο 10ρια ( μια ξανθια Ουκρανη που απο τοτε κατεχει το ρεκορ ομορφιας για μενα σε γυναικα αγοραιου)

Δεν καθονταν ιδιαιτερα ευκολα, αλλα σιγουρα γινοτανε παιχνιδι
Δε διαφωνώ αλλά συζητάμε για διαφορετική εποχή, αναφέρθηκα για πριν το 1990
Μετά τη πτώση του τείχους και το άνοιγμα των συνόρων τα πράγματα έγιναν πολύ πολύ καλύτερα.
Και για τη ψυχαγωγία των αναγνωστών θα γράψω ένα συμβάν που έζησα στη δεκαετία του 80.
Μπουρδελότσαρκα πέριξ του Μεταξουργείου που απλωνόταν μέχρι τη πλατεία Κουμουνδούρου,
πίσω από το παλιό ΙΚΑ μπαίνουμε σε ένα μπουρδελάκι, τίγκα το σαλόνι και περιμένουμε την εργαζόμενη. Την αναγγέλει ο τσάτος (λούγκρα) από εδώ η ...(δε θυμάμαι το όνομα της αλλά δεν έχει και σημασία) δίνει και κώλο, σπάνιο για την εποχή εκείνη, περιμένει εναγωνίως το κοινό στο σαλόνι κι εγώ μαζί και βγαίνει μια γριά με κάτι κορσέδες γαμησέ τα :confused:
Μπουχός η πελατεία, μας κυνήγαγε ο τσάτσος καλέ που πάτε δε θα βρείτε καλύτερα.
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Εξάρχεια ;!;!;!;!

Οι τότε αναρχικοί δεν είχαν πρόβλημα με αυτά ; Σημερινό είναι το αφήγημα πως δήθεν είμαστε βιαστές ;
τοτε δεν είχαν κανένα πρόβλημα με τις πουτάνες ,,,,, το αφήγημα άρχησε απο το 2020
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.111
Πόντοι
3.786
γιατί σήμερα δεν υπάρχουν μασατζίδικα στα Εξάρχεια; Καλή η επανάσταση, καλύτερο το γαμήσι όμως.
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.299
Πόντοι
206
τοτε δεν είχαν κανένα πρόβλημα με τις πουτάνες ,,,,, το αφήγημα άρχησε απο το 2020
Απλά μου κάνει εντύπωση. Εγώ έχω ακούσει 1002 μαλακίες απο άτομα δήθεν προοδευτικά κλπ όταν τύχει να αναφερθεί το θέμα.
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Απλά μου κάνει εντύπωση. Εγώ έχω ακούσει 1002 μαλακίες απο άτομα δήθεν προοδευτικά κλπ όταν τύχει να αναφερθεί το θέμα.
τώρα ναι, παλαιότερα δεν είχαν πρόβλημα ούτ έβλεπαν με αρνητικό μάτι τις πουτάνες στα εξάρχεια και είχε πολλές παραπολλές .... να σκεφτεις οτι και η θρυλικη Γαβριέλα η Ρωσσίδα στην Νεάπολη - Εξάρχεια έζησε και πέθανε (την σκότωσε ένας αγνωστος στην κατοικία της Ρωμανού Μελωδού) ....
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.505
Πόντοι
2.256
Εξάρχεια ;!;!;!;!

Οι τότε αναρχικοί δεν είχαν πρόβλημα με αυτά ; Σημερινό είναι το αφήγημα πως δήθεν είμαστε βιαστές ;
Σε διαμερίσματα γίνονταν η δουλειά ως επί το πλείστον. Χωρις πολλές πληροφορίες εξω από τους μυημένους. Με ένα μικρό όνομα στο κουδούνι, συνήθως. Δεν υπήρχαν σπίτια με φωτάκι όπως φυλής ή μετάξι, εκεί.
 
OP
OP
R

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.299
Πόντοι
206
τώρα ναι, παλαιότερα δεν είχαν πρόβλημα ούτ έβλεπαν με αρνητικό μάτι τις πουτάνες στα εξάρχεια και είχε πολλές παραπολλές .... να σκεφτεις οτι και η θρυλικη Γαβριέλα η Ρωσσίδα στην Νεάπολη - Εξάρχεια έζησε και πέθανε (την σκότωσε ένας αγνωστος στην κατοικία της Ρωμανού Μελωδού) ....
Σε διαμερίσματα γίνονταν η δουλειά ως επί το πλείστον. Χωρις πολλές πληροφορίες εξω από τους μυημένους. Με ένα μικρό όνομα στο κουδούνι, συνήθως. Δεν υπήρχαν σπίτια με φωτάκι όπως φυλής ή μετάξι, εκεί.

Εντυπωσιακό πραγματικά. Δεν είχα ιδέα.
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.333
Like
467
Πόντοι
36
Εντυπωσιακό πραγματικά. Δεν είχα ιδέα.
φίλος μου ξεπαρθενιάστηκε σε μπουρδέλο στην Καλιδρομίου δίπλα στο - Αμα λάχει - το όμορφο μεζεδάδικο ..... επίσης σε μπουρδέλο πίσω απο την πρωην Ασφάλεια στην Μπουμπουλίνας σε μικρό κάθετο δρόμο γινόταν της πουτάνας ... και ενα πολύ όμορφο καλιτεχνικό κοντά στο αρχαιολογικό μουσείο στην οδό Ρεθύμνου.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.786
Κριτικές
62
Like
40.167
Πόντοι
8.530
Θυμάμαι με νοσταλγία στην Θεσσαλονίκη το 2005 να έχουν μπει σε σπιτάκι στον Βαρδάρη 24(!) άτομα . Κυρίως πιτσιρικάδες όμως υπήρχε τότε ενδιαφέρον από πιτσιρίκια να δουν γυμνή γυναικεία σάρκα ...τώρα όλα μαλακιζονται με ένα κωλοκινητο από τα 5 και στα 15 έχουν κάψει όλα τους τα συστήματα...που να ασχοληθούν μετά με γυναίκες;
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
0
Θυμάμαι με νοσταλγία στην Θεσσαλονίκη το 2005 να έχουν μπει σε σπιτάκι στον Βαρδάρη 24(!) άτομα . Κυρίως πιτσιρικάδες όμως υπήρχε τότε ενδιαφέρον από πιτσιρίκια να δουν γυμνή γυναικεία σάρκα ...τώρα όλα μαλακιζονται με ένα κωλοκινητο από τα 5 και στα 15 έχουν κάψει όλα τους τα συστήματα...που να ασχοληθούν μετά με γυναίκες;

Θυμάμαι με νοσταλγία στην Θεσσαλονίκη το 2005 να έχουν μπει σε σπιτάκι στον Βαρδάρη 24(!) άτομα . Κυρίως πιτσιρικάδες όμως υπήρχε τότε ενδιαφέρον από πιτσιρίκια να δουν γυμνή γυναικεία σάρκα ...τώρα όλα μαλακιζονται με ένα κωλοκινητο από τα 5 και στα 15 έχουν κάψει όλα τους τα συστήματα...που να ασχοληθούν μετά με γυναίκες;
ΟΛΗ Η ΝΕΟΛΑΊΑ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΉ ΑΓΑΜΙΑΣ… ΟΛΗ; ΟΧΙ! ΜΙΑ ΜΕΙΟΝΌΤΗΤΑ ΑΠΟ ΝΕΑΝΊΕΣ ΣΤΟ ΤΙΚΤΟΚ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΣΤΑΡΟΝΤΑΣ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ. Μου έχουν πεταχτεί τουλαχιστον καμια 5αρα βίντεο απο πιτσιρικάδες που είναι μπουρδέλα:globeos-haha::happy::happy:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.786
Κριτικές
62
Like
40.167
Πόντοι
8.530
ΟΛΗ Η ΝΕΟΛΑΊΑ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΥΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΉ ΑΓΑΜΙΑΣ… ΟΛΗ; ΟΧΙ! ΜΙΑ ΜΕΙΟΝΌΤΗΤΑ ΑΠΟ ΝΕΑΝΊΕΣ ΣΤΟ ΤΙΚΤΟΚ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΙΣΤΕΚΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΣΤΑΡΟΝΤΑΣ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ. Μου έχουν πεταχτεί τουλαχιστον καμια 5αρα βίντεο απο πιτσιρικάδες που είναι μπουρδέλα:globeos-haha::happy::happy:
Νιώθω περήφανος για αυτά τα παιδιά...ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

..ναι αλλά μόνο χαβαλε κάνουν η τον χώνουν κιόλας εκεί;
 
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
0
Νιώθω περήφανος για αυτά τα παιδιά...ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

..ναι αλλά μόνο χαβαλε κάνουν η τον χώνουν κιόλας εκεί;
Δεν έχω ιδέα μύστη αλλα ενας τυπάς είχε βγεί σελφι με την πουτάνα της υποδοχής οπότε κάτι θα κάνουν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.786
Κριτικές
62
Like
40.167
Πόντοι
8.530
Δεν έχω ιδέα μύστη αλλα ενας τυπάς είχε βγεί σελφι με την πουτάνα της υποδοχής οπότε κάτι θα κάνουν
Αφού υπάρχει εικόνα και από το προσωπικό μάλλον δίκιο εχεις...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.861
Πόντοι
3.656
Απλά μου κάνει εντύπωση. Εγώ έχω ακούσει 1002 μαλακίες απο άτομα δήθεν προοδευτικά κλπ όταν τύχει να αναφερθεί το θέμα.
Τώρα γουστάρουν μόνο τις καριόλες 39.5 κιλών , με τα κολλητά μαύρα τζην και κίτρινα ολ σταρ
που πάνε στις καταλήψεις και γαμιούνται με όσους έχουν επαφή με το περιβάλλον ή δεν είναι σε κώμα
ή προχωρημένη σήψη .........

Ακά κρεμπιέ, έτσι κι αλλιώς όλοι έχουν ηπατίτιδες a,b,c hiv+ , kaposi κοκ .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.786
Κριτικές
62
Like
40.167
Πόντοι
8.530
Τώρα γουστάρουν μόνο τις καριόλες 39.5 κιλών , με τα κολλητά μαύρα τζην και κίτρινα ολ σταρ
που πάνε στις καταλήψεις και γαμιούνται με όσους έχουν επαφή με το περιβάλλον ή δεν είναι σε κώμα
ή προχωρημένη σήψη .........

Ακά κρεμπιέ, έτσι κι αλλιώς όλοι έχουν ηπατίτιδες a,b,c hiv+ , kaposi κοκ .
Τις πέταξες τα σκατα έξω...να αγοράσει το πληκτρολόγιο σου!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.786
Κριτικές
62
Like
40.167
Πόντοι
8.530
Τις πέταξες τα σκατα έξω...να αγοράσει το πληκτρολόγιο σου!
Τώρα γουστάρουν μόνο τις καριόλες 39.5 κιλών , με τα κολλητά μαύρα τζην και κίτρινα ολ σταρ
που πάνε στις καταλήψεις και γαμιούνται με όσους έχουν επαφή με το περιβάλλον ή δεν είναι σε κώμα
ή προχωρημένη σήψη .........

Ακά κρεμπιέ, έτσι κι αλλιώς όλοι έχουν ηπατίτιδες a,b,c hiv+ , kaposi κοκ .
Να ΑΓΙΑΣΕΙ το πληκτρολόγιο σου...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
'97 με 2006 περίπου

είχα γνωρίσει από αγγελία σε εφημερίδα ένα "γραφείο-τσατσά" η οποία είχε στη δούλεψή της 4-5 κορίτσια σε σταθερή βάση.

την έλεγαν Κατερίνα

είχα περάσει καλά μ αυτήν την περίπτωση...ελληνίδες, ρωσίδες, αλβανίδες, σέρβες, μέχρι και και μια απο Βενεζουέλα μου είχε στείλει μια φορά.

είχα ξεκινήσει θυμάμαι με 15000δρχ την ώρα και όταν ήρθε το ευρώ το πήγε 120 και μετά 150

μετά χάθηκε...την είχαν ταράξει στα δικαστήρια απ ότι μου είπε μια φορά

ΥΓ: έχω ξαναρωτήσει για την Κατερίνα, την ξέρει κάποιος παλιός?
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.282
Like
2.067
Πόντοι
216
Πόσοι ξεμυαλίστηκαν από Ρωσίδες. Μερικοί άτυχοι δε δηλητηριάστηκαν κιόλας μόλις οι σύζυγοι εξασφάλισαν τη κληρονομιά. Γνωρίζω προσωπικά τέτοια παραδείγματα.

Στο μεταξύ πρέπει να είναι όλα τα γερόντια ψιλιασμένα. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Μπορεί να γίνεται και σήμερα.

Κι ας μην είναι καν Ρωσίδες. Αυτά τα κάνουν κι άλλες εθνικότητες .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom