Νέα

no limit sex αμστερνταμ-βρυξελλες-ντυσελντορφ sex-sex-sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
και μια που μου ηρθε επιθυμια για την αγαπημενη μου λιχουδια δηλαδη ψαρομεζεδες κτλ
να πω πως στην ολλανδια παρολο που ειναι χωρα με θαλασσα και πιστευα πως θα εχει ποικιλια στα ψαρικα,θαλλασινα,οστρακοειδη κτλ αντι αυτου εχει ελαχιστη ποικιλια ελαχιστα ψαροεστιατορια και πανακριβες τιμες,απλα
ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΨΑΡΙ ΕΔΩ
αλλα
Στις βρυξελλες,στην κεντρικη πλατεια υπαρχει ενας παραδρομος,στενος ,θυμιζει δρομακι ελληνικου νησιου και ειναι φουλ στις ψαροταβερνες η μια διπλα στην αλλη με πολυ μεγαλη ποικιλια και πολυ καλες τιμες
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
καπβως ετσι ειναι
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    3,8 KB · Εμφανίσεις: 32
  • imagesCA244DZL.jpg
    imagesCA244DZL.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 30

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
και μια που μου ηρθε επιθυμια για την αγαπημενη μου λιχουδια δηλαδη ψαρομεζεδες κτλ
να πω πως στην ολλανδια παρολο που ειναι χωρα με θαλασσα και πιστευα πως θα εχει ποικιλια στα ψαρικα,θαλλασινα,οστρακοειδη κτλ αντι αυτου εχει ελαχιστη ποικιλια ελαχιστα ψαροεστιατορια και πανακριβες τιμες,απλα
ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΨΑΡΙ ΕΔΩ
αλλα
Στις βρυξελλες,στην κεντρικη πλατεια υπαρχει ενας παραδρομος,στενος ,θυμιζει δρομακι ελληνικου νησιου και ειναι φουλ στις ψαροταβερνες η μια διπλα στην αλλη με πολυ μεγαλη ποικιλια και πολυ καλες τιμες

:cheesy: :cheesy: :cheesy:....πες μου οτι δε σου αρεσει το herring?....ωραιο ειναι το καπνιστο χελι με τη παραδοσιακη συνταγη,,,γλωσσες,σολωμοι,τονος..ειναι καποια απο τα φρεσκα αξιολογα ψαρια που μπορει κανεις να φαει στην ολλανδια.Τα αχνιστα μυδια(βελγικη συνταγη),,μαγειρεμενα σε ανιθο και φρεσκο κρεμμυδι ειναι πολυ γευστικα.
Στη κεντρικη αγορα του αμστερντα στην albert kyp θα βρειτε ολων των ειδων ψαρια και ψαρικα....φρεσκα ως επι το πλειστον κυριως απο τη περιοχη του μαροκου..και του ατλαντικου....
Παντως τη νοστιμια που εχουν τα ελληνικα ψαρια δε τη βρισκεις πουθενα...
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
:cheesy: :cheesy: :cheesy:....πες μου οτι δε σου αρεσει το herring?....ωραιο ειναι το καπνιστο χελι με τη παραδοσιακη συνταγη,,,γλωσσες,σολωμοι,τονος..ειναι καποια απο τα φρεσκα αξιολογα ψαρια που μπορει κανεις να φαει στην ολλανδια.Τα αχνιστα μυδια(βελγικη συνταγη),,μαγειρεμενα σε ανιθο και φρεσκο κρεμμυδι ειναι πολυ γευστικα.
Στη κεντρικη αγορα του αμστερντα στην albert kyp θα βρειτε ολων των ειδων ψαρια και ψαρικα....φρεσκα ως επι το πλειστον κυριως απο τη περιοχη του μαροκου..και του ατλαντικου....
Παντως τη νοστιμια που εχουν τα ελληνικα ψαρια δε τη βρισκεις πουθενα...
ααα τα harringen (καπως ετσι) και τα kippelingen εννοεις ....ναι αυτα τα πουλανε κυριως σε παζαρια ,στο χερι αμα τα παρεις ζεστα και φρεσκοψημενα ειναι γαματα.lekkerjes τα λενε,δηλαδη νοστιμιες η καπως ετσι.Χελι δεν εχω φαει ,ο σολωμος πολυ καλος αλλα ο ελληνας τουριστας θα παει στο παζαρι???? οχι ,και στο ρεστοραν θα τα πληρωσει για χρυσαφι.
Τα αχνιστα μυδια φανταστικα αλλα δεν εχω βρει καμμια καλη τιμη σε ρεστοραν στο αμστερνταμ , η μεριδα παει κανα 20ρικο πανω κατω.Στην δικη μου πολη εχει ρεστοραν που τρως onbeperkt (η καπως ετσι λεγετε) που σημαινει χωρις οριο,αχνιστο μυδακι με 15 ευρω/ατομο
μμμμμμμ lekker.............. ;) ;)
τη νοστιμια που εχουν τα ελληνικα ψαρια δε τη βρισκεις πουθενα ομως
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
το kippeling ετσι το πουλανε φρεσκο και παναρισμενο στο παζαρι, οπως πουλανε τα σουβλακι στην ελλαδα
τα μυδια ετσι τα σερβιρουν σε μικρα κατσαρολακια (μεριδα)
 

Συνημμένα

  • imagesCA2VPHP9.jpg
    imagesCA2VPHP9.jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 35
  • imagesCAH1ZFCP.jpg
    imagesCAH1ZFCP.jpg
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 31
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
βεβαια αυτα το αριστουργηματα δεν θα τα βρεις εδω
και πιστεψτε με μου λειπουν αρκετα...
 

Συνημμένα

  • imagesCAVV5ZXH.jpg
    imagesCAVV5ZXH.jpg
    13,4 KB · Εμφανίσεις: 31
  • imagesCALGV292.jpg
    imagesCALGV292.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 33
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
σε τετοιες καντινες τα πουλανε φρεσκοψημενα ...αξιζει....κυριως στα παζαρια,σπανια αλλου
βεβαια βρισκεις και στο σουπερ μαρκετ αλλα κρυα και δεν λεει....
 

Συνημμένα

  • imagesCAHAUWA3.jpg
    imagesCAHAUWA3.jpg
    5,6 KB · Εμφανίσεις: 32

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
vollendam....απο τους πιο φημισμενους ψαροτοπους της ολλανδιας...
Αυτες οι καντινες αποτελουν μια σιγουρη και γρηγορη λυση και αξιζει καποιος να δοκιμασει τις λιχουδιες που προσφερουν..!!
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
ενα ωραιο βιντεακι ετσι για πρωινο καφε...
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
κρίμα που δεν έχω παιδια.... χαχα
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
ψαχνοντας νεες πληροφοριες βρηκα πως εκανα μαλακια που δεν πηγα να μεινω στην γερμανια για να ειμαι πιο κοντα στα γουστα
σας παραθετω αυτουσιο κειμενο απο partytreff ...
απο μενα ουδεν σχολιον..............


Welcome on our infoside!

We are a team of horny girls who enjoy sex with nice men have!

Our club is different from many other erotic establishments. In our house, individual men do not bring big purse to even an entire evening to enjoy hot erotic relax in a nice atmosphere! The time for the party paid EROTIC flat rate you can watch many hours of fun with all of us and need not look at the clock or on your wallet!

You can probably feel you as among friends.

In our beautiful Penthouse with a surface of over 300 square meter we expect you to the unrestrained party passport. Can take a drink at our bar to it without time pressure or strengthen you at our Buffet a little.

For the erotic pleasure we must let off steam in different rooms. Whether wild in our exotic safari room, hot in the red drawing room or a romantic bed in the sky ... or maybe in front of everyone at the bar? We like to have it and almost everywhere with you! It is up to you whether you want to have fun with one or more women - or we are also all kinds of group sex to be very open.

For wet games, we can also enjoy our spacious bath and for the friends of the slightly harder pace we have a small dark room. For relaxation you can relax in the sauna and in summer our terrace invites you to sunbathe. We regularly host different themed party for different ways to play:

ANALE SCHLUCKLUDER
At this party several taboos girls for anal sex and French are willing to swallow.

CHILLOUT PARTY
Relax with soothing music and body-to-body massage, soothing sauna and swimming.

NATURE SPARKLING WINE VENT
Girls who spend the yellow juice, and also want to receive - but of course are not the "normal" varieties too short!

GANGBANG
Women who wish to get by many men at the same time and eat up everywhere.

GOTHIC-PARTY
All girls in black latex and leather outfit - as well as our male guests are welcome to be styled failed!

LINGERIE PARTIES
All girls in suspenders, stockings and hot lingeries.

SUNDAYS COFFEE GOSSIP
Erotic well-being with our girls over coffee and hot waffles. In summer barbecues with outdoor pleasures will find on our terrace and at various events such as Women's Carnival, Halloween or Christmas, we invite parties to large one with many women.

About the current party happening to you regularly informed our newsletter!

And now even the most important:


For all the fun you will pay a single admission price - sex and fun as often as you want and can, drinks and snacks - EVERYTHING is included!

... who wants to play again because not even an entire evening?
A visit with us, you should treat you sometime soon!

For new guests, we even give a service guarantee!


Any questions?

During our opening times, we also like to inform you personally We look forward to you!


δεν σχολιαζω αλλο..........................
 

amore tai

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
τι κολπα ειναι αυτα ρε φιλε ... και να σκεφτεις εμεις που ζουμε :headbang: :headbang: :headbang: στη γαμημενη την ελλαδα νασαι καλα τασο εισαι φοβερος
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

Ιούνιο θα βρίσκομαι Φρανκφούρτη για συγκεκριμένο σκοπό. Το Mettmann είναι μόλις 225 χλμ από εκεί που θα είμαι (και το ένα πάρτυ θα λάβει χώρα τον καιρό που θα είμαι στη Γερμανία..... :dancing:) Τάσο, βάζεις ιδέες!!!
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Ιούνιο θα βρίσκομαι Φρανκφούρτη για συγκεκριμένο σκοπό. Το Mettmann είναι μόλις 225 χλμ από εκεί που θα είμαι (και το ένα πάρτυ θα λάβει χώρα τον καιρό που θα είμαι στη Γερμανία..... :dancing:) Τάσο, βάζεις ιδέες!!!
τα πραματα ειναι απλα και η ζωη ομορφη αρκει να ξερεις πως να το κανεις
δυστυχως στο ελλαδα εκτος ολα τα αλλα, κανουν δυσκολα τα πραματα ακομη και στο σεξ,

γιατι να βγεις να γαμησεις και να νοιωθεις ενοχος?
γιατι τα μερη που πας να βρωμαν κατουριλα?
γιατι οι περιοχες που θα πας ειναι υποβαθμισμενες?
γιατι υπαρχει εγκληματικοτητα σε αυτες τις περιοχες και κινδυνευεις κι εσυ??
γιατι να υπαρχουν ενα σωρο περιορισμοι στους χωρους του σεξ??? πχ οχι πολλες κοπελες στον ιδιο χωρο??
γιατι οι αγενεις τσατσαδες ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΟΤΕ τον πουλο??
γιατι να πληρωνεις για υπηρεσιες που δεν σου προσφερουν και δεν εχεις το δικαιωμα να διαμαρτηρηθεις??
γιατι να πληρωνεις για μιση ωρα και η κοπελα να φευγει στο τεταρτο κι αυτο να ειναι ο κανονας και οχι η εξαιρεση??

κλπ κλπ.....
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
ρε τάσσος έχουμε ένα σωρό λόγους που σκεφτόμαστε να αφήσουμε την ελλάδα... μας βάζεις φυτίλια να φύγουμε ακόμα γρηγορότερα;;
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Φίλε Τάσο καλημέρα και συγνώμη για την ενώχληση!

Αυτές τις μέρες μου έγινε πρόταση για δουλειά στην Ευρώπη (Ολλανδία ή Βέλγιο).
Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν αξίζει τον κόπο να δεχτώ την πρόταση

Τάσο είμαι μέλος με ελάχιστη ως μηδαμινή προσφορά στο σάιτ. Αν σου φέρουμε με το φιλαράκι που θα πάμε Άμστερνταμ νες καφέ και την εφημερίδα της ομάδας σου θα δώσεις καμιά καλή συμβουλή.    Κάνω την πλακίτσα μου αλλά θέλω να σου πω ότι τα πράγματα που λες στο φόρουμ με βοήθησαν να σκεφτώ τι θα κάνω.

καλησπέρα.
Υπάρχουν κάπου κατάλογοι με τα clubs του Βελγίου; Όλα τα είδη.

Τάσο καλημέρα,

Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν στην Ολλανδία γενικότερα ευδοκιμούν τα FKK τύπου Γερμανίας. Είδα κάποιες κριτικές εδώ που είναι

θα ειμαι στο Eindhoven απο την Κυριακη το απογευμα μεχρι την Τεραρτη μεσημερι. Απο το πρωι μεχρι και τις 5-6 το απογευμα θα ειμαι αποσχολημενος.
Οποτε απο τις 6 και μετα θα ειμαι ελευθερος, τι επιλογες εχω στο eindhoven;


Φιλε μου,διαβαζοντας τα περισσοτερα μηνυματα στο forum για το Αμστερνταμ,θα ηθελα να σου κανω ορισμενες ερωτησεις!

Αδερφέ, ανεβαίνω Αμστερνταμ με την παρέα μου 31 Μαρτίου με 4 Απριλίου. Θα ήθελα να μου πείς-αν δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις- αν έχεις υπ όψιν κάποιο μέρος που πηδάς με την ώρα και επιτρέπεται και το χόρτο. Σε ευχαριστώ προκαταβολικά

KALHSPERA FILE , ARXIKA MPRABO EISE APEXTOS METHS SHMBOULESOU ;-)))  THA EITHELA NASE ROTHSO AN GNORHZHS POU MPORO NABRO TRANSEXOUAL STO AMSTERNTAM ;-)))  H LADYBOYS !!!

Καλησπερα συναγωνιστη Τασο    πηρα το θαρος να σου στειλω γιατι διαβασα οτι εχεισ μεινει πολλα χρονια στην Ολλανδια και πιστευω οτι εισαι απο τους λιγους που ξερουν τι παιζει

Φιλε 23-27 Μαρτιου θα ερθουμε στο Αμσερνταμ μια παρεα 5 φιλων που μολις τελειωσαμε την σχολη μας....

Γεια σου φίλε,

θα ήθελα να σε συγχαρώ καταρχήν για την προσφορά σου στο site. ειλικρινά κάθε φορά που διαβάζω σχόλια ή εμπειρίες σου είναι απολαυστικές και δείχνουν άτομο συγκροτημένο που ξέρει να ζει και έχει πλήρη επίγνωση σε σχέση με πολλούς που δεν ενδιαφέρονται να μεταδώσουν αυτά που έχουν ζήσει.
Θα επισκεφθώ την ολλανδία 15-19 απρίλη μαζί με ένα ξάδερφό μου και θα ήθελα αν εχεις και εσύ το χρόνο και τη διάθεση να κυκλοφορήσουμε κανα βράδυ.

tin megali evdomada mallon. monos pao gia doyleia

Μπορεις να μας στειλεις την περιοχη και την διευθυνση?Λεμε να παμε

Φίλε καλημέρα, έχω κλείσει για Αμστερνταμ τελός Απριλίου. Δυστυχώς δεν είχα δει το τοπικ που είχες ανοίξει... Ψάχνω τώρα για ξενοδοχείο

Αγαπητέ Τάσο καλησπέρα απο Ελλάδα!
Ήθελα να σε ρωτήσω!




ετσι ξεκινανε τα πμ που κατα καιρους λαμβανω....
η ιδια ιστορια.........
κι αφου με πιανουν στο φιλοτιμο και καθησω 2-3 ωρες μεχρι να ικανοποιησω τους¨"φιλους"
αυτοι στην συνεχεια και αφου  εχουν εξασφαλισει τις πληροφοριες που θελουν κατοπιν ουτε ενα ευχαριστω,ουτε καποια αναφορα στο σαιτ .....τποτα....πουθενα......ετσι απλα οπως εμφανιζοντε ετσι εξαφανιζοντε.... :2funny: :2funny: :2funny: δε βαριεσαι
δυστυχως οι 9 στους 10 ετσι ειστε

λοιπον κυριοι το παρον θρεντ γινετε δυστυχως συνδρομητικο....και οποιος καταλαβε καταλαβε....
εγω ειχα προειδοποιησει
βγαλτε ακρη μονοι σας πλεον ,αφου δεν καταλαβατε πως δεν χρωσταω τιποτα και σε κανεναν και αφου νομιζετε πως η εξυπηρετηση πρεπει να ειναι μονοπλευρη....

εξαιρεσεις
1) κανα δυο παρεες που υποσχεθηκα να βοηθησω ,η μια νομιζω απο χιο
2)μελη με πραγματικη συνεισφορα στο σαιτ,που θα κρινω εγω.... ;)

φιλια

υ.γ.
συγνωμη αν εχω παραθεσει και κομματια απο πμ,εκ παραδρομης, απο φιλους που ηταν σωστοι....
 

Συνημμένα

  • Monika_2.jpg
    Monika_2.jpg
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 59
  • Linda_3.jpg
    Linda_3.jpg
    35,1 KB · Εμφανίσεις: 49

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom