Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
72
Like
52
Πόντοι
0
Και εδώ επίσης έχει πάει κανείς?

 

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
72
Like
52
Πόντοι
0
Και εδώ γνωρίζει κανείς? Φαίνεται πολύ δυνατο
 

Kapoios1

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2018
Μηνύματα
128
Like
276
Πόντοι
21

Εδω δοκιμασε κανεις ρε μαγκες ; Συχνα εβλεπα το προφιλ αυτο στο ρεθυμνο παλιοτερα.
Νομιζω με φωτος ειναι λιγο οτι να ναι παλιοτερα ειχε κ αλλες αλλης κοπελας για αυτο ρωταω, εχει 4 follow kai 5 like βεβαια.

Οι αλλες απο κανεσεξ εστειλα εγω πιπα με καποτα λεει οποτε μακρια και αγαπημενοι 120ε την ωρα με αμφιβολες φωτο και σκουφακι ζορικο αρκετα θα ελεγα
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
583
Like
418
Πόντοι
26
Και εδώ επίσης έχει πάει κανείς?

Έχει πάρει κάποιος τηλέφωνο την κοπέλα????
 

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
72
Like
52
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην εν λόγω κοπέλα..επιγραμματικσ....μέτρια εμφάνιση και μέτριες υπηρεσίες...δεν φιλάει στόμα...70 ευρώ μισή ωρα
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
541
Κριτικές
9
Like
1.251
Πόντοι
486

Εδώ έχει κανείς εμπειρία.?..έχει πολλές καλές κριτικές
Παλιά στο κουρμπέτι.( Δούλευε στα στούντιο της Αθήνας (Δούλευε στη Γερμανική αλυσίδα)(Μόνικα Σέρβα) πριν ξεκινήσει τις περιοδείες. Μάλιστα ήταν η καλύτερη μέσα στο χώρο τότε. Πανύψηλη 1.85, έχει πάρει κιλά τώρα τελευταία.. Αγγελικό πρόσωπο, βυζάρες φτιαγμένες, με λίγα λόγια ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.


 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
585
Κριτικές
76
Like
1.473
Πόντοι
1.660
Πέρασα χθες από τη Μίνωος κ στο 17 ήταν μία Αλεξανδρα. Το Σοφάκι τι απέγινε? βγήκε στη σύνταξη ή απλά ξεκουράζεται ?
 

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
72
Like
52
Πόντοι
0
Παλιά στο κουρμπέτι.( Δούλευε στα στούντιο της Αθήνας (Δούλευε στη Γερμανική αλυσίδα)(Μόνικα Σέρβα) πριν ξεκινήσει τις περιοδείες. Μάλιστα ήταν η καλύτερη μέσα στο χώρο τότε. Πανύψηλη 1.85, έχει πάρει κιλά τώρα τελευταία.. Αγγελικό πρόσωπο, βυζάρες φτιαγμένες, με λίγα λόγια ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.


Ευχαριστώ
 

Chbab87

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2024
Μηνύματα
72
Like
52
Πόντοι
0

Αυτό εδώ το κορμί ...φαίνεται απίστευτη...έχει δοκιμάσει κανείς?
 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
132
Like
257
Πόντοι
21
αρκετα κιλα και πιο μεγαλη απο φωτος,ολα αυτα που σου λεω πριν περιπου ενα χρονο,αμα τωρα εχει αδυνατησει δε ξερω,παντως δεν ειναι σαν τις φωτος,υπηρεσιες μετριες προς καλες,οχι κατι ιδιαιτερο
 

Manolischania

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Like
15
Πόντοι
0

Αυτό εδώ το κορμί ...φαίνεται απίστευτη...έχει δοκιμάσει κανείς?
Ναι φίλε. Αξίζει επίσκεψη αν κάτι δεν κάνεις στοματικό χωρίς προφυλ.
 

kostasgkan

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0

Αυτό εδώ το κορμί ...φαίνεται απίστευτη...έχει δοκιμάσει κανείς?
Δεν ξέρω φίλε , αν ψάξεις άλλες αναρτήσεις εδώ μέσα, κάποιοι αναφέρουν ότι είναι τρανς.
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
585
Κριτικές
76
Like
1.473
Πόντοι
1.660
¨Οπως έγραψα κ πιο πάνω , είχα περάσει από το στενάκι κ είδα ότι στο 17 ήταν μία καινούρια κοπέλα η Αλεξάνδρα. Μου έκανε εντύπωση η αλλαγή επειδή έχω συνηθίσει τα τελευταία χρόνια να βλέπω το Σοφάκι . Περνάω μέσα , δεν ακούω ομιλίες; ή τηλεόραση , κοιτάζω στο σαλόνι κανείς. , το πρώτο δωμάτιο ήταν άδειο , λέω καλησπέρα τίποτα ..... Ετοιμάζομαι να φύγω κ βγαίνει ένας τύπος από το δεύτερο δωμάτιο ο οποίος
μου λεέι ότι δουλεύει η Αλξάντρα κ την φωνάζει να βγει έξω.
¨Ερχεται η Αλεξάντρα κ βλέπω μία κοπέλα γύρω στα 30- 35 με μαύρα μαλλιά κ κάποια κιλάκια. Θα την έλεγα γεματούλα αλλά όχι χοντρή. Πληρώνω τα 30 € κ μπαίνω στο 1ο δωμάτιο. . Μετά από λίγο έρχεται κ Αλεξάντρα. Μου συτήθηκε σαν Ρουμάνα που έχει δουλέψει στην Αθήνα ενώ ήρθε πρώτη φορά στα μέρη μας κ σκοπεύει να κάτσει κάνα χρόνο στην Κρ'ητη.
Ξαπλώνει δίπλα μου κ αρχίζει να με χαιδεύει , να με γλύφει στο σώμα ενώ τα χέρια ασχολιόταν με τ όργανο. Είχα γρήγορα στύση οπότε περνάει το προφυλακτικό κ αρχίζει μία ωραία κ βαθεία πίπα. Κάθε τόσο έγλυφε κ τα μπαλλάκια ενώ χαίδευε όπου έφτανε το χέρι της. Δεν έδειχνε καμία διάθεση να βιάζεται κ την άφησα να συνεχίζει με αυτούς τους ρυθμούς.
Μετά από λίγο της είπα να προχωρήσουμε κ την κύρια πράξη . Ενώ ετοιμάστηκα ν ανέβει από πάνω. η Αλεξάντρα ξάπλωσε κ μου είπε να περάσω εγώ από πάνω. Ξεκινήσαμε έτσι κ μετά από λίγο της είπα να γυρίσει στα τέσσερα όπου ήρθε κ το τέλος .
Να πω την αλήθεια δεν ήταν κ άσχημο το σεξ μαζί της αλλά επειδή το στοματικό της ήταν πολυ΄ωραίο το πήδημα δεν είχε την ανάλογη συνέχεια .

Σε γενικές γραμμές ήταν μία μέτρια προς καλή εμπειρία αλλά όχι κ η καλύτερη . Αν σκεφτεί κανείς ότι στοιχίζει 30 € ενώ οι άλλες θελουν 40€ τότε την προτείνω.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
378
Κριτικές
3
Like
571
Πόντοι
81
¨Οπως έγραψα κ πιο πάνω , είχα περάσει από το στενάκι κ είδα ότι στο 17 ήταν μία καινούρια κοπέλα η Αλεξάνδρα. Μου έκανε εντύπωση η αλλαγή επειδή έχω συνηθίσει τα τελευταία χρόνια να βλέπω το Σοφάκι . Περνάω μέσα , δεν ακούω ομιλίες; ή τηλεόραση , κοιτάζω στο σαλόνι κανείς. , το πρώτο δωμάτιο ήταν άδειο , λέω καλησπέρα τίποτα ..... Ετοιμάζομαι να φύγω κ βγαίνει ένας τύπος από το δεύτερο δωμάτιο ο οποίος
μου λεέι ότι δουλεύει η Αλξάντρα κ την φωνάζει να βγει έξω.
¨Ερχεται η Αλεξάντρα κ βλέπω μία κοπέλα γύρω στα 30- 35 με μαύρα μαλλιά κ κάποια κιλάκια. Θα την έλεγα γεματούλα αλλά όχι χοντρή. Πληρώνω τα 30 € κ μπαίνω στο 1ο δωμάτιο. . Μετά από λίγο έρχεται κ Αλεξάντρα. Μου συτήθηκε σαν Ρουμάνα που έχει δουλέψει στην Αθήνα ενώ ήρθε πρώτη φορά στα μέρη μας κ σκοπεύει να κάτσει κάνα χρόνο στην Κρ'ητη.
Ξαπλώνει δίπλα μου κ αρχίζει να με χαιδεύει , να με γλύφει στο σώμα ενώ τα χέρια ασχολιόταν με τ όργανο. Είχα γρήγορα στύση οπότε περνάει το προφυλακτικό κ αρχίζει μία ωραία κ βαθεία πίπα. Κάθε τόσο έγλυφε κ τα μπαλλάκια ενώ χαίδευε όπου έφτανε το χέρι της. Δεν έδειχνε καμία διάθεση να βιάζεται κ την άφησα να συνεχίζει με αυτούς τους ρυθμούς.
Μετά από λίγο της είπα να προχωρήσουμε κ την κύρια πράξη . Ενώ ετοιμάστηκα ν ανέβει από πάνω. η Αλεξάντρα ξάπλωσε κ μου είπε να περάσω εγώ από πάνω. Ξεκινήσαμε έτσι κ μετά από λίγο της είπα να γυρίσει στα τέσσερα όπου ήρθε κ το τέλος .
Να πω την αλήθεια δεν ήταν κ άσχημο το σεξ μαζί της αλλά επειδή το στοματικό της ήταν πολυ΄ωραίο το πήδημα δεν είχε την ανάλογη συνέχεια .

Σε γενικές γραμμές ήταν μία μέτρια προς καλή εμπειρία αλλά όχι κ η καλύτερη . Αν σκεφτεί κανείς ότι στοιχίζει 30 € ενώ οι άλλες θελουν 40€ τότε την προτείνω.
Έλα ρε....λες να βάλουν μυαλό ? 30€ μια χαρά. Εγώ λέω να το στηρίξουμε το μαγαζί και να ρίξουμε μαύρο στα άλλα μαγαζιά που θέλουν 40€
 

geotrupano

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
12
Like
16
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom