Νέα

Νέα μέθοδος σύλληψης ληστών από την αστυνομία του Λονδίνου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Dr. Kolompo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.853
Like
3.661
Πόντοι
456
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Πόσο πανέξυπνο; Και γιατί να μην το έχουν σκεφτεί στην Ελλάδα ρε πούστη μου;
Το κάνεις και το συνοδεύεις από ένα καλό ξεδόντιασμα και μετά ησυχάζεις από το κάθε σκουπίδι μια για πάντα.
Παλιός φιλαράκος μου είχε πει ότι στο Λονδίνο οι μαύροι είναι από τις χειρότερες φάρες και ρημάζουν τα πάντα από μικρή ηλικία.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.433
Like
4.899
Πόντοι
456
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Πόσο πανέξυπνο; Και γιατί να μην το έχουν σκεφτεί στην Ελλάδα ρε πούστη μου;
Το κάνεις και το συνοδεύεις από ένα καλό ξεδόντιασμα και μετά ησυχάζεις από το κάθε σκουπίδι μια για πάντα.
Παλιός φιλαράκος μου είχε πει ότι στο Λονδίνο οι μαύροι είναι από τις χειρότερες φάρες και ρημάζουν τα πάντα από μικρή ηλικία.


Γενικά στην Ελλαδα οι Μπάτσοι δεν ειναι τόσο οργανωμένοι... οι περισσότεροι που βλέπω εγώ είτε αράζουν everest, είτε σε καμιά πλατιά με τα μηχανάκια τους διπλά!

Μονο οταν ειναι για κανέναν διάσημο τρέχουν, αλλιώς ...
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
1
Like
5.136
Πόντοι
1.056
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Πόσο πανέξυπνο; Και γιατί να μην το έχουν σκεφτεί στην Ελλάδα ρε πούστη μου;
Το κάνεις και το συνοδεύεις από ένα καλό ξεδόντιασμα και μετά ησυχάζεις από το κάθε σκουπίδι μια για πάντα.
Παλιός φιλαράκος μου είχε πει ότι στο Λονδίνο οι μαύροι είναι από τις χειρότερες φάρες και ρημάζουν τα πάντα από μικρή ηλικία.
Δεν βλέπω κάτι το καινούργιο αδερφέ,το Λονδίνο εδώ κ χρόνια έχει τις περισσότερες κάμερες παρακολούθησης σε όλο τον κόσμο,οι περιπολίες είναι αυξημένες κ σίγουρες εκεί όχι όπως έδω καθώς η εγκληματικότητα έχει ξεφύγει από τον χάρτη κ οι μπάτσοι εκεί έχουν μάθει να δουλεύουν κ τα χέρια τους δεν είναι παιδάκια από το χωριό που έγιναν μπάτσοι να ξεσπάσουν τα κόμπλεξ τους..
Όμως για τους μαύρους λίγο άτοπο,πλέον υπάρχουν κ μαύροι μιγάδες Σκοτσέζοι για να ξέρεις κ εκεί οι μαύροι δεν είναι κάτι το ξεχωριστό όπως ακόμα εδώ..
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
21.951
Κριτικές
1
Like
145.802
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Πόσο πανέξυπνο; Και γιατί να μην το έχουν σκεφτεί στην Ελλάδα ρε πούστη μου;
Το κάνεις και το συνοδεύεις από ένα καλό ξεδόντιασμα και μετά ησυχάζεις από το κάθε σκουπίδι μια για πάντα.
Παλιός φιλαράκος μου είχε πει ότι στο Λονδίνο οι μαύροι είναι από τις χειρότερες φάρες και ρημάζουν τα πάντα από μικρή ηλικία.
..κανένας έξυπνος άνθρωπος δεν κυκλοφορεί 8-9 το βράδυ και μετα,κεντρικό -νοτιο Λονδίνο( κατι πιτσιρίκια "μπούγιο "αν πάνε ,η χαζό τουρίστες μ άγνοια κινδύνου)
*Βόρειο Λονδίνο & επαρχιακά,κοιμάσαι με την πόρτα ανοιχτή
*Εννοείται ότι η αστυνομία δεν είναι διακοσμητική στην Βρετανία(η βασική εκπαίδευση τους 3 φορες παραπάνω απ οτι κάνουν στην σχολή εδω..)
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Dr. Kolompo

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.853
Like
3.661
Πόντοι
456
Γενικά στην Ελλαδα οι Μπάτσοι δεν ειναι τόσο οργανωμένοι... οι περισσότεροι που βλέπω εγώ είτε αράζουν everest, είτε σε καμιά πλατιά με τα μηχανάκια τους διπλά!

Μονο οταν ειναι για κανέναν διάσημο τρέχουν, αλλιώς ...
Δεν είναι αστυνομία τύπου everest αν είδες το βίντεο! Είναι με κανονικά ρούχα, ειδική ομάδα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Πόσο πανέξυπνο; Και γιατί να μην το έχουν σκεφτεί στην Ελλάδα ρε πούστη μου;
Το κάνεις και το συνοδεύεις από ένα καλό ξεδόντιασμα και μετά ησυχάζεις από το κάθε σκουπίδι μια για πάντα.
Παλιός φιλαράκος μου είχε πει ότι στο Λονδίνο οι μαύροι είναι από τις χειρότερες φάρες και ρημάζουν τα πάντα από μικρή ηλικία.
Αδύνατο αυτά εδώ τύπε μου. Δεν υπάρχει κανείς πρόθυμος μπάτσος για τέτοια, απ την άλλη να τους πετάνε κάτω με τρικλοποδιές, αν χτυπήσει ο κλεφτάκος τι γίνεται ; Θα έχουμε καταστάσεις Ζακ πάλι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

ChatGTP

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
12
Like
25
Πόντοι
0
Αυτά που λέτε για Λονδίνο δεν ισχύουν απόλυτα. Έχουν παραβιάσει σπίτι μου στο S. Kensington και έχουν πάρει πράγματα αξίας >10κ. Παρά το ότι ο ληστής φαινόταν στην κάμερα της πολυκατοικίας, δεν μπήκαν καν στη διαδικασία να τον βρουν από τις κάμερες παρακολούθησης στο δρόμο.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.894
Κριτικές
5
Like
11.795
Πόντοι
3.786
Αυτά που λέτε για Λονδίνο δεν ισχύουν απόλυτα. Έχουν παραβιάσει σπίτι μου στο S. Kensington και έχουν πάρει πράγματα αξίας >10κ. Παρά το ότι ο ληστής φαινόταν στην κάμερα της πολυκατοικίας, δεν μπήκαν καν στη διαδικασία να τον βρουν από τις κάμερες παρακολούθησης στο δρόμο.
Για να ζεις σε μια από τις πιο ακριβές περιοχές σε μια από τις πιο ακριβές πόλεις του κόσμου,πρέπει να βγάζεις πολύ κασέρι
 

Ippokratis22

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
424
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
81
Για να ζεις σε μια από τις πιο ακριβές περιοχές σε μια από τις πιο ακριβές πόλεις του κόσμου,πρέπει να βγάζεις πολύ κασέρι

Βγάζει , ειναι ο κασερακης

Στο west Kensington εμένα , 3-4 βραδυα , παλιότερα
Ωραία περιοχη
 
OP
OP
Dr. Kolompo

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.853
Like
3.661
Πόντοι
456
Yπάρχει τεράστια διαφορά από το κλέβω για να επιβιώσω, από το είμαι επαγγελματίας κλέφτης, ληστής, διαρρήκτης και ότι άλλο.
Εδώ μιλάμε για οργανωμένους πούστηδες που το έχουν ως κανονική δουλειά. Συμφέρει το κράτος να έχει τέτοιους ξεφτίλες γιατί όταν τους μπαγλαρώνουν τα στάζουν για να πέσουν σε πιο μαλακά και όλοι κερδίζουν, με την οικονομία να κινείται συνεχώς ευνοώντας πολλούς. Σου έκλεψαν το ρολόι, την τηλεόραση, το ποδήλατο; Αν τα έχεις δε θα πας να πάρεις άλλο; Διαφορετικά δεν βρίσκω λόγο να αφήνεται κάτι τέτοιο. Αναφερόμενος στην Αγγλία. Έχω δει άπειρα βίντεο και στο youtube και στο instagram που κλέβουν ποδήλατα κόβωντας με τροχούς κλειδωνιές (πρώτη φορά είδα φορητούς τροχούς χωρίς ρεύμα), αράπηδες κυκλοφορούν με βανάκια και σηκώνουν μηχανές και όλα αυτά μέρα μεσημέρι κατα συρροήν. Με λίγα λόγια θέλουν γα-μή-σι. Οι τύποι δείχνουν να έχουν ένα αρρωστημένα πρωτόγνωρο θράσσος και σαν ρομπότ αφαιρούν ότι βρουν πολυτελείας. Το ίδιο πρόβλημα είχε και η Αθήνα αλλά ειδικά στο κομμάτι παρεών αλλοδαπών που τριγυρνούσαν 2αδες-3αδες και πήγαιναν ΟΛΗ ΜΕΡΑ πέρα δόθε χωρίς λόγο σουφρώνοντας, ενοχλώντας κόσμο κλπ έβαλε ακραία σκούπα.
Το μόνο που απασχολεί πλέον και το βιώνω με τα μάτια μου είναι παρέες 15-20αρηδων (όχι παραπάνω) ελληνοποιημένων μπάσταρδων που κάλυψαν το κενό αυτό των αλγερο-μπαγκλο-αραβο-πάκιδων. Μέχρι πριν 1 χρόνο δεν το έβλεπες αυτό. Τώρα είναι διάσπαρτοι παντού πιτσιρικάδες με σπαστικά τικ από το ποντικοφάρμακο που πίνουν με μπανάνες που άνετα έχουν μαχαίρια μέσα κι αν είσαι άτυχος μπορεί και να σου την πέσουν γιατί ψάχνονται άπειρα.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.727
Like
29.246
Πόντοι
6.056
Ρε τύποι δεν έχετε καταλάβει ότι δεν έχουμε αστυνομία αλλά δημόσιους υπάλληλους;

Δεν διαφέρουν και πολύ από τον υπάλληλο της εφορίας η της πολεοδομίας. Απλά έχουν μια υποτυπώδη εκπαίδευση.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.661
Πόντοι
2.606
τι παπαριες λετε ρε τυποι ? αν γινουν αυτα ελλαδα θα βγουνε ολοι οι μαλακες και οι αριστεροι και θα μιλανε για για αστυνομικη βια και φασιστικο κρατος.
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.419
Like
13.666
Πόντοι
3.506
τι παπαριες λετε ρε τυποι ? αν γινουν αυτα ελλαδα θα βγουνε ολοι οι μαλακες και οι αριστεροι και θα μιλανε για για αστυνομικη βια και φασιστικο κρατος.
Το λενε ηδη ετσι κι αλλιως!
 

tainted_love

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2023
Μηνύματα
36
Κριτικές
24
Like
1.302
Πόντοι
2.390
Ωραιο το βιντεακι παντος...
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
604
Πόντοι
86
Αυτά που λέτε για Λονδίνο δεν ισχύουν απόλυτα. Έχουν παραβιάσει σπίτι μου στο S. Kensington και έχουν πάρει πράγματα αξίας >10κ. Παρά το ότι ο ληστής φαινόταν στην κάμερα της πολυκατοικίας, δεν μπήκαν καν στη διαδικασία να τον βρουν από τις κάμερες παρακολούθησης στο δρόμο.
Ούτε τον Στάθη άνθη βγάλανε άκρη για τον Έλληνα που πέθανε στην Αγγλία που πήγε για δουλειά και η εκπομπή βγήκε στην Νικολούλη,απλά βλέπουμε ότι είναι εξελιγμένη η αστυνομία εκεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom