Νέα

NinaKinky

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ninaKinky
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 424
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.123
Κριτικές
2
Like
70.417
Πόντοι
12.056

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.123
Κριτικές
2
Like
70.417
Πόντοι
12.056

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.780
Κριτικές
25
Like
10.195
Πόντοι
4.746
εχουν ξεφυγει ρε με τις τιμες ειπαμε οκ να τα δωσουμε αλλα με μετρο
Στην αρχη λεει 50 η ωρα για να ψαρωσεις το γυρναει σε 80 την ωρα και μετα κουμπωνει τα εξτρα τι νομιζες το μαρκετινγκ σε αλλο επιπεδο
 
Τελευταία τροποποίηση:

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.152
Κριτικές
81
Like
7.285
Πόντοι
6.265
Συναγωνιστές, για να τα ζητάει η γυναίκα, σημαίνει ότι τα δίνουν. Δεν έχω καλέσει και δεν έχω αποψη, πέρα απο μια φώτο που εχει κάπου εδώ. Τελικά κάποιος που να έχει γαμήσει υφίσταται;
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.780
Κριτικές
25
Like
10.195
Πόντοι
4.746
Συναγωνιστές, για να τα ζητάει η γυναίκα, σημαίνει ότι τα δίνουν. Δεν έχω καλέσει και δεν έχω αποψη, πέρα απο μια φώτο που εχει κάπου εδώ. Τελικά κάποιος που να έχει γαμήσει υφίσταται;
Αδεια ριχνει να πιασει γεματα .Εγω δεν προχωρησα οταν αραδιασε τα εξτρα τωρα μπαινει στο παιχνιδι απο εμας εξαρταται αν τα δωσουμε με βαση την εμφανιση 1,77 υψος , 90 κιλα.Παντος ψαρωσα λεω ενα πενηνταρι παμε και οτι γινει το πολυ πολυ πηδαω απο το παραθυρο
 
Τελευταία τροποποίηση:

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.152
Κριτικές
81
Like
7.285
Πόντοι
6.265
Αδεια ριχνει να πιασει γεματα .Εγω δεν προχωρησα οταν αραδιασε τα εξτρα τωρα μπαινει στο παιχνιδι απο εμας εξαρταται αν τα δωσουμε με βαση την εμφανιση 1,77 υψος , 90 κιλα.Παντος ψαρωσα λεω ενα πενηνταρι παμε και οτι γινει το πολυ πολυ πηδαω απο το παραθυρο
Συμφωνώ απόλυτα.Άλλο 50αρι που γράφτηκε στην αρχή και άλλο 80+ οτιδήποτε. Αν είνα να φτάσει 140 ενα πήδημα με κάποια άγνωστη ουσιαστικά, καλύτερα να τα δώσει κάποιος να πάει με κάποια που την ξέρουμε και πηδιέται ωραία., π.χ. καμία Πέννυ, Ανδριάννα κτλ. Πάντως 14 σελιδόνια, 1 φωτο που δεν ξέρουμε αν είναι και η ίδια και καμία εμπειρία.
 

th0dor1s

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
327
Κριτικές
12
Like
2.032
Πόντοι
1.191
Λολ. Γελάνε και οι πέτρες με τόσες άλλες σε καλύτερες ή ακόμα και σε αυτές τις τιμές… Για γέλια και για κλάματα πραγματικά :grin::grin:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.780
Κριτικές
25
Like
10.195
Πόντοι
4.746
κοιτα εδω πως το πουλαει

Πω ρε φίλε. Τι πτώση τιμών είναι αυτή. Ούτε να το διανοηθούμε εμείς εδώ στη θεσσαλονίκη τέτοια φρεσκαδούρα σε τέτοια τιμή.
Μανάρι μου ετοιμάζω ταξιδάκι για Θεσσαλονίκη !! Αυτήν την τιμή θα βρεις και σε ένα στούντιο σε ένα μασαζ η ότι άλλο υπάρχει όποτε ποια είμαι εγώ που θα βάλω 200€ την τιμή Όταν ζούμε τετοιους καιρους …. Του Έλλην δεν του περισσεύουν !όποτε δεν δικαιούται να περάσει και αυτος μια παθιασμένη στιγμή; ,
Από την στιγμή που πρώτη φορά κάνω αυτή την δουλειά δεν έχω εμπειρία και γνώσεις ! Διότι δεν είναι μόνο να μπει και να τελειώσει είναι όλο το παραμύθι να βγει ονειρικό να γουστάρουμε και οι δυο ανεξάρτητος ηλικίας!





Το θέμα είναι ότι η φωτό που έχει ποσταρει με τις αναλογίες που λέει ότι έχει είναι δυσανάλογα... για τρολ την κόβω την φάση....Άσε που η τιμή για 21 χρόνων που είναι μάλλον τρολαρει
Βάζω αυτή τη τιμή γιατί καταλαβαίνω πως δεν μπορούν να έχουν όλοι την οικονομική άνεση , δεν θα με πειράξει καθόλου αν φέρεις και τον φιλο σου η την φίλη σου μαζί σου , απλά είχα ιδιαίτερα από τώρα είμαι διαθέσιμη μέχρι βράδυ αργά

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.503
Κριτικές
28
Like
19.618
Πόντοι
5.896
Παντος ψαρωσα λεω ενα πενηνταρι παμε και οτι γινει το πολυ πολυ πηδαω απο το παραθυρο
...να παρεις δωματιο στον ημιοροφο, μην ξεχαστεις κ παρεις κανενα στον 5ο!!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 

seeker1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
4
Like
3.523
Πόντοι
736
Τελικά βρε συμφορουμητες, πήγε κανένας με το Τρολ? Ή ακριβώς το αναμενόμενο, άλλα λόγια να αγαπιόμαστε?
 

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
353
Κριτικές
5
Like
1.186
Πόντοι
481
λοιπον η ωρα 80 η μιση ωρα 50 εχει εξτρα γλωσσοφιλα στα 30 και χυσιμο στο στομα 30 συνολο 140 στην μια ωρα
Πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω πως σκέφτονται!!!!! Τουλάχιστον μην έβγαινε και μας έλεγε τα ανθρωπιστικά περί οικονομικής κρίσης και ότι θέλει να περάσουμε καλά με 50 ευρώ. Αστο κοπέλα μου. Πες την κανονική τιμή ή αν θες να κανονίσεις με τον καθένα κάτι διαφορετικό, κάνε το προσωπικά, χωρίς τις βαρύγδουπες ανακοινώσεις. Στο τέλος με αυτή την τακτική χάνουν, παρά κερδίζουν. Αξιοπιστία μηδέν. Αλλά δεν το καταλαβαίνουν. Νομίζουν ότι κάνουν και φοβερό μάρκετινγκ.......
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
512
Κριτικές
5
Like
1.355
Πόντοι
486
Καλημέρα σε όλη την παρέα!
Είμαι η Ελλη είμαι 21 ετών μόλις ήρθα για σπουδές στην Αθήνα!
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μηνύματακι να τα πούμε στο τηλέφωνο :grouphug::rose:
Δεν μπορω να σου στείλω μήνυμα καρντια μου!!
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Καλημέρα σε όλη την παρέα!
Είμαι η Ελλη είμαι 21 ετών μόλις ήρθα για σπουδές στην Αθήνα!
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μηνύματακι να τα πούμε στο τηλέφωνο :grouphug::rose:
Για στειλε επικοινωνια ....πως τι ...που ....γιατι...κτλ
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21

Lolocotoro

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2018
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
240
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την παρέα!
Είμαι η Ελλη είμαι 21 ετών μόλις ήρθα για σπουδές στην Αθήνα!
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μηνύματακι να τα πούμε στο τηλέφωνο :grouphug::rose:
Καλώς όρισες!! Πώς σε βρίσκουμε εσένα μωρό μου;;;
 

ladiesman

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Like
64
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλη την παρέα!
Είμαι η Ελλη είμαι 21 ετών μόλις ήρθα για σπουδές στην Αθήνα!
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μηνύματακι να τα πούμε στο τηλέφωνο :grouphug::rose:
Ή πρέπει να βάλεις το τηλέφωνο στο προφίλ σου, ή να γράψεις 3 φορές ακόμα εδώ...
 

Skf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
860
Like
4.443
Πόντοι
446
Καλημέρα σε όλη την παρέα!
Είμαι η Ελλη είμαι 21 ετών μόλις ήρθα για σπουδές στην Αθήνα!
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μηνύματακι να τα πούμε στο τηλέφωνο :grouphug::rose:
Το ότι πιστεύετε τα λεγόμενα του συγκεκριμένου προφίλ και ζητάτε τηλέφωνο και πληροφορίες....:headbang:
Αννίτα Πάνια κατάντησε το bou
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom