Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostasgkan

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Τι παίζει εδώ και Χανιά και Αθήνα ταυτόχρονα;
 

Lorenzo69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2023
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0

Ωραια παιδες σημερα συναντησα την κοπελια,ηταν το καλυτερο,μπορει να ειναι η μονη που με εχει κανει να τελειωσω στα 4,ειναι 100 ευρω η ωρα και το Αναλ ειναι εξτρα δεν ξερω ποσο ειναι αλλα,τελεια ειναι πολη παιχνιδιαρα αλλα να τιμας τον χαρακτιρα της,της αρεσει να μηλαει οποτε μην ειστε στε στρες και ειναι πολυ kinky,ειναι η μονοι που με εχει κανει να χασω την αναπνωι μου απο την κουρασει,και η ακοη μου χαθηκε για λιγο,και οι δυο ψωφησαμε στο κρεβατι να ξεκουραστουμε,δεν μπορουσα να παω για δευτερω γυρι κυριολεκτικα κουραστικα και προσπαθουσα να ανασανω,την συκωνα για διαφορετικες στασεις και ολα,την πρωτεινο,στο μελον συγουρα θα την ξανασυνταντυσω.
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Μέχρι 30€ η Κάρλα καλή ήταν...τυπική.
Τώρα που πήγε 40€ είναι προκλητική. Εγώ πήγα ξανά αν και με έχει απογοητεύσει κατά καιρούς. Αλλά άμα βλέπεις άλλες ανεξάρτητες να ζητάνε για τις ΙΔΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ 80-150€ οι οποίες είναι αμφιβόλου υγιής. δεν το ρισκάρω. Επίσης στο στενό κατά καιρούς παίζει πολύ μετριότητα και η Κάρλα εμφανισιακά όσο εκνευριστικη και αν γίνεται καμία φορά, εχει δυνατή εμφάνιση. Επίσης ούτε εγώ είμαι νταβατζης.
Συμφωνώ, ¨Εχω πάει μόλις με 3 -4 ανεξάρτητες . Δίνω 70-80 € κ κλαίω τα λεφτά μου. Καλύτερα μία μετριότητα στα 40 € στη Μίνωος παρά 70-80 σε κάθε τυχαία η οποία δεν δίνει κάτι παραπάνω από τη Μίνωος.
 

JtRGamer

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει κανείς ποιες ώρες είναι η Κάρλα στην Μινώος και μέχρι πότε θα είναι;
Γιατί θα πάω σε 8 μέρες στα Χανιά απο μακρία από άλλη πόλη, γι αυτό ρωτάω .
 

Unamed10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
330
Πόντοι
280

Ωραια παιδες σημερα συναντησα την κοπελια,ηταν το καλυτερο,μπορει να ειναι η μονη που με εχει κανει να τελειωσω στα 4,ειναι 100 ευρω η ωρα και το Αναλ ειναι εξτρα δεν ξερω ποσο ειναι αλλα,τελεια ειναι πολη παιχνιδιαρα αλλα να τιμας τον χαρακτιρα της,της αρεσει να μηλαει οποτε μην ειστε στε στρες και ειναι πολυ kinky,ειναι η μονοι που με εχει κανει να χασω την αναπνωι μου απο την κουρασει,και η ακοη μου χαθηκε για λιγο,και οι δυο ψωφησαμε στο κρεβατι να ξεκουραστουμε,δεν μπορουσα να παω για δευτερω γυρι κυριολεκτικα κουραστικα και προσπαθουσα να ανασανω,την συκωνα για διαφορετικες στασεις και ολα,την πρωτεινο,στο μελον συγουρα θα την ξανασυνταντυσω.
Στα ελληνικά μιλούσε πολύ;
 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
132
Like
257
Πόντοι
21
αντε να το πω εγω γιατι δε μιλαει κανεις αλλος ....tiffany απο εσκορτς, το καλυτερο γαμησι που εχω κανει ποτε στη ζωη μου....αυτο και τιποτα
αλλο , σωμα τουμπανο με κιλα οπως πρεπει,οτι βλεπετε σε φωτος βιντεο ετσι ειναι
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
577
Like
412
Πόντοι
26
Η μόνη εγγύηση στην Μίνοως ήταν η Αλεξία, δεν έφευγες ποτέ με το παράπονο, και μουναρα και φοβερή στο κρεβάτι , κρίμα γιατί με αυτές που βρίσκονται στην μίνοως δεν υπάρχει λόγος να πας κάπου, αυτή δυστυχώς είναι η αλήθεια, φέρτε ωραία κορίτσια και με όρεξη και σεβασμό στον πελάτη , με όλα αυτά που έχω διαβάσει εννοείται πως δεν έχω πάει ποτέ στην Κάρλα....
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Πήγα στην ΜΙΑ από κάνεσεξ. Κοντουλα, juicy και ορεξατο το μωρό. Ούτε χοντρή, ούτε γριά, ούτε υφακι, ούτε ειρωνία. Με 50€ έκατσα 20-30 λεπτά. Μια χαρά ήταν καθαρό δωμάτιο. Καλύτερα απο τις χοντρές και τις γριές που έχουν και υφακι ορισμένες με 40€ στην Μίνωος που δεν έχει ούτε τουαλέτα. Για 10 ευρώ παραπάνω. Σπιτάκι καθαρό. Μαξ 24 χρόνων το κορίτσι, ορεξατο, χαμογελαστό, τούμπανο και έχει και τουαλέτα να πλύθεις στο τέλος. Μπάνιο δεν έκανα.
 

Fucker1600

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Η Μαρίνα ποτέ ανοίγει γιατί πέρασα και ήταν κλειστή;
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Η μόνη εγγύηση στην Μίνοως ήταν η Αλεξία, δεν έφευγες ποτέ με το παράπονο, και μουναρα και φοβερή στο κρεβάτι , κρίμα γιατί με αυτές που βρίσκονται στην μίνοως δεν υπάρχει λόγος να πας κάπου, αυτή δυστυχώς είναι η αλήθεια, φέρτε ωραία κορίτσια και με όρεξη και σεβασμό στον πελάτη , με όλα αυτά που έχω διαβάσει εννοείται πως δεν έχω πάει ποτέ στην Κάρλα....
Βρε Streth στην Σάρα έχεις πάει? Η κοπέλα είναι άψογη. Να λέμε κ τα καλά.
 

Nearoulis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Μετά από πολύ καιρό επισκέφτηκα την Μίνωος σήμερα το μεσημέρι, πέρασα για αναγνωριστική από Σάρα, Νάστια και Κάρλα. Επηρεασμένος από τα σχόλια για τις συγκεκριμένες κοπέλες αποφάσισα να δοκιμάσω την Νάστια στο 3 μια και ήταν η μόνη που μου έκανε το κλίκ. Το κορίτσι ήταν εξαιρετικό! Είναι όμορφη για τα γούστα μου, γύρω στα 25 με καλό σώμα. Οι υπηρεσίες της ήταν άψογες. Πήρα το απλό πρόγραμμα, ήρθε σε λίγα λεπτά, χαμογελαστή και ομιλητική. Έκατσε δίπλα μου και έβγαλε τα ρούχα της και σχεδόν αμέσως μου ρούφαγε τα αρχίδια με πάθος και για αρκετή ώρα, έβαλε προφυλακτικό και άρχισε μια αξιοπρεπέστατη πίπα από πάνω μέχρι κάτω, κατά διαστήματα φιλιά και χάδια. Τη γάμησα σε 3 στάσεις και την έχυσα στα βυζιά καθώς μου έγλυφε τα αρχίδια. Μετά κάναμε γρήγορο ντουζάκι και τέλος. Χωρίς γκρίνιες και μαλακίες. Τα άξιζε τα 40 ευρώ και θα επαναλάβω.

Υ.Γ. Η Κάρλα μόνο από την φάτσα μου φάνηκε χαμένα λεφτά και η Σάρα δεν μου έκανε κλίκ.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Μετά από πολύ καιρό επισκέφτηκα την Μίνωος σήμερα το μεσημέρι, πέρασα για αναγνωριστική από Σάρα, Νάστια και Κάρλα. Επηρεασμένος από τα σχόλια για τις συγκεκριμένες κοπέλες αποφάσισα να δοκιμάσω την Νάστια στο 3 μια και ήταν η μόνη που μου έκανε το κλίκ. Το κορίτσι ήταν εξαιρετικό! Είναι όμορφη για τα γούστα μου, γύρω στα 25 με καλό σώμα. Οι υπηρεσίες της ήταν άψογες. Πήρα το απλό πρόγραμμα, ήρθε σε λίγα λεπτά, χαμογελαστή και ομιλητική. Έκατσε δίπλα μου και έβγαλε τα ρούχα της και σχεδόν αμέσως μου ρούφαγε τα αρχίδια με πάθος και για αρκετή ώρα, έβαλε προφυλακτικό και άρχισε μια αξιοπρεπέστατη πίπα από πάνω μέχρι κάτω, κατά διαστήματα φιλιά και χάδια. Τη γάμησα σε 3 στάσεις και την έχυσα στα βυζιά καθώς μου έγλυφε τα αρχίδια. Μετά κάναμε γρήγορο ντουζάκι και τέλος. Χωρίς γκρίνιες και μαλακίες. Τα άξιζε τα 40 ευρώ και θα επαναλάβω.

Υ.Γ. Η Κάρλα μόνο από την φάτσα μου φάνηκε χαμένα λεφτά και η Σάρα δεν μου έκανε κλίκ.
Ωραίος ο φίλος...
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
575
Κριτικές
75
Like
1.452
Πόντοι
1.660
Σάρα είναι εδώ ? Ηλικία ? Σώμα ?

Εδώ ειναι η κριτική που έγραψα για τη Σάρα.
Σάρα, το πολύ καλό συναπάντημα
14 Σεπτεμβρίου, 2023
Γενική βαθμολογία
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
10.0

Όλες οι κριτικές για την Σάρα
Ξανά στη Μίνώος κ έχοντας δει την τριάδα των κοριτσιών που εργάζονται για την αλυσίδα πρoτίμησα να πάω στη Σάρα.. Μπαίνω στο 14 κ η τσατσά μου λέει ότι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο καθώς τα γνωστά που λένε για τις κοπέλες . Δεν ξέρω γιατί αλλά είχα αποφασίσει να συμνευρεθώ με τη Σάρα κ γι αυτό το λόγο πλ;hρωσα το 40 άρι κ πέρασα στο δωμάτιο χωρίς καν να περιμένω να τη δω. Μια κίνηση που έχει ρίσκο αλλά αποδείχτηκε εντελώς σωστή.
Μετά από΄λίγο ήρθε η Σάρα κ βλέπω μία κοπέλα γύρω στα 30 με ωραίο πρόσωπο κ σώμα όπως αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες.

Μπήκε χαμογελαστή στο δωμάτιο κ είχε καλή διάθεση. Αρχίσαμε τις κουβεντούλες κ με ρώτησε γιατί δεν περίμενα να τη δω πριν μπω στο δωμάτιο ,Λογική απάντηση δεν υπάρχει κ έτσι της είπα πως απ ότι έχω δει στις φωτογραφίες ήμουν ευχαριστημένος.

¨Εχοντας ξαπλώσει δίπλα μου άρχισε να με χαιδεύει κ να δίνει φιλάκια κ γλυψειματάκια στο στο ΄σωμα κ στο στήθος.. Αφού είδε ότι οι προσπαθειές της είχαν αποτέλεσμα έβαλε το προφυλακτικό κ άρχισε μία ωραία πίπα ενώ έκανε κ προσπάθειες για deep throat.
Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μ εμεένα δίνω τον ρυθμό ενώ η Σάρα ξεκίνησε τις αγκαλιές κ τα φιλάκια στο στόμα κ στο πρόσωπο.. Αν κ αυτή η στάση δεν είναι η καλύτερη μου μου άρεσε το σεξ μαζί της κ έμεινα πιο πολλή ώρα απ ότι συνήθως .. Στη συνέχεια της είπα να γυρίσει μπρούμουτα , Ξάπλωσε έβαλε κ ένα μαξιλάρι από κάτω για να πετάει πιο πολύ το κωλαράκι της κ μετά απόλίγο η΄ρθε κ το τέλος.

Τελειώντας την κριτική λεώ ότι πέρασα πολύ ωραία μαζί της κ μου κάνει εντύπωση πώς κ δεν έχει γράψει κάποιος άλλος γι αυτήν. Υπάρχουν βέβαια καλά σχόλια αλλά το να γράψουμε κ κριτική νομίζω ότι είναι πιο καλά.
Επίσης πρέπει ν αναφέρω πώς αν κ είχε μπει συναγωνιστής στο σαλονάκι η Σάρα δεν βιάστηκε καθόλου να φύγει αλλά συνεχισαμε κ την κουβεντούλα για μερικά λεπτά.

Την προτείνω ανεπιφύλακτα , να πάτε πριν φύγει ( τη Δευτέρα 25/09) κ γω θα την ξαναδώ 100% περιμένοντας αντιστοιχες υπηρεσίες όπως προχθές.
Υ.Γ. Ι¨σως κάποιος πει ότι το 10αρι στη σχέση αξίας κόστους είναι πολύ , αλλά αν σκεφτούμε ότι πάμε με κοπέλες εκτός Μίνωος , πληρώνντας 50-60 -70 € κ έχουμε μέτριες υπγρεσίες , τότε το 10αρι κ λίγο είναι.
Υ.Γ2 Δεν ρώτησα για έξτρα , ι΄σως να προσφέρει κάτι π.χ. ακάποτο ή πρωκτικό με έξτρα χρέωση αλλά αυτό δεν το ξέρω,.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ​

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
2η (απογευματινή)
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Γλωσσόφιλα
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
 

13 12

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2023
Μηνύματα
69
Like
42
Πόντοι
0
Μετά από πολύ καιρό επισκέφτηκα την Μίνωος σήμερα το μεσημέρι, πέρασα για αναγνωριστική από Σάρα, Νάστια και Κάρλα. Επηρεασμένος από τα σχόλια για τις συγκεκριμένες κοπέλες αποφάσισα να δοκιμάσω την Νάστια στο 3 μια και ήταν η μόνη που μου έκανε το κλίκ. Το κορίτσι ήταν εξαιρετικό! Είναι όμορφη για τα γούστα μου, γύρω στα 25 με καλό σώμα. Οι υπηρεσίες της ήταν άψογες. Πήρα το απλό πρόγραμμα, ήρθε σε λίγα λεπτά, χαμογελαστή και ομιλητική. Έκατσε δίπλα μου και έβγαλε τα ρούχα της και σχεδόν αμέσως μου ρούφαγε τα αρχίδια με πάθος και για αρκετή ώρα, έβαλε προφυλακτικό και άρχισε μια αξιοπρεπέστατη πίπα από πάνω μέχρι κάτω, κατά διαστήματα φιλιά και χάδια. Τη γάμησα σε 3 στάσεις και την έχυσα στα βυζιά καθώς μου έγλυφε τα αρχίδια. Μετά κάναμε γρήγορο ντουζάκι και τέλος. Χωρίς γκρίνιες και μαλακίες. Τα άξιζε τα 40 ευρώ και θα επαναλάβω.

Υ.Γ. Η Κάρλα μόνο από την φάτσα μου φάνηκε χαμένα λεφτά και η Σάρα δεν μου έκανε κλίκ.
Η ναστια είναι όπως στις φωτογραφίες η καμία σχέση?
Σάρα και Κάρλα μη πας καθόλου θα γλιτώσεις τα λεφτά σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Raul07

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Πάντως η Νικόλ από kanesex την είχα πάρει παλιότερα 3 φορες είναι απίστευτη σε εμφάνιση και υπηρεσίες μάλιστα την μια φορά έκανε και αυταρχικό με στραπ ον, η κοπέλα είναι απίστευτη σε ότι και να κάνει. Τελευταία φορά που την ειχα πάρει τηλέφωνο ήταν φουλ και δεν έκανε και αυταρχικό οπωδ παλιά.
 

Nicole sexy girl

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
83
Like
152
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Πάντως η Νικόλ από kanesex την είχα πάρει παλιότερα 3 φορες είναι απίστευτη σε εμφάνιση και υπηρεσίες μάλιστα την μια φορά έκανε και αυταρχικό με στραπ ον, η κοπέλα είναι απίστευτη σε ότι και να κάνει. Τελευταία φορά που την ειχα πάρει τηλέφωνο ήταν φουλ και δεν έκανε και αυταρχικό οπωδ παλιά.
Καλημερα ….Ευχαριστω για τα καλα σου λογια ….εξακολουθώ να κανω αυταρχικό απλως δν εχω τον εξοπλισμό μαζι μου ( στραπ ον μαστίγια κλπ ) …Καλεσε με παλι οποτε θελήσεις να κανονισουμε :)))))))
 
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
493
Πόντοι
20
Θυμάμαι τις καλύτερες διακοπές έκανα κριτή πέρασα τόσο ωραία με όλους αν ξέρετε κάποιο γραφείο που να στέλνει Κρήτη παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί κου θέλω τόσο πολύ να ξανά έρθω.
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
577
Like
412
Πόντοι
26
Καλησπέρα ξέρει κανείς ποιες ώρες είναι η Κάρλα στην Μινώος και μέχρι πότε θα είναι;
Γιατί θα πάω σε 8 μέρες στα Χανιά απο μακρία από άλλη πόλη, γι αυτό ρωτάω .
Αν πας και ξενερώσεις μην σου φανεί περίεργο , είναι πολύ όμορφη αλλά έχει συμπεριφορά περίεργη, εύχομαι να περάσεις καλά αν πας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom