Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Παίχτουρα, βάλε τον Παίχτουρα να τραβήξει μιά μυτιά.

Θα γαμάς μέχρι το 2010.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Παιδια μημπως με βοηθησει η ξυλοκοκαινη?????Τι βαζεις μου εχουν πει πανω στο εργαλειο σου και δεν σου πεφτει με τιποτα!!!Ειναι αληθεια???????

Βαλε ξυλοκαινη και μετα βαλε την γκομενα να σου παει πιπα...
Θα της τρεχουν τα σαλια λες και κανει σφραγισμα σε οδοντιατρο..
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια καντε κατι σας παρακαλω, οι συγκεκριμενες γκομενες ειναι λυσαρες....Μου τηλεφωνησαν πριν πενταλεπτου και εφοσον με ευχαριστησαν για την χτεσινη ανταποκριση μου και στις δυο τους,μου ειπαν οτι και σημερα μολις κοιμησουν τα παιδια τους,να κανονισουμε συναντηση.... με αποκαλεσαν μαλιστα και γλυκοτσουτσουνο.Δωστε μου καμμια συμβουλη, της προκοπης γιατι, λαμβανομενου υποψη οτι ειναι βαλκανιες οι γκομενες, να μην μας περασουν εμας τους Ελληνες, οτι δεν ειμαστε μεσογειακοι εραστες?????Αυτες νομιζουν οτι ειμαι σαρανταρης, οπως τους ειπα.Τους εκρυψα μερικα χρονακια.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Να παρει  λιγη ντοπα .......οπωs το κανουν οι αθλητεs για το αλμα επι κοντω....τι κοντο τι διπλο....για αλμα θα ειναι :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
Παιδια καντε κατι σας παρακαλω, οι συγκεκριμενες γκομενες ειναι λυσαρες....Μου τηλεφωνησαν πριν πενταλεπτου και εφοσον με ευχαριστησαν για την χτεσινη ανταποκριση μου και στις δυο τους,μου ειπαν οτι και σημερα μολις κοιμησουν τα παιδια τους,να κανονισουμε συναντηση.... με αποκαλεσαν μαλιστα και γλυκοτσουτσουνο.Δωστε μου καμμια συμβουλη, της προκοπης γιατι, λαμβανομενου υποψη οτι ειναι βαλκανιες οι γκομενες, να μην μας περασουν εμας τους Ελληνες, οτι δεν ειμαστε μεσογειακοι εραστες?????Αυτες νομιζουν οτι ειμαι σαρανταρης, οπως τους ειπα.Τους εκρυψα μερικα χρονακια.
σε 5 λεπτα σου ειπαν οοολα αυτα γλυκοτσουτσουνε παιχτουρα και μας εδωσες και αναφορα... ολα γινονται τοσο γρηγορα στον κοσμο σου??
 

Επισκέπτης
Παιδια καντε κατι σας παρακαλω, οι συγκεκριμενες γκομενες ειναι λυσαρες....Μου τηλεφωνησαν πριν πενταλεπτου και εφοσον με ευχαριστησαν για την χτεσινη ανταποκριση μου και στις δυο τους,μου ειπαν οτι και σημερα μολις κοιμησουν τα παιδια τους,να κανονισουμε συναντηση.... με αποκαλεσαν μαλιστα και γλυκοτσουτσουνο.Δωστε μου καμμια συμβουλη, της προκοπης γιατι, λαμβανομενου υποψη οτι ειναι βαλκανιες οι γκομενες, να μην μας περασουν εμας τους Ελληνες, οτι δεν ειμαστε μεσογειακοι εραστες?????Αυτες νομιζουν οτι ειμαι σαρανταρης, οπως τους ειπα.Τους εκρυψα μερικα χρονακια.
Ούτε κι εσύ κατουράς ???Μα όλοι εδώ μέσα τον ακατούρητο λέμε..Προστάτη θα πάθετε πια..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Και τουs εκρυψεs "μερικα".....((αληθεια ποσα???)) χρονακια  και απ την αλλη αφησεs απλυτον τον ..."γλυκον σου"  απο τα μελια!!!...Σουπερμαντολινη σε κουβα επειγοντωs!!! :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
φαε επειγοντωs ενα κιουπι με μελι μαζι μ ενα τσουβαλι καρυδια
Η θα ...σκοραρειs η θα παs τουαλετα .....και στιs δυο περιπτωσειs θα .....ξαλαφρωσειs :2funny:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Αυτο θελεις να πετυχεις...?

331.jpg
 

Επισκέπτης
31 μέλη παρακολουθούμε την πορεία της πούτσας σου Παιχτουρα..πες μας νεότερα γιατί έχουμε αγωνία..
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Συγνωμη που αργησα να απαντησω πεταχτηκα και αγορασα θυμαρισιο μελι και καρυδια απο την περιοχη μου κοντα εδω.Δεν μπορει πιστευω να ειμαι και σημερα ντουρος και γαματος.Σημερα ομως για να παιρνω καποιες ανασες θα εχω μαζι μου και ενα δονητη, ωστε να χωνουν και αυτο οι λυσαρες μεσα τους..........Τι λετε ειναι καλη ιδεα???????????????
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Συγνωμη που αργησα να απαντησω πεταχτηκα και αγορασα θυμαρισιο μελι και καρυδια απο την περιοχη μου κοντα εδω.Δεν μπορει πιστευω να ειμαι και σημερα ντουρος και γαματος.Σημερα ομως για να παιρνω καποιες ανασες θα εχω μαζι μου και ενα δονητη, ωστε να χωνουν και αυτο οι λυσαρες μεσα τους..........Τι λετε ειναι καλη ιδεα???????????????
Πεσμαs α)για την ποιοτητα του μελιου και β) γιατι πηρεs μονον εναν δονητη???
Τσιγκουνιεs  βλεπω.....
 

Επισκέπτης
Πεσμαs α)για την ποιοτητα του μελιου και β) γιατι πηρεs μονον εναν δονητη???
Τσιγκουνιεs  βλεπω.....
δε φτανει που ακολουθησε τη συμβουλη σου, τον αποπαιρνεις κιολας!!

παιχτουρα ξυλοκαινη και ενα εξτρα δονητη παρε, γτ σε βλεπω να υπολειτουργεις αποψε  :uglystupid:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
δε φτανει που ακολουθησε τη συμβουλη σου, τον αποπαιρνεις κιολας!!

παιχτουρα ξυλοκαινη και ενα εξτρα δονητη παρε, γτ σε βλεπω να υπολειτουργεις αποψε  :uglystupid:
βρε αν βαλει ξυλοκαινη στο απαυτο του πως θα του α=κανουν στοματικο οι λυσσαρες? :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
δε φτανει που ακολουθησε τη συμβουλη σου, τον αποπαιρνεις κιολας!!

παιχτουρα ξυλοκαινη και ενα εξτρα δονητη παρε, γτ σε βλεπω να υπολειτουργεις αποψε  :uglystupid:
Η θεραπεια πρεπει να ειναι σωστη
Πρεπει να φαει ολο το μελι και τα καρυδια
Εναλλακτικα προτεινω να τουs δωσει αφθονο ποτο
Την αλλη μερα δεν θα θυμουνται τιποτα :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πεσμαs α)για την ποιοτητα του μελιου και β) γιατι πηρεs μονον εναν δονητη???
Τσιγκουνιεs  βλεπω.....
   Γνησιο θυμαρισιο,οσο για τον δονητη ειναι με μπαταριες,πιστευω να τους αρεσει.Τωρα αν δω τα μεγαλα ζορια εκτος απο το εργαλειο μου, θα θεσω και σε ετοιμοτητα τα δακτυλα μου και την γλωσσα μου, βεβαιως.Τα παντα για να ικανοποιησω και τις δυο τους, σε αυτην την ανιση σεξουαλικη αναμετρηση.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom