Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0

Τελικά επειδή με μπερδέψατε αξίζει η όχι; Στο τηλέφωνο μου ξεκοψε το ακαποτο και τα γλυψιματα μόνο αγγιγματα με 60 ευρώ και όλα με προφύλαξη.
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Γυφτισα είναι...έχω πάει μακριά
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
502
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Τελικά επειδή με μπερδέψατε αξίζει η όχι; Στο τηλέφωνο μου ξεκοψε το ακαποτο και τα γλυψιματα μόνο αγγιγματα με 60 ευρώ και όλα με προφύλαξη.
Μακρυά! Γυφτορουμανα, το λέει στο τηλέφωνο για απλό πρόγραμμα, και απλά αλλάζει όνομα κάθε τρεις και λίγο

Καλύτερα να πηδηξεις την κυρία Χριστίνα στο 14 όροφο 2 φορές, παρά να δώσεις 60€ σε αυτή
 

k91

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
152
Κριτικές
3
Like
184
Πόντοι
1

Τελικά επειδή με μπερδέψατε αξίζει η όχι; Στο τηλέφωνο μου ξεκοψε το ακαποτο και τα γλυψιματα μόνο αγγιγματα με 60 ευρώ και όλα με προφύλαξη.
Παλιά εβαζε σαν μαρια .. βουλγαροτσιγγανα είναι
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
εγω παντως με αγαπη δεν τα ειδα αυτα που λες γλωσοφιλα και 69. θα της δωσω αλλη μια ευκαιρια οταν ερθει

Την έχω πάρει καμιά δεκαριά φορές ...όλες αυτές έπαιξαν φουλ γλωσσοφιλα και 69... το ελεύθερο στοματικό όμως το χρεώνει.
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Ρε μαγκες ειδα ενα star studio 4 κατι τετοιο στο στενο κατι τετοιο εγραφε το ταμπελακι
η γλυκουλα ανοιξε καινουργιο οικο>?
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Επίσκεψη σήμερα στην κάρλα στο νούμερο 3..πρώτη της φορά χανιά,νεαρή σε ηλικία πολύ ωραίο σώμα και ωραίο 3αρι φυσικό βυζί, αλλά στα του αγώνα λίγο κομοδίνο..δεν θεωρώ πως τα έκλαψα τα 40€ παρόλα αυτά αλλά ούτε πως θα πήγαινα τρέχωντας πάλι..
Εμφάνιση 8,5 στα 10
Υπηρεσίες 6 στα 10
 
Τελευταία τροποποίηση:

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Επίσκεψη σήμερα στην κάρλα στο νούμερο 3..πρώτη της φορά χανιά,νεαρή σε ηλικία πολύ ωραίο σώμα και ωραίο 3αρι φυσικό βυζί, αλλά στα του αγώνα λίγο κομοδίνο..δεν θεωρώ πως τα έκλαψα τα 40€ παρόλα αυτά αλλά ούτε πως θα πήγαινα τρέχωντας πάλι..
Εμφάνιση 8,5 στα 10
Υπηρεσίες 6 στα 10
παλι καλα που υπαρχετε και εσεις να μας ενημερωνετε για της νεες..που ερχονται

ευχαριστου μυστη!
 

Unamed10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
346
Πόντοι
280
Αυτή η Τζένη τόσο δυνατή είναι;
Τι κάνει τόσο καλά;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Αυτή η Τζένη τόσο δυνατή είναι;
Τι κάνει τόσο καλά;

Δεν είναι το θέμα αυτό..αν είναι "δυνατή"κάποια... είναι ότι με 50 ευρώ παίρνεις όλα τα έξτρα που ΔΕ παίρνεις στη Μίνωος με καλή διάθεση..με χρόνο και με μια γυναίκα που ξέρει να κάνει σεξ χωρίς να είναι κομοδίνο και με τη καπότα έτοιμη στο στόμα...τα ίδια λεφτά με τα μπουρδέλα στο στενό..σε δικό της χώρο...
Αλλά μάλλον δε διαβάζεις όλο αυτό που συμβαίνει εκεί πέρα γι'αυτό και σου φαίνεται περίεργο αν είναι δυνατή η Τζένη....εννοείται ότι υπάρχουν πολύ πιο "δυνατές"....αλλά όχι εδώ...
Οπότε ανακεφαλαιώνουμε...με Τζένη παίρνεις καλό σεξ.... έξτρα που στη Μίνωος μπορεί να φτάσουν και 100 ευρώ...καλή διάθεση και δε νιώθεις ξεπέτα...με 50 ευρώ
Τώρα όσο αφορά την εμφάνιση είναι υποκειμενική..εμένα πχ μου αρέσουν ΜΟΝΟ οι γυναίκες με καμπύλες και πιασίματα...που κατά τη γνώμη μου είναι πολύ πιο καυλιάρες...σε άλλους αρέσουν αδύνατες στυλιαρια...να πιάνουν σκελετούς.... τα γούστα είναι διάφορα...
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
187
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
1
Καλημέρα για την Αννίτα και τη Σάρα που έρχονται έχει πάει κανείς να μας πει εντύπωσης
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Αδερφέ θα είχαν γράψει θεωρώ αν πηγενανε καλημέρα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
136
Κριτικές
4
Like
213
Πόντοι
1
Χαιρετε μαγκες, πηγα στην AlexiaGold, η κοπελα ειναι αυτο που βλεπεις στις φωτογραφιες αλλα ειναι πραγματικα κομοδινο. Βασικα τι κομοδινο ξεπερναει κατα πολυ τα ορια του κομοδινου, σε σημειο που αναρωτιεσαι αν εχει κατι. Γενικοτερα ειμαι πολυ επιεικης με τις κοπελες που κανουν αυτη τη δουλεια και προσπαθησα να την ξεκομπλαρω με διαφορους τροπους, αλλα δεν γινοτανε. Δεν μου εχει ποτε ξανασυμβει αυτο. Επισης δεν προσεφερε καποια πραγματα για τα οποια την ρωτησα συγκεκριμενα και μου ειχε πει ναι αλλα πρακτικα δεν εκανε, πιπα χαλια με χερι, η αναπνοη της μυριζε, πραγματικα δεν εχω κατι καλο να πω.

Για μενα μεινετε μακρυα, η κοπελα δεν κανει για αυτη τη δουλεια.
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Καλημέρα για την Αννίτα και τη Σάρα που έρχονται έχει πάει κανείς να μας πει εντύπωσης
Σάρα δεν έχω πάει ακόμα..όσο για αννίτα προσωπικά περνάω μια χαρά,για μένα καθόλου φόλα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom