Νέα

Ντελιβεράς αφόδευσε στο ανσανσέρ πολυκατοικίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
201
μπορεί να τον έπιασε σκατοβόας.
Όλοι ξέρουμε το αίσθημα πως είναι να σφίγγεσαι για να κρατήσεις το σκατόζουμο για να μην απελευθερωθεί το κράκεν σαν χείμαρρος ........
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Οτι κατουρησε - κατουρησε . Το χεσιμο δεν ξερουμε ποιος το εριξε .

τυπε λες να ειχε και συνεργατη ο τυπος στο χεσιμο; :confused::confused::confused:
ο ενας χυστης να κατουρηγε και ο αλλος να εχεσε για να παραπλανησουν την αστυνομια :confused::confused::confused:
σατανικο :wanker::wanker::wanker:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.783
Πόντοι
3.385
Δύο πιθανές εκδοχές: είτε είναι ψυχάκιας και το έκανε απρόκλητα, είτε κάτι έγινε στην παράδοση (το οποίο δε γνωρίζουμε) και τον ώθησε να το κάνει (χωρίς να τον θεωρώ λιγότερο ψυχάκια και πάλι).

Προσωπικά, συγκλίνω στη δεύτερη εκδοχή: κάτι έγινε το οποίο δε γνωρίζουμε, και ίσως και δε θα μάθουμε. Δε θεωρώ πολύ πιθανό να το έκανε απρόκλητα λόγω τρέλας, γιατί δε θα πήγαινε να ουρήσει έξω από το διαμέρισμα στο οποίο παρέδωσε τις πίτσες, στο βίντεο βλέπουμε ότι κατέβηκε με το ασανσέρ και ανέβηκε από τις σκάλες με το φως του κινητού.
Πολύ πιθανόν να έχει κάποια προηγούμενα με κάποιον που είδε στο πάρτυ ή μπορεί κάποια γκόμενα (πρώην κατά πάσα πιθανότητα) να ήταν εκεί και να του τη βάρεσε.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Αυτό θα έπρεπε να γίνει pin στο ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο. Πάντως κάτι παρόμοιο μου έχει συμβεί στο στρατό
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
83
Like
140
Πόντοι
0
Εγω νομιζω οτι αισθανθηκε κατωτερος.Σου λεει εσεις γλεντατε κι εγω σας κουβαλαω πιτσες αντι να γλενταω κι εγω.Ειδα το βιντεο στον Ευαγγελατο και η πρωτη του κουβεντα μολις του ανοιξαν ηταν παρταρουμε;.Ενας φυσιολογικος θα δινε γρηγορα την παραγγελια και θσ φευγε.Αυτος επιασε κουβεντα ρωταγε ποιος γιορταζει κλπ.Ευχηθηκε κιολας,εφυγε και γυρισε με τα δωρακια του.Το καλυτερο ηταν ο ιδιοκτητης της πιτσαριας που τους αποζημιωσε με 2 πιτσες δωρο,αντι να τους επιστρεψει ολο το ποσο και να τους δωσει και μια ισαξια τουλαχιστο παραγγελια δωρο.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
37
Like
20.035
Πόντοι
12.896
Αυτό θα έπρεπε να γίνει pin στο ημερήσια ενημέρωση για χέσιμο. Πάντως κάτι παρόμοιο μου έχει συμβεί στο στρατό
εγω ειχα ακουσει οταν ημουνα φανταρος οτι παλιοτερα καποιος ειχε λαλησει κ ειχε πασαλειψει τις τουαλετες του λοχου με τα κακακια του.....
ευτυχως δεν ηταν στη σειρα μου,γιατι ετσι κ πετυχαινα τετοιο θεαμα θα την εκανα τρεχοντας κ ακομα θα με ψαχνανε :2funny::2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.791
Κριτικές
18
Like
15.453
Πόντοι
4.546
Τύποι, έπρεπε οι τύποι στο πάρτυ να φάνε όλες τις πίτσες, να φάνε ότι ποπ κορν, πατατάκια, σοκολάτες, αναψυκτικά, γλυκά και τούρτες είχαν, και να πάνε να ρίξουν ένα ομαδικό χέσιμο πάνω στο μηχανάκι του ντελιβερά.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
714
Κριτικές
5
Like
2.755
Πόντοι
726
Δύο πιθανές εκδοχές: είτε είναι ψυχάκιας και το έκανε απρόκλητα, είτε κάτι έγινε στην παράδοση (το οποίο δε γνωρίζουμε) και τον ώθησε να το κάνει (χωρίς να τον θεωρώ λιγότερο ψυχάκια και πάλι).

Προσωπικά, συγκλίνω στη δεύτερη εκδοχή: κάτι έγινε το οποίο δε γνωρίζουμε, και ίσως και δε θα μάθουμε. Δε θεωρώ πολύ πιθανό να το έκανε απρόκλητα λόγω τρέλας, γιατί δε θα πήγαινε να ουρήσει έξω από το διαμέρισμα στο οποίο παρέδωσε τις πίτσες, στο βίντεο βλέπουμε ότι κατέβηκε με το ασανσέρ και ανέβηκε από τις σκάλες με το φως του κινητού.
Πολύ πιθανόν να έχει κάποια προηγούμενα με κάποιον που είδε στο πάρτυ ή μπορεί κάποια γκόμενα (πρώην κατά πάσα πιθανότητα) να ήταν εκεί και να του τη βάρεσε.
Είναι απαράδεκτη η συμπεριφορά του ,ένα κακομαθημένο κωλόπαιδο είναι χωρίς τρόπους . Εκθέτει το μαγαζί που εργάζεται ,προσβάλει την εργασία του delivery στην οποία υπάρχουν αξιόλογοι άνθρωποι που συντηρούν είτε τον εαυτό τους ,είτε μια οικογένεια . Ο υπεύθυνος της πιτσαρίας είναι το ίδιο αγενής ,δεν σέβεται τον πελάτη ,έπρεπε να τους επιστρέψει τα χρήματα και να τους έδινε τουλάχιστον μία ίδια δωρεάν. Είναι μια πράξη που πρέπει να μηνυθεί ο διανομέας .
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.056
Για αυτό ρωτάω το όνομα του μαγαζιού, για να το περιποιηθούμε όπως του αξίζει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.562
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
746
Θυμάμαι έναν φίλο - συμμαθητή μου, που έλεγε: "Γιορτάζει ο τάδε, θα έχει και φαϊ..."
Εδώ θα έλεγε: "Θα έχει και σκατό..."
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Σίγουρα ΚΑΙ αυτός , ο ντελιβεράς , είναι μελος του bou. Eίναι σχεδόν σίγουρο ότι ΚΑΙ η πίτσα ΚΑΙ το ασανσέρ είναι μέλη του bou ...:(
 

H1N1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
183
Κριτικές
7
Like
640
Πόντοι
301

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.056
Για αυτό εγώ είμαι ευγενικότατος και τους μιλάω πάντα στον πληθυντικό.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.694
Like
29.011
Πόντοι
6.056
Πάντως ειτε αν εγινε καμια μανουρα με την παραγγελία, ειτε επειδή του δώσανε μικρο τιπ σε μια μεγάλη παραγγελία, ειτε γιατι του βγήκανε κομπλεξ επειδή ειδε κάποιους ανθρωπους να διασκεδάζουν ενω αυτος μοίραζε πιτσες με το παπι μες στο κρυο, ενα ειναι σιγουρο, ο τυπος εχει σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα για να κανει αυτο που εκανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom