Νέα

Nikki Benz vs Alexis Fawx

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια θα θέλατε;

  • Nikki Benz

    Ψήφοι: 33 49,3%
  • Alexis Fawx

    Ψήφοι: 34 50,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    67

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
Επρεπε  να  εχουν  κανει  θα  γινοταν  χαμος
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
54
Like
7.206
Πόντοι
11.836
Μεγάλωσα με Νικι αλλα θα την έπαιζα μπάλα και την άλλη
 

isaacakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
μεγαλωσα με Νικι και γουσταρα αλλα το βλεμμα της Αλεξις ειναι αλλο λεβελ οποτε σε σεμεια κερδιζει η αλεξισ
 

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
:tits:
 

Συνημμένα

  • 5.jpg
    5.jpg
    288,3 KB · Εμφανίσεις: 77

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
η Fawx με ξενερωσε πολύ όταν τα κανε ξανθα ρε γαμωτο..
επισης, δεν την εχω δει να δινει το κωλαρακι της, το οποιο θεωρω εντελως ακυρο για μια πορνοσταρ που σεβεται τον εαυτο της.
-Θες τσοντα μωρη? ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ Κ Ω Λ Ο ! θα ΠΙΕΙΣ ΣΠΕΡΜΑ! ΘΑ ΔΙΠΛΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΕΙΣ!
αυτή γαμιεται πολύ ψευτικα....

Κωλοσκηνές έχει δώσει αργά στην καριέρα της μεν αλλά αβέρτα

 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
54
Like
7.206
Πόντοι
11.836
Αντε να σας πω μια ιστορια, απο disposable ακκαου

το μακρυνο 2009 ειχα γνωρισει την Amy Jean μια ξεκολε mid thirties, γραμματεα σ'ενα δικηγορικο γραφειο της πουτσας στο ft lauderdale. Μελαχρινη, βυζομπαλα φουσκωμενα και τα σχετικα, καλη ζωη ηθελε αλλα φραγκα δεν ειχε. Ειχε μεστωσει κι ολας και δε  πολυπερναγε η μπογια της κατω Miami που αλωνιζαν τα 20χρονα. Πολυ σημασια δεν ειχα δωσει γιατι εβρισκες το ιδιο σε στριπερ -10 χρονια και - πριξιμο 30ρας, αλλα αυτη εκει, και text και να ελα απο δω κανα ΣΚ to party και σουξου μουξου. Με τα πολλα μια παρασκευη πρωι της λεω ελα απο δω, αραζουμε πισινα και βλεπουμε, αν θες σε φιλοξενω το ΣΚ. 6 τ'απογευμα βλεπω SMS Miami ειμαι, που βρισκομαστε? Εγω στη κοσμαρα μου της δινω διευθυνση και ξεκιναω προς το σπιτι, καμια ωρα δρομος. Φτανω, απεξω απο το σπιτι αυτη. Βαλιτσα δε βλεπω, ρουχα εργασιας βλεπω ε παμε μεσα. Πηγαμε, και βγηκαμε Δευτερα ξημερωμα. Η λυσσαρα, ενα απο τα καλυτερα κρεβατια μεχρι τοτε (και ισως και μετα). Η γκομενα μολις εβλεπε εστω και υποψια καβλας ορμαγε. Αμα την ακουμπαγες, οργμαγε. Κυριακη βραδυ, χωρις υπερβολη, ο πουτσος μου πλεον δεν εβγαζε χυσι, καπνο εβγαζε.

Για να μη μακρηγορω αυτη η ιστορια κρατησε κανα 6μηνο. Της εδινα κανα διχιλιαρο το μηνα που σιγα, αμα βαλεις βενζινες πανω κατω δεν ηταν και κανα σοβαρο ποσο, κι αυτη καθε Παρασκευη κατεβαινε, με ξεζουμιζε,  και Δευτερα πισω στη δουλεια. Και μερικα surprise Wednesdays. To εληξα στο 6μηνο γιατι παροτι εβρισκα, και ηθελα να πηδαω, αλλες γκομενες μου περνε 2-3 μερες να συνερθω απο το ΣΚ.

Την Amy Jean την ξερετε ως Alexis Fawx και για να σας κατσει σημερα στο Los Angeles στα 40κατι θελει 1.5χιλιαρικο την ωρα. 3-4 μηνες αφοτου σφυριξα ληξη αρχισε δειλα δειλα τις τσοντες.

Α και τοτε το μακρυνο 2009 κωλο επαιρνα αβερτα..


Γάμησες alexis fawx ρε μπαγάσα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom