Νέα

Nuru Masaz - τιμές - μασατζίδικα στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipadoros1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 370K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
Δοκιμάστηκε η Βερόνικα ,θετικές εντυπώσεις ,σερβιρίστηκε γλυκός φραπές,όμορφη γυναίκα γύρω στα 35+ .Μεταξύ των δύο Ασιατισών ποιά θα προτείνατε ;
Raja πιο έμπειρη, Jessica πιο νεαρή κι όμορφη.
Διαλέγεις και παίρνεις, δεν νομίζω πως κάποια είναι dealbreaker.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
πάντως εγώ που πήγα στο νουρου μασαζ μιχαλακοπουλου σχετικά καλό μασαζ οχι ομως κατι το φοβερο οι κοπελιές που ειδα μετριες και μπριζόλα και καλαμάκια ξεχάστε τα οπότε 100 ευρώ πάρα πολλά...
τίποτα μόνο κλασικά μπριζολάδικα από δω κ μπρος δεν την ξαναπατάω άλλη φορά
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Βερόνικα η καλύτερη αυτή τη στιγμή στην Μιχαλακοπούλου.. Πολύ καλό μασάζ, σέξι εμφάνιση, θετική ενέργεια, και τέλειο φραπέ..
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.058
Like
2.920
Πόντοι
456
Χέρι ή και με το σώμα κατα την περιπλάνηση του πάνω σου
Και μετά δύο ,την προηγούμενη βδομάδα δοκιμάστηκε και η Τζέσικα ,καλό σώμα και στήθος ,μέτριο προσωπο,πιτσιρίκα ,καλό νουρού τόχει αλλά τυπικό τέλος χωρίς φαντασία+δεν αφήνει πολλά αγγίγματα από μένα πλέον ΟΧΙ.
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Πάντως εδώ διαμαρτυρεστε όλοι που έχει μόνο φραπέ στα 100ε που στο κάτω κάτω αν βάζανε και μπριζόλα θα γινόταν χαμός από κόσμο γιατί έχουν και εμφανίσιμες κοπέλες.. Επίσης είναι σε δικό τους χώρο έτσι..Στα κατοικον όταν χρεώνουν 60ε για ψευτομασαζ είναι όλα κομπλέ που οι κοπέλες είναι και με ρούχα κι όλας.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
705
Πόντοι
81
Πάντως εδώ διαμαρτυρεστε όλοι που έχει μόνο φραπέ στα 100ε που στο κάτω κάτω αν βάζανε και μπριζόλα θα γινόταν χαμός από κόσμο γιατί έχουν και εμφανίσιμες κοπέλες.. Επίσης είναι σε δικό τους χώρο έτσι..Στα κατοικον όταν χρεώνουν 60ε για ψευτομασαζ είναι όλα κομπλέ που οι κοπέλες είναι και με ρούχα κι όλας.
Τους έχει φάει η μαλακιά τύπε. Το νουρου δεν είναι απαραίτητα γαμησι. Αυτοί για να δώσουν το 100ρικο και να μην κλαίνε μετά , θέλουν και μασάζ νουρου και γαμησι και αεροπλανικα. Γιατί δεν πάνε όπου έχουν και γαμησι αποδεδειγμένα δεν καταλαβαίνω. Αν θες γαμησο έχει τόσα μαγαζιά . Αν θες νουρου θα πας σε νουρου .
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
241
Like
327
Πόντοι
21
Με bella από Μιχαλακοπούλου έχει κανείς εμπειρία;
 

kinola

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Με bella από Μιχαλακοπούλου έχει κανείς εμπειρία;
Δεν θα ξαναπήγαινα από θέμα ομορφιάς, καλή ηταν αν και λίγο σοβαρή αλλά από θέμα ομορφιάς με τίποτα.

Σκέφτομαι και γω να δοκιμάσω για βερονικα που αναφέρθηκε από πάνω.

Κανονικά με αυτές τις τιμές έπρεπε να χει αστερια και μεις τις ψάχνουμε με τα κυάλια.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Με bella από Μιχαλακοπούλου έχει κανείς εμπειρία;
Ναι εγω. Μη το ενα μη το αλλο, οχι ξινη, αλλα φανερα αποστασιοποιημενη. Ερωτισμος μηδεν . Αν θες να πεταξεις 100 ευρω , να πας!
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Τους έχει φάει η μαλακιά τύπε. Το νουρου δεν είναι απαραίτητα γαμησι. Αυτοί για να δώσουν το 100ρικο και να μην κλαίνε μετά , θέλουν και μασάζ νουρου και γαμησι και αεροπλανικα. Γιατί δεν πάνε όπου έχουν και γαμησι αποδεδειγμένα δεν καταλαβαίνω. Αν θες γαμησο έχει τόσα μαγαζιά . Αν θες νουρου θα πας σε νουρου .

Ναι εγω. Μη το ενα μη το αλλο, οχι ξινη, αλλα φανερα αποστασιοποιημενη. Ερωτισμος μηδεν . Αν θες να πεταξεις 100 ευρω , να πας!
Απαπαπα.Ακομη τα κλαίω τα 100 Ευρωπουλα φίλος.Τις δοκίμασα όλες.Η Βερόνικα είναι η πιο δεκτική σε όλα όσα επιτρέπονται στο νουρου, ξέρει να διαχειριστεί το ανδρικό φύλο,(δούλευε εξωτερικό η κοπέλα,κ φαίνεται) δεν είναι καμιά μιξοπαρθενα, και η αμέσως επόμενη Μαρία.Ερχεται η Βανέσα, και τέλος.Αυτες αξίζουν.. Έχει και μια Ρωσίδα νομίζω που μυρίζει ιδρώτα, Μακριά!!!!
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
7
Like
2.911
Πόντοι
736
Απαπαπα.Ακομη τα κλαίω τα 100 Ευρωπουλα φίλος.Τις δοκίμασα όλες.Η Βερόνικα είναι η πιο δεκτική σε όλα όσα επιτρέπονται στο νουρου, ξέρει να διαχειριστεί το ανδρικό φύλο,(δούλευε εξωτερικό η κοπέλα,κ φαίνεται) δεν είναι καμιά μιξοπαρθενα, και η αμέσως επόμενη Μαρία.Ερχεται η Βανέσα, και τέλος.Αυτες αξίζουν.. Έχει και μια Ρωσίδα νομίζω που μυρίζει ιδρώτα, Μακριά!!!!
Αυτές αξίζουν ή τα κλαίς τα 100;
Και αυτές οι 3 μέχρι που φτάνουν;
 

Likelg

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
27
Πόντοι
0
Μαγκες φραπε εχει τουλαχιστων εδω?? 100Ε θελουν
Αρχική - Nuru Massage Το ίδιο είναι με αυτό που συζητούν παραπάνω είναι το νέο site
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.058
Like
2.920
Πόντοι
456
Απαπαπα.Ακομη τα κλαίω τα 100 Ευρωπουλα φίλος.Τις δοκίμασα όλες.Η Βερόνικα είναι η πιο δεκτική σε όλα όσα επιτρέπονται στο νουρου, ξέρει να διαχειριστεί το ανδρικό φύλο,(δούλευε εξωτερικό η κοπέλα,κ φαίνεται) δεν είναι καμιά μιξοπαρθενα, και η αμέσως επόμενη Μαρία.Ερχεται η Βανέσα, και τέλος.Αυτες αξίζουν.. Έχει και μια Ρωσίδα νομίζω που μυρίζει ιδρώτα, Μακριά!!!!
Λογικά η ρωσίδα που λες είναι η Καταρίνα , η οποία στη φωτό φαίνεται η καλύτερη εμφανισιακά εκεί μέσα ,αν θέλεις πες μας αν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα η φωτό και αν ''τόχει'' το άθλημα !
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Αυτές αξίζουν ή τα κλαίς τα 100;
Και αυτές οι 3 μέχρι που φτάνουν;
Για μένα φίλε μου, αυτές είναι οι καλύτερες.. Οι απόψεις όμως διαφέρουν από άτομο σε άτομο..Σεξ δεν κάνεις στο νουρου, οπότε εστιάζεις στο ποια έχει ωραίο σώμα, είναι όμορφη, και είναι δεκτική σε χουφτωματα κτλ.. Εγώ με την Βερόνικα πέρασα τέλεια,με κάλυψε πλήρως η κοπέλα.. Αλλά είπαμε, γούστα είναι αυτά..
 

Kostas M

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2023
Μηνύματα
26
Like
40
Πόντοι
0
Λογικά η ρωσίδα που λες είναι η Καταρίνα , η οποία στη φωτό φαίνεται η καλύτερη εμφανισιακά εκεί μέσα ,αν θέλεις πες μας αν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα η φωτό και αν ''τόχει'' το άθλημα !
Αχα.. Ούτε εγώ δεν την γνώρισα στην φωτογραφία. Έχει όμορφο πρόσωπο, μικρή είναι, αλλά από σώμα δεν λέει.. Πλαδαρή, και παραπάνω κιλά από ότι θα έπρεπε.ικανοποιητικο μασάζ θα έλεγα.εμενα δεν με κάλυψε ..
 

Iren32

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
712
Like
1.151
Τρια μικροκαμωμενα πιπίνια ιδανικα για nuru massage...για λίγες μερες στο Silver Spa 6940980316
 

Συνημμένα

  • IMG-20230417-WA0002.jpg
    IMG-20230417-WA0002.jpg
    36,2 KB · Εμφανίσεις: 142
  • IMG-20230417-WA0006.jpg
    IMG-20230417-WA0006.jpg
    48,9 KB · Εμφανίσεις: 143
  • IMG-20230417-WA0009.jpg
    IMG-20230417-WA0009.jpg
    145,4 KB · Εμφανίσεις: 162

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom