Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Η Μαρίνα είναι ωραία;
Όμορφη είναι στο πρόσωπο...αδύνατη πολύ με βυζι φτιαγμενο...γενικά καλές υπηρεσίες...από τις καλύτερες στο στενό...εμένα στο 40αρι μου έκανε ακαποτη πιπα και της έβαζα δάχτυλο όσο εφλυφε...φιλιά στο στόμα...γενικά καλή περίπτωση
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
539
Κριτικές
9
Like
1.231
Πόντοι
486
Όμορφη είναι στο πρόσωπο...αδύνατη πολύ με βυζι φτιαγμενο...γενικά καλές υπηρεσίες...από τις καλύτερες στο στενό...εμένα στο 40αρι μου έκανε ακαποτη πιπα και της έβαζα δάχτυλο όσο εφλυφε...φιλιά στο στόμα...γενικά καλή περίπτωση
Δεν είναι η Μαρίνα πολύ αδύνατη. . Νομίζω περιγράφεις αλλη. Όχι τη Μαρίνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GioCha

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
500
Κριτικές
108
Like
2.736
Πόντοι
2.916
Όμορφη είναι στο πρόσωπο...αδύνατη πολύ με βυζι φτιαγμενο...γενικά καλές υπηρεσίες...από τις καλύτερες στο στενό...εμένα στο 40αρι μου έκανε ακαποτη πιπα και της έβαζα δάχτυλο όσο εφλυφε...φιλιά στο στόμα...γενικά καλή περίπτωση
Αν κάποια κοπέλα σας δίνει έξτρα χωρίς χρέωση, δεν είναι ανάγκη να την βγάζεις στα μανταλάκια, γιατί μετά μπορεί να πάει ο κάθε απλυτος και να απαιτεί ακαποτο τσιμπούκι. Οι κοπέλες δεν έχουν την ίδια συμπεριφορά σε όλους τους πελάτες. Εσύ μπορεί να είσαι νεαρός, όμορφος, και να έχει άλλη διάθεση μαζί σου. Εγώ μπορεί να είμαι 70 χρονών σαπημενος γέρος, και να έχω να πλυθω από τα Χριστούγεννα που βγήκα για τραπέζι με την γριά μου. Ε, δεν είναι το ίδιο.
Δεν είναι η Μαρίνα πολύ αδύνατη. . Νομίζω περιγράφεις αλλη. Όχι τη Μαρίνα.
Πράγματι η Μαρίνα δεν είναι αδύνατη, και δεν έχει φτιαγμένα βυζιά (τουλάχιστον μέχρι την τελευταία φορά που την είδα πριν κανένα 4μηνο)
 

northviking87

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2022
Μηνύματα
61
Like
95
Πόντοι
0
Θυμαται κανεις μια Τανια που περνιοταν σαν πολωνεζα? Ειχε περασει κυριως καλοκαιρια εποχες 2012-2014...εχει κανεις τα ιχνη της?
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
581
Κριτικές
75
Like
1.460
Πόντοι
1.660
Πήγα Ντανιέλα. Ωραία πέρασα όπως πάντα. Το κορίτσι έβαλε στήθος Τουρκία 4500€ πηγαίνετε να την στηρίξουμε
¨Εβαλε στήθος η Ντανιέλα ? ¨Αρα θα έχει έξοδα αυτόν τον καιρό. Δεν πιστεύω να έβαλε μεγάλο γιατί είναι κ πολύ αδύνατη .
 

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Αν κάποια κοπέλα σας δίνει έξτρα χωρίς χρέωση, δεν είναι ανάγκη να την βγάζεις στα μανταλάκια, γιατί μετά μπορεί να πάει ο κάθε απλυτος και να απαιτεί ακαποτο τσιμπούκι. Οι κοπέλες δεν έχουν την ίδια συμπεριφορά σε όλους τους πελάτες. Εσύ μπορεί να είσαι νεαρός, όμορφος, και να έχει άλλη διάθεση μαζί σου. Εγώ μπορεί να είμαι 70 χρονών σαπημενος γέρος, και να έχω να πλυθω από τα Χριστούγεννα που βγήκα για τραπέζι με την γριά μου. Ε, δεν είναι το ίδιο.

Πράγματι η Μαρίνα δεν είναι αδύνατη, και δεν έχει φτιαγμένα βυζιά (τουλάχιστον μέχρι την τελευταία φορά που την είδα πριν κανένα 4μηνο)
Μπορεί να κάνω λάθος το όνομα...ξανθιά αδύνατη έχει βαλει βυζι, κοντούλα από Ουκρανία...μπορεί Ντανιέλα το όνομα
 

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Αν κάποια κοπέλα σας δίνει έξτρα χωρίς χρέωση, δεν είναι ανάγκη να την βγάζεις στα μανταλάκια, γιατί μετά μπορεί να πάει ο κάθε απλυτος και να απαιτεί ακαποτο τσιμπούκι. Οι κοπέλες δεν έχουν την ίδια συμπεριφορά σε όλους τους πελάτες. Εσύ μπορεί να είσαι νεαρός, όμορφος, και να έχει άλλη διάθεση μαζί σου. Εγώ μπορεί να είμαι 70 χρονών σαπημενος γέρος, και να έχω να πλυθω από τα Χριστούγεννα που βγήκα για τραπέζι με την γριά μου. Ε, δεν είναι το ίδιο.

Πράγματι η Μαρίνα δεν είναι αδύνατη, και δεν έχει φτιαγμένα βυζιά (τουλάχιστον μέχρι την τελευταία φορά που την είδα πριν κανένα 4μηνο)
Τώρα για το αν την βγάζω στα μανταλακια όπως λες...περιγράφω την δική μου εμπειρία...είτε είναι κακή είτε καλή...θα πάει κάποιος άλλος και αν έχει διαφορετική εμπειρία θα μας ενημερώσει...δεν νομίζω ότι έκανα κάτι κακό...αλλιώς να μην ξαναγράψω αν υπάρχει λογοκρισία μέχρι και στο bou
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Πάροδος Μίνωος σήμερα Παρασκευή

2 - Μαρίνα
3 - Λάρα (καινούργια κοπέλα)
6 - Τζασμίν ( επέστρεψε ξανά)
9 - Ελένη
11 - Ντανιέλα
14 - Βερόνικα (φουλ πρόγραμμα)
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Αλεξάνδρα
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Πάροδος Μίνωος 3, Λάρα (καινούργια κοπέλα)

IMG_20240223_152058.jpg
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Πάροδος Μίνωος 14, Βερόνικα (Φουλ πρόγραμμα)

IMG-5a1e580ccc2d22fc5d0e6112dc708623-V.jpg

IMG-db8a34d61649f9bdce005f88ac1630cf-V.jpg
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
500
Κριτικές
108
Like
2.736
Πόντοι
2.916
Τώρα για το αν την βγάζω στα μανταλακια όπως λες...περιγράφω την δική μου εμπειρία...είτε είναι κακή είτε καλή...θα πάει κάποιος άλλος και αν έχει διαφορετική εμπειρία θα μας ενημερώσει...δεν νομίζω ότι έκανα κάτι κακό...αλλιώς να μην ξαναγράψω αν υπάρχει λογοκρισία μέχρι και στο bou
Όχι ρε φιλαράκι, δεν υπάρχει λογοκρισία στο bou... Αλλά το λέω επειδή με κοπέλα που μου έκανε ακα δωρεάν, και πολλά άλλα, μου είχε ζητήσει ευγενικά να μην γράψω τίποτα, γιατί θα το ζητήσουν μετά όλοι...
Υπάρχει κοπέλα που σε εμένα είχε δώσει και κωλο, αλλά "επίσημα" δεν το έκανε ούτε με έξτρα.
Δεν το είπα εδώ σκεφτομενος αυτά που μου είχε πει η άλλη.
Η καλή ή η κακή εμπειρία φυσικά και θα πρέπει να γράφεται, και είμαι ο πρώτος που το λέει, αλλά όχι κάτι που μπορεί να στο έκανε χωρίς να ανακοινωθεί στα στάνταρντ του προγράμματος, επειδή ένιωσε ωραία μαζί σου. Άνθρωποι είναι και αυτοί, και έχουν τις προτιμήσεις τους
 

Kapronikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
154
Πόντοι
0
Δυναμικη επιστροφη του Εttore βλεπω!!! Με το καλο και ξανα μόνιμα παλι εδω
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
539
Κριτικές
9
Like
1.231
Πόντοι
486
Όχι ρε φιλαράκι, δεν υπάρχει λογοκρισία στο bou... Αλλά το λέω επειδή με κοπέλα που μου έκανε ακα δωρεάν, και πολλά άλλα, μου είχε ζητήσει ευγενικά να μην γράψω τίποτα, γιατί θα το ζητήσουν μετά όλοι...
Υπάρχει κοπέλα που σε εμένα είχε δώσει και κωλο, αλλά "επίσημα" δεν το έκανε ούτε με έξτρα.
Δεν το είπα εδώ σκεφτομενος αυτά που μου είχε πει η άλλη.
Η καλή ή η κακή εμπειρία φυσικά και θα πρέπει να γράφεται, και είμαι ο πρώτος που το λέει, αλλά όχι κάτι που μπορεί να στο έκανε χωρίς να ανακοινωθεί στα στάνταρντ του προγράμματος, επειδή ένιωσε ωραία μαζί σου. Άνθρωποι είναι και αυτοί, και έχουν τις προτιμήσεις τους
Έχεις απόλυτο δίκιο. Αρκεί να το καταλάβουν τα παιδιά. Αν γράψουμε τα έξτρα εδώ θα πέσει το bou. Παιδιά όλες οι κοπέλες έχουν πελάτες που κάνουν έξτρα.
Αυτούς τους πελάτες τους επιλέγουν οι κοπέλες.
Εγώ π.χ. νεαρός υπήρχε μία κοπέλα στη Μίνωος που κάπου κάπου γαμούσα τζάμπα. . Πάντα όμως πριν τις πέντε το απόγευμα. Τότε τα bou άνοιγαν στις πέντε το απόγευμα.
Αν το έλεγα και προβλήματα θα δημιουργούσα στην κοπέλα, και το τζαμπα θα κοβόταν. Αυτό λέει και ο Gio. Μη τον παρεξηγείτε.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
539
Κριτικές
9
Like
1.231
Πόντοι
486
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
539
Κριτικές
9
Like
1.231
Πόντοι
486
Πάροδος Μίνωος σήμερα Παρασκευή

2 - Μαρίνα
3 - Λάρα (καινούργια κοπέλα)
6 - Τζασμίν ( επέστρεψε ξανά)
9 - Ελένη
11 - Ντανιέλα
14 - Βερόνικα (φουλ πρόγραμμα)
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Αλεξάνδρα
ΚΑΛΩΣ ΌΡΙΣΕΣ ΜΕΓΆΛΕ.
Κι ας φάω και παρατήρησης για τα κεφαλαία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore

gavboy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
7
Like
108
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους..Παραθετω εδω την αποψη μου σχετικα με την μαρινα..Αν και εχω να παω μαζι της απο τελη Σεπτεμβριου λογο μιας μικρης παρεξηγησης που ειχαμε..η κοπελλα ειναι Παρα πολυ καλη σε ολα..Ειναι ευγενικη..ομιλιτικη..προσχαρη με ενα τεραστιο χαμογελο παντα...
Οι υπηρεσιες της δεν συγκρινονται με καμια αλλη εκει στην μινωος..(οποιος εχει παει ξερει)..Για εμενα ειναι ιδιου επιπεδου με την Αλικη ..οσοι της ειχαν γνωρισει..Επισης ειναι πολυ ομορφη για τα δικα μου γουστα..Μαρινα αν το διαβαζεις εδω ευχομαι μονο να εισαι καλα..αυτα απο εμενα..
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
539
Κριτικές
9
Like
1.231
Πόντοι
486
Συνεχώς υπάρχουν ερωτήσεις για κοπέλες εδώ. Τα 120 και 130 που ζητάνε είναι πάρα πολλά και καλά κάνουν και ρωτάνε. Σε αυτήν εδώ


Στέλνω κάθε μέρα , από τότε που ήταν Ηράκλειο, έχει τρελαθεί στα ραντεβού. Την κατανοώ είναι νέα και αστέρι. Τελικά δεν την είδα. Φεύγει για Πάτρα απόψε.
Δεν πέρασε κανείς μαζί της να γράψεις δύο λόγια?????.
Παράπονο το έχουν όσοι γράφουν εδώ μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom