Νέα

Να τους βγάλω σε στριπτιζάδικο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vyzolover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα. Την Παρασκευή έχω γενέθλια. Θέλω να βγάλω την παρέα μου (αρχιδόκαμπος, 6 αγόρια) και σκεφτόμουν να κλείσω τραπέζι σε κλαμπ ή στριπτιζάδικο. Σε ότι αφορά το στριπτιζάδικο, εσείς θα το κάνατε και αν ναι σε ποιο? (Μιλάω για Αθήνα). Έχει χαβαλέ ή θα ξενερώσουμε μετά από καμιά ώρα? ΥΓ Η φιάλη πόσο περίπου παίζει?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
Μάγκες καλησπέρα. Την Παρασκευή έχω γενέθλια. Θέλω να βγάλω την παρέα μου (αρχιδόκαμπος, 6 αγόρια) και σκεφτόμουν να κλείσω τραπέζι σε κλαμπ ή στριπτιζάδικο. Σε ότι αφορά το στριπτιζάδικο, εσείς θα το κάνατε και αν ναι σε ποιο? (Μιλάω για Αθήνα). Έχει χαβαλέ ή θα ξενερώσουμε μετά από καμιά ώρα? ΥΓ Η φιάλη πόσο περίπου παίζει?
υπολογισε 300 αερα
 
OP
OP
V

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
300 ??? Για ένα μπουκάλι ουίσκι? Τι λες ρε φίλε?  :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Επισκέπτης
Μάγκες καλησπέρα. Την Παρασκευή έχω γενέθλια. Θέλω να βγάλω την παρέα μου (αρχιδόκαμπος, 6 αγόρια) και σκεφτόμουν να κλείσω τραπέζι σε κλαμπ ή στριπτιζάδικο. Σε ότι αφορά το στριπτιζάδικο, εσείς θα το κάνατε και αν ναι σε ποιο? (Μιλάω για Αθήνα). Έχει χαβαλέ ή θα ξενερώσουμε μετά από καμιά ώρα? ΥΓ Η φιάλη πόσο περίπου παίζει?

Σε όλα τα strip-clubs...παίζει απο 90€ ως 120€....εκτός του Grand Ritorno...που είναι στα 150€ για τις παρασκευές κ τα σάββατα...

Να πας σε κλαμπάκι...κλείσε 2 μπουκαλάκια...κ θα περάσεις τζετ..τα στριπ...πέθαναν...κ παρασκευές είναι μαλακία έτσι κι αλλιώς να πας σε στριπ....θα σε μαδήσουν..(αν δεν εισαι του μαγαζιου κ της γκομενας)...κ δεν θα περασεις κ τοσο καλα λόγω κόσμου...

Να πας κανένα Guzel ή Villa Mercedes...όπως μπορείς να πας κ στο Glow North που θα είναι οι Akcent...live...και θα είναι καλή φάση... ;)
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
παντως καλυτερα να τους πας σε λουνα παρκ ;)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
OP
OP
V

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σε όλα τα strip-clubs...παίζει απο 90€ ως 120€....εκτός του Grand Ritorno...που είναι στα 150€ για τις παρασκευές κ τα σάββατα...

Να πας σε κλαμπάκι...κλείσε 2 μπουκαλάκια...κ θα περάσεις τζετ..τα στριπ...πέθαναν...κ παρασκευές είναι μαλακία έτσι κι αλλιώς να πας σε στριπ....θα σε μαδήσουν..(αν δεν εισαι του μαγαζιου κ της γκομενας)...κ δεν θα περασεις κ τοσο καλα λόγω κόσμου...

Να πας κανένα Guzel ή Villa Mercedes...όπως μπορείς να πας κ στο Glow North που θα είναι οι Akcent...live...και θα είναι καλή φάση... ;)

ευχαριστώ φίλε. οι τιμές στα κλαμπ στη φιάλη ποιες είναι περίπου? ΥΓ Στο venue έχει felix da housecat, θα κλείνουν όμως τραπέζι για 6 αγόρια? δε θα έχουμε κοπέλες στην παρέα
 
OP
OP
V

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί να πάρεις μπουκάλι ρε συνάδελφε; Κέρνα τους χουρούς να μπαλαμουτιάσουν οι άνθρωποι. Καυλύτερα δεν είναι έτσι;

χαχαχαχα λες ρε συνάδελφε? και πόσο πάει ο χορός? δε ξέρω ρεπαιδιά, μπερδεύτηκα..κλαμπ ή στριπ?
 

Επισκέπτης
ρε μαλακες τι απαντατε στο ανηλικο???
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
χαχαχαχα λες ρε συνάδελφε? και πόσο πάει ο χορός? δε ξέρω ρεπαιδιά, μπερδεύτηκα..κλαμπ ή στριπ?

Κοίτα τύπε κλαμπ-στριπ το ίδιο είναι. Δε θα γαμήσετε. Επειδή ούτως ή άλλως Μεταξουργείο θα καταλήξετε δεν πάτε εξαρχής; Αυτή είναι η ταπεινή μου άποψη. ;)
 

Επισκέπτης
ευχαριστώ φίλε. οι τιμές στα κλαμπ στη φιάλη ποιες είναι περίπου? ΥΓ Στο venue έχει felix da housecat, θα κλείνουν όμως τραπέζι για 6 αγόρια? δε θα έχουμε κοπέλες στην παρέα

όταν κλείνεις τραπέζι...τους γράφεις στα @@ σου...(αν σε ρωτήσουν στο τηλ ή αν σου πουν να εχετε γκομενες,θα πεις ναι,θα έχουμε ελληνίδες...θα είμαστε μοιρασμένοι..-> δεν κάνω πλάκα,παίζει να σε ρωτήσουν!)!

και στα κλάμπ στα ίδια λεφτά παίζεις...

απο 100€ ως 150€....συνήθως 110€ κ 120€ παίζουν...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.972
Πόντοι
3.237
αντε γεια μας!!! :2funny:
 
OP
OP
V

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστώ όλους παιδιά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom