Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Πωωωωω. Τη έχασα πόσο παλιά? Εγώ πάω περίπου 3 χρόνια τώρα και δεν μου το χει αναφέρει ποτε :rockon:
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Επίσης είχα διαβάσει ότι έδινε κωλο και η Λολίτα.. Ίσχυε? Την είχε πάρει κανείς?
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
841
Κριτικές
15
Like
1.134
Πόντοι
376
η αλεξια με αλλες γυναικες δεν παει...με 2-3 κλπ αντρες πιστευω παει κ γουσταρει κι ολας!
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Ανεπίσημα εε... Δηλαδή της το έλεγες και αν γούσταρε την έπαιρνες. Όπως την είχα κόψει θα ζητούσε πολύ χρημα
 

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
235
Κριτικές
4
Like
158
Πόντοι
1
Μιας και πιασαμε την κουβεντα, θυμαστε μηπως παλιοτερες κοπελες γενικα..? Θυμαμαι μία Λορίνα Αλβανίδα, και μία αλλη Ζαγκλίν, καπως ετσι..
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Ωραίο θέμα τον λορινα δεν τη θυμάμαι την ζακλιν την είχα τιμήσει έναν καιρό ήταν ότι καλύτερο νομίζω είχαμε στην περιοχη. Επίσης μια Κατερίνα τη θυμάστε? Μια και πιάσαμε τις παλιές η Βίκυ που χάθηκε? Ήταν το στανταρακι μου φοβερή χημεία μεταξύ μας. θυμάμαι έκανα 40 λεπτό μέσα με φίλο να με περιμένει έξω και να με ρωτάει πόσες φορές πληρωσα χαχαχα ωραίες στιγμες
 

gypaetos10

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
235
Κριτικές
4
Like
158
Πόντοι
1
Ωραίο θέμα τον λορινα δεν τη θυμάμαι την ζακλιν την είχα τιμήσει έναν καιρό ήταν ότι καλύτερο νομίζω είχαμε στην περιοχη. Επίσης μια Κατερίνα τη θυμάστε? Μια και πιάσαμε τις παλιές η Βίκυ που χάθηκε? Ήταν το στανταρακι μου φοβερή χημεία μεταξύ μας. θυμάμαι έκανα 40 λεπτό μέσα με φίλο να με περιμένει έξω και να με ρωτάει πόσες φορές πληρωσα χαχαχα ωραίες στιγμες
Την θυμαμαι και την Κατερινα..  ;) Την Βίκυ στο 4 εννοεις?
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
501
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
εγω εχω δωσει πιπα,τσατσα μαζι με την πουτανα,αλλα μη με ρωτησετε ποια δε προκειται να πω

Ποντάρω στην Αλεξία στο 6 μαζί με το τραβελι που είχε για τσατσά ένα φεγγάρι. Δεν περνούσε κανένας να μην τον χουφτώσει ή να τον καβλαντησει
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Ποντάρω στην Αλεξία στο 6 μαζί με το τραβελι που είχε για τσατσά ένα φεγγάρι. Δεν περνούσε κανένας να μην τον χουφτώσει ή να τον καβλαντησει
λες να ήταν αυτή? Πο σίχαμα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom