Νέα

Νέο στούντιο Όθωνος 101 & Σαχτούρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OFFSPRING
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 31K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
κανα νεο απο το εν λογω studio ρε παιδια? κανεις δεν παει?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
330
Πόντοι
21
Τι νεο θες απο εκει; nantias studio λερι. Την Ναντια θα εχει. Γνωστη και δοκιμασμενη πολλακις. Αν δεν ανανεωθουν λιγο τα πραγματα..... :wanker:
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Τι νεο θες απο εκει; nantias studio λερι. Την Ναντια θα εχει. Γνωστη και δοκιμασμενη πολλακις. Αν δεν ανανεωθουν λιγο τα πραγματα..... :wanker:
ακομα την ναντια? τα ιδια κ τα ιδια...
 

firelight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8
Κριτικές
10
Like
141
Πόντοι
290
Με εναν τυπο μακρυμαλλη με μουσια σαν αστεγο που ειναι παντα μεσα στο στουντιο τι φαση παιζει με αυτον????
 

Pastoras13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Καινούργια κοπέλα στον εν λόγω σπιτάκι.ξανθουλα με ωραίο σωμα και αν δώσεις το 30αρι το τιμαει .βρισκεταιι εκεί 4 μέρες κι τη έχω πάρει 3 φορές.. .θα Ναι πάλι από το Σάββατο εκεί.. .
 

Pastoras13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Επιτέλους πάλι η μουναρα  Νάντια στο πρόγραμμα  κορμάρα από τις λιγες
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Συναγωνιστές καλησπέρα ξέρει κανείς τι παίζει με το nantias studio;
 

ikarus1967

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
116
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
21
Η Νάντια έφυγε πριν το πρώτο Lock down. Από τότε που ξανανοιξαν τα μαγαζιά εκεί δουλειά μια Βίκυ. Την πήρα μια φορά - δεν ήταν άσχημα αλλά ούτε κάτι ιδιαίτερο. Προσφέρει και πρωκτικό.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.585
Πόντοι
3.665
Η Βίκυ μύστες είναι απίστευτη!!Μια δοκιμή ήταν αρκετή!!Η κοπέλα είναι άψογη και θα περάσεις καλά μαζί της αν είσαι όπως πρέπει και όχι κανάς αγροίκος που κυκλοφορεί λες και βγήκε από σπηλιά με ρόπαλο....!!!!
 

minaras85

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
19
Like
18
Πόντοι
0
Η Βίκυ μύστες είναι απίστευτη!!Μια δοκιμή ήταν αρκετή!!Η κοπέλα είναι άψογη και θα περάσεις καλά μαζί της αν είσαι όπως πρέπει και όχι κανάς αγροίκος που κυκλοφορεί λες και βγήκε από σπηλιά με ρόπαλο....!!!!
Αδερφε λειτουργεί κανονικά το στούντιο; Το έψαξα στο Google αλλά δε μου το βγάζει και ένα τηλ που βρηκα, πάλι τίποτα
 

shin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφε λειτουργεί κανονικά το στούντιο; Το έψαξα στο Google αλλά δε μου το βγάζει και ένα τηλ που βρηκα, πάλι τίποτα
Χωρίς να είμαι σίγουρος θα πω ότι λειτουργεί, αφού η τελευταία κριτική στο forum ήταν πριν από 17 μέρες, λογικό να μην το βγάζει στο Google δεν νομίζω ότι η κοπέλα ασχολείται καθόλου με αυτά και εγώ ότι πληροφορίες έχω βρει τις είχε ανεβάσει η προηγούμενη ιδιοκτήτρια πριν από 2 χρόνια . Αν πας πες μας γνώμη σκεφτόμουν να επισκεφτώ και εγώ αυτή την βδομάδα
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Το Monica's που είναι δίπλα έχει πάει κανείς παιδιά?
 

KS rebranded

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
7
Like
28
Πόντοι
0
Η Βίκυ μύστες είναι απίστευτη!!Μια δοκιμή ήταν αρκετή!!Η κοπέλα είναι άψογη και θα περάσεις καλά μαζί της αν είσαι όπως πρέπει και όχι κανάς αγροίκος που κυκλοφορεί λες και βγήκε από σπηλιά με ρόπαλο....!!!!
Υπάρχει ακόμη η Βίκυ στο στούντιο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom