Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Μη με ιντριγκάρετε τώρα γιατί μου έχετε με τις προσωπικές σας εμπειρίες ξεφτιλίσει ότι έχει απομείνει από το πορνοενστικτο μου...
Με είχε φτιάξει η ρουφιάνα στο σαλόνι τρελλά αλλά είχα πάει για τα ρωσίδια ευτυχώς απ´ ότι φαίνεται....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Ακολούθα το ένστικτό σου!! Δεν θα χάσεις...
 

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Τωρα τελευταία όποτε έχω περάσει δεν βρίσκω την Βαλέρια. Ξέρει κανείς τίποτε? Ξέκοψε ή άλλαξε?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Και κανείς δεν είπε βέβαια τι ξέρει για την ωραία Βαλέρια που απουσιάζει...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Και κανείς δεν είπε βέβαια τι ξέρει για την ωραία Βαλέρια που απουσιάζει...


.....Σε ερώτηση μου στην Φωτεινή σε πρόσφατη επίσκεψη μου είπε πως θα έρθει σε λίγες μέρες...Αυτό μόνο ξέρω... :orchestra: :kneel:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
ας ελπίσουμε... ωραία μιλφάρα η Βαλέρια !!!
 
Εγγρ.
2 Οκτ 2016
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ξερει κανεις εαν ειναι ακομα εκει οι Ρωσσιδες ? Ακουσα πολυ καλα λογια !
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Την Γιάννα σου προτείνω να πάρεις...
Είναι διαστημικό μουνί...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
Την Γιάννα σου προτείνω να πάρεις...
Είναι διαστημικό μουνί...
  Χορχε  εκτος  απ τα 2  ψηλα  καυλιαρικα  αλογα    Γιαννα και Βικτωρια  ,  ξερουμε αν εχει    ερθει καποια  αφιξη  στο  ροστερ  ,  ελεγε  η Φωτεινη  οτι παιζει  να  ερθει  μια  καινουργια  :hi: :hi: :hi:
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
561
Κριτικές
1
Like
980
Πόντοι
86
  Χορχε  εκτος  απ τα 2  ψηλα  καυλιαρικα  αλογα    Γιαννα και Βικτωρια  ,  ξερουμε αν εχει    ερθει καποια  αφιξη  στο  ροστερ  ,  ελεγε  η Φωτεινη  οτι παιζει  να  ερθει  μια  καινουργια  :hi: :hi: :hi:
rε μαν, αυτές δεν έχουν φύγει από Βικτώρια προς Β.Σοφίας μεριά? ή λειτουργεί το μαγαζί με άλλες παρουσίες
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
rε μαν, αυτές δεν έχουν φύγει από Βικτώρια προς Β.Σοφίας μεριά? ή λειτουργεί το μαγαζί με άλλες παρουσίες
 Μαν  μου μαλλον με  καποιες  αλλες τις  μπερδευεις  τiς  τυπισσες ,  η  Βικτωρια  και οι  Γιαννα  ειναι τα 2  κλασσικα  ψηλα  αλογα  του συγκεκριμενου  ιδρυματος  ,  δεν ξερω  για ποιες  λες  εσυ  , παντως  την προηγουμενη  βδομαδα  που περασα  απο  εκει ηταν  παρουσες  και οι  δυο φιλε ilias   :hi: :hi: :hi:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Παίζει η Χριστίνα με το κοντό μαλλί... πρώην Αχιλλέως, Ποςειδώνος κλπ... το Βικάκι με τα λαγουδέ δοντάκια, η σέξυ Μαρία τουλάχιστον στο σαλόνι... η κοντούλα αλτέρνατιβ ρωσίδα... ιλάρια,  μια γνωστή μιλφάρα του χώρου που την εχω πετυχει σε διάφορα μαγαζιά και γινόταν πολύς ντόρος για την πάρτη της απο αγαπούληδες στο παρελθόν...
Και οι δύο πανύψηλες ρωσίδες..
Επαναλαμβάνω ότι η Γιάννα είναι ότι πιό όμορφο μπορεί να γαμήσει κανείς με 60 ευρώ...
Τώρα απ´το σέρβις ο καθένας με την γοητεία του, άλλος θα πάρει περισσότερα άλλος λιγότερα... μπορείς πάντως να χαθείς απλά στα μάτια της
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.730
Κριτικές
24
Like
3.460
Πόντοι
2.846
Παίζει η Χριστίνα με το κοντό μαλλί... πρώην Αχιλλέως, Ποςειδώνος κλπ... το Βικάκι με τα λαγουδέ δοντάκια, η σέξυ Μαρία τουλάχιστον στο σαλόνι... η κοντούλα αλτέρνατιβ ρωσίδα... ιλάρια,  μια γνωστή μιλφάρα του χώρου που την εχω πετυχει σε διάφορα μαγαζιά και γινόταν πολύς ντόρος για την πάρτη της απο αγαπούληδες στο παρελθόν...
Και οι δύο πανύψηλες ρωσίδες..
Επαναλαμβάνω ότι η Γιάννα είναι ότι πιό όμορφο μπορεί να γαμήσει κανείς με 60 ευρώ...
Τώρα απ´το σέρβις ο καθένας με την γοητεία του, άλλος θα πάρει περισσότερα άλλος λιγότερα... μπορείς πάντως να χαθείς απλά στα μάτια της
  + 1000 σε  χορχε  απο Chicha , o τυπος  τα ειπε  χαρτι και καλαμαρι ,  πιο αναλ υτικα  δεν  γινεται !!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom