Νέα

Νέο βιβλίο «Οι πουτάνες κι εγώ»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Epicuros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Titser

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
3
Like
401
Πόντοι
20
1711564152498.jpeg
Συναγωνιστής κυκλοφόρησε τις αναμνήσεις του με πουτάνες από νεαρή ηλικία μέχρι τα γεράματα. Το διάβασα και το διασκέδασα. Μόνο που περίμενα να δω και τίποτε τολμηρές φωτογραφίες, αλλά ήταν μάλλον σεμνές και διακοσμητικές. 'Εκδοση Ελκυστής. Το συνιστώ.
Και συγγραφέας είναι ο dmtrxxx ?
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.891
Like
24.585
Πόντοι
4.656
ο συναγωνιστής - ομοϊδεάτης είναι ο Μπουκόφσκι του bou και εννοείται έχουμε υποχρέωση να τον στηρίξουμε σε αυτές τις δύσκολες εποχές.
Εγώ όχι μόνο θα το αγοράσω αλλά σας το συστήνω και ως δώρο για κάποιο φίλο
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.909
Κριτικές
14
Like
3.673
Πόντοι
2.777
θα αγόραζα μόνο το εγχειρίδιο επιβίωσης στα σκιώδη λιβάδια του αγοραίου έρωτα από τον Chrysargos
τίποτε άλλο.
 

Giorgio Kavlani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.310
Πόντοι
496
Γεννήθηκα το 1945 στην Αθήνα. Σπούδασα χημεία σε Ελληνικό πανεπιστήμιο και έκανα μεταπτυχιακές σπουδές στις ΗΠΑ. ‘Εκανα καριέρα ως ελεύθερος επαγγελματίας και επιχειρηματίας. Ταξίδεψα σε πολλά μέρη του κόσμου και απέκτησα πολλές ερωτικές εμπειρίες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. Είχα πάντα μεγάλη εκτίμηση στις πουτάνες, κυρίως για τον κοινωνικό ρόλο που παίζουν στην ερωτική μας ζωή και με πολλές έκανα στενή φιλία. Γνώρισα αρκετές και σχεδόν όλες τις βρήκα πιο ευαίσθητες και πιο ανθρώπινες από πολλές «τίμιες» λεγόμενες γυναίκες.
Χαρακτηριστικό, για σχεδόν όλες τις πουτάνες, είναι η εκμετάλλευση που υπέστησαν από ανάξιους άνδρες.
Νομίζω ότι αξίζουν μια σοβαρή αναφορά στη δουλειά τους από τις εμπειρίες ενός πελάτη τους που τους έχει ιδιαίτερη εκτίμηση. Προσπάθησα να περιλάβω ασυνήθιστες αλλά και χαριτωμένες πλευρές από τις
εμπειρίες μου. Σκοπός μου είναι να δώσω ένα διασκεδαστικό και δροσερό κείμενο, με μερικές τολμηρές νότες, που θα διαβάζεται ευχάριστα, αλλά χωρίς να προκαλεί ή να ενοχλεί την σεμνοτυφία των αναγνωστών.
Αν η εποχή του αξέχαστου Λουκιανού Κηλαηδόνη ήταν λιγότερο υποκριτική νομίζω ότι στο γνωστό τραγούδι του θα προσέθετε: «…στις πουτάνες λέμε Ναι»!..
 

Baoobab

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Like
1.053
Πόντοι
201
Γεννήθηκα το 1945 στην Αθήνα. Σπούδασα χημεία σε Ελληνικό πανεπιστήμιο και έκανα μεταπτυχιακές σπουδές στις ΗΠΑ. ‘Εκανα καριέρα ως ελεύθερος επαγγελματίας και επιχειρηματίας. Ταξίδεψα σε πολλά μέρη του κόσμου και απέκτησα πολλές ερωτικές εμπειρίες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. Είχα πάντα μεγάλη εκτίμηση στις πουτάνες, κυρίως για τον κοινωνικό ρόλο που παίζουν στην ερωτική μας ζωή και με πολλές έκανα στενή φιλία. Γνώρισα αρκετές και σχεδόν όλες τις βρήκα πιο ευαίσθητες και πιο ανθρώπινες από πολλές «τίμιες» λεγόμενες γυναίκες.
Χαρακτηριστικό, για σχεδόν όλες τις πουτάνες, είναι η εκμετάλλευση που υπέστησαν από ανάξιους άνδρες.
Νομίζω ότι αξίζουν μια σοβαρή αναφορά στη δουλειά τους από τις εμπειρίες ενός πελάτη τους που τους έχει ιδιαίτερη εκτίμηση. Προσπάθησα να περιλάβω ασυνήθιστες αλλά και χαριτωμένες πλευρές από τις
εμπειρίες μου. Σκοπός μου είναι να δώσω ένα διασκεδαστικό και δροσερό κείμενο, με μερικές τολμηρές νότες, που θα διαβάζεται ευχάριστα, αλλά χωρίς να προκαλεί ή να ενοχλεί την σεμνοτυφία των αναγνωστών.
Αν η εποχή του αξέχαστου Λουκιανού Κηλαηδόνη ήταν λιγότερο υποκριτική νομίζω ότι στο γνωστό τραγούδι του θα προσέθετε: «…στις πουτάνες λέμε Ναι»!..
Ολα καταδεικνυουν οτι ο Συγγραφεας ειναι ο @κωλο-γερος. Σιγουρα το Γιανης Ραμνος ειναι ψευδονυμο (Ram(νος)=κρυαρι - πολυορκητικος κριος - αρα δεν υπαρχει καμια αμφιβολια οτι προκειτε για τον αγαπητο μας κωλο-γερο)
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.601
Κριτικές
1
Like
5.879
Πόντοι
2.306
Ωραιο δωρο και για τη γυναικα σου τα Χριστουγεννα,….
Ειδικα αν θελεις να ειναι τα τελευταια σου…:confused:
της κάνεις και αφιερωση στο εσωφυλλο « ενα βιβλιο σε ταξιδευει….»
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
246
Like
816
Πόντοι
81
Γεννήθηκα το 1945 στην Αθήνα. Σπούδασα χημεία σε Ελληνικό πανεπιστήμιο και έκανα μεταπτυχιακές σπουδές στις ΗΠΑ. ‘Εκανα καριέρα ως ελεύθερος επαγγελματίας και επιχειρηματίας. Ταξίδεψα σε πολλά μέρη του κόσμου και απέκτησα πολλές ερωτικές εμπειρίες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. Είχα πάντα μεγάλη εκτίμηση στις πουτάνες, κυρίως για τον κοινωνικό ρόλο που παίζουν στην ερωτική μας ζωή και με πολλές έκανα στενή φιλία. Γνώρισα αρκετές και σχεδόν όλες τις βρήκα πιο ευαίσθητες και πιο ανθρώπινες από πολλές «τίμιες» λεγόμενες γυναίκες.
Χαρακτηριστικό, για σχεδόν όλες τις πουτάνες, είναι η εκμετάλλευση που υπέστησαν από ανάξιους άνδρες.
Νομίζω ότι αξίζουν μια σοβαρή αναφορά στη δουλειά τους από τις εμπειρίες ενός πελάτη τους που τους έχει ιδιαίτερη εκτίμηση. Προσπάθησα να περιλάβω ασυνήθιστες αλλά και χαριτωμένες πλευρές από τις
εμπειρίες μου. Σκοπός μου είναι να δώσω ένα διασκεδαστικό και δροσερό κείμενο, με μερικές τολμηρές νότες, που θα διαβάζεται ευχάριστα, αλλά χωρίς να προκαλεί ή να ενοχλεί την σεμνοτυφία των αναγνωστών.
Αν η εποχή του αξέχαστου Λουκιανού Κηλαηδόνη ήταν λιγότερο υποκριτική νομίζω ότι στο γνωστό τραγούδι του θα προσέθετε: «…στις πουτάνες λέμε Ναι»!..
Μήπως είναι ο Mindreader?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
'Οχι συναγωνιστή. Δεν είναι οδηγός της αγοράς. ένα ευχάριστο οδοιπορικό σχετικά με τις πουτάνες που γάμησε (όλες ειδικές περιπτώσεις).
τυπε δεν πιστευω να ειχε παει με καμια δεκαρια και να εχει το βιβλιο εικοσι σελιδες και την πατισουμε :confused:
 
OP
OP
E

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Που το βρηκες το βιβλιο?
Είδα αναγγελία του στο Facebook από τον εκδότη και μετά από δυο μέρες πήρα email από το e-shop (που πουλάει τα πάντα) και το είχε περίπου €1 φθηνότερα από τον εκδότη, Τα παράγγειλα στο e-shop.
τυπε δεν πιστευω να ειχε παει με καμια δεκαρια και να εχει το βιβλιο εικοσι σελιδες και την πατισουμε :confused:
214 σελίδες είναι. Δεν έχουν όλες κείμενο έχει και καμιά 20ριά συμβολικές φωτογραφίες γυναικών.
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
αγόρασα το βιβλίο κ διάβασα το μισό. ο συγγραφέας έπαιρνε ιερόδουλες σπίτι του ή πιο σπάνια πήγαινε σε ξενοδοχεία.
περιγράφει την κοινωνική του επαφή με αυτές και δεν περιγράφει σεξουαλικές πράξεις ή τεχνικές με πιπεράτες λεπτομέρειες, όπως προσωπικά θα ήθελα. για κάθε πόρνη αφιερώνει μια δύο σελίδες.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.601
Κριτικές
1
Like
5.879
Πόντοι
2.306
Μήπως είναι ο Mindreader?
E! μα τον πρηξατε ολοι εδω « και τι ωραια που τα γραφεις» , « μεστος ο λογος σου» και αλλα τετοια, ειδε και αποειδε ο ανθρωπος και σκεφτηκε « δεν γινομαι συγγραφεας να τα κονομησω?»
Φευ! Πουλαει σημερα στην Ομονοια φωτογραφιες της παλιας Αθηνας για ενα πιατο φακη :confused:
 
OP
OP
E

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
@ teaserman: Βρέθηκε ο συγγραφέας συναγωνιστή;
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
9
Like
2.064
Πόντοι
496
Περιμένω να το βρω στο παζάρι του Κοπανακίου από πλανόδιους αραπάδες γιατί οι γύφτοι της Μεσσήνης ασχολούνται με άλλα πράγματα.

ΨΨ @Maximilien @Παραλιώτης
 
OP
OP
E

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
αγόρασα το βιβλίο κ διάβασα το μισό. ο συγγραφέας έπαιρνε ιερόδουλες σπίτι του ή πιο σπάνια πήγαινε σε ξενοδοχεία.
περιγράφει την κοινωνική του επαφή με αυτές και δεν περιγράφει σεξουαλικές πράξεις ή τεχνικές με πιπεράτες λεπτομέρειες, όπως προσωπικά θα ήθελα. για κάθε πόρνη αφιερώνει μια δύο σελίδες.
Συναγωνιστή, το καλύτερο άφησες...
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
10
Like
5.306
Πόντοι
2.816
Περιμένω να το βρω στο παζάρι του Κοπανακίου από πλανόδιους αραπάδες γιατί οι γύφτοι της Μεσσήνης ασχολούνται με άλλα πράγματα.

ΨΨ @Maximilien @Παραλιώτης
Ντούντι δεν έχω επαφή με το διάβασμα
Αν είναι να μαζευτούμε να απαγγείλεις
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
9
Like
2.064
Πόντοι
496
δεν έχω επαφή με το διάβασμα
Πάντως με απογοητεύεις γενικώς...
Τι γυφτιές τσιγκουνιές είναι αυτές; Ούτε ένα smile δεν βάζεις, δεν κοστίζει...
Εγώ γενικά βάζω το καταλληλότερο (πάντα κατά την κρίσιν μου).Από τη Μεσσήνη είσαι και κόλλησες τέτοια χούκια; :confused:

Μην με ρωτήσεις αν δεν ξέρεις την ανωτέρω λέξη. Θα γίνω γύφτος κακός και δεν θα απαντήσω :confused:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.020
Κριτικές
10
Like
5.306
Πόντοι
2.816
Πάντως με απογοητεύεις γενικώς...
Τι γυφτιές τσιγκουνιές είναι αυτές; Ούτε ένα smile δεν βάζεις, δεν κοστίζει...
Εγώ γενικά βάζω το καταλληλότερο (πάντα κατά την κρίσιν μου).Από τη Μεσσήνη είσαι και κόλλησες τέτοια χούκια; :confused:

Μην με ρωτήσεις αν δεν ξέρεις την ανωτέρω λέξη. Θα γίνω γύφτος κακός και δεν θα απαντήσω :confused:
Βαριέμαι να βάζω γιατί έχει διαδικασία

Βάζω μόνο στα γκομενακια
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
313
Κριτικές
1
Like
524
Πόντοι
21
Περιμένω να το βρω στο παζάρι του Κοπανακίου από πλανόδιους αραπάδες γιατί οι γύφτοι της Μεσσήνης ασχολούνται με άλλα πράγματα.

ΨΨ @Maximilien @Παραλιώτης
Καμιά γουρνοπούλα μαγαρισμένη απο μύγες μπορεί να βρείς , σφέλα καλή ίσως ( σε πμ πληροφορίες αν θες:2funny:) αλλά τέτοιο αριστούργημα δύσκολο να βρείς εκτός Αθηνών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom