Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 277K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Γεια σου ρε Ριτακι απίθανο !!!! Θα μας πεις ρόστερ? Και εσύ δεν περνάς στα δωμάτια πλέον?
Εχεις αποθημενο μου φαινεται. Δεν σουκατσε η παραδουλευτρα που ειχατε όταν εισουν μικρος. Αφου ο μπαρμπαντανυ λεει ότι είναι χαλια, κατι θα ξερει.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Εχεις αποθημενο μου φαινεται. Δεν σουκατσε η παραδουλευτρα που ειχατε όταν εισουν μικρος. Αφου ο μπαρμπαντανυ λεει ότι είναι χαλια, κατι θα ξερει.

Με παρακολουθείς φαίνεται..χαχα. Που ξέρεις για την παραδουλεύτρα? Το έχω γράψει εδώ μέσα?
Για τη Ρίτα πάντως δεν έχεις δίκιο. Χάλια η Ρίτα?????? Για μένα από τα καλύτερα μακράν !
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Με παρακολουθείς φαίνεται..χαχα. Που ξέρεις για την παραδουλεύτρα? Το έχω γράψει εδώ μέσα?
Για τη Ρίτα πάντως δεν έχεις δίκιο. Χάλια η Ρίτα?????? Για μένα από τα καλύτερα μακράν !
Συμφονω  μιας που τη θεωρω στις δυο τρεις καλυτερες που εχω κανει στα λαδάδικα (κορμι προσωπο ηλικια προγραμα μασαζ καθαριοτητα συμπεριφορα), το Λιζακι που εχω για στανταρακι πχ. παραειναι βιαστικο πολες φορες, αλλα δεν μπορω να μην σεβαστω την γνωμη του ντανυ που είναι γλυκιτατος και αντικιμενικοτατος, και τα χωνει και στον αριστο. Αν καταλαβω ότι είναι κανας κακιασμένος και υστερόβουλος.....  θα φαρμακωθωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αν κατάλαβα καλά θέλετε να πείτε ότι αυτή που είδα και ήταν σαν παραδουλεύτρα, είναι γκομενάρα?
Νομίζω ότι δεν μου είπε όνομα και ούτε μου είπε ότι περνάει. Μου είπε ότι έχω μόνο μια κοπέλα.
Όσο για τη γνώμη μου για τον Αρίστο άλλη φορά.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Αν κατάλαβα καλά θέλετε να πείτε ότι αυτή που είδα και ήταν σαν παραδουλεύτρα, είναι γκομενάρα?
Νομίζω ότι δεν μου είπε όνομα και ούτε μου είπε ότι περνάει. Μου είπε ότι έχω μόνο μια κοπέλα.
Όσο για τη γνώμη μου για τον Αρίστο άλλη φορά.
Όχι αφεντικο γουστα είναι αυτά, αλλα άλλη φορα να μην αφηνεις τα γυαλια σου στο αυτοκινητο, σου πανε μια χαρα. Εδώ την χοντοκομενη Ευα με το μαδερε σωμα από Μαρνη, καποιοι τη βλεπουν για μοντελο, και τη Ζωιτσα του Βενιζελου σπεσιαλιστα του μασαζ. Ασε που «αφεντικά και δούλοι, ένα πράγμα γίναμε ούλοι», αυτό που το βαζεις? εγω μαζι σου είμαι, ντανυ και ξερο ψωμι!!!!!!!!!!!!!
 

galag

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
το μαγαζι ειναι ανοιχτο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.171
Κριτικές
1.245
Like
195.717
Πόντοι
45.465
έλα μιά γειτονιά είμαστε  :cheesy:
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
περασμα τις προαλλες με Βανα κ ηθελε να κανουμε μονο μασαζ
πετσετα στον κωλο, με ρουχα...
αλλαξε συνηθειες ή ειναι αναλογα με την κοπελα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.977
Like
929
Πόντοι
96
περασμα τις προαλλες με Βανα κ ηθελε να κανουμε μονο μασαζ
πετσετα στον κωλο, με ρουχα...
αλλαξε συνηθειες ή ειναι αναλογα με την κοπελα
μαλλον θα φοβουνται την οργη της Νατασσας..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom