Νέα

Nancy Massage

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NansyMasaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
τι δεν καταλαβες ρε φίλε η κοπέλα σας περιμένει στο σπίτι σας. Για φαντάσου να είναι εκεί πριν από σένα και να υπάρχει γυναίκα στο σπίτι ή παιδιά και να τη ρωτήσουν τι ακριβώς κάνετε εσείς εδώ και να απαντήσει περιμένω τον μπαμπα  σας ή τον σύζυγό σας για να γαμιόμαστε


Ειναι ενα "πολιτισμενο σκηνικο"..χαχαχαχαχαχα..
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Καλησπερα σε ολους..Λεγομαι Νανσυ και προσφερω μυοχαλαρωτικο αισθησιακο ερωτικο μασαζ στο χωρο σας η σε ξενοδοχειο..Ειμαι ελληνιδα εμφανισιμη και πολυ προθυμη να σας ικανοποιησω με ολοκληρωμενο χαλαρωτικο αισθησιακο προγραμμα..Τιμη 50 ευρω για μια ωρα..Σας περιμενω στο χωρο σας για μια τελεια εμπειρια..!!
Άμα αργήσω δεν μου κάνεις και ένα ξεσκονισμα ..κάνα πλυντήριο..Θα είσαι που θα είσαι στο χώρο μου.. :crazy: :crazy:
 

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
άτσα και  room servive  η Νάνσυ...
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
εισαστε παλιανθρωποι που κραζετε την κοπελα στο νέο της ξεκίνημα  :2funny: :2funny: :2funny:

εγω παντος νοικιάζω τον χωρο μου για να ερθει να μου παρασχει τις υπηρεσίες της (αποκλειστικα σε εμενα) 100€ την ωρα



ας μην ξεχναμε ότι μενω στον 6ο οροφο πολυκατοικίας, οροφοδιαμερισμα, με θεα ολοκληρη την αθηνα και φυσικα θεα και την ακροπολη
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
εισαστε παλιανθρωποι που κραζετε την κοπελα στο νέο της ξεκίνημα  :2funny: :2funny: :2funny:

εγω παντος νοικιάζω τον χωρο μου για να ερθει να μου παρασχει τις υπηρεσίες της (αποκλειστικα σε εμενα) 100€ την ωρα



ας μην ξεχναμε ότι μενω στον 6ο οροφο πολυκατοικίας, οροφοδιαμερισμα, με θεα ολοκληρη την αθηνα και φυσικα θεα και την ακροπολη
Με οροφοδιαμερισμα 6 ορόφου με θεα όλη την Αθήνα την Ακρόπολη και 100 ευρώ έξτρα??Φίλε σου έρχομαι και εγώ. :grin: :orchestra:
 

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
179
Πόντοι
16
Με οροφοδιαμερισμα 6 ορόφου με θεα όλη την Αθήνα την Ακρόπολη και 100 ευρώ έξτρα??Φίλε σου έρχομαι και εγώ. :grin: :orchestra:
εισαστε παλιανθρωποι που κραζετε την κοπελα στο νέο της ξεκίνημα  :2funny: :2funny: :2funny:

εγω παντος νοικιάζω τον χωρο μου για να ερθει να μου παρασχει τις υπηρεσίες της (αποκλειστικα σε εμενα) 100€ την ωρα



ας μην ξεχναμε ότι μενω στον 6ο οροφο πολυκατοικίας, οροφοδιαμερισμα, με θεα ολοκληρη την αθηνα και φυσικα θεα και την ακροπολη


ισως δεν εγινα αντιληπτος


και φυσικα αποκλειστικα και μονο σε κυριες  ;) ;) ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παιδες να σταματησει το σπαμ,που δεν εγινε εσκεμμενα,αλλα απο λαθος.οποιος συναγωνιστης,εχει συναντησει την νανσυ,και θελει να γραψει δυο λογια,ας το κανει.οι υπολοιποι θα παρακαλεσω,ψυχραιμια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom