Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 257K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
σχολειο εχεις πάει η δεν?.............μας εβγαλες τα ματια ρε φίλε..........εκτός κι αν εισαι ξενος......αλλά ξενος και "αναβράζον"....δύσκολο!


εσενα τι σε βαλαμε τ9 του σαιτ ρε φιλε???το ονομα andy  που εχεις ειναι ελληνικο και μας την λες και απο πανω?? το τι ειμαι και αν ειμαι δεν ειναι δουλεια σου!!σε μακαιρωσωωω.. φερω ξαντερφια α?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
 Ομορφη  ειναι  η Νικα ,  σκυλι  βεβαια  στη  φατσα  με  ωραιες  γαλαζογκρι γατισιες πονηρες  ματαρες , καυλοφατσα εν ολιγοις , ωραιος  βυζος  φυσικοτατος της τα  τεσταρισα οταν μου τα πεταξε οξω στο καναπεδακι χθες  ,  αλλα οταν  την  ρωταγα για  υπηρεσιες  και μου ελεγε εξτρα γιουρο για το ενα κι εξτρα γιουρο  για το αλλο , απλα χαμογελασα  και την  εστειλα  πισω  στο δωματιακι  που  αραζουνε , και  ευτυχως για καλη μου τυχη  διοτι ειχα ηδη βγαλει  την  πορτοφολα  να πληρωσω .... :birdman: :birdman: :birdman:
   Επισης στα ορια  ηταν  να την χεσει κι  η  Φωτεινη  διοτι τα  ειχε παρει  στο κρανιο  με την συμπεριφορα της  και το μεγαλο της  στομα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
   Θα  επερνα  Γιαννα  επιτοπου  αλλα μολις  ειχε  μπει  στο  δωματιο  οποτε  βαριομουν να περιμενω ,  επισης  αυτη που ηταν απιστευτη  καυλα χθες  ηταν  το  ψηλο  αλογο  η Κατερινα  μεσα σε ενα βελουδινο  εφαρμοστο  παντελονι  χρωματι βυσσινι που αναδεικνυε απιστευτα  την  κωλαρα της και τις μπουταρες της , καυλιαρα  απιστευτη  η  Κατερινα  θα τιμηθει  συντομα  αυτη  η μουναρομουνιτσα ... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:


:rockon: :rockon: :rockon: :wanker: :wanker:
 

CAZODURO36

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες!! :hi: λοιπον η καινουργια Νικα μουναρα ψηλη οχι οσο η γιαννα με 3αρι βυζομπαλο και ωραια ποδια μου εσκασε μυτη μπροστα με κοκκινο σετ εσωρουχων σκετη καβλα!εχει και κατι ματια αλλο πραμα μαγκες!!εκτος τα αλλα ματια απο κατω χαχα οι υπολοιπες στο ποστο τους Μαρια Κατερινα και το μοντελο Γιαννα!πηρα τη μαρια καλα περασα και στην επομενη επισκεψη βουρ για Νικα!!  :fuck1: :fuck1:
Ποια Μαρια ρε παιδια ? η παλια Φαιδρα ?
 

arrostia36

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
323
Like
69
Πόντοι
1
ρε παιδια καπου παιζουν φωτο.Που να ψαξω
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
ρε παιδια καπου παιζουν φωτο.Που να ψαξω
φιλε δεν παιζουν πουθενα φωτο.....και εγω που εψαχνα πηγα απο κει και ειδα.....πηγαινεις στο σουβλατζιδικο και αγοραζεις ρωσικο σουβλακι που θα σου μεινει αξεχαστο....το ρωσιδι του μαγαζιου απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!

ΥΓ....μαγαζι ανοιχτο και αυριο με μια νεα αφιξη surprise!!!!!

ενημερωθηκα απο τη γυναικα της ζωης μου τη Φωτεινη τελεφωνικως....
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
φιλε δεν παιζουν πουθενα φωτο.....και εγω που εψαχνα πηγα απο κει και ειδα.....πηγαινεις στο σουβλατζιδικο και αγοραζεις ρωσικο σουβλακι που θα σου μεινει αξεχαστο....το ρωσιδι του μαγαζιου απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!

ΥΓ....μαγαζι ανοιχτο και αυριο με μια νεα αφιξη surprise!!!!!

ενημερωθηκα απο τη γυναικα της ζωης μου τη Φωτεινη τελεφωνικως....

:2funny: :rockon: :hi:
 

arrostia36

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
323
Like
69
Πόντοι
1
φιλε δεν παιζουν πουθενα φωτο.....και εγω που εψαχνα πηγα απο κει και ειδα.....πηγαινεις στο σουβλατζιδικο και αγοραζεις ρωσικο σουβλακι που θα σου μεινει αξεχαστο....το ρωσιδι του μαγαζιου απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!

ΥΓ....μαγαζι ανοιχτο και αυριο με μια νεα αφιξη surprise!!!!!

ενημερωθηκα απο τη γυναικα της ζωης μου τη Φωτεινη τελεφωνικως....
ωραιος ο zadren.H φωτεινη κανει προγραμματακι η μπα!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
Αρχηγε μου εχεις να προτεινεις κατι που να ερχεται κατ οικον με κανενα 60 που εισαι ποιο ψαχμενος η ξανα μπα!
φιλε μου αν πας στο νημα "μασαζ κατ οικον" ειναι εκει ο καλος φιλος gari με τα αλλα τα παιδια που ξερουν ακριβως τι να κανεις....διαβασε λιγο το νημα και ρωτα τα φιλαρακια ..... :)
 

arrostia36

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
323
Like
69
Πόντοι
1
φιλε μου αν πας στο νημα "μασαζ κατ οικον" ειναι εκει ο καλος φιλος gari με τα αλλα τα παιδια που ξερουν ακριβως τι να κανεις....διαβασε λιγο το νημα και ρωτα τα φιλαρακια ..... :)
ναι ρε sorry ξεχαστηκα.tnks
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Περασμα πριν λίγες μέρες.  Στην υποδοχή η Φωτεινή με την κωλάρα όλο καυλα και ευγενεια

Παρουσες η Γιαννα μια πολύ ψηλή αδύνατη ουκρανη η οποία μου φάνηκε δυσκολη στο χειρισμό και λίγο αγγούρι
Η Βική μια γλυκιά κοπέλλα και το κοντοπούτανο η Μαρία

Διαλεξα αυτή για το σύντομο πρόγραμμα.

Πολύ καλό μασάζ το έχει σπουδάσει και το κατέχει καλά. Με χαλάρωσε. Στο πρόγραμμα βγαινει οτι το κανει με δυσκολία. Χειρομαλαξη για ανόρθωση τίποτα από χαδάκια κλπ. Την επαιζε λες κι ειχε πλαστελίνη. Δυνατα και νευρικά. Πίπα με λάστιχο και γενικά οχι καύλα. Απο την τσαντίλα μου την ταλαιπώρησα και άργησα να τελειώσω.

Αν θέλω μονο μασαζ θα την ξαναπάρω. Μάλλον δεν κολλάγαμε ή το μυαλό της ήταν αλλού.

Ο χώρος θέλει αναβάθμιση, κατι μασαζοκρεβατα ξύλινα λες και τα πήραν απο κανενα παλιο σανατοριο και ο παναπες σκισμένος. Παρτε ρε απο κανα στοκατζιδικο τιποτα.

Θυμήθηκα την Βαλέρια τώρα και μελαγχόλησα...
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
παίδες, χρειάζεται τηλεφωνικό ραντεβού πριν την επίσκεψη
ή πας ακάλεστος σε στυλ Σ29 ?
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
Σε αυτό το μαγαζί υπήρχε πρίν το καλοκαίρι μια Βαλέρια, που τόσος ντόρος είχε γίνει γύρω απο το όνομά της. Ειχα περάσει πολύ ωραία μαζί της  :erection: Ξέρουμε που βρίσκεται αυτή σήμερα, γιατί όσες φορές και να πήγα τελευταία στο μαγαζί δεν την έχω πετύχει ξανά  :headbang:.
 

roky72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
96
Κριτικές
15
Like
378
Πόντοι
290
θα την βρεις ως Χριστίνα στο Κολωνάκι (Δημοκρίτου), έχει ειπωθεί νομίζω
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
θα την βρεις ως Χριστίνα στο Κολωνάκι (Δημοκρίτου), έχει ειπωθεί νομίζω

Thanks man, τωρα είδα στις βάρδιες του μαγαζιού ότι υπάρχει κάποια Χριστίνα, και μάλλον είναι αυτή που λές. Θα πάω να την δώ  :fuck2: απο κοντά!
 

Beirut

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
0
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom