Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
"Πεμπτουλα", δευρω εξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φρούραρχε, επειδή δεν συνηθίζεις να κάνεις ορθογραφικά, μήπως γράφεται "δεύρο έξω"; Εκτός κι αν εννοείς κάτι σαν "εμπρός λοιπόν, έξω από το ευρώ" ή κάτι τέτοιο. Καθαρά επειδή την έχεις την ορθογραφία στο γράφω, ίσως κάνω εγώ λάθος...
 

dimitrisg72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σου Αριστο-τέλη, ένα pm και για εμάς για Μαριλένα και σημερινές παρουσίες;
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Φρούραρχε, επειδή δεν συνηθίζεις να κάνεις ορθογραφικά, μήπως γράφεται "δεύρο έξω"; Εκτός κι αν εννοείς κάτι σαν "εμπρός λοιπόν, έξω από το ευρώ" ή κάτι τέτοιο. Καθαρά επειδή την έχεις την ορθογραφία στο γράφω, ίσως κάνω εγώ λάθος...
Μεγιστε μου, εχεις δικιο. Διορθωθηκε ταχιστα!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Γεια σου φίλε μου.
Εκτός από ειρωνικός, είσαι γραφικός, ολίγον αφελής και πολύ προκατειλημμένος, και θα σου εξηγήσω αμέσως γιατί.

1. Πρωτίστως δεν κοίταξα το ρολόι μου την ώρα που μπήκα άρα τα 20 μπορεί να ήταν 18 ή 16 μαζί με το παρκάρισμα-ξεπαρκάρισμα και ένα τηλεφώνημα που για ευνόητους λόγους με έβγαλε έξω από το μαγαζί για λίγο.
Το μαγαζί είναι στο δρόμο μου προς Νέα Σμύρνη και ήθελα να γνωρίσω στο λίγο χρόνο που είχα το χώρο και τα κορίτσια. Δεν ξέρω τι σου φάνηκε περίεργο.

2. Θα μου ήταν πολύ εύκολο, αν ήμουν αυτό που εννοείς, δηλάδή προμότορας, να σας γράψω ότι έχω πάει στο μαγαζί 5 φορές, ή ότι πήγα και πήρα σε 3 ώρες και τις 7-8 κοπέλες μόνες ή duo ή trio που ήταν εκεί γιατί έτσι αποφάσισα πχ να γιορτάσω τα γενέθλιά μου, να σας γράψω και πώς πέρασα, και έτσι να με πιστέψετε όλοι!

3. Έχεις δίκιο να σκέφτεσαι έτσι, γιατί πολλοί εδώ κάνουν αυτή τη δουλειά, και ίσως να την έχεις κάνει και εσύ. Δεν κοίταξες όμως ότι είμαι ένα μέλος με 40-50 posts σε 2-3 χρόνια και ότι πάντοτε σχεδόν έκανα ερωτήσεις και σπάνια αναφορές στα μαγαζιά, αφού δήλωσα ότι δεν  είμαι συχνός θαμώνας.

Αν αμφισβητείς ότι πήγα μπορώ να σου στείλω λεπτομερείς πληροφορίες για τις κοπέλες που ανέφερα, γιατί είμαι φωτογραφικός τύπος.

Όσο για το ότι δεν γάμησα, συγγνώμη και πάλι αγαπητέ μου που σε απογοήτευσα. Δεν μ'αρέσει να γαμάω σε 10-15 λεπτά μαζί με τα ντους, είμαι πιο απαιτητικός άνθρωπος στις επιλογές μου και στη συμπεριφορά μου.

Τέλος, αν ζητούσα σουβλάκι, ίσως και να μου το πρόσφεραν.

Δυστυχώς σε αυτό τον τόπο η αλήθεια δεν πρέπει να λέγεται.

Να είστε όλοι καλά.
varian μη μασας, εγω πιστευω οτι περισσοτερο ηταν για να σε "πειραξουν" χιουμοριστικα, παρα επι της ουσιας. Μπορεις να ερχεσαι οποτε και οσο θελεις κανεις - δε κανεις μασαζ.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Να είσαι καλά aristoteli.
Τηνεπόμενη φορά, που ίσως είναι και σήμερα, θα το κάνω το χατίρι στο φίλο, θα περάσω στο δωμάτιο, τι να κάνω κι ας μη το θέλω. :2funny: :2funny:
Αν σε πάρω τηλέφωνο να ετοιμάσεις τη μικρή που είπαμε για το b2b. Αλήθεια είναι εκεί σήμερα;
Εδω ειναι!
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
Δεν θελω να γινω ειρωνικος αλλα αδυνατω να αντιληφθω τι ειδους τυποι υπαρχουν που πανε - αγνωστοι μεταξυ αγνωστων οπως διατεινεται- σε ενα χωρο συνουσιων, καθονται 20 λεπτα με 2 αγνωστους και πινουν κκαφε, αποχωρουν χωρις να συνουσιαστουν, και μετα γραφουν εδω αυτα που γραφουν - το πως ΔΕΝ γαμησαν δηλαδη. Προφανως ειναι ενας καινουριος τροπος να σκοτωνεις ενα 20λεπτο....

Εικάζω οτι αν ειχε αλλο ενα 10λπετο θα ετρωγε και σουβλακι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μην ρίχνεις ιδέες.

Θα βγάλουν καμία προσφορά με το γαμήσι 2 πίτα γύρο δώρο  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • souvlakia.jpg
    souvlakia.jpg
    46,6 KB · Εμφανίσεις: 20

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
καλημερα κ απο μενα απο την ανεμοδαρμενη χιο! Λιγες μεινανε ακομα. Βρε αριστο, τη μαριλενα την ειχα δει? Ποια ειναι?
 

giorgosgiorgos23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
366
καλημερα κ απο μενα απο την ανεμοδαρμενη χιο! Λιγες μεινανε ακομα. Βρε αριστο, τη μαριλενα την ειχα δει? Ποια ειναι?
χαχαχαχα!!! πρόσεχε ρε τους Τούρκους  :s&m_1:

καλημέρα!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
οι τουρκοι ειναι πολυ καλα παιδια! Εγω ειμαι πολυ ατακτος απο τοτε που γνωρισα τον αριστοτελη. :cheesy:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
οι τουρκοι ειναι πολυ καλα παιδια! Εγω ειμαι πολυ ατακτος απο τοτε που γνωρισα τον αριστοτελη. :cheesy:
απο ατζεμ πιλαφι πως πατε δικε μου ???????
τιποτα σερμπετια κυκλοφορουν ????
ξερεις εμεις στον ΕΒΡΟ ημασταν ετοιμοι να παμε στον ΙΜΑΜΗ να ασπαστουμε το κορανι.....
4 κουκλες ηταν αυτες !!!!!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερααααααα!!!!!!!! σε ολους.
 

Συνημμένα

  • good-morning-i-think-ah1.gif
    good-morning-i-think-ah1.gif
    76,5 KB · Εμφανίσεις: 72

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
296
Πόντοι
1.510
Καλημερα Αριστο!Τι εχει το μενου σημερα???
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα κ απο μενα απο την ανεμοδαρμενη χιο! Λιγες μεινανε ακομα. Βρε αριστο, τη μαριλενα την ειχα δει? Ποια ειναι?
Καλημερα Λαγε μου. Πρεπει να την ειχες δει, αλλα ειχες φαει κολλημα με τη Μαργαριτα, δε σου φταιω εγω που δεν εβλεπες τις αλλες!!!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
όι-όι μάνα μ',"Παρασκηβουλα" μ', δ'κιας ειν' τουτ' η κουρμαρα?!?!?!?!?!?!
 

Συνημμένα

  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ9.jpg
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ9.jpg
    173 KB · Εμφανίσεις: 19

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
αφου σου ειπα ''κατεβασα διακοπτες'' με το που την ειδα... Τι να κανω? Εχουμε τις αδυναμιες μας!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom