Νέα

Netflix, HBO κτλ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Steve Madden
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 193
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.236
Like
1.666
Πόντοι
216

<<Το νέο lost in space μου άρεσε>>

Το είχα δει πριν από μήνες και δεν μπορώ ότι ήτανε και τόσο καλό όσο το διαφημίζανε...πάντως η πρώτη σαιζόν τελέιωνε με το λεγόμενο "cliffhanger"

Y.Γ. 'Ολες (σχεδόν) οι νέες σειρές "ανεβαίνουν" στο couchtuner.cloud για τηλοψία (και όχι "κατέβασμα") Εχθές,ανέβηκε όλη η πρώτη σαιζόν του "Narcos.Mexico"
ΠΡΟΣΟΧΗ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.002
Κριτικές
47
Like
6.243
Πόντοι
11.445
Ρε συ, αυτά ζουν από κάτι μαλακες που τρέχουν να δουν στα μαγαζιά με συνδρομητικά Ολυμπιακός κολοπετινιτσα, κατά τ άλλα δεν θα δινα σεντ για τους παπάρες.

Netflix γαμαει ο daredevil

δινουν στο cosmote 35-40 για να δουν μπαγιατικες ταινιες και σειρες και τσιγκουνευονται τα 8 ευρα το netflix που μπορεις να το μοιραστεις και με αλλον ενα .....
 

kroll

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
30
Like
2
Πόντοι
0
Ναι έρχεται και δεύτερος κύκλος επίσης είδα και το bodyguard στην αρχή είναι λίγο βαρετό αλλά όσο συνεχίζεται η ροή τής σειράς θά τό δεις ενδιαφέρον
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Με πυρφόρος αγαπούληδες και χάκερς. Απλά αποδεκτό. Ενδιαφέρει τους τσοντάκηδες.
Cam Το κορίτσι της κάμερας.

:alivedick: :alivedick:
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
μεγαλο σκουπιδι το νετφλιξ για ταινιες και στις σειρες δεν ειναι οτι τα παει καλυτερα, αλλα μεσα στην χρονια ισως και να βρεις 2-3 που να βλεπονται...
ποιο πολυ σειρες εχει η εργα; πρωσπαθω να μπω στο σιτε να βρω ενα εβδομαδαιο προγραμμα και δεν βρεισκω τιποτα
 
OP
OP
Steve Madden

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
ποιο πολυ σειρες εχει η εργα; πρωσπαθω να μπω στο σιτε να βρω ενα εβδομαδαιο προγραμμα και δεν βρεισκω τιποτα
Ο πρώτος μήνας είναι δωρεάν. Μπαίνεις, τσεκάρεις, αν δε σου κάνει δεν πληρώνεις δεύτερο μήνα.
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
982
Like
1.469
Πόντοι
206

Ειδα το Outlaw King Καλουτσικο αν και πολυ αργο σε σημεια....σε καμια περιπτωση δεν φτανει καν στα τιτανοεπικα υψη του αριστουργηματικου Braveheart του οποιου πλασαριστηκε ατυπως ως συνεχεια...πολυ φιλοδοξη ταινια που θα επρεπε να ειναι σειρα ή εστω 3ωρη ταινια καθως ο Robert the Bruce  ειναι ο μεγαλυτερος ηρωας της Σκωτιας ανωτερος ισως και του William Wallace(του οποιου βλεπουμε μονο το κεφαλι και το ποδι στην ταινια) ...Ασυνδετη ταινια,πετσοκομμενη στο μονταζ ψιλοκενη και αψυχη  ο Pine πασχει απο το συνδρομο του Ζεν πρεμιε του Χολυγουντ θυμισε Ορλαντο Μπλουμ στο Kingdom  of Heaven &Κολιν Φαρελ στον Αλεξανδρο του Στοουν ...
Στα θετικα φοβερη φωτογραφια  υψηλα στανταρ παραγωγης και καλες βιαιες μαχες  αν και προσπαθησαν να αντιγραψουν τις καταπληκτικες σκηνες στο Braveheart,αλλα δεν τις φτανουν ειναι καπως μπερδεμενες και συντομες  εχουν βια μεν αλλα σε σημεια δειχνει βια για την βια και χανει το νοημα και δεν ειναι τοσο καλογυρισμενες μονταρισμενες και χορογραφημενες οπως στο Braveheart πολλα επιπεδα κατω...ο Aaron Taylor Johnson πολυ καλος στο ρολο του πρωτοπαλλικαρου του Μπρους αλλα ο Chris Pine αψυχος ισως ο αλλος ο Chris  o Hemsworth(Thor)θα ηταν καλυτερη επιλογη...
Γενικα καλο βλεπεται αξιζει τα λεφτα του αλλα οχι κατι που σου μενει αν και εχει 2-3 δυνατες στιγμες ...τετοιες ταινιες μου υπενθυμιζουν σε τι κινηματογραφικο μεγαλειο εφτασε ο  Μελ Γκιμπσον πριν 23 χρονια σε ενα δυσκολο ειδος ταινιων που μας εδωσε ενα ολοκληρο κυμα επικων ταινιωνGLADIATOR ,LAST SAMURAI,300,TROY,ALEXANDER,KINGDOM OF HEAVEN κτλ....
 

Συνημμένα

  • ScreenHunter_5126 Nov. 16 02.27.jpg
    ScreenHunter_5126 Nov. 16 02.27.jpg
    116,7 KB · Εμφανίσεις: 23
  • ScreenHunter_5078 Oct. 24 19.36.jpg
    ScreenHunter_5078 Oct. 24 19.36.jpg
    50,3 KB · Εμφανίσεις: 25

Bon4o

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
73
Κριτικές
8
Like
399
Πόντοι
280
Δεν ξέρω αμα το έχετε παρατηρήσει, άμα είσαι Αγγλία έχει πολλές περισσότερες σειρές από ότι άμα είσαι Ελλάδα.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Δεν ξέρω αμα το έχετε παρατηρήσει, άμα είσαι Αγγλία έχει πολλές περισσότερες σειρές από ότι άμα είσαι Ελλάδα.

Λόγω πνευματικών δικαιωμάτων γίνεται αυτό. Ανάλογα με την χώρα παίζει και το netflix ανάλογο πρόγραμμα
 

johnchania87

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
Μου δώσανε λογαριασμό στο Netflix, είδα την ληστεία που το άκουγα τόσο καιρό, πιστεύω όσοι βλέπουν σειρές πρέπει να την δουν, σκέφτομαι να ξεκινήσω το Ναρκος, αξίζει?
 

Επισκέπτης
Μου δώσανε λογαριασμό στο Netflix, είδα την ληστεία που το άκουγα τόσο καιρό, πιστεύω όσοι βλέπουν σειρές πρέπει να την δουν, σκέφτομαι να ξεκινήσω το Ναρκος, αξίζει?


ναι φιλε πολύ καλη σειρα και σχετικα οσο πιο πιστη μπορει στα γεγονότα

εγω βλεπω το μεξικο τωρα που είναι σαν να λεμε ο 4ος κυκλος αλλα είναι άλλη ιστορια με αλλους ηθοποιούς
 

johnsompolos

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ιδιωτική Προστασία (Bodyguard).

Θα κολλήσετε από το πρώτο λεπτό!
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Σκέφτομαι να αγοράσω το καινούριο chromecast (3 gen) αλλά επειδή έχω iphone Ipad λέω να μαζέψω λίγα ακόμη και να πάρω apple tv τι λέτε αξίζει;
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Γαμάτο! Για να τα λέμε όλα!
Από την αρχή ως το τέλος.

:S

 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.002
Κριτικές
47
Like
6.243
Πόντοι
11.445
Σκέφτομαι να αγοράσω το καινούριο chromecast (3 gen) αλλά επειδή έχω iphone Ipad λέω να μαζέψω λίγα ακόμη και να πάρω apple tv τι λέτε αξίζει;

παρε αυτο απο ebay η αμαζον με 35 ευρω και κανεις smart  την tv τσαμπα και εχει απειρα apps και βεβαια netflix
 
OP
OP
Steve Madden

Steve Madden

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
178
Like
46
Πόντοι
1
Προτείνετε καμιά καλή σειρουλα μάγκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom