Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Dimrod69

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
1

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
Έχει κάποιος γνώμη για αυτή εδώ ;;

Γλυκό και καυλερό, πρωτάρα στη γύρα, ωραίο κορμί και σώμα, με εργαλείο από τα κορυφαία και μόνο για γυμνασμένους :-)
Αγγλικά σχεδόν τίποτα, πολύ καλή στο παθητικό  και καλύτερη στο ενεργετικό, μαμεί ωραία, βαθειά και δυνατά.
Λίγο κρύα την βρήκα αλλά δεδομένης της ανύπαρκτης επικοινωνίας ήταν αποδεκτό!
 

Ripper13

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2017
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
0
Συναγωνιστες εχετε καποια πληροφόρηση για το πότε θα ξαναρθει στα μέρη μας η ΘΕΑ jenny costa?
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0
πανεμορφη φαινεται.
Βουρ για δοκιμη φιλε και καλα να περασεις.

Δεν έχω πάει μαζί της αλλά ψάχνοντας, η μόνη Sabrina Rios που βρήκα είναι αυτή:


Αν αυτό λέει κάτι δεν ξέρω αλλά γιατί να χρησιμοποιήσει το όνομα άλλης?
 

viper85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2015
Μηνύματα
29
Κριτικές
9
Like
271
Πόντοι
280

μ΄αυτή τη πορνοστάρ με το μεγάλο κυρτό καυλί που χύνει ποτάμια, έχει πάει κανείς;

Δοκίμασα εγώ. Δυστυχώς πολύ κρύα και παντελώς ντεκαβλέ η όλη φάση. Δεν βιαζόταν πήγα 30 λεπτά και κάθισα μια ώρα τελείωσε κιόλας απλά ντεκαβλέ η γκόμενα. Από εμφάνιση όπως την βλέπετε στα βίντεο ένα κλικ χειρότερη. Το σπίτι στην βουλιαγμένης οκ, απλά δεν είχε πετσέτες (μου έδωσε χρησιμοποιημένη) και σαπούνι. Εγώ προσωπικά δεν ξαναπήγαινα και τσάμπα να μου έλεγε. Ελπίζω να βοήθησα   
 

rafaelmarquez

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
τελικά το κορίτσι μας είναι Αθήνα...δοκίμασε κανείς να μας πει για τιμές?
 

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290
Ειμαι ετοιμος να παω για καταθεση...!!!! καποιος που να με ενθαρύνει ή να με αποτρέψει ?????
Ευχαριστώ

Κυριοι μολις επεστρεψα από μια πολύ ωραια  εμπειρία που ειχα με την Sabrina.
Λοιπόν η κοπέλα είναι τέρμα θυλική κάτι που εμενα με καβλωνει πολύ!
Είναι λοιπόν μία γυναικα με μέτριο εργαλειο.. οσο πρεπει για τους άπειρους.. η οποία είναι προσεγμένη.. μυροδάτη και καθαρή.
Μου πήρε μία μέτρια πίπα θα έλεγα, μετά της πήρα εγώ…. Στη συνέχεια την πήρα με τα πόδια πάνω … έχυσε… και μετά την πήρα στα τέσσερα όπου κατέθεσα σφυροκοπόντας ανελέητα.
Η τιμή 100 ευρώ για μισή ώρα.
Τίμια
Θα ξαναπήγαινα.. ή μάλλον θα ξαναπάω!!!
 

stormmaker

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
54
Πόντοι
0
Κυριοι μολις επεστρεψα από μια πολύ ωραια  εμπειρία που ειχα με την Sabrina.
Λοιπόν η κοπέλα είναι τέρμα θυλική κάτι που εμενα με καβλωνει πολύ!
Είναι λοιπόν μία γυναικα με μέτριο εργαλειο.. οσο πρεπει για τους άπειρους.. η οποία είναι προσεγμένη.. μυροδάτη και καθαρή.
Μου πήρε μία μέτρια πίπα θα έλεγα, μετά της πήρα εγώ…. Στη συνέχεια την πήρα με τα πόδια πάνω … έχυσε… και μετά την πήρα στα τέσσερα όπου κατέθεσα σφυροκοπόντας ανελέητα.
Η τιμή 100 ευρώ για μισή ώρα.
Τίμια
Θα ξαναπήγαινα.. ή μάλλον θα ξαναπάω!!!

.....ευχαριστουμε ......σε εμφανιση ..εκτος απο αυτο που περιγραφεις και αρεσει και σε μενα...πλησιαζει στις φωτο ? Ευχαριστω
 

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290
Κυριοι μολις επεστρεψα από μια πολύ ωραια  εμπειρία που ειχα με την Sabrina.
Λοιπόν η κοπέλα είναι τέρμα θυλική κάτι που εμενα με καβλωνει πολύ!
Είναι λοιπόν μία γυναικα με μέτριο εργαλειο.. οσο πρεπει για τους άπειρους.. η οποία είναι προσεγμένη.. μυροδάτη και καθαρή.
Μου πήρε μία μέτρια πίπα θα έλεγα, μετά της πήρα εγώ…. Στη συνέχεια την πήρα με τα πόδια πάνω … έχυσε… και μετά την πήρα στα τέσσερα όπου κατέθεσα σφυροκοπόντας ανελέητα.
Η τιμή 100 ευρώ για μισή ώρα.
Τίμια
Θα ξαναπήγαινα.. ή μάλλον θα ξαναπάω!!!

.....ευχαριστουμε ......σε εμφανιση ..εκτος απο αυτο που περιγραφεις και αρεσει και σε μενα...πλησιαζει στις φωτο ? Ευχαριστω


Ναι είναι ιδια με τις φώτο!!!
Τερμα θυλική και όμορφη!!! Εχει και μία "συστολή" , μετρημένη βέβαι, στη συμπεριφορά που είναι ακόμη πιο καβλωτική!!!
Βουρ μάγκες!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Κυριοι μολις επεστρεψα από μια πολύ ωραια  εμπειρία που ειχα με την Sabrina.
Λοιπόν η κοπέλα είναι τέρμα θυλική κάτι που εμενα με καβλωνει πολύ!
Είναι λοιπόν μία γυναικα με μέτριο εργαλειο.. οσο πρεπει για τους άπειρους.. η οποία είναι προσεγμένη.. μυροδάτη και καθαρή.
Μου πήρε μία μέτρια πίπα θα έλεγα, μετά της πήρα εγώ…. Στη συνέχεια την πήρα με τα πόδια πάνω … έχυσε… και μετά την πήρα στα τέσσερα όπου κατέθεσα σφυροκοπόντας ανελέητα.
Η τιμή 100 ευρώ για μισή ώρα.
Τίμια
Θα ξαναπήγαινα.. ή μάλλον θα ξαναπάω!!!
όντος κουκλάκι στις φοτο σαν γυναίκα πρέπει να είναι και από κοντά σαν μια πολύ όμορφη γυναίκα με πουλάκι !! Έχει μικρό πουλάκι; Ξέρει αγγλικά ; Έρχεται στο κέντρο σε ξενοδοχείο;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Αλανηα μου..
Με ποια να πάω για να ανεβάσω και κρητική;
- Tayla
- Kayla
- Alice Gomez

Ποια σας φαινετε πιο καβλα ε-π και θα θέλατε να πάτε δηλαδή δε θα πάνε για πέταμα τα γιουρια
 

arisgeo21

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
όντος κουκλάκι στις φοτο σαν γυναίκα πρέπει να είναι και από κοντά σαν μια πολύ όμορφη γυναίκα με πουλάκι !! Έχει μικρό πουλάκι; Ξέρει αγγλικά ; Έρχεται στο κέντρο σε ξενοδοχείο;

Όντως ωραία κοπέλα η Sabrina με γυμνασμένο σώμα, ποδάρες σαν πέτρα και ένα εργαλείο περίπου 12-13 εκατοστά. Μου πήρε βαθιά πίπα χωρίς προφυλακτικό και στη συνέχεια τη γάμησα σε δύο στάσεις. Από πίσω και με ψηλά τα πόδια. Στο τέλος την έχυσα απροειδοποίητα στο σώμα και λίγα βρήκαν μάτια και μαλλιά. Το κακό είναι ότι δεν ξέρει Αγγλικά και δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες. Αντί να με βοηθήσει, καθώς με είδε λίγο άπειρο, γελούσε μαζί μου, με χαρακτήρισε "crazy"και είπε καμιά δεκαριά φορές "oh my god". Αλλά αυτά δε με ενόχλησαν ιδιαίτερα, αφού έκανα και εγώ πλάκα στο σεξ. Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Όντως ωραία κοπέλα η Sabrina με γυμνασμένο σώμα, ποδάρες σαν πέτρα και ένα εργαλείο περίπου 12-13 εκατοστά. Μου πήρε βαθιά πίπα χωρίς προφυλακτικό και στη συνέχεια τη γάμησα σε δύο στάσεις. Από πίσω και με ψηλά τα πόδια. Στο τέλος την έχυσα απροειδοποίητα στο σώμα και λίγα βρήκαν μάτια και μαλλιά. Το κακό είναι ότι δεν ξέρει Αγγλικά και δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες. Αντί να με βοηθήσει, καθώς με είδε λίγο άπειρο, γελούσε μαζί μου, με χαρακτήρισε "crazy"και είπε καμιά δεκαριά φορές "oh my god". Αλλά αυτά δε με ενόχλησαν ιδιαίτερα, αφού έκανα και εγώ πλάκα στο σεξ. Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία.
τώρα αλαζη το θέμα , εγώ θα ξενερονα έτσι .... την πείρα τηλ πριν λίγο και άκουσα μια πολύ βαριά φωνή καμία σχέση με την εικόνα που βλεπο στις φοτο !!! Επισης όταν ρώτησα για ξενοδοχείο μου είπε 300 ευρο συν το ταξί έλεος !!!!!!! Εγώ σε σπίτια δεν πάω αυτές μένουν 2 και 3 μαζί και πάντα έχουν όπλο κρυμμένο !!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Η τοπ Ραφαέλα πολύ όμορφη με πολύ δυνατο σώμα και πολύ ομορφο στήθος !!!
 

numper2

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
144
Πόντοι
0
Ευχαριστώ
Έχεις Πιο πολλές πληροφορίες
Στο σεξ τι κάνει κτλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom