Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Κεϊτυ και Αννα ειναι και οι δυο πολυ κοντα στο καθαρο 10αρι,και για μενα απο τις καλυτερες που εχουμε εδω.
η Κεϊτυ δεν ξερει ελληνικα και ειναι δυσκολη η συνεννοηση αλλα ειναι πολυ προθυμη και με μεγαλο και φαρδυ εργαλειο.
η Αννα πιο girlyγια μενα,πιο ναζιαρα, παρα πολυ καλο παιδι κι αυτη...
ειλικρινα δεν νομιζω πως μπορω να ξεχωρισω.
θα σου ελεγα να δοκιμασεις και τις δυο...
Οπως και δηποτε.
Η Αννα απο εργαλειο πως τα παει?
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Προσωπικά έχω συναντηθεί μόνο με την Αννα όταν ήρθε 2 φορές στη Θεσσαλονίκη. Αν είσαι όπως πρέπει(και για να σας προλάβω δεν εννοώ να έχεις six-pack και να μοιάζεις με το Μπραντ Πιτ, απλά να της δώσεις το σεβασμό που της αξίζει), η συμπεριφορά της είναι άψογη, πεντακάθαρη, όχι μόνο πάνω της αλλά και στο χώρο της, συμμετοχή πολύ καλή με μια τάση θα έλεγα στο ενεργητικό από πλευράς της, πέτρα συνέχεια, γενικά αξίζει και με το παραπάνω! Ακόμα θυμάμαι τη παρτούζα με τη Νανσάρα!!!!
"Νανσάρα"????? Μοιραστε την πληροφορια ρε αλανια! Δωστε κ κανα λινκ, δεν ειμαστε ολοι γνώστες του "κυκλου"!
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481
"Νανσάρα"????? Μοιραστε την πληροφορια ρε αλανια! Δωστε κ κανα λινκ, δεν ειμαστε ολοι γνώστες του "κυκλου"!
Σε αυτήν αναφέρομαι φίλος...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Σε αυτήν αναφέρομαι φίλος...
Ωραιος!
Τρελο καυλακι φαινεται αλλα μονο παθητικο λεει???
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481

farouto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
111
Κριτικές
12
Like
631
Πόντοι
991
Κεϊτυ και Αννα ειναι και οι δυο πολυ κοντα στο καθαρο 10αρι,και για μενα απο τις καλυτερες που εχουμε εδω.
η Κεϊτυ δεν ξερει ελληνικα και ειναι δυσκολη η συνεννοηση αλλα ειναι πολυ προθυμη και με μεγαλο και φαρδυ εργαλειο.
η Αννα πιο girlyγια μενα,πιο ναζιαρα, παρα πολυ καλο παιδι κι αυτη...
ειλικρινα δεν νομιζω πως μπορω να ξεχωρισω.
θα σου ελεγα να δοκιμασεις και τις δυο...
Οπως και δηποτε.
Ξέρετε αν τα κορίτσια δουλεύουν σε στούντιο η δικό τους χώρο. Θέλω νανπαω να συναντήσω την κειτι αλλα η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι λίγο με Κορωναίο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Απο τ ποιο κορηφεα στην αθηνα ..εχω ν βρεθω κανα χρονο κ η αληθεια ειναι οτι η αγγελεια της δεν ανεβενει στ κανε σεχ εδω κ καιρο..εψαχνα απεγνωσμρνα ν την βρω πρην κανα μηνα ..οπως κ την αννα την οποια δεν τεριαξαν οι χρονοι μας ...βλεπετε δεν μπενω στην διαδικασια ν περημενω οταν εχω καβλες ...εντελυ τ απτελεσμα ηταν ν τρελαθω εντελος εκηνη τ μερα .τεληκα τ πληρωσε ενα κροσακι γ τ καλα
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.268
Πόντοι
3.886
Απο τ ποιο κορηφεα στην αθηνα ..εχω ν βρεθω κανα χρονο κ η αληθεια ειναι οτι η αγγελεια της δεν ανεβενει στ κανε σεχ εδω κ καιρο..εψαχνα απεγνωσμρνα ν την βρω πρην κανα μηνα ..οπως κ την αννα την οποια δεν τεριαξαν οι χρονοι μας ...βλεπετε δεν μπενω στην διαδικασια ν περημενω οταν εχω καβλες ...εντελυ τ απτελεσμα ηταν ν τρελαθω εντελος εκηνη τ μερα .τεληκα τ πληρωσε ενα κροσακι γ τ καλα
Αδερφέ η katy έχει προφιλ στο ινστα,βέβαια δεν ξερω αν απαντάει κλπ ,δεν έχω δοκιμάσει να στείλω μνμ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Μουτρο εομαι εκτος απο νοεμβρη !
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
105
Like
70
Πόντοι
1
Εχουμε κάποιο νέο για μια καινούργια sara - kendall ? φαίνεται καλή ...
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
98
Πόντοι
1
Εχουμε κάποιο νέο για μια καινούργια sara - kendall ? φαίνεται καλή ...
Φίλε φαίνεται τρομερή πάντως. Πρέπει να είναι μαζί με την sexy latina. Όποιος ξέρει τίποτα ας μας διαφωτίσει
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
105
Like
70
Πόντοι
1
Καλημέρα σε ολους, κανένας δεν πήγε στη Kendall να μας ενημερώσει ?
 

Hulk69

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
0
Τα φώτα του κάποιος ,την εμπειρία του
 

Klmt117

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
53
Like
79
Πόντοι
0
Κεϊτυ και Αννα ειναι και οι δυο πολυ κοντα στο καθαρο 10αρι,και για μενα απο τις καλυτερες που εχουμε εδω.
η Κεϊτυ δεν ξερει ελληνικα και ειναι δυσκολη η συνεννοηση αλλα ειναι πολυ προθυμη και με μεγαλο και φαρδυ εργαλειο.
η Αννα πιο girlyγια μενα,πιο ναζιαρα, παρα πολυ καλο παιδι κι αυτη...
ειλικρινα δεν νομιζω πως μπορω να ξεχωρισω.
θα σου ελεγα να δοκιμασεις και τις δυο...
Οπως και δηποτε.
Link για προφίλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom