Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Lakis123456

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2020
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Καλημέρα μύστες σήμερα δουλεύει η αντζελα ;;;
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
583
Κριτικές
75
Like
1.461
Πόντοι
1.660
Μετ΄ά από πολύ καιρό επισκέφτηκα τη Μίνωος. Την ¨Αντζελα κ την Μαρίνα τις έχω δει αρκετές φορές κ γι αυτό το λόγο επέλξα τη Βερόνικα στο 11 ( η γνωστή αλυσίδα) Η τσατσά έλεγε ένα κάρο καλά λόγια γι αυτήν κ πέρασα στο δωμάτιο κυρίος λόγω της εμφάνισης.
Η Βερόνικα είναι μία κοπελα αρκετά όμορφη κ με πολύ ωραίο σφιχτό σώμα για τα δικά μου γούστα. Επέλεξα το απλό πρόγραμμα των 40€
κ κρίνοντας από το αποτέλεσμα διάλεξα σωστά.
Οι επιδόσεις της στο κρεββάτι δεν ήταν ανάλογες με την ομορφιά της. Θα έλεγα ο΄τι αρκετά ψυχρή , κάτι σαν κομοδίνο έφερνε.
Από κουβέντα μία δύο φράσεις . κάτι λίγα χαδάκια για προκαταρκτικά πέρασμα σκούφου σε μισοπεσμένο εργαλείο , μέτρια πίπα κ εναλλαγή δύο στάσεων για να έρθει τι τέλος . ¨Οπως την είδα στα τέσσερα ήταν κάβλα αλλά μέχρι εκεί , τυπική διαδικασία χωρίς να θυμάμαι κάτι ιδιαίτερο.
Ξέρω ότι έκανα σύντομη περιγραφή αλλά δεν έχω κ κάτι άλλο να γράψω.
Τώρα αν θα την ξαναδώ? Δύσκολα ....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μετ΄ά από πολύ καιρό επισκέφτηκα τη Μίνωος. Την ¨Αντζελα κ την Μαρίνα τις έχω δει αρκετές φορές κ γι αυτό το λόγο επέλξα τη Βερόνικα στο 11 ( η γνωστή αλυσίδα) Η τσατσά έλεγε ένα κάρο καλά λόγια γι αυτήν κ πέρασα στο δωμάτιο κυρίος λόγω της εμφάνισης.
Η Βερόνικα είναι μία κοπελα αρκετά όμορφη κ με πολύ ωραίο σφιχτό σώμα για τα δικά μου γούστα. Επέλεξα το απλό πρόγραμμα των 40€
κ κρίνοντας από το αποτέλεσμα διάλεξα σωστά.
Οι επιδόσεις της στο κρεββάτι δεν ήταν ανάλογες με την ομορφιά της. Θα έλεγα ο΄τι αρκετά ψυχρή , κάτι σαν κομοδίνο έφερνε.
Από κουβέντα μία δύο φράσεις . κάτι λίγα χαδάκια για προκαταρκτικά πέρασμα σκούφου σε μισοπεσμένο εργαλείο , μέτρια πίπα κ εναλλαγή δύο στάσεων για να έρθει τι τέλος . ¨Οπως την είδα στα τέσσερα ήταν κάβλα αλλά μέχρι εκεί , τυπική διαδικασία χωρίς να θυμάμαι κάτι ιδιαίτερο.
Ξέρω ότι έκανα σύντομη περιγραφή αλλά δεν έχω κ κάτι άλλο να γράψω.
Τώρα αν θα την ξαναδώ? Δύσκολα ....

Κοινώς έφαγες τη φόλα σου....εκτός αν δεν έχεις θέμα με τα 40 ευρώ...που είναι ναι παααάαααρα πολλά για υπηρεσίες τσιμπουκιού σε πεσμένο εργαλείο... έλεος...πλέον τις κόβεις από το σαλόνι το τι φόλα μυρίζουν....και μύστη μου..μια θεά στα 4 δε φτάνει για να πεις πήγα σήμερα να περάσω καλά....και τελικά να ΜΗ περνάς επειδή εκεί πέρα κάποιοι έχουν εγκεφαλική βλάβη και δε προσλαμβάνουν κοπέλες να δουλεύουν επαγγελματικά...δηλαδή να κάνουν ερωτα-σεξ...αυτή είναι η δουλειά τους και όχι να μπαίνουν με τη καπότα έτοιμη στο στόμα... αλλά όσο πάνε κάποιοι ακόμα εκεί και δίνουν 40αρια και 50αρια...και μη σου πω και 100αρια..έχει τύχει να δω...όσοι πάνε λοιπόν...δε πρόκειται να μας σεβαστούν σα πελάτες ΠΟΤΕ...γιατί τρώνε από αυτούς...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Τώρα έρχεται κάποια σοφία από Δευτέρα....έχει φωτό δίπλα στους γείτονες....αλλά δε μου θυμίζει τη Σοφία που έρχεται κατά καιρούς χανια...ένα τίμιο μιλφ...με απλό πρόγραμμα βεβαια αλλά σε σέβεται μέσα...η φωτό αυτή δε ξέρω αν είναι της γνωστής σοφίας...
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Τώρα έρχεται κάποια σοφία από Δευτέρα....έχει φωτό δίπλα στους γείτονες....αλλά δε μου θυμίζει τη Σοφία που έρχεται κατά καιρούς χανια...ένα τίμιο μιλφ...με απλό πρόγραμμα βεβαια αλλά σε σέβεται μέσα...η φωτό αυτή δε ξέρω αν είναι της γνωστής σοφίας...
Υποψιαζομαι να ειναι η μιλφαρα που λες ..απλα δεν ειμαι σιγουρος πατηρ Κλεοβουλε
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
583
Κριτικές
75
Like
1.461
Πόντοι
1.660
Τώρα έρχεται κάποια σοφία από Δευτέρα....έχει φωτό δίπλα στους γείτονες....αλλά δε μου θυμίζει τη Σοφία που έρχεται κατά καιρούς χανια...ένα τίμιο μιλφ...με απλό πρόγραμμα βεβαια αλλά σε σέβεται μέσα...η φωτό αυτή δε ξέρω αν είναι της γνωστής σοφίας...
Κοινώς έφαγες τη φόλα σου....εκτός αν δεν έχεις θέμα με τα 40 ευρώ...που είναι ναι παααάαααρα πολλά για υπηρεσίες τσιμπουκιού σε πεσμένο εργαλείο... έλεος...πλέον τις κόβεις από το σαλόνι το τι φόλα μυρίζουν....και μύστη μου..μια θεά στα 4 δε φτάνει για να πεις πήγα σήμερα να περάσω καλά....και τελικά να ΜΗ περνάς επειδή εκεί πέρα κάποιοι έχουν εγκεφαλική βλάβη και δε προσλαμβάνουν κοπέλες να δουλεύουν επαγγελματικά...δηλαδή να κάνουν ερωτα-σεξ...αυτή είναι η δουλειά τους και όχι να μπαίνουν με τη καπότα έτοιμη στο στόμα... αλλά όσο πάνε κάποιοι ακόμα εκεί και δίνουν 40αρια και 50αρια...και μη σου πω και 100αρια..έχει τύχει να δω...όσοι πάνε λοιπόν...δε πρόκειται να μας σεβαστούν σα πελάτες ΠΟΤΕ...γιατί τρώνε από αυτούς...
50€ φίλε μου γιατί είναι κ η βενζίνη.
 

rataplann

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
0

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Α ρε ψηλέ τι σου έκανε το κομοδίνο, τίποτα ρε μας έχουν για τα σκουπίδια, κανένας σεβασμός στη ντόπια πελατεία
ε πιστεψε με ουτε στους ξενους δειχνουν ελεος..
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πετάχτηκα μια μετά τη δουλεια να τσεκαρω τη καινούρια στο 11 τη βίκα...εμφανίζεται στο σαλόνι για ένα nanosecond... και ξαναπήγε μεσα...ρε δε πάνε καλά εκεί πέρα χαχαα..... καλά δε τους λένε τίποτα να προσεγγίζουν κάπως τον πελάτη....?????...ρε ξυπνήστε εκεί χάμω...
 
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Α πέρασα και από το 3..γύρισε η Σοφία...έχει παχύνει και της πάει......πόσο λέω στη τσατσά..εννοείται 40 μου λέει το απλό......ρε χαμπάριιιιι...
 

rataplann

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
0
Πετάχτηκα μια μετά τη δουλεια να τσεκαρω τη καινούρια στο 11 τη βίκα...εμφανίζεται στο σαλόνι για ένα nanosecond... και ξαναπήγε μεσα...ρε δε πάνε καλά εκεί πέρα χαχαα..... καλά δε τους λένε τίποτα να προσεγγίζουν κάπως τον πελάτη....?????...ρε ξυπνήστε εκεί χάμω...
Δε λες πάλι καλά, αν.σαλοναριζε λίγο παραπάνω μπορεί να σε χρέωνε για το χρόνο που έχασε να την δείς.
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
Πατήρ Κλεόβουλε πως και δεν έκανες έρωτα; Με την γνωστή σε εμάς Βανέσσα

(Την οποία την είδα σήμερα το πρωί καθώς φουμαρα..να περνάει από κουμ.καπι να πάει δουλειά το κορίτσι)
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πατήρ Κλεόβουλε πως και δεν έκανες έρωτα; Με την γνωστή σε εμάς Βανέσσα

(Την οποία την είδα σήμερα το πρωί καθώς φουμαρα..να περνάει από κουμ.καπι να πάει δουλειά το κορίτσι)

Ε συνέχεια με τις ίδιες δε γίνεται..αφήνω να περνάει ενδιάμεσα χρόνος για να μη βαριέμαι...και είναι πάντα φρέσκια σε υπηρεσίες..Αλλιώς θα την είχα και γκόμενα...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ρε Μανώλη..τώρα είδα τη κριτική σου για την Ειρήνη...όντως χύνει στο 69???
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
298
Κριτικές
9
Like
404
Πόντοι
21
ναι ρε πολυ..υγρασια σε λεω..
αφου μπαινει για μπανιο και ξαναερχεται μετα το 69
σε κλειδωνει στο @ Της δεν σε αφηνει να σταματησεις να γλυφεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom