Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.078
Πόντοι
14.565
Ίδιο θέμα υπήρχε. Το thread συγχωνεύτηκε.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
με τραβελια εγω δε γουσταρω Κελυ την ειπατε για να την απογυγω?
 

fotis4881

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Περασα μια βολτα απο το εν λογω στουντιο πριν 10 μερες.Το επιπεδο των γυναικων αρκετα καλο,ειδα 3, ειδικα μια καστανη ψυλη βιζαρου που βγηκε στο τελος.Ονοματα δεν συκρατησα.Ο χωρος πολυ περιποιημενος και καθαρος.Τα προγραμματα ξεκινανε απο 50 ευρω και φτανουν μεχρι 100 αναλογα με το πακετο (πρωκτικο, 69 , sex show κτλ). Καθοτι ηταν η αρχη της βολτας μου δεν περασα αλλα την επομενη φορα θα παω σιγουρα...
 

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
παιδια εχει παει κανεις τελευταια; περασα το σαββατο κατα τις 7,30 το απογευμα ..το κουδουνι εχει αυτοκολητο πανω απο το καλλιτεχνικο γραφειο και γραφει αννα ..χτυπαγα αλλα τιποτα ...κανενα νεο , ξερει κανεις τιποτα;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.217
Κριτικές
255
Like
10.846
Πόντοι
19.505
έκλεισε λόγω έλλειψης γυναικών. ίσως να πάει μια η δυο ρουμάνες που δουλεύουν Δευκαλίωνος. Η Σιμόνε και η Κλαούντια είναι μια χαρά οπότε δεν έχεις παρά να πας Δευκαλίωνος
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Και εγώ που πέρασα πριν δεκαπέντε μέρες περίπου Σάββατο πρωί κατά τις 12 είχε αυτοκόλλητο στο κουδούνι με κόκκινα γράμματα ΑΝΝΑ όπως γράφει ο συναγωνιστής troll με κοιτάζανε και απο την εμπορία αυτοκινήτων που είναι δίπλα δεν είδα να γραφει πουθενά studio και έφυγα. Τελικά παίζει η δεν παίζει ?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.217
Κριτικές
255
Like
10.846
Πόντοι
19.505
Το στούντιο μεταφέρθηκε Συγγρού 248 ακριβώς απέναντι.
Πάιζουν η ρουμάνα Κλαούντια από Δευκαλίωνος, μια Νάταλι και μια Λουίζα.
Τις έχει πάρει κανείς; Έχω πάρεςι Κλαούντια και είναι μια χαρά. Οι άλλες δύο;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αλλαξε στον τιτλο του θρεντ η οδος..
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ενημερωση ποιες ειναι εκει σημερα?
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μάγκες όποιος ξέρει ας βοηθήσει.Πήγα στο 248 αλλά δε βρήκα τίποτα.Καταρχήν η πολυκατοικία έχει δύο εισόδους,σε ποια είναι το στούντιο στην αριστερή ή στη δεξιά? Σε καμία από τις 2 δεν είδα κάποιο σχετικό κουδούνι και μάλιστα δίπλα από την αριστερή είσοδο βγήκε ένας μπάρμπας και μου έλεγε ότι εκεί είναι γηροκομείο και διάφορα άλλα κουλά.Τι στο καλό έχω κάνει λάθος :think:.Μήπως δεν είναι εκεί, για βοήθήστε γιατί μου πέφτει κοντά και θέλω να περάσω να τσεκάρω τι παίζει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε μάγκες όποιος ξέρει ας βοηθήσει.Πήγα στο 248 αλλά δε βρήκα τίποτα.Καταρχήν η πολυκατοικία έχει δύο εισόδους,σε ποια είναι το στούντιο στην αριστερή ή στη δεξιά? Σε καμία από τις 2 δεν είδα κάποιο σχετικό κουδούνι και μάλιστα δίπλα από την αριστερή είσοδο βγήκε ένας μπάρμπας και μου έλεγε ότι εκεί είναι γηροκομείο και διάφορα άλλα κουλά.Τι στο καλό έχω κάνει λάθος :think:.Μήπως δεν είναι εκεί, για βοήθήστε γιατί μου πέφτει κοντά και θέλω να περάσω να τσεκάρω τι παίζει.
η εισοδος ειναι απο δεξια, ειναι ανοιχτη η κατω πορτα και ανεβαινεις απευθειας στον 4ο οροφο..
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια για συγγρου 245 εχουμε κατι νεοτερο??
 

Επισκέπτης
Πολύ outsider στούντιο μου ακούγεται... θα πάω να ρίξω ένα αναλυτικό ρηπόρτ μία από αυτές τις μέρες
 

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
περασα το απογευμα απο εκει ..3 κοπελες...ΑΙΤΑ Αιγυπτια 19 ετων λεει Ευα...Λορη..τσεχα...ελειπε μια μικρη ..η  Μαρια.Πηρα τις 2 πρωτες...πρωτα γλυφομουνι μεταξυ τους μετα πιπα χωρις και απο τις δυο..μετα γαμησι και τις δυο και τελος κολο στην ΑΙΤΑ...πολυ καλη φαση χωρις βιασυνη....περιμενα 40 λεπτα να τελειωση ο προηγουμενος συναδελφος που πηρε  ΕΥΑ και ΛΟΡΗ......150 το κοστος....
 

gemata1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
114
Like
10
Πόντοι
1
Εχω παρει απο το εν λογω ιδρυμα και μεχρι τωρα σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστιμενος....δεν εχει τα πολυ καλα μουνια  αλα με τα χρηματα που περνουν ειναι καλη φαση..εχει δοκιμασει κανεις αλλος συναδελφος?χθες πηρα μια που ειναι και δευκαλιωνος...φουλ προγραμα ...με κουλουρι 80 ευρω....
 

Zedd

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζί είναι άριστο, πολύ καθαρό και περιποιητικό :)
Μην σας ξεγελάσει το ότι γράφει κάτι άσχετο σαν όνομα εταιρίας στο κουδουνι, είναι καμουφλαρισμένο προφανώς για να μην έχουν προβλημα με τη γειτονιά.
Τα κορίτσια που είδα 3! Πιπίνια , όχι πάνω απο 19, βαριά 20 χρονών δυο ξανθα και ένα μελαχρινό, ονόματα δεν συγκράτισα , αλλά ήταν σαν ξεκολιδάκια που βλέπεις σε κλάμπ , που προσωπικά τα προτιμώ απο τις πλαστικές γκόμενες της μαζικής παραγωγής :) Πήρα ένα ξανθό ψηλό με τρελλό σωματακι , το οποίο ήταν σαν να ψωνισα απο κλαμπάκι, καθόλου βιαστική και πεντακάθαρη.Κάνουν και παρτούζα με δυο γκόμενες , λεσβιακο και ελευθερο στοματικό με 120€, κάτι σαν τσόντα δηλαδη :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom