Νέα

Νεκρός ο Έλληνας πρέσβης στη Βραζιλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.468
Κριτικές
165
Like
25.268
Πόντοι
34.168
Το μιλφ ήταν μεγάλη τσιμπουκλού.Πίπωνε τους αστυνομικούς που φύλαγαν τον άντρα της.
Γιατι οι γυναικες των εδω πολιτικων τι κανουνε με το προσωπικο ασφαλειας των αντρων τους...

Ταβλι παιζουνε?
Τζαμπα τις κουβαλανε τις σακουλες με τα ψωνια?
Τις ριχνουνε και κανενα μανηκι...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.225
Πόντοι
3.556
Γιατι οι γυναικες των εδω πολιτικων τι κανουνε με το προσωπικο ασφαλειας των αντρων τους...

Ταβλι παιζουνε?
Τζαμπα τις κουβαλανε τις σακουλες με τα ψωνια?
Τις ριχνουνε και κανενα μανηκι...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όπως τα λές είναι.Αλλά τους πολιτικούς δεν τους λυπάμαι. Του αξίζει πέρα για πέρα να τους πηδάνε τις γυναίκες. Αυτοί καλύτεροι είναι που πηδάνε όλο το κόσμο??
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Η τιμωρία που θα άξιζε σε αυτή την πουτάνα θα ήταν εξαγωγή στο Μεταξουργείο και να την καβαλάνε συνεχώς πάκηδες & λοιποί ΟΡΚ μέχρι να ξεκιστεί......
Μωρή βρώμα δεν τον γούσταρες το μακαρίτη, δικαίωμα σου.......
Χώρισε τον και μετά τράβα γαμήσου μέχρι να ξεσκιστείς με όποιον θέλεις.....
Και το ωραίο είναι που στο διάολο βρήκε αυτόν για γαμιά :uglystupid:.....
Μια μούρη σαν πίθηκας είναι, χάθηκαν οι άντρες να βρει έναν όμορφο για να την καβαλάει; :rolleyes:
Δύστυχε ελληνικέ λαέ, φορολογείσαι άγρια για να γλεντάνε κάθε είδους γυφτοπορνίδια.....
Ένα ξεφτιλισμένο τσόκαρο μόλις καβάτζωσε το μακαρίτη έγινε κυρία περί οπής (κι όχι περιωπής)....
Απαιτείται θεία Δίκη στο Μεταξουργείο!
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
αυτα καλο ειναι να μην γινονται
Καλό-ξεκαλό,αν ήμουν στην ασφάλεια του άντρα της,θα το γλεντούσα το τσουλί.
Αυτή λέει οτι ο Αμοιρίδης μέθαγε και της φερόταν άσχημα.Ο εραστής της κατέθεσε οτι την πήδαγε μέσα στο σπίτι του Αμοιρίδη ακόμα και όταν στο διπλανό δωμάτιο ήταν ο μακαρίτης.Προφανώς ο μακαρίτης ήταν μεθυσμένος στη φάση του και δεν καταλάβαινε τίποτε.Αν είναι έτσι.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Παντρεψου σου λενε μετα! Ο γαμος ειναι για τους μπατιρηδες που στελνουν τη γυναικα να δουλεψει και καθονται ολη μερα στα καφενεια και τα προπο.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.256
Like
1.606
Πόντοι
216
Kyriakos-Amiridis3.jpg

presbhw.jpg


Με τα πιασιματάκια της και με τα όλα της η Φρανσουάζ..
http://[URL unfurl="true"]www.newsit.gr/files/Image/2016/12/31/francoise4.JPG[/img[/URL]]
Και γυμνασμένα πόδια!! :humpleg:
 

Kostas13341

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
65
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
0
Η τιμωρία που θα άξιζε σε αυτή την πουτάνα θα ήταν εξαγωγή στο Μεταξουργείο και να την καβαλάνε συνεχώς πάκηδες & λοιποί ΟΡΚ μέχρι να ξεκιστεί......
Μωρή βρώμα δεν τον γούσταρες το μακαρίτη, δικαίωμα σου.......
Χώρισε τον και μετά τράβα γαμήσου μέχρι να ξεσκιστείς με όποιον θέλεις.....
Και το ωραίο είναι που στο διάολο βρήκε αυτόν για γαμιά :uglystupid:.....
Μια μούρη σαν πίθηκας είναι, χάθηκαν οι άντρες να βρει έναν όμορφο για να την καβαλάει; :rolleyes:
Δύστυχε ελληνικέ λαέ, φορολογείσαι άγρια για να γλεντάνε κάθε είδους γυφτοπορνίδια.....
Ένα ξεφτιλισμένο τσόκαρο μόλις καβάτζωσε το μακαρίτη έγινε κυρία περί οπής (κι όχι περιωπής)....
Απαιτείται θεία Δίκη στο Μεταξουργείο!

Συμφωνώ και επαυξάνω αλλά είναι καλό μουνί η γκόμενα μάλλον θα βρεί αρκετούς από εδώ μέσα να της δίνουν 200αρια την ώρα οπότε μια χαρά θα της καθίσεο....
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216

Μερικοί και μερικές χρειάζονται ένα τέτοιο εργαλείο και από μπροστά και από πίσω!


:zombie: :zombie: :zombie:

 

Συνημμένα

  • The_pear_of_anguish01.jpg
    The_pear_of_anguish01.jpg
    61,6 KB · Εμφανίσεις: 12

Επισκέπτης
Ο γαμος ειναι για τους μπατιρηδες που στελνουν τη γυναικα να δουλεψει και καθονται ολη μερα στα καφενεια και τα προπο.
Τύπε είσαι κι εσύ του αθλήματος;
Τζόγος - καφενές κλπ.......

Και γυμνασμένα πόδια!! :humpleg:
Έχει φαρδιά κωλάρα, μου θυμίζει την Ήρα την Τατάρα και τα Τάρταρα :2funny: την καριόλα (όχι την ιερόδουλο) θαχει παχύ ματσιαντάνι :2funny: καλά θα είναι γαμώ τις φάσεις να την :fuck1: στα 4!
Με εναλλαγή εννοείται στις τρύπες, όχι την πίσω πόρτα δεν τη χαρίζεις σε τέτοιες φάσεις!

Συμφωνώ και επαυξάνω αλλά είναι καλό μουνί η γκόμενα μάλλον θα βρεί αρκετούς από εδώ μέσα να της δίνουν 200αρια την ώρα οπότε μια χαρά θα της καθίσεο....
Αυτό λέμε, για την ηλικία της όμως καλή κι μαλακία της, μπορούσε άνετα να βρει καλύτερους γαμιάδες, αλλά IQ ραδικιού. Τέσπα όπως έμπλεξε πρόβλημα της. Κι αν όντως ο μακαρίτης μέθαγε κι έκανε μαλακίες είχε πάτημα η μαλακισμένη για διαζύγιο, θα του έτρωγε μια ζωή τη σύνταξη => θα πλήρωνε κάργα την καριόλα ο ελληνικός λαός......
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
Πρέπει να είναι πολύ ηλίθιοι για να τους πιάσουν την ίδια ημέρα το πραμα βρωμάει για συγκάληψη ή μπάλωμα
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Οι σχεσομαλακες και οι ηλιθιοι που δεν ξερουν τι ειναι γυναικα-σεξ-γαμησι-ερωτας συνεχιζουν να κανουν σχεσεις και να παντρευονται.

Ομως σαν ανωριμοι που ειναι δεν υπολογιζουν τις συνεπειες εις βαρος τους.......

Μα καλα....
Δεν βλεπετε τι γινεται γυρω σας?

Τοσο μπουφοι εχετε γινει?

Οπως εχω γραψει πριν παρα πολυ καιρο εδω μεσα:

ΠΡΟΣΟΧΗ

Ο ΓΑΜΟΣ ΣΚΟΤΩΝΕΙ

ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ

Ποσες χιλιαδες δολοφονιες πρεπει να γινουν ακομα για να πειστειτε?

Απο τις πρωτες αιτιες θανατου ειναι οι σχεσεις και οι γαμοι!
Αυτα τα δυο σχιζοφρενικα και αρρωστα χωρις λογικη συστηματα που σας εχουν ορισει ως τροπο ζωης.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Δηλαδη πλεον εσεις που με το φτωχο σας μυαλο κανετε σχεσεις και γαμους δεν θα πρεπει να ανησυχειτε μονο για το αν θα σας πει ψεμματα η' αν θας σας απατησει με καποιον αλλο η αν θα σας κλεψει-φαει λεφτα αλλα θα πρεπει να ανησυχειτε και για την ζωη σας.

Ολα τα στοιχεια αυτο δειχνουν.
ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

Εσεις μου λετε τι εχετε να κερδισετε και τι εχετε να χασετε απο τις σχεσεις και τους γαμους....
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.500
Κριτικές
56
Like
6.225
Πόντοι
3.556
Δηλαδη πλεον εσεις που με το φτωχο σας μυαλο κανετε σχεσεις και γαμους δεν θα πρεπει να ανησυχειτε μονο για το αν θα σας πει ψεμματα η' αν θας σας απατησει με καποιον αλλο η αν θα σας κλεψει-φαει λεφτα αλλα θα πρεπει να ανησυχειτε και για την ζωη σας.

Ολα τα στοιχεια αυτο δειχνουν.
ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

Εσεις μου λετε τι εχετε να κερδισετε και τι εχετε να χασετε απο τις σχεσεις και τους γαμους....
Τωρα που το λες,  το περασμενο καλοκαιρι τα ειχα με μια psyco.  Πολλες φορες ενω κοιμομουν εμπαινε στο δωματι σαν συφουνας. Το μονο που της ελειπε ηταν κανενα μεγαλο μαχαιρι να μου το καρφωσει την ωρα που κοιμομουν. Ακομα σκεφτομαι  πολλες φορες και ηρεμω, τι καλα που ξεμπλεξα με αυτο το ψυχακι!!!!
:grin: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
ΔΗΛΩΝΕΙ «ΑΘΩΑ» ΚΑΙ «ΘΥΜΑ»
Ντοκουμέντο: Η απολογία της Βραζιλιάνας για τη δολοφονία του πρέσβη
Την εμπιστευτική επιστολή-απολογία της Φρανσουάζ ντε Σόουζα Ολιβέιρα προς την ελληνική πρεσβεία στη Βραζιλία φέρνει στο φως της δημοσιότητας το «Εθνος».


29y1mxy.jpg


«Αθώα στον λαό της Ελληνικής Δημοκρατίας» δηλώνει η Φρανσουάζ ντε Σόουζα Ολιβέιρα μέσω της εμπιστευτικής επιστολής-απολογίας που απέστειλε προς την ελληνική πρεσβεία στη Βραζιλία
«Αθώα στον λαό της Ελληνικής Δημοκρατίας» δηλώνει η Φρανσουάζ ντε Σόουζα Ολιβέιρα μέσω της εμπιστευτικής επιστολής-απολογίας που απέστειλε προς την ελληνική πρεσβεία στη Βραζιλία
Η σύντροφος του Κυριάκου Αμοιρίδη, η οποία κατηγορείται ότι μαζί με 29χρονο Βραζιλιάνο αστυνομικό δολοφόνησε τον Ελληνα πρέσβη, δηλώνει, όπως αναμενόταν, «αθώα». Ωστόσο, ισχυρίζεται μέσω των δικηγόρων της ότι η κατάθεσή της ελήφθη από 10 αστυνομικούς που την έσπρωξαν προς τα κάτω, στην «υποτιθέμενη» σκηνή του εγκλήματος, αφήνοντας αιχμές για τις Αρχές της Βραζιλίας.

Το θρίλερ με τη δολοφονία του Ελληνα διπλωμάτη συνεχίζεται, καθώς η Ολιβέιρα υποστηρίζει ότι είχε μια ευτυχισμένη ζωή με την οικογένειά της και δεν υπήρχε κανένας λόγος να δολοφονήσει τον σύντροφό της, ενώ καταγγέλλει ότι κατηγορείται ως ο «εγκέφαλος» της δολοφονίας χωρίς να υπάρχει κανένα στοιχείο εις βάρος της. Επίσης, αφήνει αιχμές, μέσω των πληρεξούσιων δικηγόρων της Χόρχε και Ρεμπέκα Ντόρια, και για το σπίτι που έχουν υποδείξει οι Αρχές ως το σημείο του εγκλήματος.
«Κατ' αρχάς, δηλώνω αθώα στον λαό της Ελληνικής Δημοκρατίας, καθώς είμαι το θύμα μιας επισπευδόμενης, άδικης και ασύνδετης αστυνομικής έρευνας, κατά παράβαση του νόμου, όπως θα αποδειχθεί εν ευθέτω χρόνω. Εχω εμπλακεί χωρίς πειστήρια στην τραγική δολοφονία του συντρόφου μου Κυριάκου Αμοιρίδη, πρέσβη και πληρεξούσιου υπουργού, που έγινε στο Ρίο ντε Τζανέιρο καθώς ήμασταν σε άδεια για τις γιορτές των Χριστουγέννων» αναφέρει στις πρώτες παραγράφους της επιστολής της προς την ελληνική πρεσβεία.
Ωστόσο, επιτίθεται στα ΜΜΕ της Βραζιλίας που «παρουσιάζουν ψευδή και ανύπαρκτα στοιχεία σε βάρος της». Ειδικότερα, υποστηρίζει ότι «διαδίδουν άκριτα και ασυνείδητα πληροφορίες» που προέρχονται από τη δικαστική αστυνομία, προκειμένου να αμαυρώσουν το καλό της όνομα και το όνομα της οικογένειάς της σε μία προσπάθεια εντυπωσιασμού, όπως λέει.

«Ανησυχώ για την κόρη μου»
Η Ολιβέιρα απευθύνει έκκληση προς τις ελληνικές Αρχές να βοηθήσουν την κόρη της, η οποία έχει ανάγκη από άμεση βοήθεια. «Αυτό που με ανησυχεί περισσότερο είναι η ευημερία της μικρής μου κόρης, Τζούλια Ολιβέιρα Αμοιρίδη, γεννηθείσα στις 12 Ιουνίου 2006, ηλικίας μόλις 10 ετών, που παραδόθηκε από εμένα για προσωρινή επιμέλεια, έπειτα από συνειδητή επιλογή μου, στον κηδεμόνα της Ρ. Μ. Μπ. ωσότου να αποκατασταθεί η ελευθερία μου. Παρ' όλα αυτά, δεν θα μπορούσα να σταματήσω να σας παρακαλώ να βοηθήσετε την κόρη μου, που επίσης έχει την ελληνική ιθαγένεια, η οποία χρειάζεται κατεπειγόντως βοήθεια μέχρι εγώ να μπορώ οριστικά να αποκαταστήσω τη μητρική φροντίδα, ιδίως την ψυχολογική μέριμνα».
Επιπλέον, η σύντροφος του Ελληνα πρέσβη δηλώνει ότι στην περίπτωσή της έχει παραβιαστεί το συνταγματικά κατοχυρωμένο τεκμήριο της αθωότητας, ενώ υπογραμμίζει ότι έχει εμπιστοσύνη στις δικαστικές Αρχές. «Κανείς δεν μπορεί να θεωρηθεί ένοχος μέχρι να υπάρξει μια οριστική απόφαση. Είμαι πικραμένη από την προσωρινή φυλάκισή μου για το χρονικό διάστημα των τριάντα ημερών λόγω ''απλών υποψιών'', αλλά έχω εμπιστοσύνη στις δικαστικές Αρχές της χώρας μου ότι θα αναθεωρήσουν αυτή την απόφαση παρότι απαιτείται η άσκηση ποινικής δίωξης για την υπόθεση και την παρουσίαση των επιχειρημάτων μου. Προς το παρόν είμαι αντικείμενο της έρευνας και δεν μπορώ να υπερασπιστώ τον εαυτό μου ακόμη και με τα πειστήρια τα οποία κατέχω».
Σύμφωνα με τους Χόρχε και Ρεμπέκα Ντόρια, δικηγόρους της Ολιβέιρα, η ελληνική πλευρά δεν της έχει απαντήσει ακόμη.
Υπενθυμίζεται ότι στη Βραζιλία έχει μεταβεί κλιμάκιο της ΕΛ.ΑΣ. το οποίο παρακολουθεί στενά τις έρευνες των Αρχών της χώρας και τις επόμενες ημέρες αναμένεται να λάβει γνώση του δικογραφικού υλικού έπειτα από την άσκηση ποινικών διώξεων.
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΠΙΝΤΕΛΑΣ

Πηγή: Έθνος 11_01_2017

:shit: :shit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom