Νέα

Νταραβερι με τις υπαλληλους μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavlik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 428
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
[size=9pt]Έχω μια ιστορία που δε με αφορά άμεσα ως εμπλεκόμενο στη σεξουαλική πράξη αυτή καθέ αυτή, αλλά έχει πολύ γέλιο.[/size]

[size=8pt]Λοιπόν προ 8ετίας έκανα μια εγκατάσταση υδραυλικών συστημάτων σε ένα μεγάλο δικηγορικό γραφείο στο κέντρο Αθήνας.
Ο πατέρας δικηγόρος είχε πρόβλημα γιατί βούλωνε και χάλαγε η αντλία οπότε και ήθελε μία καινούρια.
Όταν είδαμε στην επισκευή το μηχάνημα, το βρήκαμε φουλ στην καπότα.
Τέλος πάντων δεν λέω σε πρώτη φάση τίποτε.
Βάζουμε την αντλία στη θέση της και λειτουργεί. Μετά 10 μέρες μας παίρνει ο πατέρας δικηγόρος και ξανα μανα τα ίδια, μας βάζει και γκάζια γιατί του πήγαμε σκάρτη αντλία και καλά.
Ξαναπαίρνουμε τον ίδιο δρόμο, πάλι γεμάτες καπότες η αντλία.
Τη φτιάχνουμε χωρίς χρέωση και την επαναεγκαθιστούμε.
Να μην μακρυγορώ, σε κάποια φάση στην επόμενη βλάβη, του λέω να μην πετάει καπότες στη λεκάνη.
Και ΖΑΠΠΠΠ!!!
Έκπληξη, ο τύπος γάμαγε τη γραμματέα του χωρίς καπότα, αλλά ο γιόκας του γάμαγε κι αυτός τη γραμματέα με καπότα...
Συμπέρασμα, μην πετάτε καπότες στα λούκια γιατί θα μπλέξετε.
Το τι έγινε μετά τα νέα ήταν εξαιρετικό, χωρίσανε τα τσανάκια τους και μάλλον ο πατέρας πήρε και τη γραμματέα.[/size]

Σωστός είσαι Nefilim!

Βρε απο που μπορεί να συκοφαντηθεί η δουλειά ενός υδραυλικού!

Τελικά ποιό δικηγορικό γραφείο είναι?
(Εχω μια υπόθεση!)
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Εγω μέχρι στιγμής κύριοι εχω μείνει πιστός στην αρχή μου και δεν έχω κάνει παιχνιδι ποτε φοβούμενος όλα τα παρατραγουδα που περιγράφουν οι παθόντες παραπάνω.

Αν μάλιστα δω οτι η κατάσταση με οδηγεί στο να κάνω κίνηση, ρίχνω μια χειροκίνητη "απεμπλοκή" και ησυχάζω.

Ευτυχώς δεν μου συμβαίνει συχνά :)
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Καλά τα λες και συ φίλε , αλλά η φάτσα των συναδέλφων οταν εμαθαν για το νταραβερι μου με την συγκεκριμένη συνάδελφο ηταν ολα τα λεφτα ...

ακόμα το φυσανε και δεν κρυώνει .
Δεν μπορουν ακόμα να χωνεψουν πως τα κατάφερα ( χιχιχιχιχιχιχιχιχι)

χαλάλι της ...
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Το έχω κάνει επανειλημμένως στο γραφείο μου, με γκομουνάκια που έχω τσιμπήσει από ίντερνετ. Σε ώρες, που είναι βέβαιο πώς δεν έρχεται κανένας. Φυσικά, δε μιλάμε για ολοκληρωμένο σέξ, αλλά κυρίως για πίπες.

Ολοκληρωμένο σέξ, στο τραπέζι συσκέψεων πάνω μάλιστα, έχω κάνει στο γραφείο μίας τύπισσας, σε ασφαλή μέρα και ώρα επίσης.

Με πρόσωπα από το χώρο της δουλειάς, μου έχει τύχει δύο φορές.

Την πρώτη, ήταν μία μακρά, παρατεταμένη σχέση, με μία νεαρή γραμματέα, που ήταν όμως και ανηψιά του μεγάλου αφεντικού, με τον οποίο, γνωριζόμαστε ΚΑΙ οικογενειακά. Όταν ξεκίνησε η φάση με τη μικρή δεν ήμουν παντρεμένος, αλλά δεν ήμουν και μόνος. Δεδομένου, ότι δεν ήμουν παντρεμένος, ο νους της πήγε παραπέρα από το σέξ, με ερωτεύτηκε και έτρεφε ελπίδες και προσδοκίες για κάτι παραπέρα. Ουδέποτε όμως, με ενόχλησε, με πίεσε, ή έγινε αδιάκριτη. Ήταν άγγελος.

Στο σέξ, απίστευτη. Διόλου έμπειρη, αλλά με δίψα να μάθει. Έλεγε μάλιστα ότι μαζί μου ήταν που της έβγαινε όλο αυτό. Τα 'χε με ένα πιτσιρίκο της ηλικίας της κανονικά και επίσημα, αλά με 'κείνον, απ' ότι μου έλεγε τουλάχιστον, ένιωθε λές και ήταν δύο πολύ στενοί φίλοι.

Με τη μικρή κάναμε τα πάντα, και παντού -πλην του γραφείου. Σε ξενοδοχείο, στο αμάξι, στο σπίτι μου. Και όταν λέμε τα πάντα, εννοούμε τα ΠΑΝΤΑ. Ομολογουμένως, πρέπει να ήταν το καλύτερο σέξ που έχω κάνει ποτέ μου. Η μικρή έβγαζε συναισθηματική ένταση και πάθος στον έρωτα. Αφήστε που ήταν και μία κούκλα, και στο πρόσωπο, και στο σώμα.

Όταν παντρεύτηκα, λάκισε. Και καλά έκανε, εδώ που τα λέμε. Στο μεταξύ, εγώ κάνω καρριέρα στον ίδιο ακριβώς χώρο, αλλά εκείνη άλλαξε δουλειά. Έτσι, χαθήκαμε.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
stavros51 δε δύναμαι να τους κάνω γνωστούς, είναι ήδη.

 

ingr2

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι της άποψης:
Εκεί που βγάζεις το ψωμί σου δεν βάζεις την ψωλή σου.
Μου έχει τύχει και το έχω αποφύγει.
Βέβαια, δεν ήταν και τίποτα φοβερό.
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Είμαι της άποψης:
Εκεί που βγάζεις το ψωμί σου δεν βάζεις την ψωλή σου.
Μου έχει τύχει και το έχω αποφύγει.
Βέβαια, δεν ήταν και τίποτα φοβερό.
Oρθότατον. Μακριά. Εμένα ποτέ δεν μου βγήκε σε καλό, τη μία φορά μάλιστα παντρεύτηκα. Αφήστε τα γκομενικά έξω από τις δουλειές, εγώ προσωπικά εδώ και χρόνια αντιμετωπίζω τις γυναίκες συναδέλφους σαν άντρες. Νομίζω πως έτσι σε αντιμετωπίζουν και αυτές αλλιώς, πιο ξηγημένα.
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
φιλε ingr2, αν ηταν ομως μια θεα τι θα εκανες? ολοι μας δηλαδη..
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.224
Like
385
Πόντοι
36
Μη απαιτητικές fuckbuddies έχω και τώρα.  :sunglasses: Ψιλοϊστορίες είναι ζόρικο να έχεις όμως. Κατά καιρούς το έχω κάνει (για συναδέλφισσες εννοώ), τώρα όχι, δεν είναι το καλύτερο. Για μη συναδέλφισσες, βρίσκω τη δουλειά μια πολύ καλή πηγή ευκαιριών. ;) ;)
 

Επισκέπτης
Όταν ημουν στελεχος σε πολυεθνικη το ειχα κανει μία και μοναδικη φορά. Ηταν product manager σε γνωστο μπραντ (καλλυντικό). Δεν ειχαμε αμεση σχεση ιεραρχικα. Ηταν ΜΟΥΝΑΡΟΣ. Ψηλη, ταγερατη, περιποιημενη, ξυπνια. Ο τυπος της γυναικας που παντα με καυλωνε. Πηγαιναμε μετα το γραφειο σε γειτωνικη pub (με σπουδες Αγγλία και αυτη, γουσταρε το κονσεπτ ποτο καπακι μετα το γραφειο), τρωγαμε, πιναμε και μετα σπιτι της για γαμησι. Ηταν εξαιρετικα εμπειρη, εκανε ενα απο τα καλυτερα κρεβατια που ειχα την τυχη να γνωρισω (το καλυτερο το εκανε Ινδη φοιτητρια στο Λονδινο). Εφυγα απο την εταιρια και η σχεση ατονισε. Ειχα εν τω μεταξυ γνωρισει και τη μελλουσα συζυγο.

Οταν εκανα την δικη μου εταιρια ακομα και η σκεψη ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Πάντως μάγκες, για να έχεις ερωμένηστη δουλειά σου, θα πρέπει να βρείς κάποια που είναι πολύ ξύπνια και πολύ ξηγημένη γκόμενα, ούτως ώστε, ούτε να εκτεθείτε, αλλά ούτε και αρχίσει τίποτα υστερίες και παραλογισμούς στη συμπεριφορά της.
 

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
δεν καταλαβαινω την καχυποψια ορισμενων.το μονο που εχω να απαντησω ειναι να κοιτανε τη δουλεια τους και αν δε θελουν ασ μη με δοκιμασουν.σιγουρα δεν περιμενω κατι  τετοιους για να βγαλω χρημα.αν σας εκανα πλακα θα εμπενα μια φορα και τελος εγω μπενω καθημερινα και σθμμετεχω και στις συζητησεις του site.καλα να περνατε παιδια κα ινα θυμαστε οτι η μιζερια και η καχυποψια ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΣΕ  ΚΑΝΕΝΑ.φιλακια μωρα
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.224
Like
385
Πόντοι
36
δεν καταλαβαινω την καχυποψια ορισμενων.το μονο που εχω να απαντησω ειναι να κοιτανε τη δουλεια τους και αν δε θελουν ασ μη με δοκιμασουν.σιγουρα δεν περιμενω κατι  τετοιους για να βγαλω χρημα.αν σας εκανα πλακα θα εμπενα μια φορα και τελος εγω μπενω καθημερινα και σθμμετεχω και στις συζητησεις του site.καλα να περνατε παιδια κα ινα θυμαστε οτι η μιζερια και η καχυποψια ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΣΕ  ΚΑΝΕΝΑ.φιλακια μωρα

Τώρα, αυτό μάλλον άσχετο είναι...

Για αλλού το πήγαινες και τόγραψες εδώ...
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
37
Πόντοι
6.765
Μαγγες επικυνδυνα αυτα τα θεματα!!!
Ολοκληρο πλανηταρχη πηγαν να ριξουν απο μονο μια πιπα!!!!!!!
:dancing: :dancing: :dancing: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :jerking: :jerking:
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα μουναρα.επειδη δεν γνωριζω πολλα  τι υπηρεσιεσ προσφερεισ.να βοηθησω και εγω.θελω να δοκιμασω τησ υπηρεσιεσ σου αν δεν εχεισ αντιρρησει.στειλε μου pm αν γινεται.ευχαριστω εκ τον προτερον. :)
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Εγώ πάντος παιδιά ...Εκεί που βγάζω το ψωμί μου-δέν βάζω το ..πουλί μου
(για πολλούς απ τους παραπάνω λόγους)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ωραίο είναι το σέξ στην δουλεία αρκεί να γίνεται με τα σωστά άτομα. Εμένα δηλαδή και μουνάρα υπάλληλο-προισταμένη. Όχι μουνάρα υπάλληλος και διευθυντής (αρκεί να είμαι εγώ αυτός!)
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
ρε σεις μη γαματε συνεχεια δουλεψτε και λιγο! τωρα καταλαβα γιατι η εθνικη μας οικονομια παει κατα διαολου!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ναι μουνάρα πες μας για τις υπηρεσίες σου! Και αν κάνεις κανένα εξωτικό πρόγραμμα και πληρώνεις καλά για τα  :sperm: :sperm: :sperm:

Φαντάσου να έχεις μία γυναικάρα στη δουλειά και να λιώνει για πάρτυ σου και να έρχεται ντυμένη με ταγέρ  :boobies: και στενά φουστάκια και να τρίβει το μουνάκι της κάτω από το γραφείο όταν σε βλέπει!  :cheesy:
 

UnHaCkAbLe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε τι φαντασία που έχει ο κόσμος .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom