Νέα

Νεκρός ο 34χρονος Παύλος Φύσσας στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sexynhsioths

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Καλά ρε παιδιά 250+ σελίδες για να λέμε μαλακίες για έναν άπλυτο ανθέλληνα;;!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!! ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ!! ΤΕΛΟΣ!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.207
Κριτικές
496
Like
63.019
Πόντοι
39.662
Καλά ρε παιδιά 250+ σελίδες για να λέμε μαλακίες για έναν άπλυτο ανθέλληνα;;!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!! ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ!! ΤΕΛΟΣ!!

τυπε τι λες να παμε να κατουρησουμε τον ταφο του να πλυθει λιγο και αυτος ?
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.419
Κριτικές
15
Like
6.079
Πόντοι
1.496
Αμα ήσασταν Βεδουίνοι θα βαζατε φωτογραφιες ποιος εχει τις πιο πολλες καμηλες για να δουμε ποιος είναι πιο πλούσιος και ποιος μετραει στη κοινωνια;
 

opadosksanthoygenoys

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2012
Μηνύματα
438
Κριτικές
10
Like
423
Πόντοι
511
Απορω γιατι υπαρχει θεμα για σκουπιδια κι οχι για τα θυματα της μαρφιν.παρεπιπτοντος η δικη ξεκινησε
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Καλά ρε παιδιά 250+ σελίδες για να λέμε μαλακίες για έναν άπλυτο ανθέλληνα;;!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!! ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ!! ΤΕΛΟΣ!!

Η γιαγιά μου σκότωνε φασίστες και εσύ τους ψηφίζεις ρε άπλυτε???  
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Αμα ήσασταν Βεδουίνοι θα βαζατε φωτογραφιες ποιος εχει τις πιο πολλες καμηλες για να δουμε ποιος είναι πιο πλούσιος και ποιος μετραει στη κοινωνια;

Δες τι λαρτζιλίκι πουλάει ο τύπος ....

Σοβαρά τώρα ποσά θες τον μήνα δεν θα κάνεις τίποτα απλώς θα σε βγάζω και θα λες ότι λες εδώ στους φιλοξενουμενους μου.Πες απλά ένα νούμερο μπορώ να γίνω πολύ γενναιόδωρος όταν θέλω να αποκτήσω κάτι...

ΥΓ:Μην ακούσω μαλακίες του τύπου ο Λάκης ανήκει στον λαό του bou θα τον πάρω σπίτι μου ΤΕΛΟΣ!

Η πρόταση παραμένει σκέψου το...γιατί για να είσαι 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ στο bou προφανώς είσαι αργόσχολος, θα βγάλεις καλά λεφτά



Να πω και εγώ δύο λόγια μιας και έχω δική μου δουλειά στο εξωτερικό σε χώρα με αρκετούς Έλληνες.

Κατ' αρχάς οι Έλληνες που έχουν έρθει τα τελευταία χρόνια και κατάφεραν να ενταχθούν έχουν ένα επίπεδο ζωής λίγο χειρότερο από τους Αλβανούς στην Ελλάδα και λίγο καλύτερο από τους Πακιστανούς στα φανάρια,για τα δεδομένα της χώρας.Αυτό που πέτυχαν δηλαδή,είναι να μπορούν να συντηρούν τον εαυτό τους χωρίς να τους μένει κάτι.Όμως στους δικούς τους από ντροπή λένε πόσο καλά είναι εδώ πόσο ανώτερο επίπεδο ζωής έχει η χώρα κ.τ.λ. ότι λένε δηλαδή και οι μετανάστες που έρχονται στην Ελλάδα στους δικούς τους στο Πακιστάν,Αυγανιστάν κ.τ.λ. Δεν λέω ότι είναι όλοι έτσι αλλά η συντριπτική πλειοψηφία που έχει έρθει στα χρόνια της "κρίσης".

Αυτό οφείλεται σε μεγάλο βαθμό επειδή κουβαλάνε την μαλακισμένη ελληνική νοοτροπία.Για παράδειγμα μαθαίνουν για τις "ελληνικές" επιχειρήσεις της χώρας και έρχονται να ζητήσουν δουλειά νομίζοντας ότι έχεις υποχρέωση να τους προσλάβεις επειδή είναι συμπατριώτες σου.Στην δικιά μου εταιρεία τις περισσότερες φορές τις συνεντεύξεις τις κάνουν ημεδαποί και συνέχεια τους τονίζουν ότι είναι Έλληνες όπως ο ιδιοκτήτης της εταιρείας και αν μπορούν να τον συναντήσουν...δηλαδή δεν προσπαθούν να αποδείξουν ότι είναι οι καλύτεροι για να πάρουν την θέση.Η εντολή που έχω δώσει είναι αυτοί οι υποψήφιοι να απορρίπτονται αμέσως εξηγώντας τους το λόγο.Το αποτέλεσμα είναι να λαμβάνω συχνά οργισμένες επιστολές του τύπου ότι οι Έλληνες δεν αλληλοβοηθιούνται γι'αυτό και η χώρα μας έχει φτάσει σ'αυτό το σημείο και λοιπές ανοησίες.

Αυτό που δεν αντιλαμβάνονται είναι ότι όσοι έχουν σημειώσει επιτυχίες στο εξωτερικό το έχουν καταφέρει επειδή επιλέγουν τους καλύτερους χωρίς να κάνουν "χαρές".Αν γινόταν αυτό στη χώρα μας σίγουρα δεν θα είχαμε φτάσει σ'αυτό το σημείο.Αυτή είναι η φασόν απάντηση που τους αποστέλλεται η δε ανταπαντήσεις τους έχουν πολύ γέλιο...ή καλύτερα είναι για γέλια και για κλάματα καθώς εκεί φαίνεται όλη η νοοτροπία του νεοέλληνα.

Ένας μεγάλος μύθος είναι ότι η νέα γενιά είναι πολύ μορφωμένη,με πτυχία από τα χαμηλού επιπέδου ελληνικά πανεπιστήμια.Πανεπιστήμια που δεν χρειάζεται να παρακολουθείς τα μαθήματα για να πάρεις πτυχίο,πανεπιστήμια που αν ανήκεις σε κάποια φοιτητική παράταξη παίρνεις πτυχίο χωρίς εξετάσεις,πανεπιστήμια που μπορείς να αγοράσεις την πτυχιακή σου εργασία,με λίγα λόγια πανεπιστήμια που σε πολλές περιπτώσεις το πτυχίο δεν αντιπροσωπεύει απολύτως τίποτα. Έλα όμως που στις χώρες που δεν έχουν φτάσει στο δικό μας σημείο καλείσαι να αποδείξεις τις γνώσεις σου...εκεί αρχίζει το δράμα.Μην ανοίξω το θέμα της εμπειρίας...στις αποτυχημένες ελληνικές εταιρείες.Όλοι οι επιτυχημένοι  επιχειρηματίες έχουν καταφέρει να αυξήσουν την περιουσία τους μέσα στην κρίση εκτός από τους Έλληνες (πλην εξαιρέσεων).Δείτε την σχετική λίστα του Forbes πως έχουν κατρακυλήσει οι Έλληνες επιχειρηματίες και μιλάω για τρανταχτά ονόματα.Άρα μιλάμε για "εμπειρία" πάνω σ'ένα αποτυχημένο μοντέλο.

Επειδή στις προηγμένες χώρες για να τα κατεφέρεις πρέπει να αποδεικνύεις καθημερινά ότι είσαι ανώτερος,όχι ίσος, ΑΝΩΤΕΡΟΣ από τους ημεδοπούς,ελάχιστοι πετυχαίνουν οι υπόλοιποι αντιμετωπίζονται όπως οι  Πακιστανοί στην Ελλάδα (συμπεριλαμβανομένης της εργατικής εκμετάλλευσης).Δεν μιλάω για τους 3ης ή 4ης γενιάς μετανάστες όπου εκεί το ποσοστό που πετυχαίνει είναι υψηλότερο, βέβαια αυτοί δεν έχουν νεοελληνική παιδεία.

Συνεπώς για το αν θα φύγεις θέλει πολλή σκέψη...

Και κάτι άλλο η συντριπτική πλειοψηφία όσων τα έχουν καταφέρει έχουν πτυχίο ή μεταπτυχιακά/διδακτορικά ξένης χώρας και εργασιακή εμπειρία στο εξωτερικό ή κεφάλαιο.

Azimut είναι...46-68 πόδια max...

Η πρόταση ισχύει θα γίνεις ο προσωπικός μου γελωτοποιός να λιγδώσει λίγο το εντεράκι σου


και ψάχνοντας μερικά post του τυχαία ...
Ο ΤΥΠΟΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΡΙΚ ΝΤΙΚ ΠΩΣ ΛΕΓΟΤΑΝ ........
Μάλλον είναι ο ίδιος ........


Γιατί ενα call girl να ρίξει τη τιμή του?Έτσι θα προσελκύσει μη ευκατάστατους πελάτες.Αν κάποιος δυσκολεύεται να βρει 150-300 ευρώ που ζητάνε τα call girl τότε είναι σίγουρο ότι δεν θα ζητήσει ποτέ ραντεβού μεγάλης διάρκειας ή πολυήμερη συνοδεία,που θα επιφέρει μεγαλύτερο κέρδος στο call girl (Που είναι και το ζητούμενο από την πλευρά τους).Γιατί λοιπόν να χάνει το χρόνο της με μπαντίριδες και να μην τους αποκλείει μέσω της υψηλής τιμής?

Υ.Γ. Πρώτη φορά γράφω κάτι στο forum γιατί θεωρώ καρμιριά να συζητάμε για μείωση τιμών.



Τι κάθεστε και κάνετε τέτοιες αναλύσεις;Τα πράγματα είναι απλά.Στις πουτάνες δίνουμε από αυτά που μας περισσεύουν. Όποιος δίνει από το υστέρημά του και στερεί από τον εαυτό του και την οικογένειά του πολύτιμους πόρους είναι απλά ένας ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ :jerking:
Τώρα σε όποιον περισσεύουν 5-10 ευρώ θα πάει στο Μεταξουργείο,σε όποιον περισσεύουν 20 ευρώ θα πάει στη Φυλής, σε όποιον περισσεύουν 50 ευρώ θα πάει σε στούντιο (το πώς μπορεί κάποιος να πηδήσει σ'αυτούς τους χώρους είναι άλλο θέμα βέβαια-εγώ δεν μπορώ) και ούτω καθεξής...
Οι κοπέλες του χώρου κάνουν τις επιλογές τους και καθορίζουν την τιμή ανάλογα με το πόσα θέλουν ή μπορούν να βγάλουν, πόσα ραντεβού θέλουν τον μήνα και τι πελάτες θέλουν.
Τώρα το θέμα εμφάνιση, υπηρεσίες και συμπεριφορά είναι καθαρά υποκειμενικό και ειδικά για την απόδοση της κοπέλας και τη συμπεριφορά της μπορεί να υπάρχουν διαφοροποιήσεις από πελάτη σε πελάτη. Εξάλλου δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι είναι άνθρωποι και όχι μηχανές.
Γι'αυτούς τους λόγους δεν βλέπω το λόγο ύπαρξης του συγκεκριμένου θρεντ.




 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.534
Κριτικές
4
Like
2.033
Πόντοι
266
τι έγινε τύποι, γιατί φρενάρατε; Δεν θα συνεχίσετε τον αυτοεξευτελισμό σας, να περάσω γελώντας το βράδυ... 
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
τι έγινε τύποι, γιατί φρενάρατε; Δεν θα συνεχίσετε τον αυτοεξευτελισμό σας, να περάσω γελώντας το βράδυ... 

Αγαπούλες .... χαίρεστε στην ΠΑΣΟΚάρα ;
Οταν θα γίνει μπουρδέλο ο ΣΥΡΙΖΑ και θα γυρίσει στο 3%
περιμένετε όλα τα καριόλια που γούσταραν αργομισθία από το δημόσιο και ρουσφέτι
και τα είχαν αυτά στο ΠΑΣΟΚ από το 1974 , αλλά σας άφησαν μετά το 2012 και πήγαν στο μπουρδέλο του ΣΥΡΙΖΑ, να έλθουν και πάλι στο γαμημένο ΠΑΣΟΚ, το original κόμμα
της ρεμούλας από το δημόσιο στην πλάτη του φορολογούμενου ;;;;;;;;


Ας ρίξουμε ένα χέσιμο στους τάφους όλων των παπανδρέου.
 

karnezis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
348
Κριτικές
11
Like
544
Πόντοι
511

Δες τι λαρτζιλίκι πουλάει ο τύπος ....




και ψάχνοντας μερικά post του τυχαία ...
Ο ΤΥΠΟΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΡΙΚ ΝΤΙΚ ΠΩΣ ΛΕΓΟΤΑΝ ........
Μάλλον είναι ο ίδιος ........



Κλαίω από τα γέλια...αλλά συνεχίζεις να κάνεις τζάμπα τον γελωτοποιό μου τα είπαμε αυτά μην τα ξαναλέμε...

Σε δουλεύω 3 μέρες πίσω από ένα PC για να χαλαρώσω με μαλακίες αλλά δεν πήρες χαμπάρι τίποτα...

Ειλικρινά λυπάμαι δεν ήθελα σε καμία περίπτωση να σου δημιουργήσω ψυχικό τραύμα...

Ξέρεις εδώ είναι ένα site που γράφουμε όλοι ανώνυμα συνεπώς μόνο ένας βλαμμένος θα πάρει προσωπικά ό,τι γράφεται...

Για παράδειγμα εγώ ανέβασα μια φωτογραφία έπειτα από την ηλίθια προκληση σου ζητώντας συγνώμη ξέρω ότι αυτό που κάνω είναι γελοίο.Άρα έγινα γελοίος.Δεν με νοιάζει είμαι ένας ανώνυμος ανάμεσα σε ανώνυμους.ΜΟΝΟ οι μικρονοϊκοί μπορούν να παρεξηγηθούν...

Λυπάμαι που σε έκανα να χάσεις τα αυγά και τα πασχάλια.Σου γράφω παρακολουθώ το bou από το 2006 μου απαντάς είσαι μέλος από το 2012.Σου γράφω όποιος δεν έχει πάει πιο μακριά από το χωριό του δεν ξέρει ότι υπάρχουν βίζιτες
που παίρνουν κάρτα μου απαντάς στην Ελλάδα δεν υπάρχουν.Φυσικά δεν υπάρχουν, εγώ τι σου είπα ρε ηλίθιε...Κρίνεις πάντα με τα δικά σου δεδομένα "εδώ είμαστε εγχώριοι παίκτες" Εσύ είσαι...

Ανεβάζεις μια φωτό που είναι σαν κουράδα για να αποδείξεις τι;Πολύ σωστά είπε κάποιος να ανεβάσω κι εγώ το κομπόδεμα της γιαγιάς μου να σας ρίξω στα αυτιά...άλλος είπε ένα ωραίο για βεδουίνους...άλλος είπε βγάλτε να μετρήσετε τις πούτσες όπως τα 12χρονα.Εδώ θα σταθώ μάλλον σε παραξήγησα είσαι παιδάκι γι'αυτό πήγαινε στη μαμά σου να σε πάρει μια αγκαλίτσα και να σε βάλει για ύπνο...έχεις σχολείο αύριο...

Τέλος αγαπητό μου παιδί ΞΕΚΟΛΛΑ έξω είναι η πραγματική ζωή βγες από το σπίτι για να γαμήσεις όχι τον Φύσα όχι τους αριστερούς,δεξιούς κ.τ.λ. αλλά τη ΖΩΗ μπορείς να την βάλεις κάτω και να τις αλλάξεις τα φώτα; Εκεί είναι η μαγκιά αν όχι θα γαμάς μια ζωή πίσω από ένα PC ψευδώνυμα...

Μην ταυτίζεις την πραγματική ζωή μ'ένα ψευδώνυμο "karnezis" "zeljko" κ.ά. και συγχίζεσαι χωρίς λόγο...


Μάλλον δεν θα καταλάβεις γιατί ποιος έχασε το μυαλό του για να βρει ένας φασίστας...

Καλό βράδυ!

ΥΓ:Μάλλον αυτή τη φορά τα κατάφερα σε πήρα (μερικώς) στα σοβαρά...


 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τέλος αγαπητό μου παιδί ΞΕΚΟΛΛΑ έξω είναι η πραγματική ζωή βγες από το σπίτι για να γαμήσεις όχι τον Φύσα όχι τους αριστερούς,δεξιούς κ.τ.λ. αλλά τη ΖΩΗ μπορείς να την βάλεις κάτω και να τις αλλάξεις τα φώτα; Εκεί είναι η μαγκιά αν όχι θα γαμάς μια ζωή πίσω από ένα PC ψευδώνυμα...

Μην ταυτίζεις την πραγματική ζωή μ'ένα ψευδώνυμο "karnezis" "zeljko" κ.ά. και συγχίζεσαι χωρίς λόγο...


Με τα ηλίθια επιχειρήματά σου ...... κανείς δεν θα έπρεπε να γράφει σε κανένα φόρουμ ..........


αν κινδυνεύει να εκτεθεί στους άγνωστους, ανώνυμους συμφορουμίτες ... να τον κατηγορήσουν ότι "δεν έχει ζωή" .............

Πρέπει να είσαι πολύ σπουδαίος άνδρας και με φοβερές εμπειρίες, για να καταλήγεις στο ότι "έξω είναι η ζωή" .

Εγώ νόμιζα ότι είναι πάνω στη βάση του επεξεργαστή του pc μου !!!!!!!


Αλλά .... εσύ είσαι που το παίζεις large εδώ .......

Σνομπάρεις τους έλληνες που ζητάνε δουλειά έξω.
Στην κωλοεταιρεία που δουλεύεις εσύ, περηφανος υπάλληλος.

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ....... αυτοί που φεύγουν και ψάχνουν δουλειά έξω
είναι οι ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΙ που είχαν τη χειρότερη οικονομική κατάσταση .........



[size=15pt]ΚΙ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΧΛΕΥΑΖΕΙΣ .....[/size]

Κλασσική περίπτωση house nigger ............

Και που είσαι ... large τύπε ........


Καμία κριτική δεν έχεις γράψει ............


Για τα ταξίδια σου, που επίσης καμαρώνεις .....
όλοι οι υπάλληλοι σαν εσένα, στην ευρώπη έχουν ταξιδέψει ....
και από εκεί , με ταξιδιωτικά πακέτα για backpackers
σε φτηνιάρικους προορισμούς.

Αν συνεχίσεις να προσπαθείς να μου την πεις, θα σε πηγαίνω γαμιώντας ΣΥΝΕΧΕΙΑ
με τον ίδιο γελοίο τρόπο.

Έβαλες 70 50ρικα σου έβαλα 220.
Μπορώ να σε κοντράρω σε ό,τι μπορεί να φωτογραφηθεί .


Για τα ταξίδια σου .......... για τα ξενοδοχεία .......
για τις πουτάνες ......... για ό,τι γουστάρεις ........


Είσαι από αυτούς που γάμαγα και θα γαμάω μια ζωή.

Υ.Γ. Για γελωτοποιός σου δέχομαι, αλλά τα φράγκα σου, δεν θα έφταναν ούτε για μισή ώρα να με πληρώσεις. Είμαι ακριβός. Για σένα ΠΟΛΥ ακριβός.
Και ... που είσαι ... πουτανάκι μου ...
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΡΙΟ , ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΟΛΕΙΟ.
Γιατί είμαι αφεντικό.

Αύριο έχω πρώτο ραντεβού, 3 λεπτών στις 12.00
Που σημαίνει ότι ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 04.30
ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΠΟΤΑ
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ.
Εσύ, δεν μπορείς , γιατί ΕΙΣΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ και αύριο χτυπάς κάρτα.
ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΣΕ ΓΑΜΗΣΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ.

Αλλά ... αυτό το ξέρεις !!!!! Και με μισείς πολύ!
Είπαμε ......... είμαι από αυτούς που σε γαμάγαν μια ζωή και θα σε γαμάνε και για την υπολοιπη.
Γι'αυτό έφυγες από την ελλάδα. Από τα γαμήσια που σου έριξε το συνάφι μου.

Υ.Γ.2 . Μη λες πολύ συχνά το πόσο γελοίες είναι οι φωτογραφίες ... ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ ΣΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΑΝΕΒΑΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ... ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ ΤΟΥ, ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΤΟΥ , ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ... ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 60+ ΕΤΩΝ.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τυποι πολυ μετρητο μαζευτηκε στο θρεντ του φυσσα
 

Συνημμένα

  • πουλοχρημα.jpg
    πουλοχρημα.jpg
    183,6 KB · Εμφανίσεις: 17

karnezis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
348
Κριτικές
11
Like
544
Πόντοι
511

Αγαπητό μου παιδί,

δεν έτρεφα αυταπάτες ότι θα καταλάβεις, δεν μπορείς δεν στο επιτρέπει το μυαλό σου...

Στην Ελλάδα είμαι και θα είμαι μέχρι τα Χριστούγεννα,με διάλείματα κάποια ταξιδάκια αναψυχής και κάποια επαγγελματικά... γιατί έχω την πολυτέλεια να το κάνω είμαι αφεντικό του εαυτού μου όπως σου αρέσει να λες κι εσύ...σου εύχομαι μια μέρα να τα καταφέρεις κι εσύ..απαραίτητες προϋποθέσεις να αφήσεις το pc και να πίνεις όλο το γαλατάκι σου...

Δεν σε είδα να δείχνεις την ίδια ευαισθησία για τους αδύναμους μετανάστες που έρχονται στη χώρα μας...εγώ δεν χλεύασα κανέναν ήθελα...άστο χέστο αφού δε θα καταλάβεις...

Τον "υποστηρικτή" μου τον έχω κράξει χοντρά για φωτογραφίες που ανέβασε ψάξε τα ποστ μου μιας και αποφάσισες να γίνεις αναγνώστης μου

Ρε μεγάλε αυτές τις φωτο να τις δείξεις και στο γιατρό σου να σου πει τι έχεις...

Ε...ρε κάτι βλαμμένοι που ζουν ανάμεσά μας.



 ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΤΕΛΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ...
 

mounta

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2014
Μηνύματα
530
Like
0
Πόντοι
6
Τη γνώμη σου μπορείς να την βάλεις στον κώλο σου.
Για πουτάνες δεν έχουμε δει να γράφεις τίποτε, οπότε άντε στα τσακίδια.
Μπορείς να πας και με τους φίλους σου , στα εξάρχεια
που σας ξεκωλιάζουν στο πάρκο ναυαρίνου οι πάκηδες και άλλοι μαυριδεροί κωλομπαράδες, πιστοί του αλλάχ που ξεκωλιάζουν πουστάκια σαν εσένα.
Δεν μένω στην αθηνα  :S αλλά που ξέρεις εσύ για κωλομπαραδες μαύρους?  :think: κάνε όπως νομίζεις,οντως δεν διάβασα παραπισω,απλα είδα μία μουφα φωτό με 50αρικα κ είπα να σχολιαζω.Σαν τις φωτό για τα ουφο που εν έτη 2016 οι φωτό ντοκουμέντο είναι 4 πίξελ.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Στην Ελλάδα είμαι και θα είμαι μέχρι τα Χριστούγεννα,με διάλείματα κάποια ταξιδάκια αναψυχής και κάποια επαγγελματικά... γιατί έχω την πολυτέλεια να το κάνω είμαι αφεντικό του εαυτού μου όπως σου αρέσει να λες κι εσύ...σου εύχομαι μια μέρα να τα καταφέρεις κι εσύ..απαραίτητες προϋποθέσεις να αφήσεις το pc και να πίνεις όλο το γαλατάκι σου...

Σε ξεκώλιασα και είναι λογικό , αφού ανήκω σε αυτούς ΠΟΥ ΣΕ ΓΑΜΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΗ, ληγούρη υπάλληλε.

Μας πουλάς μούρη για την υπαλληληλική , ληγούρικη δουλειά σου , στο εξωτερικό ....


αλλά είσαι λέτσος.


Και το ότι χλεύασες τους ΦΟΥΚΑΡΑΔΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΚΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ , ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΙΦΑΝΕΣ:
Να πω και εγώ δύο λόγια μιας και έχω δική μου δουλειά στο εξωτερικό σε χώρα με αρκετούς Έλληνες.

Κατ' αρχάς οι Έλληνες που έχουν έρθει τα τελευταία χρόνια και κατάφεραν να ενταχθούν έχουν ένα επίπεδο ζωής λίγο χειρότερο από τους Αλβανούς στην Ελλάδα και λίγο καλύτερο από τους Πακιστανούς στα φανάρια,για τα δεδομένα της χώρας.Αυτό που πέτυχαν δηλαδή,είναι να μπορούν να συντηρούν τον εαυτό τους χωρίς να τους μένει κάτι.Όμως στους δικούς τους από ντροπή λένε πόσο καλά είναι εδώ πόσο ανώτερο επίπεδο ζωής έχει η χώρα κ.τ.λ. ότι λένε δηλαδή και οι μετανάστες που έρχονται στην Ελλάδα στους δικούς τους στο Πακιστάν,Αυγανιστάν κ.τ.λ. Δεν λέω ότι είναι όλοι έτσι αλλά η συντριπτική πλειοψηφία που έχει έρθει στα χρόνια της "κρίσης".

Τους λάθρους που έρχονται στην Ελλάδα, εγώ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ.
Γιατί είμαι έλληνας και εθνικιστής και όχι λαθρομεταναστολάγνος !!!!!!

(Είσαι όμως λίγο σκληρός και μας στερείς ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ & ΤΟ ΓΕΛΙΟ ,
να μας πεις σε ποιά χώρα είσαι. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΘΑ ΓΕΛΑΓΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ.
Ξέρουμε όλοι τι ... επίπεδο ζωής έχουν ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΚΕΙ, πλην των εφοπλιστών . Οι κλασσικοί κεραστοαναζητητές που τους αποφεύγουν όλοι για να μην τους ... κερνάνε σουβλάκια).


Έβαλες 70 50ρικα , σου εβαλα τα τριπλασια.
Αν το συνεχίζαμε , θα έστρωνα 300τμ κήπου με 50ρικα να στα βάλω στον κώλο,
αφού είπαμε ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ ΜΙΑ ΖΩΗ.
Αυτό άλλωστε , το παραδέχεσαι και ο ίδιος !!!!!!
ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΦΥΓΕΙ,
ΕΝΩ ΕΓΩ ΑΓΝΟΟΥΣΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ... ληγούρη υπάλληλε ...

[size=12pt]Τι δεν θα έχουμε μνημόσυνο [/size][size=14pt]όπως με τον Λάκη; [/size]


Χαιρετίσματα λοιπόν υπάλληλε ... απόλαυσε τον ελεύθερο χρόνο που σου έδωσαν τα αφεντικά σου και να πλένεις τα δόντια σου ....

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΜΦΥΤΕΥΜΑΤΑ ...

ξέρεις ...

ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΠΑΛΙ , ΚΙ ΑΛΛΟ , ΟΙ ΛΑΚΗΔΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ ΜΙΑ ΖΩΗ !!!!!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.647
Like
21.584
Πόντοι
5.506
Μλκ μου, εισαι πολυ αρρωστος τελικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom