Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
100/30'
150/60'

Κλασσικές ταρίφες. Άμα ζητήσεις το τηλέφωνό τους αφού τις έχεις δοκιμάσει και πέρασες καλά (αφού προφανώς δεν είναι δικά τους τα τηλέφωνα στις αγγελίες) συνήθως αλλάζουν τα πράγματα. Δεν θέλω να λέω πολλά και ονόματα γιατί δεν ξέρω ποιός διαβάζει τι και αν έχουν αυστηρά άτομα πάνω από το κεφάλι τους.

παιζει μια που θα γουσταρα πολυ αλλα 100 ειναι πολλα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
63
Κριτικές
4
Like
146
Πόντοι
0
Ναι είναι αλλά δυστυχώς όλες οι εισαγόμενες έρχονται με αυξημένα επίπεδα τιμών.

 

curious100

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
42
Like
52
Πόντοι
0
Λοιπόν 3 σύντομες κριτικές για κάποιες που συνάντησα μέσα στον τελευταίο μήνα.
:thumbsup: ωραίος!

Τώρα στο στόχαστρο έχω την Dominique και βλέπουμε. Ως τώρα Lohany, Giselle και Sarah είναι οι καλύτερες από τις ξένες και άσχετα με το τι διαφημίζουν γουστάρουν και τους δύο ρόλους.

Για την τριάδα συμφωνώ απόλυτα  :thumbsup:

Η Dominique είναι καλή, λίγο με χάλασε ο κόλος της γιατί τον έχει παραφουσκωμένο για τα γούστα μου αλλά είναι δυνατή και αρκετά βασικό μπορείς να συννενοηθείς μαζί της. Η συνάντηση προ διετίας περίπου....

 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Λοιπόν 3 σύντομες κριτικές για κάποιες που συνάντησα μέσα στον τελευταίο μήνα.



Σε καινούργιο τρανσόσπιτο κοντά στο κέντρο. Είναι όπως στις φωτογραφίες και με υποδέχτηκε με ένα κορμάκι και stockings. Έχει όρεξη και φαίνεται ότι γουστάρει αυτό που κάνει. Είναι κυρίως ενεργητική, γουστάρει γλωσσόφιλα και πιασίματα και χύνει κιόλας χωρίς εξτραδάκια. Τίμια επιλογή.

έχεις καμιά φωτο να τη δούμε; γιατί στο ts-dating αν δεν εισαι premium μέλος δεν μπορεις να δεις τις x-rated φωτο
 

trompakis9

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αν κάποιος πήγε Shantal/Ariel ας μου στείλει ένα pm.
 

curious100

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
42
Like
52
Πόντοι
0
Αν κάποιος πήγε Shantal/Ariel ας μου στείλει ένα pm.

Η συνάντηση έγινε στην περιοχή των στα Ιλισίων. Στην εμφάνιση πάνω κάτω είναι αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες. Συννενόηση στη νοηματική, εργαλείο μεγάλο αλλά δεν της σηκωνόταν με τίποτα... Τιμές οι γνωστές 100-150. Αυτά τα λιγα, αν θέλεις κάτι παραπάνω pm
 

Jimmyd78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Η Sarahsex Μου ζήτησε 300 για outcall plus taxi.Δηλαδή έλεος!
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Ιουλιο με αυγουστο θα ερθει και το μεγαλο πολυβολο!

φυσικα με την φιλη της!

Φιλαρακι ποια ειναι η φιλη της? Πως μπορω να δω για να κανω εναν οικονομικο σχεδιασμο ... διοτι απο τοτε που το ειδα το μωρο εχω παθει μια αναστατωση κ οδευω για χρεοκωπια το καλοκαιρι μου φαινεται .... :grin: :heavymetalbig:
 

curious100

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
42
Like
52
Πόντοι
0
Φιλαρακι ποια ειναι η φιλη της? Πως μπορω να δω για να κανω εναν οικονομικο σχεδιασμο ... διοτι απο τοτε που το ειδα το μωρο εχω παθει μια αναστατωση κ οδευω για χρεοκωπια το καλοκαιρι μου φαινεται .... :grin: :heavymetalbig:

Αυτή είναι..
 

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Αυτη ειναι που αναφερει και ο φιλος απο πανω. Ερχονται μαζι καθε καλοκαιρι. Αυγουστο
συνηθως.
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
348
Πόντοι
21
Κάτι ψιλοασχετο.πριν κατι μήνες είχε  έρθει η Erika schinaider. Την είχε πάρει κανείς?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.379
Κριτικές
165
Like
25.036
Πόντοι
34.168

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
348
Πόντοι
21
Αθηνα ειναι βλεπω..
Αν εννοεις αυτη ..ΜΑΚΡΥΑ..
ΣΚΑΤΟΦΑΤΣΑ και ΞΕΠΕΤΑ..
Πρέπει να εννοείς άλλη. Εγώ λέω μια κοκκινομαλα πορνσταρ με τεράστια βυζια.είχε έρθει πριν κάτι μηνες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom