Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

numper2

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
0
Μάλλον έχεις μπερδευτει πολύ
Έχει πολύ μεγάλο στήθος
Και πολύ ωραία αισθηση
Σίγουρα αυτό ειδα και έπιασα
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
465
Κριτικές
26
Like
1.380
Πόντοι
1.011
και τι φανταστικός λες ρε συ
Δεν εχη βυζιά; Τι ; Εχη τρίχες στο σαγόνι μούσια και τέτοια και τριχιτα πόδια;
Αν όχι όλα αυτά τότε είναι φανταστική και να πάμε ..αλλιώς με κοντσιτα εγώ καλιτερα μαλακια να πεξω

Γι' αυτη λέει
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
και τι φανταστικός λες ρε συ
Δεν εχη βυζιά; Τι ; Εχη τρίχες στο σαγόνι μούσια και τέτοια και τριχιτα πόδια;
Αν όχι όλα αυτά τότε είναι φανταστική και να πάμε ..αλλιώς με κοντσιτα εγώ καλιτερα μαλακια να πεξω

Μα τι τρίχες και μούσια λες ρε συ άουντι; Υπάρχουν φωτογραφίες, βίντεο κλπ. Η κοπέλα είναι θηλυκότατη, με πολύ ωραίο στήθος, και ωραίο σώμα. Προφανώς, ήταν εκ παραδρομής η λάθος κατάληξη, μέσα απ' τον αγωνιστικό χώρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Αυτη φιλε ισως κ να παιζει μπαλα σε καμια ομαδα
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
βάτραχος ηδες τιρανκατι που μου τον ηχες βγη με κόκκινο φίλε παλιά
Εσένα σαρεση αφτη γούστο σου και καπέλο σου , αγο με αφτη δεν πάω γιατί αντροφερνη, ενώ με την Κόστα Τζάνι που ηνε πιο μουναρα κι από τη ζιζελ τα κάνω όλα αρκεί να κάνω σεξ μαζί της, μπρος πίσω πλάι μέσα όλα μεξω όλα με χωρίς προφυλακτικό όλα γιατί ηνε πανέμορφη και γινεκαρα

Με αφτηνα που λες εσι προς να πάω κάποιος που ηνε στρεητ και γαμιας , σου συκονετε το εργαληος
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
βάτραχος ηδες τιρανκατι που μου τον ηχες βγη με κόκκινο φίλε παλιά
Εσένα σαρεση αφτη γούστο σου και καπέλο σου , αγο με αφτη δεν πάω γιατί αντροφερνη, ενώ με την Κόστα Τζάνι που ηνε πιο μουναρα κι από τη ζιζελ τα κάνω όλα αρκεί να κάνω σεξ μαζί της, μπρος πίσω πλάι μέσα όλα μεξω όλα με χωρίς προφυλακτικό όλα γιατί ηνε πανέμορφη και γινεκαρα

Με αφτηνα που λες εσι προς να πάω κάποιος που ηνε στρεητ και γαμιας , σου συκονετε το εργαληος

Τα εξηγάς όμορφα
εισαι αλανι μεγαλο κ ας μιλαμε αλλη γλωσσα μπρο
Σε πειράζωωωω μωρη παιχτουρααααα :)
Εισαι η ψυχη του σαιτ στο θεμα μας με τις γυναικες με τα τρυπανια κ τα μπλακεντεκερ
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Τα εξηγάς όμορφα
εισαι αλανι μεγαλο κ ας μιλαμε αλλη γλωσσα μπρο
Σε πειράζωωωω μωρη παιχτουρααααα :)
Εισαι η ψυχη του σαιτ στο θεμα μας με τις γυναικες με τα τρυπανια κ τα μπλακεντεκερ
Ναι ρε αλανη φίλος
Έχουμε να ουμε εδο χάμω μερικούς που τάχα μόνο γαμανε και δεν ξέρουν τη γκόμενα στο ενεργητικό κοματι
Μετά σου λένε δεν πάω με ξένες , μετά νάτοι να ρωτάνε ινφο
Αλανηα άμα τον φας από την κοντσιτα κλπ ησε ψυχασθενής
Άμα τον φας είτε τονε δοσης από αφτη που λέη ο κουαξ ΗσΕ ομοφυλόφιλος αφού φτιαχνεσε με μια που αντροφερνη
Άμα τον φας από τρανς Κόστα Τζάνι Τα της τον φας από τη γκόμενα σου με στραπ ον ΗσΕ γκεη. Όχι βεβαίως βεβαίως
Οπότε εσης που φαντάζεστε τον κυρ Γιάννη να σας τον χονη στο ασανσέρ ηστε γκεη
Κι εμης που καβλονουμε με μια μουναρα που απλά μας ερεθηζη τον προστάτη μας ήμαστε μερακλήδες γκεγκε;;
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Ρε παίδες ο καθένας κάνει ότι γουστάρει στο κρεβάτι του. Αυτά με τις ταμπέλες είναι βαρετά και παρωχημένα. Φχαριστηθείτε τη ζωή σας όπως γουστάρετε. Είναι πολύ μικρή η ζωή για πολλές έννοιες και το σεξ, όπως και να το γουστάρει κανείς, με ότι και να το γουστάρει, είναι όμορφο.
Και, τέλος, δεν είμαστε εδώ για να κρίνουμε ο ένας τον άλλο, τί είναι, και τί κάνει. Αλλά για να δίνουμε πληροφορίες, αν ξέρουμε, και να περνάμε καλά.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
απο κασκαντεριλικια ξερει κανεις εδω????????εγω ζω για να τ κανω ομως ....
ραντεβου εχθες λυπών με τ συγκεκρημενο μωρο γιατι οι φωτο τις  δυο με ψυνανν
κέντρο αθηνας τιμες δεν θα σας πω γιατι συγουρα δεν μ ειπε αυτα που θ ελεγε σ καποιον αλλον ...φτανω περνω τηλ χτυπαω ,περημενε μου απαντα .κατευενει ενα παλικαρι οχι πολυ βαρυ ,το χω λεω απο μεσα μου .ανευενω δευτερο μ ανοιγει καλησπερες,μπενουμαι κρεβατοκαμαρα.
οι φωτο ειναι φουλ επεξεργασμενες και ποιο πηραγμενες στο σωμα .τις λεω κυτα εγω αλλο υδα κ αλλο εισαι,οχι μου λεει οι φωτο ειναι δυκες μου..
σορυ αλλα δεν νομιζω οτι εχει νοιμα να τ συζηταμε εγω φευγω λεω
κατευενοντας λεω στο τυπο τ λεμε μεγαλε ανοιγω τη πορτα και δρομο ....
το αποτελεσμα μου στελνει μημυμα και μου λεει θες να ερθεις να μ παρεις με τ φιλο μου τσαμπα.
δεν απαντησα ποτε ......
αυτα τ λιγα μαγκες και μιλαμαι αντρες μου
καβαλαω τ μοτο και δρωμο ....εντελη ο καλητερος τροπος για αλλη μια φορα ειναι τ μουνακι .οποιος καταλαβε καλος..
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Ρε παίδες ο καθένας κάνει ότι γουστάρει στο κρεβάτι του. Αυτά με τις ταμπέλες είναι βαρετά και παρωχημένα. Φχαριστηθείτε τη ζωή σας όπως γουστάρετε. Είναι πολύ μικρή η ζωή για πολλές έννοιες και το σεξ, όπως και να το γουστάρει κανείς, με ότι και να το γουστάρει, είναι όμορφο.
Και, τέλος, δεν είμαστε εδώ για να κρίνουμε ο ένας τον άλλο, τί είναι, και τί κάνει. Αλλά για να δίνουμε πληροφορίες, αν ξέρουμε, και να περνάμε καλά.
Ο άνθρωπος (που αναφέρεσαι) έχει κόμπλεξ, τι να λέμε τώρα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Ο άνθρωπος (που αναφέρεσαι) έχει κόμπλεξ, τι να λέμε τώρα.

Φίλε μου @enallaktikos, εμένα δε μου αρέσει να χαρακτηρίζω κανέναν. Ο καθένας ας έχει όποια άποψη θέλει (αρκεί να μη χαρακτηρίζει άλλους), και ας γουστάρει επίσης ότι θέλει. Ένα φόρουμ είναι εδώ και ανταλάσσουμε πληροφορίες, για να μη πετάμε λεφτά τζάμπα και να μαθαίνουμε ποιές είναι της προκοπής (στην πράξη εννοώ, γιατί απ' όμορφες φόλες γεμάτος ο τόπος). Τίποτε άλλο.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Ναι ρε αλανη φίλος
Έχουμε να ουμε εδο χάμω μερικούς που τάχα μόνο γαμανε και δεν ξέρουν τη γκόμενα στο ενεργητικό κοματι
Μετά σου λένε δεν πάω με ξένες , μετά νάτοι να ρωτάνε ινφο
Αλανηα άμα τον φας από την κοντσιτα κλπ ησε ψυχασθενής
Άμα τον φας είτε τονε δοσης από αφτη που λέη ο κουαξ ΗσΕ ομοφυλόφιλος αφού φτιαχνεσε με μια που αντροφερνη
Άμα τον φας από τρανς Κόστα Τζάνι Τα της τον φας από τη γκόμενα σου με στραπ ον ΗσΕ γκεη. Όχι βεβαίως βεβαίως
Οπότε εσης που φαντάζεστε τον κυρ Γιάννη να σας τον χονη στο ασανσέρ ηστε γκεη
Κι εμης που καβλονουμε με μια μουναρα που απλά μας ερεθηζη τον προστάτη μας ήμαστε μερακλήδες γκεγκε;;

τώρα αυτό με τον κυρ Γιάννη στο ασανσέρ πως σου ήρθε;; :P
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Κατά βάθος αυτό ονειρεύεται αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί τύπε  :S
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Κατά βάθος αυτό ονειρεύεται αλλά δεν θέλει να το παραδεχτεί τύπε  :S
βλέπετε τι μα@@@ ηνε ο τύπος;
Εγώ ρε χλιμιτζουρα για εσείς που όταν ζητούσαμε πλιροφοριες για κάποια ενεργιτικια πεταγεστε διάφοροι και μας τα πρηζετε άμα μας αρεση να τον περνούμε και ταχα δεν ξέρετε το ενεργιτικια τις κοματι γτ εσης μόνο γαμάτες;
Εδο χαμό όπως είπε ο φίλος διονστ άμα έχουμε ινφο τα λέμε και βοηθάμε σιναγινιστες , Τορά εγο άμα ονηρεβομαι την Mia Isabella κι εσύ τον κυρ Γιάννη δικό σου θεμα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Ναι ρε αλανη φίλος
Έχουμε να ουμε εδο χάμω μερικούς που τάχα μόνο γαμανε και δεν ξέρουν τη γκόμενα στο ενεργητικό κοματι
Μετά σου λένε δεν πάω με ξένες , μετά νάτοι να ρωτάνε ινφο
Αλανηα άμα τον φας από την κοντσιτα κλπ ησε ψυχασθενής
Άμα τον φας είτε τονε δοσης από αφτη που λέη ο κουαξ ΗσΕ ομοφυλόφιλος αφού φτιαχνεσε με μια που αντροφερνη
Άμα τον φας από τρανς Κόστα Τζάνι Τα της τον φας από τη γκόμενα σου με στραπ ον ΗσΕ γκεη. Όχι βεβαίως βεβαίως
Οπότε εσης που φαντάζεστε τον κυρ Γιάννη να σας τον χονη στο ασανσέρ ηστε γκεη
Κι εμης που καβλονουμε με μια μουναρα που απλά μας ερεθηζη τον προστάτη μας ήμαστε μερακλήδες γκεγκε;;
μούτρο τ θέμα σου είναι ο χαρακτηρισμός??
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301

Αν σου κανει αυτη που αντροφερνει ρε τυπε τι μας αραδιαζεις την ιστορια οτι πηγες κ εκαμες κασκαντεριλικι κ κολοκυθια τουμπανα κ στο τελος μας λες οτι σαν το μουνακι δεν εχει. Γενικα την παλευεις γιατι δε βγαζουν νοημα αυτα που λες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom