Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Όλες Αναστασίες τις βαφτίζουν πια?

Δεν πρόλαβα και να δοκιμάσω μετά από τα καλά λόγια εδώ μέσα...
 

hmarav

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
19
Like
46
Πόντοι
0
Μόλις έφυγα από την συγκεκριμένη κοπέλα...αυτό που έχω να πω είναι ότι δεν αξίζει και πάρα πολλά. Έχει πλούσιο στήθος και συμπαθητικό πρόσωπο κατά τα άλλα δεν λέει τίποτα. Στα του αγώνα αφού ξεκινήσαμε μου λέει όχι φιλιά...ενώ στο site το δίνει ως υπηρεσία. Αρκετά ενεργητική αλλά...μέχρι εκεί. Ήθελα να φύγω στο μισάωρο αλλά είχα πληρώσει για 1 ώρα έτσι έκατσα μόνο για μασάζ την υπόλοιπη ώρα.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
537
Κριτικές
9
Like
1.225
Πόντοι
486
Η ίδια κοπέλα με χτες είναι, η Νάστια? Ή είναι άλλη Αναστασία?
Η Αναστασία ήρθε σήμερα. Κανονική με λίγα κιλάκια παραπάνω, ωραίο πρόσωπο, φοβερά χείλη, μαγική πίπα ( στη πίπα παιδιά παίρνει 10) και ωραία στο σεξ. Ωραία τύπισσα , χαμηλών τόνων. Συστήνεται!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Η Αναστασία ήρθε σήμερα. Κανονική με λίγα κιλάκια παραπάνω, ωραίο πρόσωπο, φοβερά χείλη, μαγική πίπα ( στη πίπα παιδιά παίρνει 10) και ωραία στο σεξ. Ωραία τύπισσα , χαμηλών τόνων. Συστήνεται!
Μην παίρνουμε πολύ φορα...
Αφού δεν πρόλαβα την άλλη Αναστασία(Νάστια), δοκίμασα την τωρινή.

Κακη δεν είναι. Δεν σπάει αρχιδια ώστε να σε ξενερώσει και να μην μπορέσεις να γαμησεις.

Από εκεί και πέρα. Μονότονα επιφανειακά φιλιά κοντά στο στήθος και στα πλευρά κάνει για ξεκίνημα. Στη συνέχεια βάζει ωραία την Καποτά με το στόμα της και κάνει πολύ ωραία πίπα. Κάνει και κάποια ψευτοφιλια επιφανειακά στα αρχιδια.

Από εκεί και πέρα στο σεξ μην πάρουμε και κανέναν στο λαιμό μας να λέμε ότι συστήνεται...
Κανονικά και πισωκολλητα τη γάμησα. Δεν σπάει αρχιδια, αλλά δεν θέλει και επαφές. Δεν αφήνει να φιλήσεις βυζί, βασικά πουθενά δεν αφήνει να πλησιάσεις πολύ, για να μην φιλήσεις. Ούτε να σε γλείψει στο λαιμό ή οτιδήποτε παρεμφερές.

Εγώ θα έλεγα ότι επειδή δεν υπάρχει τίποτα στα Χανιά. Είναι μια επιλογή για δοκιμή. Για δεύτερη φορά, δύσκολο.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
537
Κριτικές
9
Like
1.225
Πόντοι
486
Μην παίρνουμε πολύ φορα...
Αφού δεν πρόλαβα την άλλη Αναστασία(Νάστια), δοκίμασα την τωρινή.

Κακη δεν είναι. Δεν σπάει αρχιδια ώστε να σε ξενερώσει και να μην μπορέσεις να γαμησεις.

Από εκεί και πέρα. Μονότονα επιφανειακά φιλιά κοντά στο στήθος και στα πλευρά κάνει για ξεκίνημα. Στη συνέχεια βάζει ωραία την Καποτά με το στόμα της και κάνει πολύ ωραία πίπα. Κάνει και κάποια ψευτοφιλια επιφανειακά στα αρχιδια.

Από εκεί και πέρα στο σεξ μην πάρουμε και κανέναν στο λαιμό μας να λέμε ότι συστήνεται...
Κανονικά και πισωκολλητα τη γάμησα. Δεν σπάει αρχιδια, αλλά δεν θέλει και επαφές. Δεν αφήνει να φιλήσεις βυζί, βασικά πουθενά δεν αφήνει να πλησιάσεις πολύ, για να μην φιλήσεις. Ούτε να σε γλείψει στο λαιμό ή οτιδήποτε παρεμφερές.

Εγώ θα έλεγα ότι επειδή δεν υπάρχει τίποτα στα Χανιά. Είναι μια επιλογή για δοκιμή. Για δεύτερη φορά, δύσκολο.
Εντάξει δεν έγραψα ότι είναι και Θεά. Για τα γούστα μου είναι η πιο καλή στη σάπια Μίνωος.
.. Ξέχασα να αναφέρω τη φράση του GioGha που τελειώνει με όλες του τις τοποθετήσεις επί τέτοιων θεμάτων.
Βέβαια η δική μου εμπειρία μπορεί να διαφέρει από τη δική σας, με τη συγκεκριμένη κοπέλα.
 

13 12

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Like
42
Πόντοι
0
Με μια Αμαλία που ήταν καιρό Κρήτη δε πήγε κανείς να μας πει εμπειρία?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Εντάξει δεν έγραψα ότι είναι και Θεά. Για τα γούστα μου είναι η πιο καλή στη σάπια Μίνωος.
.. Ξέχασα να αναφέρω τη φράση του GioGha που τελειώνει με όλες του τις τοποθετήσεις επί τέτοιων θεμάτων.
Βέβαια η δική μου εμπειρία μπορεί να διαφέρει από τη δική σας, με τη συγκεκριμένη κοπέλα.
Ναι δεν λέω ότι την θεοποιησες, αλίμονο.
Η εμπειρία μπορεί να διαφέρει από τη δική σας οκ...
Είπαμε η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχει τίποτα εδώ για αυτό και οι μετριότητες έχουν δουλειά.

Απλά πρέπει να κάνει βήματα ακόμα προς τη σωστή κατεύθυνση η φωλοαλυσίδα για να γίνει άξια εμπιστοσύνης.
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Δε βγαίνει στη σύνταξη και αυτή...

Είναι και η Χριστίνα που έχει πάει στην κατηγορία granny τώρα πια, αλλά τουλάχιστον γαμιεται καλά.

Το Σοφακι, δεν... (προσωπική άποψη πάντα)
Κάποιοι θα πουν τι κάνει ο Rimondi αλλά είμαι ένας από αυτούς που πάνε στο Σοφάκι. ¨Οχι συχνά , μία στις τόσες. Γενικά περνάω καλά μαζί της κ όχι μόνο στο σεξ αλλά κ σαν παρεούλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
537
Κριτικές
9
Like
1.225
Πόντοι
486
Ναι δεν λέω ότι την θεοποιησες, αλίμονο.
Η εμπειρία μπορεί να διαφέρει από τη δική σας οκ...
Είπαμε η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχει τίποτα εδώ για αυτό και οι μετριότητες έχουν δουλειά.

Απλά πρέπει να κάνει βήματα ακόμα προς τη σωστή κατεύθυνση η φωλοαλυσίδα για να γίνει άξια εμπιστοσύνης.
Συμφωνώ εν μέρει. Προσωπικά πιστεύω ότι η Μίνωος οδεύει σε τάνες τυπου Σοφάκι και Χριστίνας. Πιστεύω οι ιδιοκτήτες θα τα κλείσουν. Είναι πολύ εμπορική τοποθεσία. Αν ανοίξει κάποιο , κάπου αλλού θα έχει και καλύτερες κοπέλες.
Μην παρεξηγηθώ, είναι η προσωπική μου άποψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
68
Like
48
Πόντοι
0

Εδώ κάνεις εμπειρία???
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
Εδώ κάνεις εμπειρία???
 

Συνημμένα

  • IMG_20240327_152237.jpg
    IMG_20240327_152237.jpg
    188,5 KB · Εμφανίσεις: 15

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
499
Κριτικές
108
Like
2.734
Πόντοι
2.911
Συμφωνώ εν μέρει. Προσωπικά πιστεύω ότι η Μίνωος οδεύει σε τάνες τυπου Σοφάκι και Χριστίνας. Πιστεύω οι ιδιοκτήτες θα τα κλείσουν. Είναι πολύ εμπορική τοποθεσία. Αν ανοίξει κάποιο , κάπου αλλού θα έχει και καλύτερες κοπέλες.
Μην παρεξηγηθώ, είναι η προσωπική μου άποψη.
Δυστυχώς μάλλον δεν είναι δυνατόν να ανοίξει σε άλλη περιοχή των Χανίων, τουλάχιστον όχι νόμιμος οίκος. Υπάρχουν δωμάτια που χρησιμοποιούνται μόνιμα από εργαζόμενες του χώρου, αλλά δεν είναι νόμιμοι οίκοι. Η αλήθεια είναι ότι κανένας δεν θα ήθελε ένα μπουρδελο στη γειτονιά του.
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
Πάροδος Μίνωος σήμερα Τετάρτη

3 - Αναστασία
2 - Μαρίνα
4 - Τάνια
6 - Τζασμίν
9 - Ελένη
11 - Βικτώρια
14 - Μαργαρίτα
14 όροφος - Χριστίνα
15 Βανέσσα
17 - Σοφάκι
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
191
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Πάροδος Μίνωος σήμερα Τετάρτη

3 - Αναστασία
2 - Μαρίνα
4 - Τάνια
6 - Τζασμίν
9 - Ελένη
11 - Βικτώρια
14 - Μαργαρίτα
14 όροφος - Χριστίνα
15 Βανέσσα
17 - Σοφάκι
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση από αυτές έχεις να προτείνεις καμία?
 

13 12

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Like
42
Πόντοι
0
Συμφωνώ εν μέρει. Προσωπικά πιστεύω ότι η Μίνωος οδεύει σε τάνες τυπου Σοφάκι και Χριστίνας. Πιστεύω οι ιδιοκτήτες θα τα κλείσουν. Είναι πολύ εμπορική τοποθεσία. Αν ανοίξει κάποιο , κάπου αλλού θα έχει και καλύτερες κοπέλες.
Μην παρεξηγηθώ, είναι η προσωπική μου άποψη.
Μάγκες επειδή δεν πάμε εμείς που γράφουμε δε σημαινει δε δουλεύουν.
Εμείς είμαστε το 1 δέκατο των πελατών.
Στο Βόλο άνοιξε κιαλο.
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
499
Κριτικές
108
Like
2.734
Πόντοι
2.911
Μάγκες επειδή δεν πάμε εμείς που γράφουμε δε σημαινει δε δουλεύουν.
Εμείς είμαστε το 1 δέκατο των πελατών.
Στο Βόλο άνοιξε κιαλο.
Μα και εδώ θα τα κλείσουν οι προηγούμενοι ιδιοκτήτες, και θα τα πάρουν αλυσίδες.
Έτσι θα υπάρχει ένα μονοπωλιακο καθεστώς, και θα βάζουν ότι τιμές θέλουν
 

13 12

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Like
42
Πόντοι
0
Μα και εδώ θα τα κλείσουν οι προηγούμενοι ιδιοκτήτες, και θα τα πάρουν αλυσίδες.
Έτσι θα υπάρχει ένα μονοπωλιακο καθεστώς, και θα βάζουν ότι τιμές θέλουν
Η glikoula δεν τα χει?
Αφού οι ίδιες δουλεύουν σε όλες τις πόλεις.
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Συμφωνώ εν μέρει. Προσωπικά πιστεύω ότι η Μίνωος οδεύει σε τάνες τυπου Σοφάκι και Χριστίνας. Πιστεύω οι ιδιοκτήτες θα τα κλείσουν. Είναι πολύ εμπορική τοποθεσία. Αν ανοίξει κάποιο , κάπου αλλού θα έχει και καλύτερες κοπέλες.
Μην παρεξηγηθώ, είναι η προσωπική μου άποψη.
Μια που λέτε για την τοποθεσιά , παλιά τα σπιτάκια ήταν φάτσα στη Μίνωος κ όχι στο στενάκι. Αφου η γειτονιά γίνεται όλο κ πιο εμπορική κάποια στιγμή θ αρχίσουν κ τα παράπονα για τα σπιτάκια. Τώρα βολεύονται όλοι με την τοποθεσία αλλά αργότερα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom