Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
587
Κριτικές
76
Like
1.477
Πόντοι
1.660
Δεν ει΄χα γράψει αριθμο΄στην κριτική για τη Βικτώρια . Λάθος μου. Αναφερόμουνα στο Νο 6 κ όχι σε κάποιο από τ άλλα σπιτάκια που ανήκουν στο στούντιο της Αθήνας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GioCha

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καλημέρα ,μια όμορφη κοπέλα νεαρή, μία ξανθιά Αναστασία στο 14, έφυγε???? Η θα πάει σε άλλο σπιτάκι????
Την άλλαξε η Βικτώρια...αλλά μη φανταστείς τίποτα φοβερό μέσα...ξεπέτα...(για την Αναστασία μιλάω μη παρεξηγηθω)
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.241
Like
46.939
Πάροδος Μίνωος σήμερα Δευτέρα

2 - Καίτη
3 - Μαίρη
6 - Βικτώρια
9 - Τζασμιν
11 - Τάνια
13 - Άντζελα
14 - Βικτώρια
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Σοφάκι
 

Michalis2019

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2019
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπερα παίδες! Έχω έναν προβληματισμό για την επίσκεψη στην Εύα την μασατζου. Σίγουρα εκεί λαδωνει με τα λάδια του μασάζ. Μετά όταν φεύγετε μυρίζετε μουνιλα και λαδιλα? Υπάρχει η δυνατότητα ντουζ εκεί?? Ας μου απαντήσει κάποιος που έχει πάει!! Ευχαριστώ πολυ.
Το έγραψα και στο άλλο foroum αλλά δεν μου απάντησε κανένας από το πρωί.
Ευχαριστώ
 

Korkos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες! Πέρασα μια βόλτα από τα σπιτάκια... Πολύ μέτρια... Εντυπώσεις σχετικά με την Βικτώρια στο 14 αν γνωρίζει κανείς να μου πει.
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
502
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Έχω έναν προβληματισμό για την επίσκεψη στην Εύα την μασατζου. Υπάρχει η δυνατότητα ντουζ εκεί?? Ας μου απαντήσει κάποιος που έχει πάει!!
Ναι μπορείς να κάνεις το ντουζάκι σου εκεί. Έχει καθαρές πετσέτες, και αντρικά αφρόλουτρα να μην μυρίζεις φράουλα ξέρω γω
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
585
Like
422
Πόντοι
26
Καλησπέρα παίδες! Πέρασα μια βόλτα από τα σπιτάκια... Πολύ μέτρια... Εντυπώσεις σχετικά με την Βικτώρια στο 14 αν γνωρίζει κανείς να μου πει.
Την έχω πάρει, κάνει φοβερή πίπα, λες καί παίζει σε τσόντα, έχει πολύ ωραία βυζιά, εγώ πέρασα καλά
 

lkjhgfdsaa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
393
Πόντοι
21
Καλησπέρα παίδες! Πέρασα μια βόλτα από τα σπιτάκια... Πολύ μέτρια... Εντυπώσεις σχετικά με την Βικτώρια στο 14 αν γνωρίζει κανείς να μου πει.
Είναι από παλιά στο κουρμπέτι, όλη η Αθήνα την είχε μάθει ως Σόνια στα στούντιο. Είχε βγεί από ψηφοφορία και νο1 επιλογή όσον αφορά τα στούντιο κάπου στο 2005 (ακριβή χρονιά δεν ξέρω αλλά κάπου εκεί ήτανε). Όποιος ενδιαφέρεται να μάθει ας ψάξει και θα βρεί πάρα πολλές κριτικές αλλά και σχόλια για την εν λόγω κυρία. Πλέον την έχει μάθει και η επαρχεία ως Βικτώρια.

Την είχα επισκεφτεί μια φορά το 2019 όταν πρωτοήρθε στα Χανιά. Ψηλή με πολύ καλό σώμα , μέτριο πρόσωπο αλλά σίγουρα από εμφάνιση είναι μια χαρά, ειδικά για την ηλικία της (πρέπει να είναι κάπου 45). Μπαίνει επιθετικά στο δωμάτιο, επιβάλλοντας τον δικό της ρυθμό, πολύ καλή στην πίπα. Στα του σεξ γουστάρει παράξενες όρθιες στάσεις. Αυτά έχω να θυμάμαι εκείνη την επίσκεψη μου.

Αυτά από εμένα για την Βικτώρια, σίγουρα θα υπάρχουν άλλοι που την επισκέπτονται τακτικά και θα μπορούν να σε βοηθήσουν περισσότερο.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Είναι από παλιά στο κουρμπέτι, όλη η Αθήνα την είχε μάθει ως Σόνια στα στούντιο. Είχε βγεί από ψηφοφορία και νο1 επιλογή όσον αφορά τα στούντιο κάπου στο 2005 (ακριβή χρονιά δεν ξέρω αλλά κάπου εκεί ήτανε). Όποιος ενδιαφέρεται να μάθει ας ψάξει και θα βρεί πάρα πολλές κριτικές αλλά και σχόλια για την εν λόγω κυρία. Πλέον την έχει μάθει και η επαρχεία ως Βικτώρια.

Την είχα επισκεφτεί μια φορά το 2019 όταν πρωτοήρθε στα Χανιά. Ψηλή με πολύ καλό σώμα , μέτριο πρόσωπο αλλά σίγουρα από εμφάνιση είναι μια χαρά, ειδικά για την ηλικία της (πρέπει να είναι κάπου 45). Μπαίνει επιθετικά στο δωμάτιο, επιβάλλοντας τον δικό της ρυθμό, πολύ καλή στην πίπα. Στα του σεξ γουστάρει παράξενες όρθιες στάσεις. Αυτά έχω να θυμάμαι εκείνη την επίσκεψη μου.

Αυτά από εμένα για την Βικτώρια, σίγουρα θα υπάρχουν άλλοι που την επισκέπτονται τακτικά και θα μπορούν να σε βοηθήσουν περισσότερο.
Το πορνοένστικτο ακόμα δεν μου έχει δώσει εντολή να τη δοκιμάσω....την είδα πάλι χθες..αδυνάτησε και άλλο...
 

Unamed10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
346
Πόντοι
280
Εντυπώσεις από εύα μασάζ???
Τσόντα εμφάνιση, πάνω από 35 , ψηλή εκφυλη. Έχει πλαστικές βυζάρες. Όταν πήγα εγώ δεν μου έκανε καν μασάζ, όταν βγήκα από το ντουζ ήμουν ήδη φουλ καυλωμένος και με το που είδε την 20αρα την πουτσα απλά τη λαδωσε και άρχισε να μου τον παίζει με δύο χέρια στα όρθια ενώ εγώ καθόμουν στην άκρη του κρεβατιού και εγλυφα τις βυζάρες της. Τσιμουκοχειλα έχει και το χει με το ντιπ αλλά με μένα δεν κατάφερε να τον πάρει όλο. Μετά με πήγε στο άλλο κρεβάτι τη πήδηξα λίγο στα τέσσερα συμμετέχει ωραία αλλά ήθελα να χύσω τα βυζιά της και την έβαλα για ισπανικό, και γαμω ήταν. Τις γέμισα τα βυζιά με σπέρμα. Σούπερ όλα, για μασάζ δε ξέρω αν λέει
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
585
Like
422
Πόντοι
26
Τσόντα εμφάνιση, πάνω από 35 , ψηλή εκφυλη. Έχει πλαστικές βυζάρες. Όταν πήγα εγώ δεν μου έκανε καν μασάζ, όταν βγήκα από το ντουζ ήμουν ήδη φουλ καυλωμένος και με το που είδε την 20αρα την πουτσα απλά τη λαδωσε και άρχισε να μου τον παίζει με δύο χέρια στα όρθια ενώ εγώ καθόμουν στην άκρη του κρεβατιού και εγλυφα τις βυζάρες της. Τσιμουκοχειλα έχει και το χει με το ντιπ αλλά με μένα δεν κατάφερε να τον πάρει όλο. Μετά με πήγε στο άλλο κρεβάτι τη πήδηξα λίγο στα τέσσερα συμμετέχει ωραία αλλά ήθελα να χύσω τα βυζιά της και την έβαλα για ισπανικό, και γαμω ήταν. Τις γέμισα τα βυζιά με σπέρμα. Σούπερ όλα, για μασάζ δε ξέρω αν λέει
Πόσο κοστίζει το ραντεβού???
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Τσόντα εμφάνιση, πάνω από 35 , ψηλή εκφυλη. Έχει πλαστικές βυζάρες. Όταν πήγα εγώ δεν μου έκανε καν μασάζ, όταν βγήκα από το ντουζ ήμουν ήδη φουλ καυλωμένος και με το που είδε την 20αρα την πουτσα απλά τη λαδωσε και άρχισε να μου τον παίζει με δύο χέρια στα όρθια ενώ εγώ καθόμουν στην άκρη του κρεβατιού και εγλυφα τις βυζάρες της. Τσιμουκοχειλα έχει και το χει με το ντιπ αλλά με μένα δεν κατάφερε να τον πάρει όλο. Μετά με πήγε στο άλλο κρεβάτι τη πήδηξα λίγο στα τέσσερα συμμετέχει ωραία αλλά ήθελα να χύσω τα βυζιά της και την έβαλα για ισπανικό, και γαμω ήταν. Τις γέμισα τα βυζιά με σπέρμα. Σούπερ όλα, για μασάζ δε ξέρω αν λέει
Βάλτε καμιά φωτό οποίος έχει δει κάπου...
 

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
125
Like
98
Πόντοι
1
καλησπερα μαλλον καλυνηχτα ποια ειναι καλη η βικτωρια στο 14 η στο 15 βανεσσα η και η δυο ειναι καλες και αν ξεχωρισει κατι η μια απο την μια .ευχαριστω:rockon::rockon::rockon::hi::hi::hi::hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom