Νέα

Νησιά Φερόε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.993
Like
9.826
Πόντοι
1.406
να σας μαζεψουν σε ενα νησακι ολα τα απλυτα στοιχεια
και οτι βλημα (εκτος απο εσας) που ληγει τωρα στα κοντα να σας
κανει η Π.Α. ατμο
-Εχω κατι υποψη,τι λες για το νησακι στην λιμνη των ιωαννινων?
 

Επισκέπτης
να σας μαζεψουν σε ενα νησακι ολα τα απλυτα στοιχεια
και οτι βλημα (εκτος απο εσας) που ληγει τωρα στα κοντα να σας
κανει η Π.Α. ατμο
Αστα αυτα και ριξε καμμια ιστορια με κανα φιλο σου που ο γιος του ηθελε να παιξει με τους μπατσους κι ετσι...ξερεις,απο αυτες που κοπιαρεις απο τις σκατοφυλλαδες ντε!
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
να και οι 2 πρωτοι της επομενης σπιναλογκας
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.993
Like
9.826
Πόντοι
1.406
 :2funny: :2funny: βασικα εχεις δικιο ρε απολυτε,τα μπερδεψα με τα νοτια νησια σαντουιτς....χαχχαχαχα....πηξαμε στο σαντουιτς! η χαβαη παλια ηταν σαντουιτς ,αλλα μετα την πηρε ο ομπαμιας και εγινε χαβαη ,εφαγε και 5 μπαλακια απο τα φεροε και εγινε το γνωστο φεροε -χαβαη 5-0 (συντομια χαβαη 5-0)...μετα βρηκανε τα αλλα(2 ωσεανς παρακειθε)και τα ξαναβγαλανε νοτια σαντουιτς...αργοτερα ο τσοντολαγνος για να τιμησει το ιστορικο 5-0 εγινε φανατικος υποστηρικτης του ΦΕΡΟΕ φουτμπολ κλαμπ και τα μυαλα στο μπλεντερ να ουμε!
παρε και πηγουλα.... Τα 8 νοτιότερα νησιά της Συστάδας των Σάντουιτς Νήσων ανακαλύφθηκαν από τον Τζέημς Κουκ το 1775, τα 3 βορειότερα από τον Φάμπιαν Γκότλιμπ φον Μπελλινγκσχάουζεν το 1819. Ο Κουκ τα ονόμασε «Γη Σάντουιτς» προς τιμήν του 4ου Κόμη του Σάντουιτς, 1ου Λόρδου του Ναυαρχείου. Ο προσδιορισμός «Νότια» προστέθηκε αργότερα για να τα ξεχωρίζουν από τα «Νησιά Σάντουιτς», που τώρα είναι γνωστά ως Χαβάη.

Το Ηνωμένο Βασίλειο προσάρτησε επίσημα τα Νότια Νησιά Σάντουιτς το 1908, κατατάσσοντας τα με άλλες Βρετανικές περιοχές στην Ανταρκτική ως τα Εξαρτημένα Εδάφη των Νήσων Φώκλαντ.
 :grin: μονο στο μπου τετοια γνωση τσαμπα!
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
ρε σεις... ελεος ,  Κεραυνός Καλλιράχης !!! απο εκει πηρε ο Ajax το λεγομενο " total football "

δικο μας πραμα !  :rockon:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
23.993
Like
9.826
Πόντοι
1.406
-"ΨΥΧΡΟΣ ΕΜΦΥΛΙΟΣ" ,ετσι ονομαζει την παπαρια του το φερεφωνο....αμα βρεθουν πανω απο 200 τρομπες να το πληρωσουν,η συντελεια του κοσμου θα συμβει οπως την περιεγραψαν τελικα οι μαγια μελισσα!
 

Επισκέπτης
-"ΨΥΧΡΟΣ ΕΜΦΥΛΙΟΣ" ,ετσι ονομαζει την παπαρια του το φερεφωνο....αμα βρεθουν πανω απο 200 τρομπες να το πληρωσουν,η συντελεια του κοσμου θα συμβει οπως την περιεγραψαν τελικα οι μαγια μελισσα!

Κάποιοι μου έρχονται ήδη στο μυαλό..
 

7GRAFIKOS7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
39
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Εχω την τύχη να εχω παρακολουθησει ποδόσφαιρο και στα 3 αυτα κρατίδια (Νήσοι Φερόε,Ανδόρρα,Σαν Μαρίνο) κυρίως τοποθετουν ενα λεωφορείο μπροστα απο την εστία και παίζουν διπλή ζώνη άμυνας...τουριστικά εξαιρετικοί προορισμοι...σεξουαλικά Νήσοι Φερό ισον το απόλυτο μηδεν...
 

Επισκέπτης
Εχω την τύχη να εχω παρακολουθησει ποδόσφαιρο και στα 3 αυτα κρατίδια (Νήσοι Φερόε,Ανδόρρα,Σαν Μαρίνο) κυρίως τοποθετουν ενα λεωφορείο μπροστα απο την εστία και παίζουν διπλή ζώνη άμυνας...τουριστικά εξαιρετικοί προορισμοι...σεξουαλικά Νήσοι Φερό ισον το απόλυτο μηδεν...

Στο Σαν Μαρίνο να γαμιόνται άραγε για φράγκα τίποτα ξέμπαρκες Ιταλίδες ή άλλες  ? Έχει πάει κανείς ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom