Νέα

Ντρέπομαι αλλά το έκανα (Τα Απαγορευμένα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neo123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 183
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
"Γιατι ομως να υπαρχει αυτο το ταμπου? Εγω ας πουμε... οι καλυτερες ονειρωξεις μου ειχαν παντα πρωταγωνιστ ρια την αδερφη μου. Τυχαιο λετε να ειναι?
Ειναι πολυ φυσικο αυτο, σκεψου οτι η αδερφη σου μπορει να κοιμαται στο διπλανο κρεβατι και να ειναι το τελευταιο προσωπο που βλεπεις το βραδυ πριν κοιμηθεις, και το πρωτο το πρωι οταν ξυπνας. Το ζωο μεσα μας δεν κανει διακρισεις, απο εκει και περα υπαρχει η ηθικη."

Δεν είπα ότι την παίζεις...Είπα ότι αναπολείς..Μάλλον εσύ δεν διαβάζεις προσεκτικά αυτά που γράφω. Επαναλαμβάνω πάντως ότι το γεγονός ότι είσαι 29 χρονών (κατά μαχητό τεκμήριο ώριμος και με κάποιος εμπειρίες) και με έμφαση αναφέρεσαι σε αιμομεικτικές φαντασιώσεις και μάλιστα με την αδελφή σου (γιατί με ξαδέλφες εκεί στα 14-15 όλο και κάποια φαντασίωση είχαμε οι περισσότεροι, ίσως όχι μόνο και φαντασίωση) ακουγεται λίγο προβληματικό...Τόσο μεγάλη έλξη ένιωσες που τόσα χρόνια μετά αναφέρεσαι σε αυτό;

Τεσπα, στ' @@ αν φαντασιώνεσαι εσύ ή οποιοσδήποτε άλλος  την αδελφή σου, τη γιαγιά σου ή την προβατίνα του παππού σου..ΌΠως σωστά είπε ο Βανζελ άλλο φαντασίωση (όλοι έχουμε κατά καιρούς "σκοτεινές" φαντασιώσεις) και άλλο πράξη..

Αυτό όμως που με ενοχλεί είναι αφενός ότι προσπαθείς να παρουσιάσεις την αιμομειξία ως κάτι απόλυτα φυσιολογικό που η κακιά κοινωνική ηθική μας παγορεύει να απολάυσουμε και αφετέρου ότι βαφτίζεις προοδευτικές συμπεριφορές που ανάγονται σε ιδιαίτερα σκοτεινές περιόδους της ανθρωπότητας, όπως η παιδεραστία, η αιμομειξία κτλ...

Και τώρα με συγχωρείς αλλά πρέπει να αυτομαστιγωθώ για τα αμαρτωλά πράγματα που έγραψα αλλιώς ο πνευματικός μου θα μου κρατάει μούτρα.
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Χε χε, παντως str8 το τελευταιο που εγραψες μου αρεσε... Κατα τ' αλλα, υπερβαλλεις πολυ για την παρτη μου. Δεν αναπολω απολυτως τιποτα. Αναφερθηκα απλα σε καποιες εμπειριες μου που εχουν σχεση με το θεμα που θιξαμε. Επισης, εγω πρωτος ημουν που ειπα οτι η σκεψη απεχει πολυ απο την πραξη. Ουτε αιμομικτης θα γινομουν ευκολα ουτε παιδεραστης, αν και νομιζω οτι ολοι κρυβουμε μεσα μας μια σκοτεινη πτυχη του εαυτου μας.
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
αυτο το "ευκολα" τι το ηθελες τωρα...

πανω που πας να το σωσεις...
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Άντε να πω και εγώ τις χοντρές αμαρτίες μου.

Θυμάμαι πως είχα φαντασιώσεις με την μάνα μου. μάλιστα είχα φροντίσει να με κάνει τσακωτό ενώ αυνανιζόμουν (άμα η καύλα σε έχει βαρέσει στο κεφάλι γάμησε τα.... τι μαλάκας που ήμουν). Πάντως η μαμά αστέρι… όταν με είδε δεν είπε τπτ και μετά αφού τελείωσα με έπιασε και μου έκανε μια ψιλοκουβέντα σχετικά με το σεξ η οποία με βοήθησε αρκετά αργότερα.

επίσης την έπεσα πολύ διακριτικά και σε 1η μου εξαδέλφη. ευτυχώς που δεν έγινε τπτ και φυσικά όλα αυτά σε ηλικία κάτω των 15 ετών που το μουνί και το βυζί το έβλεπα μόνο στο playboy. Ούτε τσόντα δεν είχα δει. (να το δω να κινείται)
 

Επισκέπτης
Εγώ τις καλύτερες ονειρώξεις τις έχω όταν κοιμάμαι χωρίς να έχω φάει καλά...Σκέφτομαι μπεκάτσες και τσίχλες με πιλάφι,κι εξπερματώνω...
Είναι σοβαρό γιατρέ;
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Εγώ τις καλύτερες ονειρώξεις τις έχω όταν κοιμάμαι χωρίς να έχω φάει καλά...Σκέφτομαι μπεκάτσες και τσίχλες με πιλάφι,κι εξπερματώνω...
Είναι σοβαρό γιατρέ;

Όχι όχι η κτηνοβασία είναι κάτι φυσιολογικό όπως είπε ο γνωστός σταρχιδιστής του μεσαίωνα Τσουτσούνος ο Β΄Ctinovatious (ρώτα τον fkmenace θα σου πει) για αυτό και δεν διασώθηκε ούτε ένα από τα γραφόμενα του :grin:. Όπως βλέπεις είναι αξιόπιστη η πηγή :grin: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Κοίτα επειδή η τσίχλα και η μπεκάτσα είναι γένους θηλυκού δεν πειράζει.Αν ήταν αετός όμως τα πράγματα θα ήταν δύσκολα γιατί δεν φτάνει που θα ήσουν πουλολάτρης αλλά ένας gay πουλολάτρης. Τώρα αν είσαι bi μπορείς να τρως άφοβα κοτσύφια...που είναι ουδέτερο και της μόδας αλλιώς δεν έισαι "in". Απλά
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πιλάφι; Είσαι πολύ άρρωστος μεγάλε...Άκου πιλάφι...Φυτολαγνεία..Η νέα απειλή.
 

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Για φανατικό μουσουλμάνο σε κόβω που ονειρεύεσαι πιλάφια και γυναίκες στον άλλο κόσμο.....
 

Επισκέπτης
Εντελώς φανατικός μουσουλμάνος.Μπροστά μου να περάσει αγριογούρουνο δεν το πυροβολώ (μια φορά πήγα πέρσι,και δεν πρόκειται να ξαναπάω για γουρούνι...)!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Dawn, και αδερφη σου να ηταν το ιδιο θα ενιωθες οπως με την ξαδερφη. Το μονο που μας εμποδιζει να την πεφτουμε σε συγγενικα μας προσωπα ειναι οι ηθικοι κανονες, και ασε τους αλλους να λενε.

Φίλε foot hunter, δέν είναι το ίδιο.
Το θέμα είναι πώς βλέπεις τον άλλο. Την αδελφή μου (δέν έχω) δέν νομίζω να την έβλεπα ερωτικά αφού θα έχω μεγαλώσει μαζί της. Έχω φίλες που είναι πολύ όμορφες και ποτέ δέν μου πέρασε απο το μυαλο να τις γαμήσω, ούτε κάν μπορώ να τις φανταστώ να γαμιούνται, επειδή τις έχω καταχωρίσει ώς φίλες. Γενικά είναι περίεργη η υπόθεση...
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Φίλε foot hunter, δέν είναι το ίδιο.
Το θέμα είναι πώς βλέπεις τον άλλο. Την αδελφή μου (δέν έχω) δέν νομίζω να την έβλεπα ερωτικά αφού θα έχω μεγαλώσει μαζί της. Έχω φίλες που είναι πολύ όμορφες και ποτέ δέν μου πέρασε απο το μυαλο να τις γαμήσω, ούτε κάν μπορώ να τις φανταστώ να γαμιούνται, επειδή τις έχω καταχωρίσει ώς φίλες. Γενικά είναι περίεργη η υπόθεση...

εγώ πάλι την κολλητη μου την Ε που ήμαστε μαζί από το δημοτικό. άνετα την γαμάω και ας με βλέπει μόνο σαν φίλο. οι φίλοι είναι για τα "δύσκολα".  :cheesy:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Θα ήθελα να ακούσω και την άποψη του klewna αν ακόμη μπαίνει στο forum
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Όχι όχι η κτηνοβασία είναι κάτι φυσιολογικό όπως είπε ο γνωστός σταρχιδιστής του μεσαίωνα Τσουτσούνος ο Β΄Ctinovatious (ρώτα τον fkmenace θα σου πει) για αυτό και δεν διασώθηκε ούτε ένα από τα γραφόμενα του :grin:. Όπως βλέπεις είναι αξιόπιστη η πηγή :grin: :grin: :grin: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Κοίτα επειδή η τσίχλα και η μπεκάτσα είναι γένους θηλυκού δεν πειράζει.Αν ήταν αετός όμως τα πράγματα θα ήταν δύσκολα γιατί δεν φτάνει που θα ήσουν πουλολάτρης αλλά ένας gay πουλολάτρης. Τώρα αν είσαι bi μπορείς να τρως άφοβα κοτσύφια...που είναι ουδέτερο και της μόδας αλλιώς δεν έισαι "in". Απλά

Λέγεται ότι ο μεγαλύτερος κατα πολλούς φυσικός όλων των εποχών N. Tesla ερωτευόταν περιστέρια.
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Καλησπερίζω.. λοιπόν στην τελική καλή η άποψη του καθενός , σεβαστή και δικιά του, δεν γίνεται όμως να κλείσει το θέμα χωρίς να πούμε ρε παιδιά ότι μεταξύ συγγενών οι ασθένειες ΕΙΝΑΙ πιο συχνές, και μάλιστα επιστημονικά αποδεδειγμένο, κι ας λέει ότι έχει ψάξει κιόλας ο φουτ χάντερ (που βέβαια το αγνοώ, αφού το πράγμα αυτό γράφεται και στα βιβλία της Βιολογίας για το Λύκειο)

Για να μιλάμε και με παραδείγματα λοιπόν φίλε, τα λίγα που μου επέτρεψε να βρω ο χρόνος μου αφορούν την αιμορροφιλία. Το γονίδιο της οποίας είναι φυλοσύνδετο και υπολειπόμενο. Εμφανίζεται δηλαδή διαφορετικά σε γυναίκες και άνδρες, συγκεκριμένα οι γυναίκες ακόμα κι αν φέρουν το γονίδιο εμφανίζουν σπανιότερα συμπτώματα (χχ), ενώ όσοι άνδρες έχουν το υπολειπόμενο γονίδιο εμφανίζουν τα συμπτώματα (χΥ).

Πρωτοεμφανίστηκε στην βασίλλισα Βικτώρια (επίσημα), η οποία ήταν φορέας (Χχ δηλαδή) και μέσω των βασιλικών γάμων έφτασε να χαρακτηρισθεί βασιλική ασθένεια, αφού " μπήκε " σε όλες τις μεγάλες βασιλικές αυλές. Πιο συγκεκριμένα :



Υ.Γ. Πού έψαξες ρε φίλε, για πες μου? Εκτός αν το είπες για να το πεις...
 

Συνημμένα

  • 800px-Haemophilia_family_tree[1].gif
    800px-Haemophilia_family_tree[1].gif
    29,8 KB · Εμφανίσεις: 28

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Δεν θυμαμαι τωρα και βαριεμαι να ξαναψαχνω. Παντως εχω διαβασει (στο διαδικτυο ή σε εγκυκλοπαιδεια) οτι επιστημονικα δεν ειναι τεκμηριωμενο αυτο που συζηταμε. Υπαρχουν δηλαδη πραγματι ενδειξεις αλλα οχι αποδειξεις.

Εγω ξερω φιλε μια οικογενεια στην περιοχη μου στην οποια εχουν γινει απιστευτα οργια. Φημολογειται εντονα οτι το μικροτερο κοριτσι (ηλικιας 13 ετων σημερα) το εχει κανει ο πατερας με τη μεγαλη του κορη. Το κοριτσακι φαινεται μια χαρα. Ξερεις ποσα τετοια εχουν γινει στη χωρα μας?

Ισως υπαρχει αυξημενη πιθανοτητα δυσμορφιων με την αιμομιξια αλλα μπορει να γεννηθουν και υγιεστατα παιδια ετσι. Χεχε...
 

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Φημολογείται????Μήπως είναι ένα κουτσομπολιό της γειτονιάς ή του χωριού???
Αφού όπως φαίνεται δεν πείθεσαι εύκολα και χαμογελάς μάλλον σαρκαστικά και θέλεις να κάνεις παιχνίδι με τις πιθανότητες just try.....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Που μένεις ρε φουτ; Γιατί αν είσαι από συγκεκριμένη περιοχή της Πελοπονήσου έτσι εξηγουνται όσα λές...

Πάντως με τόσους κρετίνους που γνωρίζω κυρίως σε επαγγελματικό επίπεδο ίσως η αιμομειξία να είναι πιο συχνή απ' ό.τι νόμιζα....
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Οχι str8, Αθηναιος ειμαι, αλλα μηπως εννοεις την Κορινθο? Γιατι εχω κατι συγγενεις εκει και εχω ακουσει τα ανηκουστα!

Bασικα, το βαρεθηκα το θεμα. Οk, εχω τασεις αιμομιξιας... Το θεμα ειναι να συγκρατουμε τα παθη μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom