Νέα

NinaKinky

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ninaKinky
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 424
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.615
Κριτικές
24
Like
9.773
Πόντοι
4.746
Νινα και Ελλη ειναι το ιδιο προσωπο τελος

Μας είδαν Αλευρωμένους και μας πέρασαν για Μυλωνάδες​

 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
504
Κριτικές
5
Like
1.330
Πόντοι
486
Έλλη γεια σου
Πρίαμο Μεταμόρφωση βολεύει??
:glasses::glasses:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.811
Κριτικές
56
Like
18.380
Πόντοι
13.636
...τι εχουμε εδω?!?! :think:
Ρε μπούστη ... :tooth:

Σάν το γύπα και εσύ , μυρίστηκες κωλοτρυπίδα ...

close up face GIF by BBC Earth
 

seeker1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
1.039
Κριτικές
4
Like
3.473
Πόντοι
736
Νινα και Ελλη ειναι το ιδιο προσωπο τελος

Μας είδαν Αλευρωμένους και μας πέρασαν για Μυλωνάδες​

Μάλλον ο ίδιος Μπαγλαμάς είναι που σπάει πλάκα με όλους εμάς! Ρε πραγματικά τι το αστείο βρίσκει?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.152
Πόντοι
14.565
Επίσης το topic πήγε στο Κοινότητα... :rolleyes:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
20
Like
23.204
Πόντοι
8.346

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.615
Κριτικές
24
Like
9.773
Πόντοι
4.746
Μου ήρθε η Επιβεβαίωση επιτέλους! :boobies:

Περιμένω μηνυματακια:kiss-mark:
Καθάρισε τη θέση σου μ’ αυτή σου την κατάσταση πριν κάνω επανάσταση
Γραψε προγραμμα τιμες δωσε μια φωτο κλπ τι ετσι ;;;
τι κανεις τι δεν κανεις με το τσιγκελι θα στα βγαζουμε
 

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
336
Κριτικές
5
Like
1.130
Πόντοι
361
Ραντεβού χθες με την Έλλη. Επειδή δεν έχει δώσει τηλέφωνο επικοινωνίας, πήγα στο Bill στο κέντρο και έκλεισα δωμάτιο. Είχα ένα περιστέρι μαζί μου, οπότε έδεσα στο πόδι του ένα χαρτί με τα στοιχεία μου και που βρίσκομαι και λέω στο περιστέρι, πήγαινε το μήνυμα στην Έλλη 21 ετών που μόλις ήρθε για σπουδές στην Αθήνα! Και έφυγε το περιστέρι από το παράθυρο. Μέσα σε 5 λεπτά χτυπάει η πόρτα. Ανοίγω και βλέπω μία κοπέλα αρκετά όμορφη γύρω στα 21 ετών, την κόβω για φοιτήτρια μόλις να έχει έρθει για σπουδές στην Αθήνα!

Γεια σου της λέω, είμαι ο Διονύσης. Γεια σου μου λέει, είμαι η Έλλη 21 ετών που μόλις ήρθα για σπουδές στην Αθήνα. Γδύνεται και βλέπω ένα όμορφο σώμα με ένα μεγάλο τατουαζ στην πλάτη που έγραφε "Είμαι 21 ετών". Ενώ σε όλο το χέρι της είχε γράψει σκονάκια γιατί έδινε κάποιο μάθημα, καθώς έχει έρθει για σπουδές στην Αθήνα. Η πίπα της μέτρια, φυσικό καθώς δεν είναι έμπειρη, αφού η κοπέλα είναι φοιτήτρια που μόλις έχει έρθει για σπουδές στην Αθήνα.

Αμέσως μου ανοίγει τα πόδια και μπαίνω και αρχίζω να γαμάω. Κάποια στιγμή άρχισε να λέει κάποια αποφθέγματα του Σωκράτη. Τι έγινε, την ρωτάω. Όχι τίποτα μου λέει, απλά κάνω κάποιες επαναλήψεις σε ένα μάθημα, γιατί είμαι φοιτήτρια κι έχω έρθει για σπουδές στην Αθήνα. Τελικά την γυρνάω στα 4, αρχίζω να σπρώχνω δυνατά, και μετά από λίγο χύνω ακούγοντας "Μητρός τε και πατρός και των άλλων προγόνων απάντων τιμιώτερόν εστιν η Πατρίς και σεμνότερον και αγιώτερον και εν μείζονι μοίρα και παρα θεοίς και παρ’ ανθρώποις τοις νουν έχουσι."

Σηκώνεται να ντυθεί, αλλά εκείνη την στιγμή μπήκε το περιστέρι από το παράθυρο και την κουτσούλησε στο κούτελο, οπότε μπήκε να κάνει ντουζάκι. Φεύγοντας με χαιρέτησε, "Γεια σου Διονύση" "Γεια σου Έλλη 21 ετών που μόλις ήρθε για σπουδές στην Αθήνα, ελπίζω να τα ξαναπούμε." Αν βρω χρόνο θα σου πω, γιατί διαβάζω πολύ καθώς είμαι φοιτήτρια και μόλις ήρθα για σπουδές στην Αθήνα.

Οπότε την Έλλη την συστήνω, ειδικά αν σας αρέσουν οι φοιτήτριες 21 ετών που μόλις έχουν έρθει για σπουδές στην Αθήνα.
Bγάζω το καπέλο μου!!!! Πολύ καλός. Από τα καλύτερα μηνύματα που έχω διαβάσει εδώ μέσα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.152
Πόντοι
14.565

manaconda13

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
1.656
Κριτικές
24
Like
2.322
Πόντοι
2.420
Την έπεσε για ύπνο η φοιτήτρια..
 
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την παρέα!
Είμαι η Ελλη είμαι 21 ετών μόλις ήρθα για σπουδές στην Αθήνα!
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μηνύματακι να τα πούμε στο τηλέφωνο :grouphug::rose:
Δε με αφήνει να σου στείλω μήνυμα στείλε μου εσύ τηλέφωνο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom