Νέα

Ντου σε «σπίτια» από την αστυνομία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Asimakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
13
Like
1.888
Πόντοι
2.487
στην Ελλάδα ο πελάτης δεν διώκεται ρε συναγωνιστές. Τί είναι αυτά που λέτε...

πάντως μια φορά, έκανα πλάκα με callgirl , την ρώτησα αν της έχει τύχει φάση με μπάτσο...και νόμισε ότι ήμουν μπάτσος και γι αυτό την ρωτούσα...πώς το συνδίασε τώρα άλλη κουβέντα.

κόντεψε να τρελαθεί.

νομίζω ότι είναι ο εφιάλτης τους
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Ενα βραδυ περιση στη φυλης που ειχαν σκασει κατι ασφαλητες με ενα τζιπακι μονο ταυτοτητες σου ζηταγανε στα σπιτια μεσα δεν ειδα κατι περιεργο εγω ειμουν στο φ67 στο σαλονακι ειδειξα ταυτοτητα κατι ειδε εκει κι εφηγα ουτε τα σπιτια ειδα να κλεινουν ουτε τιποτα με πελατες
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
346
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
81
Το μακρινό 1999 είχαμε μείνει κλειδωμένοι μαζί με έναν συναγωνιστή στο Ιάσωνος 19 για περίπου 15-20 λεπτά λόγω ντου. Η τσατσά είχε σβήσει φώτα, μέχρι και την κάτω εξώπορτα είχαν κλείσει με αλυσίδα.Μετά από κανα δυο τηλέφωνα που έκανε άνοιξε και φύγαμε. Επίσης πρίν 2-2,5 χρόνια περίπου έπεσα σε ντου απο το ΙΚΑ πάλι στο Μετάξι και περίμενα να τελειώσουν για να έρθει η κοπέλα στο δωμάτιο.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Στην Ελλαδα ο πελατης δεν διοκεται οπως πχ στην Ιταλια, οι αστυνομικοι κανουν την δουλεια τους και φυσικα μπορει να ζητησουν ταυτοτητα, μια φορα μου ειχε τυχει ημουν ανηλικος τοτε αλλα ο αστυνομικος απλα εκανε πως δεν ειδε, τι να κανει ο χριστιανος!
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Πριν χρονια.
Ειμαι στο δωματιο με την κοπελα, και ακουμε κουβεντα στο σαλόνι. Βλέπω την κοπελα να αρχίζει να δυσανασχετεί, και να είναι ετοιμη να βάλει τα κλαματα. Μου κάνει με νοημα ότι θα συληφτει, και αρχιζει να ωριζει στη γλώσα της.
Φευγει αυτή πρωτη, και μολις ντύνομαι βγαινω και εγω από το δωμάτιο. Στο σαλονι 2 αστυνομικοι με στολή, ο ενας στο καναπε κατι εγραφε. Αμεσως σηκωθηκε ευγενέστατος, μαου ξεκλειδωσε την κλειδωμενη εξωπορτα και εφυγα.
 

STRAIGHT_EDGE

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Θα ηθελα μια φορα να μου τυχει τετοιο σκηνικο,ετσι για την εμπειρια και την καλτιλα...  :coolcondom:
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
880
Κριτικές
184
Like
4.045
Πόντοι
14.175
Πριν χρονια στην Ρεμουνδου ειχα πληρωσει,ειχα μπει στο δωματιο,ειχα βγαλει τα ρουχα μου και ξαφνικα χτυπαει την πορτα η τσατσα,μου δινει το εικοσαρικο πισω και μου λεει οτι δεν θα ερθει η κοπελα στο δωματιο και να φυγω. Οταν βγηκα εξω ειδα εναν τυπο ντυμενο με πολιτικα στο σαλονι.
Περσυ τον Σεπτεμβριο σε τσαρκα ειχα πετυχει μπατσους με στολες μπαινανε σε ολα τα σπιτια και σημειωνανε τις κοπελες που δουλευανε. Οταν φυγανε η τσατσα ειπε πως ψαχνανε να βρουν ανηλικες κοπελες.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
Μου έχει τυχει μόνο μια φορα πριν απο 20 χρόνια...
Πεσιμο απο μπατσους σε σπιτι στην Κολωνου την ωρα που ήμουν στο σαλόνι και μας ζητησαν ταυτότητες.
Επειδη ήμουν φαντάρος τότε με το που εδείξα ταυτότητα εφυγα κυριως.
Για τους αλλους 3 που ηταν μαζι μου δεν ξερω.Λογικα θα τους αφησαν λιγο αργοτερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom