Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
daily_gifdump_3276_15.gif
  :grin:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.226
Κριτικές
3
Like
10.777
Πόντοι
3.506
Στην Νότια Ιταλία στην περιοχή του Foggiano,πέθανε από τον ιό ένας 75χρονος.Ειχε κάνει εξετάσεις και τα αποτελέσματα ότι ήταν θετικός,βγήκαν μια ώρα μετά την κηδεία.300 άτομα που ήταν στην κηδεία μπήκαν σε καραντίνα και ψάχνουν να βρουν κυρίως ποιος αγκάλιασε για να συλλυπηθει τη χήρα, στην οποία άφησε τον ιό.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Στην Νότια Ιταλία στην περιοχή του Foggiano,πέθανε από τον ιό ένας 75χρονος.Ειχε κάνει εξετάσεις και τα αποτελέσματα ότι ήταν θετικός,βγήκαν μια ώρα μετά την κηδεία.300 άτομα που ήταν στην κηδεία μπήκαν σε καραντίνα και ψάχνουν να βρουν κυρίως ποιος αγκάλιασε για να συλλυπηθει τη χήρα, στην οποία άφησε τον ιό.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.308
Like
8.867
Πόντοι
1.406
Ο Βελόπουλος πουλάει αλοιφή που προστατεύει από τον κορονοϊό  :coffee: :coffee:

Αλοιφή που προστατεύει από τον κορονοϊό πουλάει τώρα ο Κυριάκος Βελόπουλος, ο πρόεδρος ενός κόμματος το οποίο εκπροσωπείται στη Βουλή. Μάλιστα δηλώνει ότι όποιος αγοράσει την αλοιφή αυτή μπορεί να κάνει άφοβα χειραψίες, εγείροντας ερωτήματα σχετικά με το κατά πόσο τέτοιες προτροπές εμπίπτουν σε διατάξεις του νόμου τη στιγμή που στη χωρά λαμβάνονται ήδη έκτακτα μέτρα για τον περιορισμό του ιού.

«Μία επάλειψη θα κάνετε το πρωί, μία το μεσημέρι και μία το βράδυ. Μετά μπορείτε να κάνετε και 17 χειραψίες. Έχει μέσα ένα κοκτέιλ ουσιών» αναφέρει ο ίδιος πουλώντας τις αλοιφές, ενώ προχωράει ακόμη περισσότερο λέγοντας:

«Έχει μέσα ένα κοκτέιλ ουσιών. Και κάποια από τα βότανα υπάρχουν μόνο στην Αυστραλία. Ούτε να φοβάσαι τον κορονοϊό. Ούτε τίποτα. Έχει από τα λίγα βότανα που είναι δυσεύρετα. Ούτε κορονοϊό, ούτε να φοβάστε ιώσεις, ούτε βακτήρια ούτε να φοβάστε τίποτα. Πάρτε το και θα με θυμηθείτε...».

από το 31ο λεπτό του βίντεο και μετά:


με τις υγείες σας... :orchestra:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.777
Like
23.318
Πόντοι
6.256
Στην Νότια Ιταλία στην περιοχή του Foggiano,πέθανε από τον ιό ένας 75χρονος.Ειχε κάνει εξετάσεις και τα αποτελέσματα ότι ήταν θετικός,βγήκαν μια ώρα μετά την κηδεία.300 άτομα που ήταν στην κηδεία μπήκαν σε καραντίνα και ψάχνουν να βρουν κυρίως ποιος αγκάλιασε για να συλλυπηθει τη χήρα, στην οποία άφησε τον ιό.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Σε ποσες μερες μπορεις να κανεις εναρξη επαγγελματος  :think: Σκεφτομαι ν άνοιξω γραφειο τελετων γιατι προβλεπω  μεγαλη ζητηση :S :S :S
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.777
Like
23.318
Πόντοι
6.256
Σε ποσες μερες μπορεις να κανεις εναρξη επαγγελματος  :think: Σκεφτομαι ν άνοιξω γραφειο τελετων γιατι προβλεπω  μεγαλη ζητηση :S :S :S

Τυπε προσεχε μην σε παρει ο μακαριτης μαζι στον ταφο οπως στην Ιταλια... :S :S :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.935
Like
26.841
Πόντοι
5.506
Σε ποσες μερες μπορεις να κανεις εναρξη επαγγελματος  :think: Σκεφτομαι ν άνοιξω γραφειο τελετων γιατι προβλεπω  μεγαλη ζητηση :S :S :S
τυπε αθηνα ε?γιατι ο μπουκουρας εχει πιασει ποστα καιρο τωρα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.777
Like
23.318
Πόντοι
6.256
Τυπε λες να ειμαι εγω ο πρωτος πελατης μου  :think: :S :S :S :priest: :priest: :priest:

Τυπε μην κλεισεις το φερετρο στη ταφη αμα ψοφησεις να πεσεις μεσα να σας θαψουμε και τους δυο....οικονομικο πακετο 2 σε 1. :S :S :S
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.859
Κριτικές
6
Like
9.213
Πόντοι
1.686
Τυπε λες να ειμαι εγω ο πρωτος πελατης μου  :think: :S :S :S :priest: :priest: :priest:

Αν κάνεις γαργάρες με fanta δεν έχεις
να φοβηθείς τίποτα !  :rockon:


fanta-teneke-kutu-330ml-24lu-1-zoom.jpg


Ακόμα και χωρίς γαργάρες, 98% θα ζήσεις !  

Όλοι  θα ζήσουμε, μέχρι να πεθάνουμε !  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom