Νέα

Νεκρός 25χρονος σε συμπλοκή οπαδών!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 921
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αηδια το καταντισατε...κριμα για το παιδι...λυπαμαι και μα την παναγια δαρισα οταν το εμαθα,εγω ανοιξα αυτο το θεμα οταν εγινε το συμβαν αλλα μαγκες η αληθεια ειναι μια..οποιος ανακατεβεται με τα πιτουρα....τον τρωνε οι κοτες..κι αυτα που διαβαζω οτι 500 θα βρουν τους δολοφονους και θα πληρωσουν...ας το κανουν...θα σκοτωσουν 2-3 γαυρους,μετα οι γαυροι θα ξανασκοτωσουν 2-3 βαζελους και παει λεγοντας...ανεγκεφαλος ανεγκεφαλου ματι βγαζει...ας ξεκινησουν πολεμο λοιπον να σακατευτουν ολοι να υσηχασουμε αν αυτο ειναι εκδικηση και τιμωρια!
 

MUZAUI

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
118
Like
3
Πόντοι
1
Φίλε αν είναι να πάει έτσι ας πάει.... Δόθηκε η ευκαιρία στο κράτος να καθαρίσει μια και καλή. Περιμένουμε και την απόφαση του εισαγγελέα-αν η υπόθεση πάει στο αρχείο-θα υπάρξει δεύτερος κύκλος επεισοδίων. Στο ντούκου να είστε σίγουροι ότι δεν περνάει. Είδη έχω διευθύνσεις και ονόματα εισαγγελών-δικηγόρων-ανακριτών-πρώην αστυνομικών κλπ... Αυτά τα έχουν πολλοί συν ότι σ'ολα τα σαιτ θα βγουν φόρα παρτίδα με τον με την επισήμανση wanted kai to ρόλο τους στην υπόθεση.
Υ.Γ. ΘΥΡΑ 13 1966-2007.
Σαράντα χρόνια οπαδοί και ένα τρομοκράτες   
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
για μενα,αφου δεν μπορει να τους τιμωρήσει το κράτος,ας αναλάβει 'ο θεός'...
 

Agent

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
0
για ποιους λες??

γι΄αυτους που πλακωθηκανε??

για ολα τα hooligania  και κυριως γιαυτους που ειχαν σκοτωσει τον Φιλοπουλο και περνα με το κινητο βιντεακια ¨κοιτα το λαγουδακι ψοφησε παλι τα αρχιδια μας πηραν οι πρασσινοι λαγοι¨. Και δεν ειναι οτι με πειραζει ως Παναθηναικο, προς Θεου, με πειραζει ως ανθρωπο και μην σου πω πως αμα οι ρολοι ηταν αντιστραμμενοι ισως να με πειραζε περιισσοτερο γιατι θα με αντιπροσωπευαν ως οπαδοι. Το βρισκεις ωραιο και σωστο αυτοι οι ανθρωποι να ειναι ελευθεροι και περηφανοι για οτι κανανε?
 

makis28

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
μακαρι να μαζευτουν 500 απο την μια 500 απο την αλλη φωναξτε και το αεκακι και κανενα του παοκ μηπως και ξεβρομισουμε απο κανα πρεζακι και κανενα αλητη που καταστρεφει την περιουσια και θετη και σε κυνδηνο τη ζωη του καθε ανηποψιαστου πολιτη.κανεις δεν εχει δωσει ομως ακομα απαντηση τη ηθελε το αγγελουδι εκει , μη μου πειται να δει γυναικιο βολευ.αν δηλαδη ο νεκρος ηταν του ολυμπιακου οι βαζελοι δε θα εβριζαν πανω απο το πτωμα? αφου ολοι απο τα ιδια πινουν και τον ιδιο φανατισμο εχουν. και καποιος παραπανω ειπε αν ηταν αδερφος μου αν θα ηθελα να μαθω τους δολοφονους, ειναι σαν να το εστελνα στο πολεμο και μετα να επσαχνα απο ποιο οπλο εφυγε η σφαιρα που τον σκοτωσε. το μονο σιγουρο ειναι πως αν τον ειχα αδερφο θα ντρεπομουν και φυσικα δε θα εβγαινα στην τηλεοραση να ζηταω χρηματα.και 25 χρ. δεν ηταν και κανα παιδακι ηξερε καλα τι εκανε. αντι να δουλεψει το ταξι του πατερα του πηγενε γυρευοντας να πλακωθει με τους γαυρους. ελεος....  
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
για ολα τα hooligania  και κυριως γιαυτους που ειχαν σκοτωσει τον Φιλοπουλο και περνα με το κινητο βιντεακια ¨κοιτα το λαγουδακι ψοφησε παλι τα αρχιδια μας πηραν οι πρασσινοι λαγοι¨. Και δεν ειναι οτι με πειραζει ως Παναθηναικο, προς Θεου, με πειραζει ως ανθρωπο και μην σου πω πως αμα οι ρολοι ηταν αντιστραμμενοι ισως να με πειραζε περιισσοτερο γιατι θα με αντιπροσωπευαν ως οπαδοι. Το βρισκεις ωραιο και σωστο αυτοι οι ανθρωποι να ειναι ελευθεροι και περηφανοι για οτι κανανε?
Σωστο ρε μαγκα αλλα το οτι ηταν ο νεκρος οπαδος του Παναθηναικου και οχι του Ολυμπιακου ηταν θεμα ατυχιας του νεκρου παιδιου και οτι ανετα θα μπορουσε να ειχε γινει το αντιθετο δεν μπορειτε να το καταλαβεται.
Και εγω συμφωνο οτι πρεπει να μπουνε φυλακη οι υπευθηνοι για το θανατο του παιδιου οπως πρεπει να μπουνε και φυλακη και αυτοι που το οργανοσαν το σκινικο, και αυτοι που το οργανοσαν ειναι και απο της δυο ομαδες.
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μακαρι να μαζευτουν 500 απο την μια 500 απο την αλλη φωναξτε και το αεκακι και κανενα του παοκ μηπως και ξεβρομισουμε απο κανα πρεζακι και κανενα αλητη που καταστρεφει την περιουσια και θετη και σε κυνδηνο τη ζωη του καθε ανηποψιαστου πολιτη.κανεις δεν εχει δωσει ομως ακομα απαντηση τη ηθελε το αγγελουδι εκει , μη μου πειται να δει γυναικιο βολευ.αν δηλαδη ο νεκρος ηταν του ολυμπιακου οι βαζελοι δε θα εβριζαν πανω απο το πτωμα? αφου ολοι απο τα ιδια πινουν και τον ιδιο φανατισμο εχουν. και καποιος παραπανω ειπε αν ηταν αδερφος μου αν θα ηθελα να μαθω τους δολοφονους, ειναι σαν να το εστελνα στο πολεμο και μετα να επσαχνα απο ποιο οπλο εφυγε η σφαιρα που τον σκοτωσε. το μονο σιγουρο ειναι πως αν τον ειχα αδερφο θα ντρεπομουν και φυσικα δε θα εβγαινα στην τηλεοραση να ζηταω χρηματα.και 25 χρ. δεν ηταν και κανα παιδακι ηξερε καλα τι εκανε. αντι να δουλεψει το ταξι του πατερα του πηγενε γυρευοντας να πλακωθει με τους γαυρους. ελεος.... 
+
 

Επισκέπτης
μακαρι να μαζευτουν 500 απο την μια 500 απο την αλλη φωναξτε και το αεκακι και κανενα του παοκ μηπως και ξεβρομισουμε απο κανα πρεζακι και κανενα αλητη που καταστρεφει την περιουσια και θετη και σε κυνδηνο τη ζωη του καθε ανηποψιαστου πολιτη.κανεις δεν εχει δωσει ομως ακομα απαντηση τη ηθελε το αγγελουδι εκει , μη μου πειται να δει γυναικιο βολευ.αν δηλαδη ο νεκρος ηταν του ολυμπιακου οι βαζελοι δε θα εβριζαν πανω απο το πτωμα? αφου ολοι απο τα ιδια πινουν και τον ιδιο φανατισμο εχουν. και καποιος παραπανω ειπε αν ηταν αδερφος μου αν θα ηθελα να μαθω τους δολοφονους, ειναι σαν να το εστελνα στο πολεμο και μετα να επσαχνα απο ποιο οπλο εφυγε η σφαιρα που τον σκοτωσε. το μονο σιγουρο ειναι πως αν τον ειχα αδερφο θα ντρεπομουν και φυσικα δε θα εβγαινα στην τηλεοραση να ζηταω χρηματα.και 25 χρ. δεν ηταν και κανα παιδακι ηξερε καλα τι εκανε. αντι να δουλεψει το ταξι του πατερα του πηγενε γυρευοντας να πλακωθει με τους γαυρους. ελεος....  
δεν σημαινει οτι επρεπε να τον δολοφονησουν. και δεν ειμαι ουτε ΠΑΟ  ουτε ΟΣΦΠ. Αλλα και πρεζακιαs α ηταν ηταν καιΑΝΘΡΩΠΟΣ  πανω απο ολα και δεν τιμανε κανενα αυτα που εγιναν ποσο να ειναι απο πανω του και να προσπαθουν να τον αποτελειωσουν. Σου ευχομαι να μην ηταν ο αδερφοs σου και ασ ηταν και πρεζονι δεν θα μιλαγεs για ενα νεκρο!!
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Μάκη όλα αυτά που λες είναι σωστά.Ο Φιλόπουλος δεν ήταν άγιος και σίγουρα πήγαινε γυρεύοντας,όσο για τους γονείς του αυτοί σίγουρα παίρνουν βραβείο γελοιότητας που βγαίνουν και εμπορεύονται το θάνατο του παιδιού τους.Το θέμα όμως εδώ είναι η ανύπαρκτη ελληνική δικαιόσυνη που ποιος ξέρει κα με ποιους τρόπους αφήνει ατιμώρητους καποιους που έχουν κάνει φόνο.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
Σωστο ρε μαγκα αλλα το οτι ηταν ο νεκρος οπαδος του Παναθηναικου και οχι του Ολυμπιακου ηταν θεμα ατυχιας του νεκρου παιδιου και οτι ανετα θα μπορουσε να ειχε γινει το αντιθετο δεν μπορειτε να το καταλαβεται.
Και εγω συμφωνο οτι πρεπει να μπουνε φυλακη οι υπευθηνοι για το θανατο του παιδιου οπως πρεπει να μπουνε και φυλακη και αυτοι που το οργανοσαν το σκινικο, και αυτοι που το οργανοσαν ειναι και απο της δυο ομαδες.

κανεις λαθος..
και οι Παναθηναικοι αν θυμασαι στο περσινο ΕΝΤΟΣ μας ματς με αεκ επιασαν ενα ατομο κ τον κοπανουσαν 30 ατομα αλλα δεν τον σκοτωσαν..
Ειναι οτι ο Κοκκαλης εχει ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ,ξεχνας αυτους που καψαν το πουλμαν του μπασκετικου παο που τους επιασαν κ δουλευαν ΙΝΤΡΑΚΟΜ?ετυχε?ο ΜΚ που ειναι μπλεγμενος ΕΤΥΧΕ?
 

Agent

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
0
Σωστο ρε μαγκα αλλα το οτι ηταν ο νεκρος οπαδος του Παναθηναικου και οχι του Ολυμπιακου ηταν θεμα ατυχιας του νεκρου παιδιου και οτι ανετα θα μπορουσε να ειχε γινει το αντιθετο δεν μπορειτε να το καταλαβεται.
Και εγω συμφωνο οτι πρεπει να μπουνε φυλακη οι υπευθηνοι για το θανατο του παιδιου οπως πρεπει να μπουνε και φυλακη και αυτοι που το οργανοσαν το σκινικο, και αυτοι που το οργανοσαν ειναι και απο της δυο ομαδες.
μαλλον δεν καταλαβες. το καταδικαζω και θα ενιωθα το ιδιο αμα ηταν κατω καποιος του ολυμπιακου. Δεν διαφωνω. Αλλα οπως ειπαν και πιο πανω η υποθεση παει για αρχειο... και θα δεις με το να υποθαλπτουν αυτους που τα κανουν ενω ξερουν ποιοι ειναι (αν ειναι δυνατον εχουν ονοματα απο ανθρωπους που παραδεχοντε οτι εχουν συμβαλει στην δολοφονια του και δεν τους συλλαμβανουν) το μονο που θα κανουν με την ανακοινωση του οτι θα μπει στο αρχειο η υποθεση θα ειναι να δυναμιτισουν και αλλο την κατασταση
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
κανεις λαθος..
και οι Παναθηναικοι αν θυμασαι στο περσινο ΕΝΤΟΣ μας ματς με αεκ επιασαν ενα ατομο κ τον κοπανουσαν 30 ατομα αλλα δεν τον σκοτωσαν..
Ειναι οτι ο Κοκκαλης εχει ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ,ξεχνας αυτους που καψαν το πουλμαν του μπασκετικου παο που τους επιασαν κ δουλευαν ΙΝΤΡΑΚΟΜ?ετυχε?ο ΜΚ που ειναι μπλεγμενος ΕΤΥΧΕ?
Καθαρα απο τυχη δεν σκοτωθηκε οπως και σε πολλες αλλες περιπτωσης,οταν εχεις καποιον κατω και του ριχνεις κλοτσιες στο κεφαλι ειναι θεμα τυχης μια απο αυτες να μην επιφερει τον θανατο.
Εχω παρει μερος σε πολλα τετοια περιστατικα και σε πληροφορο οτι εχω καταληξη 4 φορες στο κατ και της δυο με χτυπηματα που θα μπορουσαν αν δεν ημουν τυχερος να με ειχαν στειλει.
Συμφωνο οτι πρεπει να βρεθουν και να τιμοριθουν οι υπευθηνοι και οτι ζουμε σε ενα μπουρδελο κρατος αλλα μην μου λες οτι οι μεν ειναι δολοφονοι και οι αλλοι δεν ειναι.
 

Agent

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
0
κανεις λαθος..
και οι Παναθηναικοι αν θυμασαι στο περσινο ΕΝΤΟΣ μας ματς με αεκ επιασαν ενα ατομο κ τον κοπανουσαν 30 ατομα αλλα δεν τον σκοτωσαν..
Ειναι οτι ο Κοκκαλης εχει ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΡΑΤΟ ΔΟΛΟΦΟΝΩΝ,ξεχνας αυτους που καψαν το πουλμαν του μπασκετικου παο που τους επιασαν κ δουλευαν ΙΝΤΡΑΚΟΜ?ετυχε?ο ΜΚ που ειναι μπλεγμενος ΕΤΥΧΕ?

αμα αρχισουμε να λεμε δεν θα εχουμε τελιωμο. ανθρωποι (ας τους πουμε) οπως ο Τσουκαλας πχ ο οποιος δεν εχει στον ηλιο μοιρα, ειναι αγραμματος, γελοιος και ξαφνικα βρεθηκε να ειναι στα χαρτια υπαλληλος της Ιντρακομ ((!)) και να περνει εναν τεραστιο μισθο ικανο ωστε να του αγορασει ακριβα αυτοκινητα. Και αυτος ο οποις πληρωνεται παχυλα απο τον Προεδρο του Ολυμπιακου τι κανει στην ζωη του? Δυναμιτιζει την κατασταση και βγαινει μεσα απο την τηλεοραση και προκαλει. Μα και ο ιδιος ο Κοκκαλης προκαλει αμα θυμασαι καλα. Αμα εισαι ανεγκεφαλος και κολλημενος και βγει ο ιδιος ο προεδρος της ομαδας σου και αποκαλεσει τους Παναθηναικους κοτες και λαγους πως πιστευεις πως θα αντιδρασει? Να θυμηθομε μηπως τα επεισοδεια της Ριζουπολης που συσωμη η οικογενεια του ολυμπιακου τραμπουκιζε και απειλουσε την αποστολη του Παναθηναικου? Απο παλαιστες στα αποδυτηρια μεχρι ηληθιους οι οποιοι ειχαν κσεκολισει τα σιφονια και τους νιπτηρες απο τα μπανια και τα πεταγανε στην αποστολη του Παναθηναικου οταν εβγαινε απο το πουλμαν?
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ρε ξεκολλάτε όλοι τα ίδια αρχίδια είναι και οι βαζέλες και οι γαύροι και οι δικοί μας,εκείνος ο ηλίθιος που έριχνε φωτοβολίδες με το στυλό στο Χαριλάου τι νόμιζε πως έκανε?Για όλα αυτά φταίει η ατιμωρισία που υπάρχει,ας αρχίσουν να πέφτουν αυστηρές ποινές και σου λέω εγώ μετά αν θα ξανακουνηθούν όλοι αυτοί οι ψευτόμαγκες.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ρε ξεκολλάτε όλοι τα ίδια αρχίδια είναι και οι βαζέλες και οι γαύροι και οι δικοί μας,εκείνος ο ηλίθιος που έριχνε φωτοβολίδες με το στυλό στο Χαριλάου τι νόμιζε πως έκανε?Για όλα αυτά φταίει η ατιμωρισία που υπάρχει,ας αρχίσουν να πέφτουν αυστηρές ποινές και σου λέω εγώ μετά αν θα ξανακουνηθούν όλοι αυτοί οι ψευτόμαγκες.
+ 10000000
 

Agent

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
0
μακαρι να μαζευτουν 500 απο την μια 500 απο την αλλη φωναξτε και το αεκακι και κανενα του παοκ μηπως και ξεβρομισουμε απο κανα πρεζακι και κανενα αλητη που καταστρεφει την περιουσια και θετη και σε κυνδηνο τη ζωη του καθε ανηποψιαστου πολιτη.κανεις δεν εχει δωσει ομως ακομα απαντηση τη ηθελε το αγγελουδι εκει , μη μου πειται να δει γυναικιο βολευ.αν δηλαδη ο νεκρος ηταν του ολυμπιακου οι βαζελοι δε θα εβριζαν πανω απο το πτωμα? αφου ολοι απο τα ιδια πινουν και τον ιδιο φανατισμο εχουν. και καποιος παραπανω ειπε αν ηταν αδερφος μου αν θα ηθελα να μαθω τους δολοφονους, ειναι σαν να το εστελνα στο πολεμο και μετα να επσαχνα απο ποιο οπλο εφυγε η σφαιρα που τον σκοτωσε. το μονο σιγουρο ειναι πως αν τον ειχα αδερφο θα ντρεπομουν και φυσικα δε θα εβγαινα στην τηλεοραση να ζηταω χρηματα.και 25 χρ. δεν ηταν και κανα παιδακι ηξερε καλα τι εκανε. αντι να δουλεψει το ταξι του πατερα του πηγενε γυρευοντας να πλακωθει με τους γαυρους. ελεος.... 
φιλε και εγω παω στο γηπεδο απο τα 12 μου χρονια και με ολη την ειλικρινια, περαν του να φωναξω να γιουχαρω και να τραγουδησω για την ομαδα μου, δεν εχω κανει τπτ αλλο. Αλλα εχω φαει ξυλο απειρο απο αστυνομικους σε επεισοδεια χωρις να φταιω, φιλος μου εχει φαει φωτοβολιδα στο κεφαλι ενω απλα περπατουσε για να παει να παρει εναν καφε αναμεσα απο τις κερκιδες και οταν εγω ημουν μικρος σε φαση 15 εχω γλιτωσει απο φωτοβολιδα απο οπλο που εσκασε πανω στην θεση μου και αμα δεν με ειχε τραβηξει ενας τυπας απο διπλα θα ειχε σκασει πανω μου. Και αμα δεν θελεις να μπλεχτεις φιλος μπορει και να μπλεχτεις
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
σορρυ ρε laplace αλλα εκεί που μιλάμε για ποδόσφαιρο μια χαρά, ώρες ώρες πετάς και εσύ κάτι κουλά...
δηλαδή οι μεν πάνε να σκοτώσουν οι άλλοι απλά να ανοίξουν κεφάλι και μόνο.
στέκουν αυτά που λες?
στην τελική ο κάθε κόκκαλης τόσο μαλάκας είναι να τον έχει υπάλληλο και με την πρώτη στραβή να καρφωθεί?
του κόβει ένα μισθό και τον έχει όλη μέρα να ακονίζει μαχαίρια
ή θες να πιστέψω οτι αν είχες να διαλέξεις ανάμεσα σε επιχείρηση του παύλου και επιχείρηση του κόκκαλη σαν βάζελος θα προτιμούσες τον κοκκαλη?
και μετά τα χώνουμε στους ευαγγελάτους. λίγο λογική δηλαδή
 
OP
OP
P

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ασε μας ρε λαπλας που μονο ο γαυρος εχει στρατο ηληθιων...τον κοπανουσαν δηλαδη 30 δικοι σας κι επειδη δεν ειναι δολοφονοι δεν το σκοτωσαν....λοιπον ας κλειδωθει το θεμα μαγκες γιατι πηξαμε!
 

Agent

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
0
ανεγκεφαλοι και υδροκεφαλοι υπαρχουν και θα υπαρχουν παντου και παντοτε. ανεπιτρεπτο ομως το κρατος που εχοντας στα χερια του μαρτυριες και καταθεσεις για ¨μεγαλα¨ ονοματα της θυρας 7 που υποκοινουν αυτα τα ¨ραντεβου θανατου¨ αραζει και δεν κανει τπτ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom