Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Taintedlove

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Με αυτην εχει βρεθει κανεις?


Duda λεγεται,ωραιο ονομα και οχι μονο :wanker:

Από εμφάνιση σούπερ. Όμορφο πρόσωπο, ωραίο σώμα, στήθος μικρό (ορμόνες). Είναι να κάθεσαι να την χαζεύεις αλλά μέχρι εκεί.
Δεν φιλάει, δεν κάνει πίπα,δεν δέχεται δάκτυλα, στύση ντεμί και δεν γαμιέται. Πρώτη φορά που δεν κατάφερα να χύσω λόγω εκνευρισμού. Ιδίως στην φαση που με κοιτάει σαν χαμένη και με ρωτάει τι θέλω να κάνουμε σκέφτηκα να της προτείνω να παίξουμε δηλωτή! Πιο καλά θα περνούσα. Χάσιμο χρόνου και χρημάτων.
Η συνάντηση πριν από δύο μήνες.
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Από εμφάνιση σούπερ. Όμορφο πρόσωπο, ωραίο σώμα, στήθος μικρό (ορμόνες). Είναι να κάθεσαι να την χαζεύεις αλλά μέχρι εκεί.
Δεν φιλάει, δεν κάνει πίπα,δεν δέχεται δάκτυλα, στύση ντεμί και δεν γαμιέται. Πρώτη φορά που δεν κατάφερα να χύσω λόγω εκνευρισμού. Ιδίως στην φαση που με κοιτάει σαν χαμένη και με ρωτάει τι θέλω να κάνουμε σκέφτηκα να της προτείνω να παίξουμε δηλωτή! Πιο καλά θα περνούσα. Χάσιμο χρόνου και χρημάτων.
Η συνάντηση πριν από δύο μήνες.
Σκετη απογοητευση :walkingpenis:
 

Taintedlove

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0

Η Leticia είναι όπως ακριβώς την βλέπεις στις φωτογραφίες. Πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή.
Στο αγωνιστικό κομμάτι είναι φιλότιμη και προσπαθεί να τα δώσει όλα. Φιλάει, πίπα ακα, πολλές στάσεις, λειτουργικοτατο εργαλείο και θα χύσει χωρίς να ζητήσει έξτρα χρήματα. Στο παθητικό κομμάτι έχει καλά στησίματα αλλά δεν αντέχει το πολύ σφυροκόπημα.
Αγγλικά ελάχιστα αλλά αυτό δεν ήταν πρόβλημα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
ειναι και πιο φτηνη απ τις αλλες... 70 η μισή ώρα και 120 μία ωρα.. κι αν θελετε και το... milk της αν πάρετε το πρόγραμμα της 1 ωρας, συμπεριλαμβανεται στη τιμή..
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Αλανηα τι κανετε ολα καλα θελω να παω σθμερα θα παω μετα σηγουρα διλαδι τορα που μου δοσε ενας πελατης κατη παλια φραγκα να τα τζογαρο στην Λετησηα καστρο
Στην αθηνα κουην..
Στην heloisa .. Η εχετε καμια καλη αλη και στα δυο ρολια
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Αμα ηταν η Ντομηνηκ εδω θα πηγενα μεδαυτη αλλα δε ξερω αμας ηνε εδο χαμο ακομι
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Αλανηα τι κανετε ολα καλα θελω να παω σθμερα θα παω μετα σηγουρα διλαδι τορα που μου δοσε ενας πελατης κατη παλια φραγκα να τα τζογαρο στην Λετησηα καστρο
Στην αθηνα κουην..
Στην heloisa .. Η εχετε καμια καλη αλη και στα δυο ρολια
εγω λεω σημερα να κατσεις να αραξεις παρεα με ενα λεξικο και απο αυριο πας οπου θες
πλακα κανω  :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

curious100

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
42
Like
52
Πόντοι
0
Η Leticia είναι όπως ακριβώς την βλέπεις στις φωτογραφίες. Πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή.
Στο αγωνιστικό κομμάτι είναι φιλότιμη και προσπαθεί να τα δώσει όλα. Φιλάει, πίπα ακα, πολλές στάσεις, λειτουργικοτατο εργαλείο και θα χύσει χωρίς να ζητήσει έξτρα χρήματα. Στο παθητικό κομμάτι έχει καλά στησίματα αλλά δεν αντέχει το πολύ σφυροκόπημα.
Αγγλικά ελάχιστα αλλά αυτό δεν ήταν πρόβλημα.

Ευχαριστώ φίλε

 

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Μερες τωρα σκεφτομαι την ιδεα να δοκιμασω για 1η φορα τρανς και σκεφτομαι την leticia.Αλλα επειδη ειμαι εντελως ασχετος θα ηθελα την βοηθεια σας.Ξερουμε τιμη και εαν ειναι ανεξαρτητη η απο γραφειο ;
Επισης εχετε να προτεινετε καποια αλλα τοσο θηλυκη μονο για παθητικο ψαχνω.
 

curious100

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
42
Like
52
Πόντοι
0
Μερες τωρα σκεφτομαι την ιδεα να δοκιμασω για 1η φορα τρανς και σκεφτομαι την leticia.Αλλα επειδη ειμαι εντελως ασχετος θα ηθελα την βοηθεια σας.Ξερουμε τιμη και εαν ειναι ανεξαρτητη η απο γραφειο ;
Επισης εχετε να προτεινετε καποια αλλα τοσο θηλυκη μονο για παθητικο ψαχνω.

Άμα μιλάμε για τις βραζιλιάνες που έρχονται κατα καιρούς οι τιμές είναι 100 η μισή ώρα και 150 η 1 ώρα εκτός εξαιρέσεων. Συνήθως μιλάς με τρίτο άτομο γιατί οι ποιό πολλές δεν ξέρουν αγγλικά...
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Μερες τωρα σκεφτομαι την ιδεα να δοκιμασω για 1η φορα τρανς και σκεφτομαι την leticia.Αλλα επειδη ειμαι εντελως ασχετος θα ηθελα την βοηθεια σας.Ξερουμε τιμη και εαν ειναι ανεξαρτητη η απο γραφειο ;
Επισης εχετε να προτεινετε καποια αλλα τοσο θηλυκη μονο για παθητικο ψαχνω.
Πηγαινε με καμια Ελληνιδα..θα συνεννοηθεις καλυτερα σαν πρωταρης και θα σου βγει και πιο οικονομικα.
 

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
ενεργητικη επισκεψη στην leona panther πριν κανα 2μηνο την πρωτη φορα που ειρθε.
κορμαρα με ωραιο σκληρο εργαλειο. προθυμη σε ολα ,πολυ ευγενικη , ακριβεις φωτο. το μονο αρνητικο το πεταχτο σαγωνι που την κανει καπως περιεργη ,ειναι ομως πολυ φιλικη και δεν εδειξε ξεπετα οπως η πλειονωτητα των βραζιλιανων. αξιζει και δευτερη επισκεψη απο εμενα.
 

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
ευχαριστω για την γνωμη σας .. θα ξεκινησω μαλλον με ευα πρωτα.
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Παντως απ'οτι φαινεται και απο τα λεγομενα των περισσοτερων εδω μεσα η πλειονοτητα των βραζιλιανων ειναι μεγαλες πιανολες!!!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Τα ποσοστα ξεπετας ειναι παραπλησια μ’ αυτα των Ελληνιδων
 

Nightman23

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερες! Εντυπώσεις κάνεις με Leona panther?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom