Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.707
Πόντοι
606
Οι πιστοί ώρες ώρες σου βγάζουν την πίστη με τη συμπεριφορά τους.

Όποιος απ'αυτούς πατήσει σε νοσοκομείο,να τον πετάξουν έξω.

Γαμήθηκαν οι ζωές μας για να σωθούν αυτοί και μας φτύνουν στα μούτρα
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Γιατί δεν είπες από την αρχή ότι τρολαρεις κι ότι είσαι τρελός να σε αγνοούμε όπως την νένα;
Τι να αγνοησεις αγραμματο σκουληκι.Εισαι ενας δολοφονος εσυ και οι ομοιοι σου.Με τον κοροδοιο σκοτωνεις 10.000 παιδια τον μηνα,στατιστικη του Απριλιου 2020 των Ηνωμενων Εθνων που εχει τετραπλασιαστει σημερα,και την επομενη 2ετια θα πεθανουν 140.000.000 ανθρωποι λογω της οικονομικης υφεσης και 500.000 παιδια.Εισαι ενας δολοφονος υπανθρωπε εσυ και οι μεταλλαγμενοι σου.Αυτο που χαιρομαι και θα το απολαυσω και οσο περνα απο το χερι μου θα το επιτεινω ειναι οτι RNA messenger περνα και στα βλαστοκυτταρα σου και η καρκινογονα μεταλλαξη ενος κυτταρου χρειαζεται απο την βασικη στοιβαδα του ιστου 3 χρονια για να γινει εργαστηριακα εμφανης.Ραντεβου σε τρια χρονια που θα αρχισετε να ψοφατε.
Καθε μερα θα ειναι γιορτη για μενα να ακουω τα νουμερα σας οσο θα αναλογιζομαι τα εκατομμυρια παιδια που θα εχουν πεθανει απο ασιτια εξ αιτιας σας δολοφονοι.

:shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Οι πιστοί ώρες ώρες σου βγάζουν την πίστη με τη συμπεριφορά τους.
Στην φωτο σαν να βλέπω κάποιους με μάσκα , αλλά νομίζω πως θα έπρεπε να φοράνε το λιγότερο διπλή μάσκα αφου ηταν τόσο κοντα ... μπορεί και τριπλή για μεγαλύτερη σιγουριά !!!

Το οτι πρόκειται για εξωτερικό χώρο , το ότι πρέπει να αναπνέουμε ελεύθερα και εκτός σπιτιου , και το οτι το καλοκαίρι που μας πέρασε είμασταν εντάξει ακόμη και σε εσωτερικούς χώρους χωρίς μάσκα ... όλα αυτά δεν πάιζουν κανένα ρόλο απο οτι φαίνεται. :think:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.659
Like
21.589
Πόντοι
5.506
Καλά θες να με κάνεις να πιστέψω πως δεν μπορούσαν να βρουν τρόπο να αποσυμφορήσουν τα λεωφορεία;
Είσαι με τα καλά σου..; :headbang:
Τελικά έχουν δίκιο όσοι κόβουν τις συζητήσεις μαζί σου με το γνωστό

ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ
Μπορούσαν ρε τύπε. Να αγοράσουν άλλα 5 εκατομμύρια λεωφορειάκια και να τα έχουμε σαν ταξί. Σιγά το κόστος.

Γαμώτο, δεν το σκεφτήκαμε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Tυπε ,ο διπλανος σου ,που κανει τσιμπλα στην οθονη σου σιγουρα....και βλεπει τον γλομπεο και το αβαταρ του μπαροκ με τον στριγκο,τι να πιστευει αραγε?
Αν είναι γκόμενα πάντως ψάχνει το τηλέφωνό μου. :sunglasses:
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Tυπε ,ο διπλανος σου ,που κανει τσιμπλα στην οθονη σου σιγουρα....και βλεπει τον γλομπεο και το αβαταρ του μπαροκ με τον στριγκο,τι να πιστευει αραγε?
Αφου ο τυπος παει με αφεντρες που τον κατουρανε τι θες να φοραει?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.659
Like
21.589
Πόντοι
5.506
No problem bro! :grin:

5_n.jpg
Ε, άμα τα λέω οτι η κοπέλα ψάχνει το τηλέφωνό μου δε με πιστεύουν. :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.659
Like
21.589
Πόντοι
5.506
Τι να αγνοησεις αγραμματο σκουληκι.Εισαι ενας δολοφονος εσυ και οι ομοιοι σου.Με τον κοροδοιο σκοτωνεις 10.000 παιδια τον μηνα,στατιστικη του Απριλιου 2020 των Ηνωμενων Εθνων που εχει τετραπλασιαστει σημερα,και την επομενη 2ετια θα πεθανουν 140.000.000 ανθρωποι λογω της οικονομικης υφεσης και 500.000 παιδια.Εισαι ενας δολοφονος υπανθρωπε εσυ και οι μεταλλαγμενοι σου.Αυτο που χαιρομαι και θα το απολαυσω και οσο περνα απο το χερι μου θα το επιτεινω ειναι οτι RNA messenger περνα και στα βλαστοκυτταρα σου και η καρκινογονα μεταλλαξη ενος κυτταρου χρειαζεται απο την βασικη στοιβαδα του ιστου 3 χρονια για να γινει εργαστηριακα εμφανης.Ραντεβου σε τρια χρονια που θα αρχισετε να ψοφατε.
Καθε μερα θα ειναι γιορτη για μενα να ακουω τα νουμερα σας οσο θα αναλογιζομαι τα εκατομμυρια παιδια που θα εχουν πεθανει απο ασιτια εξ αιτιας σας δολοφονοι.

:shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit:
Εδώ ρε τύπε Νένα έχεις αποψιλώσει εκατομμύρια στρέμματα πευκόδενδρων και δισεκατομμύρια κυβικά μέτρα υπερπολύτιμου οξυγόνου για την ανθρωπότητα και δε σου λέμε τίποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφου ο τυπος παει με αφεντρες που τον κατουρανε τι θες να φοραει?
Πηγούλα;
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
656
Πόντοι
146
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί το σουξεδιαρικο εμβολιαστικά ισραήλ με πλήρως εμβολιασμένο το ~50% του πληθυσμού και με τις δύο δόσεις από τα μέσα Μαρτίου και το ~50% εμβολιασμένο με μια τουλαχιστον δόση ήδη από τα μέσα Φεβρουαρίου εμφανίζει σταθερά το ίδιο ποσοστό θανάτων επί των διαγνωσμένων κρουσμάτων (CFR) από τα μέσα Γενάρη και μετά?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.507
Κριτικές
16
Like
13.749
Πόντοι
6.515
Ασχετο, αλλα μιας κι εδώ μαζευόμαστε...

Έχει καταλάβει κανεις γιατί ο Γάλλος Ταπί δεν είχε ασφάλεια?
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Εδώ ρε τύπε Νένα έχεις αποψιλώσει εκατομμύρια στρέμματα πευκόδενδρων και δισεκατομμύρια κυβικά μέτρα υπερπολύτιμου οξυγόνου για την ανθρωπότητα και δε σου λέμε τίποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πηγούλα;
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί το σουξεδιαρικο εμβολιαστικά ισραήλ με πλήρως εμβολιασμένο το ~50% του πληθυσμού και με τις δύο δόσεις από τα μέσα Μαρτίου και το ~50% εμβολιασμένο με μια τουλαχιστον δόση ήδη από τα μέσα Φεβρουαρίου εμφανίζει σταθερά το ίδιο ποσοστό θανάτων επί των διαγνωσμένων κρουσμάτων (CFR) από τα μέσα Γενάρη και μετά?
Για τον ιδιο λογο που με >800000 κρουσματα ειχε μονο 6500 θανατους και εμεις με 230000 ειχαμε 7500 .Τους προστατευει ο Γιαχβε κοινος θεος Εβραιων και Χριστιανων.

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.997
Πόντοι
1.706
Τι να αγνοησεις αγραμματο σκουληκι.Εισαι ενας δολοφονος εσυ και οι ομοιοι σου.Με τον κοροδοιο σκοτωνεις 10.000 παιδια τον μηνα,στατιστικη του Απριλιου 2020 των Ηνωμενων Εθνων που εχει τετραπλασιαστει σημερα,και την επομενη 2ετια θα πεθανουν 140.000.000 ανθρωποι λογω της οικονομικης υφεσης και 500.000 παιδια.Εισαι ενας δολοφονος υπανθρωπε εσυ και οι μεταλλαγμενοι σου.Αυτο που χαιρομαι και θα το απολαυσω και οσο περνα απο το χερι μου θα το επιτεινω ειναι οτι RNA messenger περνα και στα βλαστοκυτταρα σου και η καρκινογονα μεταλλαξη ενος κυτταρου χρειαζεται απο την βασικη στοιβαδα του ιστου 3 χρονια για να γινει εργαστηριακα εμφανης.Ραντεβου σε τρια χρονια που θα αρχισετε να ψοφατε.
Καθε μερα θα ειναι γιορτη για μενα να ακουω τα νουμερα σας οσο θα αναλογιζομαι τα εκατομμυρια παιδια που θα εχουν πεθανει απο ασιτια εξ αιτιας σας δολοφονοι.

:shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit::shit:
πωωω κακιούλες. Στοιχηματίζω είσαι από αυτούς που γράφανε και στον άδωνη. Γιατί τόσο στρίγκλα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί το σουξεδιαρικο εμβολιαστικά ισραήλ με πλήρως εμβολιασμένο το ~50% του πληθυσμού και με τις δύο δόσεις από τα μέσα Μαρτίου και το ~50% εμβολιασμένο με μια τουλαχιστον δόση ήδη από τα μέσα Φεβρουαρίου εμφανίζει σταθερά το ίδιο ποσοστό θανάτων επί των διαγνωσμένων κρουσμάτων (CFR) από τα μέσα Γενάρη και μετά?
γιατι τοτε αρρωσταιναν 10.000 ανεμβολιαστοι και πεθαιναν 100
και τωρα αρρωσταινουν 1.000 ανεμβολιαστοι και πεθαινουν 10
οποτε το ποσοστο πολυ σωστα παραμενει σταθερο. τι σε παρεξενευει?
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
γιατι τοτε αρρωσταιναν 10.000 ανεμβολιαστοι και πεθαιναν 100
και τωρα αρρωσταινουν 1.000 ανεμβολιαστοι και πεθαινουν 10
οποτε το ποσοστο πολυ σωστα παραμενει σταθερο. τι σε παρεξενευει?
:zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie::zombie:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.997
Πόντοι
1.706
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί το σουξεδιαρικο εμβολιαστικά ισραήλ με πλήρως εμβολιασμένο το ~50% του πληθυσμού και με τις δύο δόσεις από τα μέσα Μαρτίου και το ~50% εμβολιασμένο με μια τουλαχιστον δόση ήδη από τα μέσα Φεβρουαρίου εμφανίζει σταθερά το ίδιο ποσοστό θανάτων επί των διαγνωσμένων κρουσμάτων (CFR) από τα μέσα Γενάρη και μετά?
σας φάγανε τα στατιστικά ρε φίλε. Λυσσάξατε να βγάζετε τα μάτια σας για να τα ερμηνεύσετε σε αυτό που έχεις ήδη αποφασίσει στο μυαλό σου. Γλύτωσε το κεφαλάκι σου και τα ματάκια σου από πονοκεφάλους και κάνε αυτό που νιώθεις εσύ καλύτερο.
Εγώ έχω παρατηρήσει ότι δεν υπάρχει ούτε ένας που να συμφωνώ σε άλλα σοβαρά ζητήματα και να διαφωνούμε στο θέμα του κορωνοϊού. Ποτέ δεν θα συναναστρεφόμουνα τη νένα και τον ζανούλη π.χ.
Αυτό ξέρεις τι καθησυχαστικό είναι? σημαίνει ότι ούτε εγώ κινδυνεύω να κολλήσω ιό ούτε ο άλλος κινδυνεύει να κολλήσει νανορομπότ και καρκίνο από εμένα.
Προς τι ο φανατισμός λοιπόν
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
σας φάγανε τα στατιστικά ρε φίλε. Λυσσάξατε να βγάζετε τα μάτια σας για να τα ερμηνεύσετε σε αυτό που έχεις ήδη αποφασίσει στο μυαλό σου. Γλύτωσε το κεφαλάκι σου και τα ματάκια σου από πονοκεφάλους και κάνε αυτό που νιώθεις εσύ καλύτερο.
Εγώ έχω παρατηρήσει ότι δεν υπάρχει ούτε ένας που να συμφωνώ σε άλλα σοβαρά ζητήματα και να διαφωνούμε στο θέμα του κορωνοϊού. Ποτέ δεν θα συναναστρεφόμουνα τη νένα και τον ζανούλη π.χ.
Αυτό ξέρεις τι καθυσηχαστικό είναι? σημαίνει ότι ούτε εγώ κινδυνεύω να κολλήσω ιό ούτε ο άλλος κινδυνεύει να κολλήσει νανορομπότ και καρκίνο από εμένα.
Προς τι ο φανατισμός λοιπόν
Ειχα μια φαγουρα στην κωλοτρυπιδα που εχασα ενα τεφαρικι σαν και σενα της γνωσης και της διαλεκτικης.
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.997
Πόντοι
1.706
Ειχα μια φαγουρα στην κωλοτρυπιδα που εχασα ενα τεφαρικι σαν και σενα της γνωσης και της διαλεκτικης.
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
καλά αν έχεις ακόμα φαγούρα με τόση ξυλεία που έχει περάσει από εκεί τότε πλανίζεις πολύ το ξύλο, άστο αδούλευτο κορμό να γρεζάρει παραπάνω.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
27
Like
3.947
Πόντοι
4.895
σας φάγανε τα στατιστικά ρε φίλε. Λυσσάξατε να βγάζετε τα μάτια σας για να τα ερμηνεύσετε σε αυτό που έχεις ήδη αποφασίσει στο μυαλό σου. Γλύτωσε το κεφαλάκι σου και τα ματάκια σου από πονοκεφάλους και κάνε αυτό που νιώθεις εσύ καλύτερο.
Εγώ έχω παρατηρήσει ότι δεν υπάρχει ούτε ένας που να συμφωνώ σε άλλα σοβαρά ζητήματα και να διαφωνούμε στο θέμα του κορωνοϊού. Ποτέ δεν θα συναναστρεφόμουνα τη νένα και τον ζανούλη π.χ.
Αυτό ξέρεις τι καθησυχαστικό είναι? σημαίνει ότι ούτε εγώ κινδυνεύω να κολλήσω ιό ούτε ο άλλος κινδυνεύει να κολλήσει νανορομπότ και καρκίνο από εμένα.
Προς τι ο φανατισμός λοιπόν

η απάντηση είναι απλή, επειδή σε διαφορετική περίπτωση θα πρέπει να αντιμετωπίσουν τον εαυτό τους και το κενό (όχι του διαστήματος)
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom