Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αν είμασταν άνθρωποι δεν θα πηγαίναμε καν...
Κτήνη είμαστε...
 

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Αν είμασταν άνθρωποι δεν θα πηγαίναμε καν...
Κτήνη είμαστε...

Πάμε γιατί είμαστε άνθρωποι και αναζητούμε τον έρωτα ή το sex αναλόγως τι καταλαβαίνει ο καθένας. Γινόμαστε κτήνη μόνο όταν φερόμαστε σαν κτήνη αγαπητέ μου. Φερόμαστε σαν κτήνη και με τα λόγια μας, και με τις πραξεις μας, αλλα και με την ανοχή μας/σιωπή μας.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Βασικά τα κορίτσια θα έπρεπε όλα να κάνουν μασαζ και μετά οτιδήποτε άλλο. Μιλάμε για μασατζίδικα.
Εάν κάποια κοπέλα ήθελε να δουλέψει σαν πουτάνα θα πηγαινε στην Φυλής ή σε στουντιο. Το ότι επιλέγουν αυτούς τους χώρους (μασατζίδικο) για να δουλέψουν, το κάνουν γιατί δεν αντέχουν να πηδιούνται κάθε 10-20αλεπτο απο διαφορετικό πελάτη. Στην ουσία το κάνουν για να μετριάσουν την εκθεσή τους στον αγοραίο έρωτα και για να ξεγελάστουν και οι ίδιες για το τι κάνουν.
Το ότι στην Ελλάδα ενα μασατζίδικο, αυτοί που τρέχουν αυτά τα μαγαζιά, τα καταντήσανε μπουρδέλα ήταν κάτι που προέκυψε στην πορεία. Στο εξωτερικό φθάνουν μέχρι το happy end. Εγω πιστέυω ότι τα κορίτσια που εργάζονται στα μασατζίδικα (πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις) δεν θέλουν και δεν νιώθουν πουτάνες. Ερχονται σε αυτούς τους χώρους απο ανάγκη. Εχω ακούσει ιστορίες (αληθινές) που θέλεις να φύγεις τρέχοντας ντροπιασμένος.
Εγω αναφέρομαι σε εκείνη την μερίδα των γυναικών που έρχονται να δουλέψουν σαν την τελευταία σανίδα σωτηρίας που βρέθηκε μπροστά τους. Αυτές δεν είναι πουτάνες στην πραγματικότητα μέσα τους είναι ηρωίδες.
Ξερω πολλοί απο σας θα πεταχτείτε και θα πείτε να πάνε να πλύνουν σκάλες για να ζήσουν. Εχετε ψάξει να βρείτε κάποια δουλειά τα τελευταία 5 χρόνια? εχετε δέι πόσο δύσκολο είναι? Και εάν έχεις ένα παιδί άρρωστο που χρειάζεται φάρμακα 600 euro το μήνα τι κάνεις τότε? Τότε πας και κάνεις και την πουτάνα και λές και ευχαριστώ.
Για αυτό την επόμενη φορά που θα πάτε σε ένα μαγαζί για αν αγοράσετε λίγο έρωτα, κοιτάχτε στα μάτια την εργαζόμενη και δείτε την πραγματικότητα πίσω απο το ψεύτικο χαμόγελό της.
Πάνω απο όλα είμαστε άνθρωποι.
Δηλαδή, είναι σχεδόν πουτάνες.
 

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Δηλαδή, είναι σχεδόν πουτάνες.

Παριστάνουν την πουτάνα για να επιβιώσουν. Σε παρόμοιες συνθήκες πολλοι απο μάς θα έκαναν το ίδιο, αλλα και πολλοί απο εμάς δεν θα είχαν τα guts (you know αρχιδια) να το κάνουν.
Ειναι λεπτές οι έννοιες αλλα ξεκαθαρες.
Δεν υπάρχει άνθρωπος που να χρησιμοποιεί σωστά τα "εγκεφαλικά του κύτταρα" και να μην μπορεί να καταλάβει την διαφορά μεταξύ
1. μίας γυναίκας που αναγκάζεται απο τις συνθήκες της ζωής (εχοντας εξαντλήσει οποιαδήποτε επιλογή της προσφέρθηκε) να παριστάνει/κάνει την πουτάνα, και
2. απο ένα νυμφίδιο που γουστάρει να γαμιέται και κάποια στιγμή στην ζώη της (νωρίς στα 18/20 χρόνια της, χωρίς ποτέ να εξετάσει οποιαδήποτε άλλη επιλογή) λέει 'αφου μου αρέσει η πούτσα γιατί να μην βγάζω και λεφτά (μπολικα και γρήγορα)'?

Δεν είναι το ίδιο αγαπητέ.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.034
Like
4.363
Πόντοι
1.706
Αμα δεν παρεις Φωτεινή απο εκει μεσα δεν εχειε κολλησει ενσυμο.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
Βασικά τα κορίτσια θα έπρεπε όλα να κάνουν μασαζ και μετά οτιδήποτε άλλο. Μιλάμε για μασατζίδικα.
Εάν κάποια κοπέλα ήθελε να δουλέψει σαν πουτάνα θα πηγαινε στην Φυλής ή σε στουντιο. Το ότι επιλέγουν αυτούς τους χώρους (μασατζίδικο) για να δουλέψουν, το κάνουν γιατί δεν αντέχουν να πηδιούνται κάθε 10-20αλεπτο απο διαφορετικό πελάτη. Στην ουσία το κάνουν για να μετριάσουν την εκθεσή τους στον αγοραίο έρωτα και για να ξεγελάστουν και οι ίδιες για το τι κάνουν.
Το ότι στην Ελλάδα ενα μασατζίδικο, αυτοί που τρέχουν αυτά τα μαγαζιά, τα καταντήσανε μπουρδέλα ήταν κάτι που προέκυψε στην πορεία. Στο εξωτερικό φθάνουν μέχρι το happy end. Εγω πιστέυω ότι τα κορίτσια που εργάζονται στα μασατζίδικα (πάντα υπάρχουν εξαιρέσεις) δεν θέλουν και δεν νιώθουν πουτάνες. Ερχονται σε αυτούς τους χώρους απο ανάγκη. Εχω ακούσει ιστορίες (αληθινές) που θέλεις να φύγεις τρέχοντας ντροπιασμένος.
Εγω αναφέρομαι σε εκείνη την μερίδα των γυναικών που έρχονται να δουλέψουν σαν την τελευταία σανίδα σωτηρίας που βρέθηκε μπροστά τους. Αυτές δεν είναι πουτάνες στην πραγματικότητα μέσα τους είναι ηρωίδες.
Ξερω πολλοί απο σας θα πεταχτείτε και θα πείτε να πάνε να πλύνουν σκάλες για να ζήσουν. Εχετε ψάξει να βρείτε κάποια δουλειά τα τελευταία 5 χρόνια? εχετε δέι πόσο δύσκολο είναι? Και εάν έχεις ένα παιδί άρρωστο που χρειάζεται φάρμακα 600 euro το μήνα τι κάνεις τότε? Τότε πας και κάνεις και την πουτάνα και λές και ευχαριστώ.
Για αυτό την επόμενη φορά που θα πάτε σε ένα μαγαζί για αν αγοράσετε λίγο έρωτα, κοιτάχτε στα μάτια την εργαζόμενη και δείτε την πραγματικότητα πίσω απο το ψεύτικο χαμόγελό της.
Πάνω απο όλα είμαστε άνθρωποι.
δηλαδη εαν αυριο η κορη σου η καποιο συγγενικο σου προσωπο εμενε χωρις δουλεια ..τα ιδια θα τους ελεγες?
 

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
δηλαδη εαν αυριο η κορη σου η καποιο συγγενικο σου προσωπο εμενε χωρις δουλεια ..τα ιδια θα τους ελεγες?

Εισαι τολμηρός που το λές και είναι μία ερώτηση κλισέ.
Θα το κάνανε μόνες τους χωρίς να με ρωτήσουν ή να σε ρωτήσουν και θα φροντίζανε να το κρύψουν καλά.
Αλλά εάν το μάθαινα, σύμφωνα με αυτά που λέω, θα έπρεπε να δείξω κατανόηση. Σίγουρα θα ήταν μεγάλη δοκιμασία και πόνος απο την μεριά μου, αλλα θα το αποδεχόμουν. Θα θύμωνα όμως και θα γινόμουν έξω φρενων εάν τους πρόσφερα διέξοδο (πραγματική, βιώσιμη και οχι αερολογίες, δηλαδή μία άλλη δουλειά) και αυτές δεν την αρπάζαν απο τα μαλλιά.
Θα ήταν δύσκολο όντως.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.275
Κριτικές
19
Like
9.181
Πόντοι
9.095
κατι ουσιαστικο για τα κοριτσια του μαγαζιου εχει καποιος να πει?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
εγω εβαλα και φωτο !!! αλλα πραγματι εντυπωσεις η κριτικη δεν εχει γραφτει !! ελαχιστες μονο ..
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Παριστάνουν την πουτάνα για να επιβιώσουν. Σε παρόμοιες συνθήκες πολλοι απο μάς θα έκαναν το ίδιο, αλλα και πολλοί απο εμάς δεν θα είχαν τα guts (you know αρχιδια) να το κάνουν.
Ειναι λεπτές οι έννοιες αλλα ξεκαθαρες.
Δεν υπάρχει άνθρωπος που να χρησιμοποιεί σωστά τα "εγκεφαλικά του κύτταρα" και να μην μπορεί να καταλάβει την διαφορά μεταξύ
1. μίας γυναίκας που αναγκάζεται απο τις συνθήκες της ζωής (εχοντας εξαντλήσει οποιαδήποτε επιλογή της προσφέρθηκε) να παριστάνει/κάνει την πουτάνα, και
2. απο ένα νυμφίδιο που γουστάρει να γαμιέται και κάποια στιγμή στην ζώη της (νωρίς στα 18/20 χρόνια της, χωρίς ποτέ να εξετάσει οποιαδήποτε άλλη επιλογή) λέει 'αφου μου αρέσει η πούτσα γιατί να μην βγάζω και λεφτά (μπολικα και γρήγορα)'?

Δεν είναι το ίδιο αγαπητέ.
Εγώ πάντως, μόλις μπαίνει η μασέρ στο δωμάτιο, τη βάζω χάμω και την καταγαμάω κανα μισάωρο.
Αυτό το κάνω προκειμένου να μην υπάρχει καμμία αμφιβολία για το εάν η μασέρ είναι πουτάνα, ή σχεδόν πουτάνα, ή ημιπουτάνα, ή αντιπουτάνα, ή υποπουτάνα.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Εγώ πάντως, μόλις μπαίνει η μασέρ στο δωμάτιο, τη βάζω χάμω και την καταγαμάω κανα μισάωρο.
Αυτό το κάνω προκειμένου να μην υπάρχει καμμία αμφιβολία για το εάν η μασέρ είναι πουτάνα, ή σχεδόν πουτάνα, ή ημιπουτάνα, ή αντιπουτάνα, ή υποπουτάνα.
το καραπουτανα ξεχασες !! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
φιλε gamias κακα τα ψεμματα !! ολες για το ευκολο χρημα το κανουν !!
 

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Εγώ πάντως, μόλις μπαίνει η μασέρ στο δωμάτιο, τη βάζω χάμω και την καταγαμάω κανα μισάωρο.
Αυτό το κάνω προκειμένου να μην υπάρχει καμμία αμφιβολία για το εάν η μασέρ είναι πουτάνα, ή σχεδόν πουτάνα, ή ημιπουτάνα, ή αντιπουτάνα, ή υποπουτάνα.

Ωραίος & δυνατός!
Βοηθάς τα μάλα στο να καταλαβαίνουν ολες οι κορασίδες τι ακριβώς επελεξαν να κάνουν (την ωμή αλήθεια), έτσι ώστε να μην ξεγελιούνται στο πως βγάζουν το ψωμί τους!
Κατανοούμε την ανάγκη τους, αλλά δεν συγχωρούμε την επανάπαυσή τους και εφόσον παραμένουν σε αυτόν τον χώρο, επι ικανό χρονικό διάστημα, να γνωρίζουν ότι στο τέλος όλες γίνονται το ίδιο, από έξω μέχρι και μέσα.
 

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
φιλε gamias κακα τα ψεμματα !! ολες για το ευκολο χρημα το κανουν !!


Δεν είπα κάτι το αντίθετο.
Ολες για το χρήμα το κάνουν. Εμείς συζητάμε για τις διαφορές μεταξύ του νυμφιδίου που γίνεται πουτάνα από μικρή ηλικία γιατί είναι Πουτάνα και της αρεσει το πήδημα και τα εύκολο γρήγορο χρήμα, και μεταξύ των γυναικών που πιέζονται από προβλήματα και ξεμένουν από επιλογές και κανουν την προσωπική τους υπέρβαση. Και οι δύο για το χρήμα το κάνουν, αλλά διαφέρει το γιατί και αυτό είναι που κάνει μία πουτάνα, Πουτάνα και στην ψυχή (και δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ) και μία άλλη όχι.
Με την εμπειρία σου, στον χώρο, είμαι σίγουρος ότι το έχεις δει πολλάκις.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Δεν είπα κάτι το αντίθετο.
Ολες για το χρήμα το κάνουν. Εμείς συζητάμε για τις διαφορές μεταξύ του νυμφιδίου που γίνεται πουτάνα από μικρή ηλικία γιατί είναι Πουτάνα και της αρεσει το πήδημα και τα εύκολο γρήγορο χρήμα, και μεταξύ των γυναικών που πιέζονται από προβλήματα και ξεμένουν από επιλογές και κανουν την προσωπική τους υπέρβαση. Και οι δύο για το χρήμα το κάνουν, αλλά διαφέρει το γιατί και αυτό είναι που κάνει μία πουτάνα, Πουτάνα και στην ψυχή (και δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ) και μία άλλη όχι.
Με την εμπειρία σου, στον χώρο, είμαι σίγουρος ότι το έχεις δει πολλάκις.
συμφωνω σε αυτο !!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πάμε γιατί είμαστε άνθρωποι και αναζητούμε τον έρωτα ή το sex αναλόγως τι καταλαβαίνει ο καθένας. Γινόμαστε κτήνη μόνο όταν φερόμαστε σαν κτήνη αγαπητέ μου. Φερόμαστε σαν κτήνη και με τα λόγια μας, και με τις πραξεις μας, αλλα και με την ανοχή μας/σιωπή μας.
Μην κρύβεσαι πίσω από το δακτυλο σου... Εκμεταλλευόμαστε ή την οικονομική ταπείνωση κάποιου ή τον καταναγκασμό του από άλλους... Το ότι κάποια κορίτσια το κάνουν ως χόμπυ για να πάρουν το καινούργιο iPhone ή ένα ζευγάρι manolos δεν μας εξιλεώνει... Η μάλλον θεωρείς βασική σου ανάγκη το να γαμήσεις τρείς αγνωστες σου κάθε εβδομάδα... Ακου που σου λεω αρρωστάκι κτηνάκι είσαι κι εσύ...
Πάρε και το νικ σου... Γαμιάς... Τι σκατά; Το δικό μου...χορχε Καυλάρες...;;; Με τι τροπο αυτοπροσδιοριζόμαστε....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom