Νέα

Ντανιέλα Φωκαίας 17

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα terrorist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Μήπως έχετε καιρό να πάτε? Μήπως άλλαξε τακτική, έκανε μείωση παροχών (δεν θα'βγαινε με το 20άρικο) μήπως την "ψιλοψωνίζει" αφού μαθαίνει ότι την συζητάμε τόσο (ανόητο εκ μέρους της αλλά συμβαίνει συχνά). Μήπως είναι τακτική του καταστήματος γιατί το ίδιο μου συνέβει με την Κατερίνα στο πάνω (που να είναι)
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Εγώ πάντως πέρασα χτες κατά τις 12:30 μ.μ. (στο 17 επάνω μιας και ήταν πρωινή βάρδια)... θα την χαρακτήριζα όμορφη κοπελίτσα με ωραίο σωματάκι... το βλέμμα της είναι όντως λίγο περίεργο... αλλά στο δωμάτιο ήταν αρκετά καλή, G.F.E. ακόμα και ακάποτο αν ήθελα...  :boff:

Anyway, με βάση αυτά που αναφέρουν οι συναγωνιστές παραπάνω, μάλλον λειτουργεί ανάλογα με τα κέφια της (κακό αυτό βεβαία).  :idiot:

Την επόμενη φορά θα δοκιμάσω κουλουράκι και ας έχει 40Ε...  :cool2:
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Εν ολίγοις μάπα το καρπούζι...ο πελάτης δεν μπορεί να έχει ραντάρ για το πότε η πουτάνα έχει κέφια...αν είναι δυνατόν....αλλίως ας βγάλουν μια πινακίδα έξω από το μπουρδέλο η οποία θα αναγράφει η Ντανιέλα σήμερα βαριέται γι'αυτό ούτε ακόποτο θα κάνει ούτε κώλο θα δώσει...θα την πληρώσετε και αυτή θα κάνει το πτώμα.Αν είσαι νεκρόφιλος θα είναι μία καλή προσφορά !!! Βέβαια μπορούμε να φτίαξουμε ένα τόπικ το οποίο θα λέγετε "Τα κέφια της Ντανιέλας" !!!θα μας διευκολύνει όλους !!!
 
OP
OP
T

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
φίλε ρίπερ διαφωνω μαζί σου γιατί και οι πουτάνες είναι ανθρωποι και ε΄χουν καιν αυτες μερες που είναι άκεφεσ ή στεναχωρημένες
έτυχε να έιναι έτσι μερικές φορές. τι να κάνουμε? να την σκοτώσουμε?
άλλη φορά μπορειι να έιανι καλύτερη
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Αγαπητέ φίλε terrorist αν κάθε φορά που ήμουν στενοχωρημένος ή κουρασμένος το έβγαζα στον εργασιακό η στους εκάστοτε πελάτες να είσαι σίγουρος ότι θα με είχαν απολύσει και δεν θα είχα λεφτά να δίνω στην Ντανιέλα !!! Το θέμα είναι να είσαι επαγγελματίας σε ότι και αν κάνεις βλέπε Κατερίνα-Κολωνού !!! Ας μας πει η Ντανιέλα σήμερα δν γαμιέμαι διότι βαριέμαι να τα δώσουμε αλλού τα 20 ευρώ δικαιωμά της.Από την στιγμή που τα έχει πάρει και μπαίνει στο δωμάτιο εμένα σαν πελάτη και σαν σπόνσορα εκείνη την στιγμή δεν με ενδιαφέρει ούτε αν είναι κουρασμένη η στενοχωρημένη η τσαντισμένη η τσακωμένη δεν είναι δικό μουυ θέμα δεν με αφορά...Αν έχει τα παραπάνω και δεν μπορεί να εργαστεί ας το κλείσει το μαγαζί.Δεν την σκοτώνουμε...δεν μίλησα για σκοτωμό...ας μην δουλέψει προφυλάσει και την φήμη της με αυτόν τον τρόπο αλλά και μένα ! ʼλλη φορά για μένα δεν θα υπάρξει πειράματα εγώ δεν κάνω αν τώρα θέλει κάποιοσ να πειραματιστεί με τα κέφια της Ντανιέλας μεγιά του με χαρά του !!!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Εφ'οσον δεν είναι σταθερή - και συμβαίνει σε πολλές - εξαρτάται από τον καθένα μας αν θα έχει την διάθεση να "τζογάρει" τα χρήματα και τον χρόνο τους στα κέφια της Ντανιέλλας. Ουτε εγώ θα "πάιζω" μέχρι να πιάσω την καλή Ντανιέλλα και εφ'όσον συμπεριφέρεται έτσι αυτή βγαίνει χαμένη στο τέλος.
Πάντως δεν νομίζω ότι είναι τόσο απλό να πεί σήμερα δεν δουλεύω δεν έχω κέφια, παρά μόνο αν έχει "φτιαχτεί" με δικό της μαγαζί χωρίς κανέναν πάνω από το κεφάλι της (βλ. Αντζελλα στην Διδύμου 20 όπου αν δεν γούσταρε δεν ερχόταν2-3 μέρες έβαζε άλλη)
 

Επισκέπτης
παιδες εγω θα παω πεντακαθαρος, θα ειμαι ηρεμος και θα της μιλησω ομορφα (οχι σαν να ειναι γκομενα, αλλα σαν να ειναι κανονικη κοπελα) και ειμαι σιγουρος οτι θα περασω καλα.... τελικα εχω καταλαβει πως μερικοι μπαινετε και τους λετε μαλακιες ετσι και αυτες σας κανουν μαλακιες... δεν μιλαω για τα παιδια εδω (free, ripper) γιατι δεν την εχω δοκιμασει και μπορει να ειναι χαλια αλλα γενικα τι βλεπω απο το φορουμ....
 
OP
OP
T

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παιδες εγω θα παω πεντακαθαρος, θα ειμαι ηρεμος και θα της μιλησω ομορφα (οχι σαν να ειναι γκομενα, αλλα σαν να ειναι κανονικη κοπελα) και ειμαι σιγουρος οτι θα περασω καλα.... τελικα εχω καταλαβει πως μερικοι μπαινετε και τους λετε μαλακιες ετσι και αυτες σας κανουν μαλακιες... δεν μιλαω για τα παιδια εδω (free, ripper) γιατι δεν την εχω δοκιμασει και μπορει να ειναι χαλια αλλα γενικα τι βλεπω απο το φορουμ....
συμφωνώ με τον γιάννη. άμα μπαίνετε στο δωμάτιο και λέτε διάφορα, ή το παίζετε γκόμενοι, φυσικό είναι να μην συμπεριφέρετε καλα και νακανει μαλακίες.
στην πουτάνα πουτανιές χωράνε? όοοοοοοοχχχχχχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιιιιι.
εμένα γιατί δεν μου κάνει τις μαλακίες που κάνει σε άλλους? δεν την ήξερα απο πρίν αλλά την γνώρισα στο μπουρδέλο. απλα επειδή μιλάω την γλώσα της είπαμε μερι΄κα πράγματα παραπάνω και περνάμε καλα΄.
να συμπεριφέρεστε καλα για να σας φέρεται καλά. μου έιπε οτι πολλούς έιδε που βρωμαγανε κλπ και ανγκάστηκε να φύγει απο το δωμάτιο.
και άλλοι να της μιλάνε ασχημα. γιαυτό να της συμπεριφέρεστε καλά για να σας συμπεριφέρετε καλά.
δεν εχω να κερδίσω τίποτε απο αυτά ουτε οικονομικό όφελος έχω απο την κοπέλα ουτε θα έχω. φίλε γιαννη στειλε το τηλ ή παρε με τηλέφωνο γιατί σε θέλω οπωσδήποτε
ά ξέχασα να σας πώ ότι το βράδυ δουλευει κάπου στη φυλής
θα σας ενημερώσω σύτομα
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Για την ενημέρωση και μόνο προσωπικά εγώ με τον ίδιο τρόπο αντιμετωπίζω τα κορίτσια όπως εσείς. Δεν μου πάει δεν μου βγαίνει διαφορετικά και είναι ο λόγος για τον οποίον δημιουργώ σχέσεις συμπάθειας με πολλές (ακόμα και τύπου Σαμπρινομελίνα, Ντενίσα κλπ. που σε παραπέμπουν σε hardcore καταστάσεις).
Μήπως πρεπει να μαθω ρουμάνικα?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Πάντως θα περιμένω και την εμπειρία του achro1416 και 1-2 ακόμα μήπως της δώσω 2η ευκαιρία γιατί έχει καλό σωματάκι.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Τι έγινε ? Τέλειωσε ως εδώ η δόξα της ντανιέλλας? Κανείς άλλος δεν εχει να πει τπτ? Τα 30 ποστ δημοσιότητας...
 
OP
OP
T

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
ρε παίδες η ντανιέλα εξαφανίστηκε απο φωκαίας. μηπως ξέρει κανεις που πήγε? και τι ώρεσ δουλεύει.
εχω περάσει απο φωκαίας και δεν τη βρίσκω
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Και ποιες είναι στην θέση της?
 

loucas

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Τριτη μεσημερι (2.30-3.00) σε κανενα απο τα 2 σπιτια (ισογειο & οροφος) δεν ηταν η Ντανιελα!!! Στο ισογειο ήταν μια μικρη ξανθια ρουμανα (δεν θυμαμαι ονομα) με μακρια μαλια. Καλο σωμα, μακρια μαλια και "υπηρεσιες" φυσιλογικες μα τιποτα το ιδιαιτερο. Για "κουλουρι" ήθελε +50? (!!!!!)
 
OP
OP
T

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
και σήμερα στο ισόγειο ήταν η ίδια με τα μακρυά καστανόξανθα μαλιά. δεν ξέρω αν είναι ρουμανα αλλα θα κάνω ένα τεστ να το διαπιστώσω
πάντως ο όροφος στισ 4 μμ ήταν κλειστός.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Στο ισόγειο η καστανόξανθη με το μακρύ μαλί - η Γιουλή - είναι πτώμα. Καλό σωματάκι αλλά βαρετή, τυπική.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Μήπως η Ντανιέλλα και οι λοιπές του μαγαζιού(αααααχ! Κατερινάκι) δεν έχουν χαρτιά κλπ. και κλεισανε προληπτικά λόγω ντου της αστυνομίας?
 
OP
OP
T

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες η ντανιέλα δουλεύει το πρωι στην φυλάησ 134 στο μεσαίο σπίτι και το απογευμα μετά τις 5 στην φωκαίας 17 στο ισόγειο. οσοι πιστοι προσέλθετε
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Συνεχίζει και δουλεύει σκληρά το κορίτσι. Εγώ περιμένω ...
 

Επισκέπτης
παιδες σημερα δουλευε στο φωκαιας 17 το κατω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom