Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tallboy667

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Αλανηα μου..
Με ποια να πάω για να ανεβάσω και κρητική;
- Tayla
- Kayla
- Alice Gomez

Ποια σας φαινετε πιο καβλα ε-π και θα θέλατε να πάτε δηλαδή δε θα πάνε για πέταμα τα γιουρια

Στην Καϊλα25 , δεν εχει γραψει κανεις και εχει βαρελο πουτσαααα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Όντως ωραία κοπέλα η Sabrina με γυμνασμένο σώμα, ποδάρες σαν πέτρα και ένα εργαλείο περίπου 12-13 εκατοστά. Μου πήρε βαθιά πίπα χωρίς προφυλακτικό και στη συνέχεια τη γάμησα σε δύο στάσεις. Από πίσω και με ψηλά τα πόδια. Στο τέλος την έχυσα απροειδοποίητα στο σώμα και λίγα βρήκαν μάτια και μαλλιά. Το κακό είναι ότι δεν ξέρει Αγγλικά και δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες. Αντί να με βοηθήσει, καθώς με είδε λίγο άπειρο, γελούσε μαζί μου, με χαρακτήρισε "crazy"και είπε καμιά δεκαριά φορές "oh my god". Αλλά αυτά δε με ενόχλησαν ιδιαίτερα, αφού έκανα και εγώ πλάκα στο σεξ. Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία.
Όντως ωραία κοπέλα η Sabrina με γυμνασμένο σώμα, ποδάρες σαν πέτρα και ένα εργαλείο περίπου 12-13 εκατοστά. Μου πήρε βαθιά πίπα χωρίς προφυλακτικό και στη συνέχεια τη γάμησα σε δύο στάσεις. Από πίσω και με ψηλά τα πόδια. Στο τέλος την έχυσα απροειδοποίητα στο σώμα και λίγα βρήκαν μάτια και μαλλιά. Το κακό είναι ότι δεν ξέρει Αγγλικά και δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες. Αντί να με βοηθήσει, καθώς με είδε λίγο άπειρο, γελούσε μαζί μου, με χαρακτήρισε "crazy"και είπε καμιά δεκαριά φορές "oh my god". Αλλά αυτά δε με ενόχλησαν ιδιαίτερα, αφού έκανα και εγώ πλάκα στο σεξ. Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία.
Όντως ωραία κοπέλα η Sabrina με γυμνασμένο σώμα, ποδάρες σαν πέτρα και ένα εργαλείο περίπου 12-13 εκατοστά. Μου πήρε βαθιά πίπα χωρίς προφυλακτικό και στη συνέχεια τη γάμησα σε δύο στάσεις. Από πίσω και με ψηλά τα πόδια. Στο τέλος την έχυσα απροειδοποίητα στο σώμα και λίγα βρήκαν μάτια και μαλλιά. Το κακό είναι ότι δεν ξέρει Αγγλικά και δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες. Αντί να με βοηθήσει, καθώς με είδε λίγο άπειρο, γελούσε μαζί μου, με χαρακτήρισε "crazy"και είπε καμιά δεκαριά φορές "oh my god". Αλλά αυτά δε με ενόχλησαν ιδιαίτερα, αφού έκανα και εγώ πλάκα στο σεξ. Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία.
Όντως ωραία κοπέλα η Sabrina με γυμνασμένο σώμα, ποδάρες σαν πέτρα και ένα εργαλείο περίπου 12-13 εκατοστά. Μου πήρε βαθιά πίπα χωρίς προφυλακτικό και στη συνέχεια τη γάμησα σε δύο στάσεις. Από πίσω και με ψηλά τα πόδια. Στο τέλος την έχυσα απροειδοποίητα στο σώμα και λίγα βρήκαν μάτια και μαλλιά. Το κακό είναι ότι δεν ξέρει Αγγλικά και δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες. Αντί να με βοηθήσει, καθώς με είδε λίγο άπειρο, γελούσε μαζί μου, με χαρακτήρισε "crazy"και είπε καμιά δεκαριά φορές "oh my god". Αλλά αυτά δε με ενόχλησαν ιδιαίτερα, αφού έκανα και εγώ πλάκα στο σεξ. Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία.
η τοπ Ραφαέλα και η Σαμπρίνα που πηρα τηλ είναι ακριβός η ίδια φωνή!!!!και η Ραφαέλα Παγκράτι μου είπε το ίδιο είχε πει και η Σαμπρίνα !!! Υποψιάζομαι πως η Σαμπρίνα που πηρα τηλ πρώτα απάντησε η ίδια και όταν πηρα τηλ την τοπ Ραφαέλα !!!!!!  Ξέρουμε τι παίζει ;;;
 

arisgeo21

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
η τοπ Ραφαέλα και η Σαμπρίνα που πηρα τηλ είναι ακριβός η ίδια φωνή!!!!και η Ραφαέλα Παγκράτι μου είπε το ίδιο είχε πει και η Σαμπρίνα !!! Υποψιάζομαι πως η Σαμπρίνα που πηρα τηλ πρώτα απάντησε η ίδια και όταν πηρα τηλ την τοπ Ραφαέλα !!!!!!  Ξέρουμε τι παίζει ;;;
Μαλλον μενουν μαζι και απαντησε η Ραφαελα, την οποια συναντησα καθως εφευγα. Δε θα τη συστηνα. Για εμενα ειχε πολυ ανδρικα χαρακτηριστικα, αν ηταν αυτη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

numper2

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
0
Άλλο  η Ραφαέλα  και άλλο η Τοπραφαελα
Αυτή που είδες με την kayla
Ποια ήταν
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Μάγκες σε πια θα καθοσασταν με εφχαρηστηση;
Ταυλα25
Η
Αλισε Γκόμεζ???

Για να πάω και να φέρω και κρητική να ουμε
 

kanonieris19

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Κανεισ συναγωνιστησ Αθηναιος εμπειρια με τη συγκεκριμενη και αν γνωριζει κανα λαγωνικο αν θα ανεβει Σαλονικη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom