Νέα

Nuru Masaz - τιμές - μασατζίδικα στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipadoros1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 359K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μέ βάζης σέ πειρασμό ???? :think:

Άν καί στήν Γαλλία ήτο καταπληκτικό άπο μασέρ
ταυλανδέζες ......

Συνεύρεση μιας ώρας καί δέκα πέντε λεπτών 120 εύρώ !!!
Εκει ειναι πιο ωραια τυπε..κανα 70-80 παει το 90λεπτο,αλλα αν γουσταρεις το μωρο παιρνεις και τηλεφωνακι και σου ερχεται στο δωματιο,και με λιγοτερα λεφτα  ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.574
Κριτικές
61
Like
39.349
Πόντοι
21.555
Εκει ειναι πιο ωραια τυπε..κανα 70-80 παει το 90λεπτο,αλλα αν γουσταρεις το μωρο παιρνεις και τηλεφωνακι και σου ερχεται στο δωματιο,και με λιγοτερα λεφτα  ;)

Δέν άμφιβάλω άγαπητέ , άλωστε έκεί είναι ή χώρα γένννννννννεσης του !!!!!!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
άγαπητέ τό έζησα έντονα στήν Γαλλία καμιά δεκαριά φορές.....
Κρίμα πού δέν ύπάρχη στήν Έλλάδα..........
Eδω ειμαστε Βαλκανια ...Αμα δεν ειναι η Σουλα με το μουστακι δεν....
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Ξέρη κανένας συναγωνιστής κάτι τέτοιο νά ύπαρχη στήν Αθήνα ??????


Αγ.Πετρούπολη με απιστευτα μωρά.....3000 ρούβλια(75 ευρώ) για μια ώρα και όχι με Ταυλανδέζες,με ρωσίδια που δεν υπάρχουν εδώ και ούτε και θα έρθουν ποτέ......
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αγ.Πετρούπολη με απιστευτα μωρά.....3000 ρούβλια(75 ευρώ) για μια ώρα και όχι με Ταυλανδέζες,με ρωσίδια που δεν υπάρχουν εδώ και ούτε και θα έρθουν ποτέ......
και μονο το οτι ειναι ρωσσιδες,τις αποριπτει αυτοματα τυπε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
περι ορέξεως......
τι να σου πω τωρα,μιλάμε για γυναίκες που δεν υπάρχουν στην Ελλάδα....
αδελφε στο λεω αυτο γιατι το Νουρου ειναι καθαρα ασιατικο ερωτικο μασαζ.

Αλλο μασαζ οι ρωσσιδες,αλλο οι ασιατισες,ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννωω.
3 φορες εχω παει Αγ.Πετρουπολη,ξερω τι κυκλοφορει εκει.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.574
Κριτικές
61
Like
39.349
Πόντοι
21.555
αδελφε στο λεω αυτο γιατι το Νουρου ειναι καθαρα ασιατικο ερωτικο μασαζ.

Αλλο μασαζ οι ρωσσιδες,αλλο οι ασιατισες,ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννωω.
3 φορες εχω παει Αγ.Πετρουπολη,ξερω τι κυκλοφορει εκει.

respect  :rockon: :rockon: προσυπογράφω !!!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357

Συνημμένα

  • 000.jpg
    000.jpg
    131 KB · Εμφανίσεις: 74

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.171
Πόντοι
5.006
αδελφε στο λεω αυτο γιατι το Νουρου ειναι καθαρα ασιατικο ερωτικο μασαζ.

Αλλο μασαζ οι ρωσσιδες,αλλο οι ασιατισες,ελπιζω να καταλαβαινεις τι εννωω.
3 φορες εχω παει Αγ.Πετρουπολη,ξερω τι κυκλοφορει εκει.
Δεν μας τα'πες αυτά μωρή κουφάλα  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
                                                :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ειμαι κοσμογυρισμενος αεκτζης τυπε. :grin:

Ντύθηκες ΑΕΚτζής :sunglasses:, ως άλλοθι, για να πας στην "αδελφοποιημένη" Ζενίτ, να παίξεις, επι τόπου, με τα Ρωσιδάκια :kissass:, ατιμούλικο εεε ??? :dancing: ...!!! :rockon: :grin:
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1


...αυτό είναι κρεβάτι!!!!!!
Μεγάλο για να έχεις την άνεση σου, δεν τρίζει, και έχει και τρούπα για την κεφάλα να παίρνεις αέρα.
(Το κινεζάκι δεν το σχολιάζω....)
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Να πω και εγώ την αλήθεια μου το καλύτερο b2b το έχω κάνει με την Νταϊάνα, μπορεί να μη γράφω γενικά αλλά σούρα ποιος σε πιάνει. Είναι τρέλα και όποιος έχει να τα σκάσει χοντρά πάντα λαμβάνει το κάτι της του παραπάνω ! true story
Αν θυμάμαι καλά ήταν στα νότια πριν τις υπηρεσίες του Κολωνακίου με περισσότερα. Αν θέλει με διαψεύδει κάποιος, που δε το νομίζω.
Καλημέρα!!!!!
...εδώ που τα λέμε δεν είναι και πολλές ..άρα όποια και να είναι ξεχωρίζει...παλαιά όποιος θυμάται ήταν και η Ναταλι στο θεραπευτήριο της Ματζαγριωτάκη...άπαιχτη....
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Παιδιά καλό το νούρου αλλά  δεν θα το συνιστούσα στην Ελλάδα.Το σκέπτεστε να σε τρίβει η γκόμενα με τα μουνόχειλα της ενώ πριν την έχουν πάρει δεν ξέρω και εγώ πόσοι συναγωνιστές χωρίς να έχει κάνει καλό πλύσιμο. Εδώ στα ιδρύματα δεν τις αφήνουν να πλυθούν κάτω ! Επίσης για τον προστάτη , καλό είναι να μην το κάνει κανείς , γιατί άμα συνηθίσεις άντε να πείσεις τη γυναίκα σου ή την γκόμενα σου να στο κάνει . :uglystupid:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Παιδιά καλό το νούρου αλλά  δεν θα το συνιστούσα στην Ελλάδα.Το σκέπτεστε να σε τρίβει η γκόμενα με τα μουνόχειλα της ενώ πριν την έχουν πάρει δεν ξέρω και εγώ πόσοι συναγωνιστές χωρίς να έχει κάνει καλό πλύσιμο. Εδώ στα ιδρύματα δεν τις αφήνουν να πλυθούν κάτω ! Επίσης για τον προστάτη , καλό είναι να μην το κάνει κανείς , γιατί άμα συνηθίσεις άντε να πείσεις τη γυναίκα σου ή την γκόμενα σου να στο κάνει . :uglystupid:
...το φαντάζεσαι??
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά καλό το νούρου αλλά  δεν θα το συνιστούσα στην Ελλάδα.Το σκέπτεστε να σε τρίβει η γκόμενα με τα μουνόχειλα της [size=14pt]ενώ πριν την έχουν πάρει δεν ξέρω και εγώ πόσοι συναγωνιστές χωρίς να έχει κάνει καλό πλύσιμο[/size]. Εδώ στα ιδρύματα δεν τις αφήνουν να πλυθούν κάτω ! Επίσης για τον προστάτη , καλό είναι να μην το κάνει κανείς , γιατί άμα συνηθίσεις άντε να πείσεις τη γυναίκα σου ή την γκόμενα σου να στο κάνει . :uglystupid:

Γιατί στη Ταυλάνδη θα είσαι ο μόνος που θα έχεις το προνόμιο να την πάρεις? Τί είναι γκόμενα μιας χρήσης όπως οι παντόφλες?
Και για το πλύσιμο μετά είσαι σίγουρος ότι η ταυλανδέζα ή κινεζα θα πλένεται?
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.399
Like
665
Πόντοι
96
Σωστά τα λες, ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Αλά ξέρω ότι στα καλά ιδρύματα της Άπω Ανατολής υπάρχουν κάποιες προδιγραφές για αυτό έχουν και καλή φήμη.Εδώ στη χώρα της αρπαχτής και του δεν βαριέσαι τα ιδύματα κάνουν οικονομία ακόμη  και στο νερό και δεν αφήνουν τις λαδοκόρες να πλυθούν .Π.χ. Μίνα που ερχόταν στο δωμάτιο μυρίζοντας σπέρμα από προηγούμενο μερακλή . :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom