Νέα

Νεο strip στον Α.Δημητριο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kagouras7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάντως  αν  κατοικοεδρεύει  εκεί  η  φίλη  μας  η  γνωστή  Λουντμίλα , καλά  θα  περνάμε .
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
το γαμαζί είναι για χαλαρή ποτοθεραπεία, ονειροπόληση, παντρολογήματα κ.λπ. :grin:  :grin:  ;)  ;)  
άκου και με τον αμαθή!
στην καρότσα πάνω και φύγαμε.. :grin:  :grin:  :grin:  :-*  :-*  :-*  
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
το γαμαζί είναι για χαλαρή ποτοθεραπεία, ονειροπόληση, παντρολογήματα κ.λπ. :grin:  :grin:  ;)  ;) 
άκου και με τον αμαθή!
στην καρότσα πάνω και φύγαμε.. :grin:  :grin:  :grin:  :-*  :-*  :-* 

Έκανες  αυτοψία ?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
αυτοψία δεν έκανα όπως ακριβώς το εννοείς
τωρα μαθαίνω με ςμς  :kissass2:  
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Επίσκεψη χθες στο νέο στριπ στον Άγιο Δημήτριο να δούμε τι παίζει και εκεί!  :cheesy:
Πάρκινγκ άνετο χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία!
Ο χώρος υποδοχής του μαγαζιού αρκετά όμορφος αλλά επίσης αρκετά λιτός!
Θα έλεγα πως για χώρο υποδοχής παρά είναι μεγάλος! Έχει και ωραία χρώματα σε αποχρώσεις του μωβ!
Για να πας στο μαγαζί ανεβαίνεις κάποιες σκάλες, όλες με μοκέτα και προσεγμένος ο χώρος ώστε να σε προϊδεάσει ότι κάτι καλό κρύβει!
Τώρα ο χώρος πάνω ούτε ιδιαίτερα μεγάλος είναι αλλά ούτε μικρός ώστε να στριμωχτείς!
Παίζουν και καρέκλες αλλά και καναπεδάκια! Τα συνηθισμένα δηλαδή!
Εντύπωση μου προκάλεσε ότι τις παρέες τις έβαζαν στα τραπεζάκια και τους παίκτες που ήταν μόνοι τους στα καναπεδάκια!  :think:
Μου φάνηκε περίεργο μιας που συνήθως το αντίθετο γίνεται!
Καλό στοιχείο όμως για αυτόν που θα πάει μόνος!
Προσωπικό άριστο στην εξυπηρέτηση!
Καινούριο βέβαια μαγαζί, δεν τους έπαιρνε και αλλιώς αλλά πραγματικά είναι πολύ εξυπηρετικοί!
Πάλι το μαγαζί είναι σε αποχρώσεις του μωβ χωρίς έντονο φωτισμό, κάτι που εμένα δεν μου άρεσε μιας που δεν είμαι τυφλοπόντικας και θέλω να βλέπω και λίγο φατσούλες!  :cheesy:
Αλλά σε τέτοια σκοτάδια δύσκολα!  :grin:
Τουαλέτες καθαρές και προσεγμένες! Μέχρι στιγμής τουλάχιστον διότι με τον καιρό θα βρωμίσουν και αυτές!  :grin:
Η πίστα είναι σε σχετικά κεντρικό σημείο και βλέπεις από παντού! Αλλού από μακριά και αλλού από κοντά!
Από ποτά, εμένα μια χαρά μου φάνηκαν! Ο καιρός θα δείξει!
Μην ξεχνάμε ότι είναι ακόμα στην αρχή οπότε και σίγουρα προσέχουν!
Μουσική αρκετά καλή, μπιτάκια, ποπ, κτλ!
Χώρος για χορούς διακριτικός, όχι στα βλέμματα όλων αλλά όχι και τόσο διακριτικός ώστε να παίξουν περίεργες φάσεις!
Ένας καναπές σε σχήμα μπούμερανγκ που βρίσκεται σε δικό του χώρο!
Από τιμές οι συνηθισμένες, 10 το ποτό, 10 οι απλοί χοροί, 50 το πριβέ και ποτά κοριτσιών πάλι πάνω-κάτω τα ίδια!
Είναι λίγο κουραστικές στην αρχή αφού στην πέφτουν όλες! Είμαι και κούκλος, πανάθεμα με!  :2funny: :2funny: :2funny:
Σηκώνεται η μία και ακολουθεί η άλλη! Οπότε το πρώτο μισάωρο θα σας κουράσει αυτό!



Τώρα το ροστεράκι για καθημερινή ήταν ικανοποιητικό:

1) Ίνγκα (Πρώην Ερώτικα), ίσως κατά τη γνώμη μου το πιο ωραίο κορίτσι του μαγαζιού! Μελαχρινή με κορμάρα, καμπύλες και φατσούλα όμορφη!
Αλλά γούστα είναι αυτά! Για μένα ήταν αξιόλογη! Τίμια στον απλό χορό και αρκετά καλή αλλά όχι και τίποτα το συγκλονιστικό! Χαλαρά πραγματάκια! Για ποτό δεν θα τη συνιστούσα ιδιαίτερα! Επιπλέον, έχει την καλύτερη κίνηση επάνω στην πίστα!
2) Κάρμεν (Πρώην Ερώτικα), Ρουμανάκι μελαχρινό, κοντοπούτανο! Ωραίο σωματάκι χωρίς όμως να μένεις και ενεός! Απλά είναι ίσως το πιο έκφυλο εκεί μέσα και ξέρει να καυλώνει τον πελάτη πριν του ζητήσει το οτιδήποτε αλλά επίσης ξέρει να δίνει και υποσχέσεις και να τον τουμπάρει!
Με απλά λόγια κλασσικό Ρουμανο-κοντο-πούτανο!  :grin: ;)
Στον απλό χορό ήταν η πιο καλή από αυτές που δοκίμασα με περίεργα ακροβατικά που δεν συνηθίζονται σε απλούς χορούς και γενικά πολύ άνετη σε ελεύθερα πιασίματα! Αυτή συστήνεται και για ποτάκι αφού ξέρει να σε φτιάχνει!  ;)
3) Αντριάνα, ξανθιά, ψηλή, Λιθουάνα με ωραίο κορμί, όχι τόσο ωραία φάτσα αλλά ευχάριστη σαν παρουσία! Πάντως τίποτα το τρομερό και αν και Λιθουάνα καθόλου καλή στον απλό χορό, καθόλου καλή κίνηση και γενικά ήταν μη μου άπτου! Μην την αγγίξεις, μη αυτό, μη το άλλο, ε, τότε δεν υπάρχει και λόγος να το κουράζουμε! Δεν αξίζει ούτε για ποτό αλλά ούτε και για χορό!
Πρώτη φορά συναντώ Λιθουάνα που να με απογοητεύει έτσι! Συνήθως αυτές εκτός ότι είναι τέρατα ομορφιάς είναι ίσως και οι καλύτερες και πιο τίμιες στη δουλειά μαζί με τις Πολωνέζες!
4) Ήρα, ξανθιά μιλφάρα, όχι τίποτα το τρομερό!
5) Έλενα
6) Μπιάνκα, μελαχρινό καχεκτικό! Για Αλβανίδα την έκοψα και από εμφάνιση καθόλου ωραία αλλά σχετικά ευχάριστη στη συζήτηση!
7) Πολίνα
8) Χριστίνα, μελαχρινό κοντοπούτανο! Σε σχέση με αυτές που είδα χθες ίσως ήταν μια αξιόλογη περίπτωση που όμως εμένα δεν με τράβηξε! Αλλά και πάλι σε σχέση με κάποιες άλλες, η κοπέλα είναι αρκετά καλή αλλά όχι τέλεια!
9) Λίντα (Πρώην Μούσες, Πρίνσες, Λόλα), ναι, η γνωστή Ουκρανέζα και λιγομίλητη Λίντα! Γνωστή περίπτωση στους περισσότερους!
Αν τύχει κανένα βράδυ καθημερινής και πάτε στο μαγαζί, είναι σχετικά αργά, τότε να την προτίμησε διότι θα σας κάνει ωραία πραγματάκια και αρκετά φθηνά! Αλλά όπως είπαμε υπό προϋποθέσεις! Μην περιμένετε να σας τα κάνει συνέχεια και οποιαδήποτε στιγμή! Όταν δεν θα έχει κόψει πολλές κάρτες και θα ζορίζετε!  
10) Νικόλ, ξανθιά μιλφ με πολύ μπλα-μπλα που μου ανέλυσε το ζώδιο μου με βάση την χαρακτηριστική μου συμπεριφορά στα στριπ κλαμπ! Και ναι έπεσε μέσα! Απορώ γιατί δεν πάει σε κανένα τηλεφωνικό κέντρο να δουλέψει!
11) Μια ξανθιά Ρουμάνα από Λίντο, με πολύ ευχάριστη προσωπικότητα! Συζήτησα αρκετή ώρα μαζί της και δεν με έπρηξε για ποτό και χορό κτλ! Είναι και φίλη της πολυαγαπημένης μου Σονίτας οπότε τα βρήκαμε μια χαρά!  :cheesy:



Συμπερασματικά, το μαγαζί είναι ακόμα στις αρχές του και θέλει δουλειά κυρίως στο θέμα των κοριτσιών και των υπηρεσιών του αν δεν θέλει να έχει την ίδια μοίρα του νέου Σιρόκο, Καμασούτρα, Λόλα! Τήνει περισσότερο στα χνάρια του Λόλα δηλαδή συστήνεται περισσότερο ως ποτοθεραπευτήριο παρά για στριπ για ξεσάλωμα και κέφι και απλούς χορούς και σόου κτλ! Αυτό διαφαίνεται και ξεκάθαρα από το γεγονός ότι το μαγαζί έχει επιλέξει να βάλει στο δυναμικό του κοπέλες που μιλάνε όλες Ελληνικά σε πολύ ικανοποιητικό επίπεδο ώστε να μπορείς να συζητήσεις! Εξάλλου και οι κοπέλες πρώτα σου λένε για ποτό και μετά για χορό! Ενώ συνήθως συμβαίνει το αντίθετο! Εγώ πάντως το περίμενα χειρότερο αλλά τελικά δεν είναι και τόσο κακό αλλά η αλήθεια είναι ότι θα αργήσω να ξαναπάω!
Πριβέ για τους φαν δεν συνίσταται! Κάντε κανέναν απλό χορό και πολύ μας είναι!  ;)
Συγκεκριμένα για καταλάβετε το τι γίνεται ακριβώς στο πριβέ και για να το κατανοήσουν όλοι τι θέλω να πω, θα σας παραθέσω το διάλογο μου με μια κοπέλα ενώ ήδη κάναμε απλό χορό και μου πρότεινε για πριβέ!
- Μωρό μου θες να συνεχισούμε και σε άλλο χορό? (Εγώ την χάιδευα κάτω χαμηλά)
- Μωρό μου αν θες να πιάνεις και να βγάλω το βρακάκι μου πρέπει να πληρώσεις 5 χορούς!
- Οκ, δεν πειράζει, κράτα το βρακάκι σου, εξάλλου είναι δικό σου!  :2funny:
Όπως καταλάβατε ζητάνε 50Ε για να πιάσουμε μουνί και για να βγάλουν βρακάκι! Πολύ λάιτ για μένα αλλά και πολύ ακριβό!
Θα προτιμήσω εκεί που με το 10Ε πιάνω ότι γουστάρω και με τα 50Ε γίνομαι ομορφονιός! ;) :cheesy: :grin:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ακουσα καλα οτι εκλεισε ?????
 

dj chriss

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ειχανε αδεια και τους το σφραγισαν .... :think:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ άκουσα πως ούτε άδεια είχαν (αναμενόμενο για νέο μαγαζί)

αλλά ούτε έξοδο κινδύνου. 

Αν αυτό ισχύει τότε είναι άξιοι της τύχης τους.

Κρίμα γιατί κάποιοι ξόδεψαν χρήματα σε δύσκολες εποχές αλλά βρε παιδιά αφού δεν ξέρατε γιατί δεν ρωτάγατε? Τα βασικά τουλάχιστον.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Πήγε κανένας συναγωνιστής για να μας πει αν ξανάνοιξε το μαγαζί?
 

konstance

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2010
Μηνύματα
1
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πέρασα πριν λίγο..κλειστό.πρώτη φορά το είδα, τυχαία, δεν το πρόλαβα γαμώτο  >:(
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
πέρασα πριν λίγο..κλειστό.πρώτη φορά το είδα, τυχαία, δεν το πρόλαβα γαμώτο  >:(
μην αγχωνεσαι τυπε...βιαστηκαν να ανοιξουν και τους εκλεισε προσωρινα ο δημος λογω καποιων προβληματων με την αδεια...διαδικαστικο ειναι το θεμα...σε λιγο ξανανοιγει το μαγαζι....κρατησου.... :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom