Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παίδες, η Κέλλυ που λέγατε στις πρώτες σελίδες του θρέντ, που έχει πάει;;;

Πρέπει να την βρώ γιατί κάτι μου θυμίζει... κάτι γαμάτο μου θυμίζει και ΠΡΕΠΕΙ να την βρώ!

Βοηθάτε συναγωνιστές!!!!!!!!!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Πρωινη καταθεση,δυο κοπελες η μια με βυζαρες μετρια φατσα και κωλο σαν την λεωφορο Συγγρου κι η Τζενη η οποια εσκασε με τζιν κατι που με εφτιαξε πολυ και την ξανατιμησα!Στο ψητο τωρα χειροτερη απο την αλλη φορα,που ειχε και την ελληνιδα μαζι της και της εδινε παλμο,αλλα υπομονετικη δεν βιαζοταν και το κυριοτερο γαμουσες μουνι κι οχι κρεμα!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Πρωινη καταθεση,δυο κοπελες η μια με βυζαρες μετρια φατσα και κωλο σαν την λεωφορο Συγγρου κι η Τζενη η οποια εσκασε με τζιν κατι που με εφτιαξε πολυ και την ξανατιμησα!Στο ψητο τωρα χειροτερη απο την αλλη φορα,που ειχε και την ελληνιδα μαζι της και της εδινε παλμο,αλλα υπομονετικη δεν βιαζοταν και το κυριοτερο γαμουσες μουνι κι οχι κρεμα!!
θυμασαι ονομα αυτης με τις βυζαρες????
ελληνιδα εννοεις τη ρενα ετσι?????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Τη Ρενα εννοω την αλλη δεν θυμαμαι ονομα γιατι ηταν μαπα!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Μου ειπε η γλυκυτατη τσατσα οτι μαλλον η Ρενα θα ερχοταν μετα και να παιρνα τηλ να ρωτησω
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Μου ειπε η γλυκυτατη τσατσα οτι μαλλον η Ρενα θα ερχοταν μετα και να παιρνα τηλ να ρωτησω
πιστευω οτι ρενα με τζενη ειναι ''δυνατο''διδυμο....
και ρενα με καρμεν......συμφωνεις?????
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ρενα με Τζενη δοκιμασα και ηταν σουπερ,πραγματικα μου εμεινε αξεχαστο!!Την Καρμεν δεν την ξερω.
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Ρενα με Τζενη δοκιμασα και ηταν σουπερ,πραγματικα μου εμεινε αξεχαστο!!Την Καρμεν δεν την ξερω.
ξέρουμε τις μέρες που ειναι αυτες οι δύο? ή ξερεις τηλέφωνο? εαν είναι στειλε πμ, thanks
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Προσωπική άποψη ότι η Τζένη είναι κολοπετσωμένο MILF με σκληρά χαρακτηριστικά σαν καυλοκαθαρίστρια. Για όποιον γουστάρει καλώς. Η Κάρεν έχει βελτιωθεί πολύ σε σχέση με την αρχή αλλά θέλει διαχείριση η τάση ξεπέτας (που έχει γενικά το μαγαζί).
Αν ποτέ σας τύχει μία Κάρμεν που μου την παρουσίασαν ως Κάρμεν Ελέκτρα, πείτε μου ποιόν (όχι ποιά) ηθοποιό σας θυμίζει. Ηταν ένα κοντούλης με πεταχτά δόντια και αφέλειες που έπαιζε τον καρπαζοεισπράκτορα σε ταινίες και επιθεωρήσεις. Ηταν σαν αυτόν με μπλέ μαύρο νεγκλιζέ, αλλά ο ύψιστος με βοήθησε να μη γελάσω και τον (την) προσβάλλω τον άνθρωπο.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Προσωπική άποψη ότι η Τζένη είναι κολοπετσωμένο MILF με σκληρά χαρακτηριστικά σαν καυλοκαθαρίστρια. Για όποιον γουστάρει καλώς. Η Κάρεν έχει βελτιωθεί πολύ σε σχέση με την αρχή αλλά θέλει διαχείριση η τάση ξεπέτας (που έχει γενικά το μαγαζί).
Αν ποτέ σας τύχει μία Κάρμεν που μου την παρουσίασαν ως Κάρμεν Ελέκτρα, πείτε μου ποιόν (όχι ποιά) ηθοποιό σας θυμίζει. Ηταν ένα κοντούλης με πεταχτά δόντια και αφέλειες που έπαιζε τον καρπαζοεισπράκτορα σε ταινίες και επιθεωρήσεις. Ηταν σαν αυτόν με μπλέ μαύρο νεγκλιζέ, αλλά ο ύψιστος με βοήθησε να μη γελάσω και τον (την) προσβάλλω τον άνθρωπο.
κατσε γιατι μπερδευτηκα....αλλο καρμεν αλλο καρεν????? :think: :think: :think: :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Πραγματικα η Τζενη εχει σκληρα χαρακτηριστικα,οχι απαραιτητα κι ασχημα,μια χαρα ειναι η γκομενα στη Φυλης πιστευω θα ειχε πελατεια με μεγαλο μειονεκτημα για μενα οτι, πρεπει να εχει γεννησει προσφατα, κι η κοιλια της εχει ραγαδες που ειναι αποκρουστικο σαν θεαμα!Στο ντουετο με τη Ρενα παντως ειχαν τρομερη χημεια κι η Ρενα την παρεσερνε στο ρυθμο της :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Λοιπον η Ρενα τα εχει τα κιλα της οποτε προσεχετε μην σας πλακωσει απο κατω.
Τωρα η ψιλη μελαχρινη Τσεχα που δεν θυμαμαι το ονοματακι της ειναι πολυ νεα στην δουλια και ψιλοκωλονη στα δυσκολα.
Η μονη που αντεχει ειναι η Ευα η αλλη Τσεχα που με λιγο μανικουλαρισμα τα δινει ολα.
Τωρα το Μαρακι το Ρουμανακι εαν δεν κανω λαθος ειναι για την παιδικη χαρα.
Η Καρμεν η Ρουμανα που επαιζε κατι ελεγε λογο πειρας αλλα εξαφανιζολ.
Η Σονια η Ελληνιδα ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.
Τωρα για αλλες δεν θυμαμαι.
 

ALALEON

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
1.230
Λοιπον η Ρενα τα εχει τα κιλα της οποτε προσεχετε μην σας πλακωσει απο κατω.
Τωρα η ψιλη μελαχρινη Τσεχα που δεν θυμαμαι το ονοματακι της ειναι πολυ νεα στην δουλια και ψιλοκωλονη στα δυσκολα.
Η μονη που αντεχει ειναι η Ευα η αλλη Τσεχα που με λιγο μανικουλαρισμα τα δινει ολα.
Τωρα το Μαρακι το Ρουμανακι εαν δεν κανω λαθος ειναι για την παιδικη χαρα.
Η Καρμεν η Ρουμανα που επαιζε κατι ελεγε λογο πειρας αλλα εξαφανιζολ.
Η Σονια η Ελληνιδα ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.
Τωρα για αλλες δεν θυμαμαι.
μπραβο προεδρε αυτο σε ξεχωρζει δεν εισαι μονο κυριλε  σουσια ,πισινες ,κοτερα και λουξ σουιτες κατεβαινεις  και στο δρομο  στις λαικες αγορες να μιλησεις με τον απλο πολιτη να δεις τα προβληματα του . :boobies: :grin: ;) του
 

skipper1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
παρασκευη απογευμα μετα τη δουλεια με λεσβιακο με 120 ευρωπουλα και δυο γλωσσιτσες να σε γλυφουν ειναι καλα
δεν παιζει τετοια τιμη αλλου

προσεξτε μην ακριβυνει πολυ ξαφνικα γιατι αυξανεται η πελατεια

παντως αν σε δουνε νεο και με προσοντα δε λενε οχι σε τιποτα

σουπερρρρρρρρρρρρρ
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
η τζενι πολι εξιπεριτικο ατομο μπραβο μορο να εισαι καλλα  :-* :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom